تعمیرات پرینتر ریکو

کمپانی بزرگ ریکو یکی از برترین برند های موجود در زمینه ی تولید انواع ماشین های اداری است. یکی از کاربردی ترین ماشین های اداری ساخته شده توسط این کمپانی پرینتر ها هستند. این چاپگر ها در مدل های مختلفی از جمله جوهرافشان، لیزری، رنگی و سیاه و سفید تولید می شوند.

به طور کلی پرینتر ها هم مانند سایر دستگاه ها دچار برخی مشکلات و خرابی ها می شوند. در صورت بروز این خرابی ها ضروری ترین اقدام مراجعه به واحد تعمیرات پرینتر می باشد. دسترسی این واحد به تام ابزارآلات سبب شده تا فرآیند تعمیرات به بهترین شکل ممکن اعمال شود.

لازم به ذکر است که در راستای تعمیرات پرینتر ریکو مراجعه به نمایندگی رسمی ریکو و بهره مندی از متخصصان حاضر در این نمایندگی از اقدامات مهم به شمار می رود، زیرا مراجعه به مراکز غیر رسمی به دلیل عدم حضور کارشناسان مجرب خرابی های بسیاری را برای دستگاه شما ایجاد می کند. در ادامه ی این مطلب قصد داریم تا شما را با رایج ترین مشکلات پرینتر و خدمات ارائه شده در واحد تعمیرات پرینتر ریکو آشنا کنیم.

تعمیرات پرینتر ریکو

مشکلات و تعمیرات پرینتر ریکو

مشکلات پرینتر ها محدود به یک برند خاص نیست بلکه در انواع برند ها و مدل های مختلف به وجود می آید. از رایج ترین مشکلات چاپگر ها می توان به سیاه شدن کامل برگه، کم رنگ و پر رنگ بودن بخش های از برگه ، وجود خطوط اضافه در پرینت چاپ شده ، گیر کردن کاغذ در دستگاه پرینتر، مچاله شدن برگه در پرینتر و پرینت نگرفتن پرینتر اشاره کرد.

بخش عمده ای از این مشکلات ذکر شده مربوط به کارتریج می باشد. کارتریج پرینتر به وسیله ی ماده ای به نام تونر شارژ می شود. در صو.رت اختلال در عملکرد کارتریج امکان تونر ریزی و سیاه شدن برگه ها وجود دارد. در مواردی هم این تونر ریزی باعث خالی شدن زودهنگام شارژ کارتریج می شود و دستگاه را با عدم عملکرد صحیح  مواجه می کند.

در صورت وجود  چنین اختلالاتی لازم است از تعمیرات خودسرانه بپرهیزید، تعمیرات پرینتر ریکو به تخصص و مهارت بالا نیاز دارد و به همین دلیل باید توسط نیروی مجرب تعمیر شود.

خدمات واحد تعمیرات پرینتر ریکو

 • تعمیرات کاغذ کش پرینتر
 • تعمیرات پیکاپ رولر پرینتر
 • تعمیرات نرم افزاری پرینتر
 • تعمیرات سخت افزاری پرینتر
 • تعمیرات درام پرینتر
 • تعمیرات کارتریج پرینتر
 • شارژ کارتریج پرینتر
 • شارژ تونر پرینتر
 • تعمیرات فیلم فیوزینگ پرینتر
 • تعمیرات لیزر پرینتر
 • تعمیر یونیت های پرینتر
 • تعمیرات مین برد پرینتر

تعمیرات پرینتر ریکو در محل

تعمیرات پرینتر ریکو در محل این امکان را برای شما ایجاد کرده است تا بدون نیاز به مراجعه ی حضوری به نمایندگی پرینتر خود را تعمیر کنید. از مزایای سرویس در محل می توان به مشاهده ی تمام مراحل تعمیرات و ارتقاء قطعات توسط کاربران اشاره کرد.

از دیگر مزایای سرویس در محل پرینتر ریکو به همراه داشتن آرشیوی مجهز به تمام قطعات و ابزارآلات مورد نیاز برای تعمیرات توسط تکنسین اعزامی می باشد، این ویژگی باعث شده تا کاربر بدون هیچ گونه نگرانی بابت تامین قطعات و ابزارآلات نسبت به تعمیرات پرینتر ریکو اقدام کند.

برای استفاده از تعمیر در محل پرینتر ریکو از طریق مراجعه به وبسایت نمایندگی مجاز ریکو می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. پس از تایید درخواست و تماس کارشناسان با شما، نیروی متخصص در کوتاه ترین زمان به محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد.

لینک های مفید

تعمیرات ریکو

این واحد برای عرضه خدماتی با بالاترین سطح کیفیت از کارشناسان مجرب استفاده می کند. در این واحد تعمیرات تمام محصولات کمپانی ریکو توسط واحدهایی مجزا از هم صورت می گیرد. مرکز تعمیرات کپی  با استفاده از مدرن ترین ابزارآلات انجام می شود. واحد تعمیرات پرینتر ریکو در بخشی مجزا و با بهره  مندی از متخصصان مربوط به خود فعالیت می کند.

کارشناسان واحد تعمیرات ریکو پس از عیب یابی دقیق از دستگاه تعمیرات آن را شروع می کنند. تعمیرات تمام تولیدات ریکو با مراجعه به این واحد امکان پذیر است. تیم تعمیراتی پس از عیب یابی دقیق از دستگاه در قدم اول به تعمیر قطعات می پردازند اما در مواردی که تعمیرات ممکن نیز لازم است قطعات تعویض شود. تعویض قطعات نیز با جایگزینی نمونه های اورجینال همان قطعات انجام می شود.

نمایندگی ریکو

نمایندگی رسمی کمپانی ریکو با بهره مندی از برترین کارشناسان تمام مهارت خود را برای ارائه ی خدمات با بالاترین سطح کیفیت به شما ارائه می کند. خدمات عرضه شده در دو بخش فروش و خدمات پس فروش ارائه می شود. شما با بهره مندی از  مشاوران ما می توانید بهترین محصول را برای خود انتخاب کنید.

حضور مشاوران در نمایندگی دستگاه کپی تاثیر بسیاری بر انتخاب شما خواهد داشت، زیرا مشاوران این مجموعه تمام اطلاعات مورد نیاز کاربران را در اختیارشان قرار خواهند داد. از برترنی ویژگی های نمایندگی رسمی ریکو  توان به سرعت در ارائه ی خدمات و مشتری مداری اشاره کرد. تمامی تولیدات ریکو در این نمایندگی به صورت اورجینال و همراه با گارانتی معتبر به فروش می رسند.

شما کاربران گرامی با مراجعه به سایر صفحات وب سایت می توانید اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول را پیگیری نمایید.

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر