تعمیرات پرینتر زیراکس

 تعمیرات پرینتر زیراکس یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز می باشد که با همکاری تیمی منسجم و متخصص و با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات تخصصی این حوزه انجام می پذیرد. کارشناسان حاضر در این مرکز به ساختار سخت افزاری و نرم افزاری این محصول مسلط بوده و در صورت نیاز با مهارت‌های تخصصی خود پرینترهای زیراکس را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی می کنند.

مدیریت این مرکز، پیشرفته‌ترین امکانات روز دنیا را در اختیار متخصصان خود قرار داده ‌است تا با ارائه برترین و باکیفیت‌ ترین سرویس های مرتبط با تعمیرات پرینتر زیراکس رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود را کسب نماید. تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز همراه با گارانتی بوده و مدت گارانتی نیز با توجه به مورد تعمیراتی انجام شده متفاوت است.

مرکز تعمیرات پرینتر زیراکس برای آندسته از داوطلبانی که به هر دلیل امکان حضور در نمایندگی را ندارند سرویس « تعمیر پرینتر زیراکس در محل» را در نظر گرفته است که با استفاده از آن صاحب کالا جهت دریافت خدمات مرتبط با این محصول نیازی به حضور در نمایندگی ندارد و کارشناسان مربوطه خود به محل مورد نظر مشتری اعزام می گردند.

نمایندگی پرینتر زیراکس

تعمیر تخصصی پرینتر زیراکس

چاپگرهای زیراکس نیز همچون سایر تجهیزات چاپ، با برخی اختلالات و مشکلات جزیی یا پیچیده، روبرو میشوند. بروز برخی از این مشکلات نسبتاً شایع‌تر و متداول‌تر است. آن چه در این میان نقش اساسی در بازگشت سلامت چاپگر ایفا میکند، انجام تخصصی مراحل عیب یابی و تعمیر است. نمایندگی تعمیرات پرینتر زیراکس ، با علم و آگاهی کم نظیر از ساختار و تشکیلات سازنده ی انواع پرینتر زیراکس، قادر است تمامی ناکارآمدی ها در چاپگر را ظرف مدت کوتاهی ، شناسایی و علت یابی کند.

این مجموعه با برخورداری از تجهیزات پیشرفته ی خود، تمامی سرویس های لازم جهت تعمیر و بازیابی سلامت دستگاه را طبق بالاترین استاندارد های جهانی به انجام می رساند. در این بخش برخی از رایج ترین مشکلات چاپگرهای زیراکس را که در این مجموعه با بالاترین کیفیت ممکن مورد تعمیر قرار میگیرد مورد بررسی قرار میدهیم.

شارژ کارتریج چاپگر زیراکس با نهایت کیفیت

شارژ کارتریج چاپگر زیراکس را میتوان جزو اموری برشمرد که هرگز نباید نسبت به آن بی توجه بود. انجام گیری این امر، نیازمند تخصص و مهارت بسیاریست که کارشناسان و متخصصان تعمیر چاپگر در نمایندگی تعمیرات پرینتر زیراکس ، به خوبی از آن برخوردارند. توصیه می‌شود جهت شارژ کارتریج پرینتر زیراکس خود صرفاً از موادی استفاده نمایید که از کیفیت و سازگاری آنها با دستگاه خود، مطمئن هستید چرا که جوهرهای تقلبی و نامرغوب موجود در بازار اگرچه به ظاهر مقرون بصرفه ‌تر  و ارزان‌ تر هستند اما می‌توانند صدمه زیادی به کیفیت و سلامت چاپگر شما وارد کنند. خدمات تخصصی مرتبط با این سرویس از طریق تماس با مرکز تعمیرات پرینتر زیراکس قابل دریافت است.

حل مشکلات غلطک چاپگر زیراکس را به ما بسپارید

غلطک همانطور که از نام آن برمی آید، وظیفه ی مهم هدایت کاغذ را در دستگاه چاپگر به عهده دارد. این قطعه متشکل از دو محور است؛ محور نخست با چرخ دنده به موتور وصل می شود و محور دیگر به واسطه یک فنر و یا فنرهای نرم روی محور دیگر سوار می‌شود. بر روی هر دو محور غلطک‌های گرد پلاستیک مانندی قرار گرفته است که بروی همدیگر سوار شده‌اند. بدون شک بروز مشکل در این بخش، میتواند چاپگر را با مشکلات مختلفی در عملکرد خود، روبرو سازد. همانطور که میدانید در صورت خرابی غلطک چاپگر زیراکس ، فرآیند هدایت برگ کاغذ و روند چاپ با اشکال مواجه می‌گردد و کاغذ به دلیل خرابی غلطک در میانه راه متوقف می‌شود. تعمیر و تعویض این قطعه با تخصص و دقت بسیار فراوان در نمایندگی تعمیرات پرینتر زیراکس ، به صورت تضمینی ارائه میگردد.

تعمیر تخصصی درام در نمایندگی تعمیرات پرینتر زیراکس

درام بدون شک یکی از مهم ترین و اصلی ترین قطعات تعبیه شده در چاپگر های زیراکس است. خرابی این قطعه میتواند مشکلات فراوانی را برای چاپگر به دنبال داشته باشد. چاپگری که با درام خراب به فعالیت میپردازد، معمولا چاپ های بی کیفیت یا اسنادی که خطوط اضافی و مزاحم بر روی خود دارند، را در اختیار کاربر قرار میدهد. استهلاک این قطعه را می توان با مایع مخصوصی پوشش داده و برطرف کرد. البته این کار نسبتاً هزینه‌ بر است و تنها برای درام هایی صرفه اقتصادی دارد که بزرگ هستند. لازم است تعمیر این قطعه ی حساس را به کارشناسان و متخصصان زبده ی تعمیرات پرینتر زیراکس سپرد تا تضمینی بر بازگشت سلامت به چاپگر زیراکس باشد.

رفع مشکلات برد پاور چاپگر زیراکس

برد پاور نه تنها در چاپگرهای زیراکس، بلکه در تمامی دستگاه های الکترونیکی، وظیفه ی مهم و اساسی تامین انرژی دستگاه را به عهده دارد. خرابی این برد دستگاه را با مشکلات عدیده ای در کارایی روبرو میکند. این مشکل میتواند به حدی برسد که دستگاه از راه اندازی و روشن شدن نیز بماند. تعمیر این برد نیاز به تخصص بسیار بالایی دارد که کارشناسان سخت افزار فعال در نمایندگی تعمیرات پرینتر زیراکس ، به خوبی قادر به انجام آن هستند. این اقدام با حساسیت های بسیاری روبرو ست و برای انجام آن تجهیزات و قطعات مهمی مورد نیاز است. این نمایندگی با برخورداری از تمامی پارامترهای تاثیر گذار، تعمیرات برد پاور را به صورت ضمانت شده در اختیار کاربران عزیز قرار میدهد.

تعمیر یونیت دولوپر پرینتر زیراکس

یونیت دولوپر که به توسعه دهنده نیز معروف است، بخش مهمی در همه پرینتر ها است که  عملکرد مناسب پرینتر به آن نیز وابستگی دارد. در علم شیمی و صنعت عکاسی دولوپر به معنای ماده ظاهر کننده عکس است. برای تعمیر یونیت دولوپر پرینتر زیراکس لازم است نحوه کار پرینتر را به طور دقیق بدانیم. باید بدانید که دولوپر یک ماده مصرفی در دستگاه است که امکان تعمیر برای آن وجود ندارد و در صورت لزوم باید تعویض شود.

دولوپر در پشت یا بالای تونر قرار می گیرد. این ماده در یک لوله درپوش دار ذخیره می شود. با پایین آمدن کیفیت دولوپر علاوه برآنکه پرینتر نمی تواند از چاپ های زیادی پشتیبانی کند، منجر به تحمیل هزینه های بیشتری به کاربر نیز می شود. در هر صورت دولوپر پس از مدتی نیاز به تعویض دارد، زیرا کیفیت خود را از دست می دهد و افت کیفیت دولوپر به افت کیفیت سند چاپی منتهی می شود. لذا برای جلوگیری از افت کیفیت عالی چاپ، مصرف نشدن زیاد از حد تونر و ریزش پودر تونر، پیشنهاد می شود دولوپر را به موقع تعویض کنید و در این تعویض از مواد خوب و مرغوب استفاده کند.

تعویض فوم رولر ﭘرینتر زیراکس

تعویض فوم رولر ﭘرینتر زیراکس یکی از خدمات نمایندگی تعمیرات پرینتر زیراکس است. فوم رولر جزء لوازم مصرفی کارتریج  است و ﭘس از مدتی مصرف باید تعویض شود. فوم رولر یا به تنهایی یا با کل اجزای کارتریج تعویض می شود. فوم رولر یک رولر باریک به قطر ١٠-١٥ میلی متر است که دقیقا پشت به وایپر بلید و روی سطح درام  قرار گرفته است ؛ نقش اساسی آن شارژ الکتریکی درام است.

این قطعه بر روی درام قرار گرفته و بر سطح آن می چرخد تا جریان الکتریکی را منتقل کند. اگر درام به خوبی ﭘاک نشود و  اثرات تونر بر روی آن باقی بماند، فوم رولر ﭘرینتر نمی تواند کارش را به خوبی انجام دهد و در نتیجه در صفحه ﭘرینت شده سایه ایجاد می شود. طول عمر فوم رولر ﭘرینتر اصولا بالغ بر ٢٥٠٠٠ تا ٣٥٠٠٠ صفحه ﭘرینت است و ﭘس از این مدت باید جایگزین شود.

فوم رولر پرینتر زیراکس

ویژگی های مرکز تعمیر پرینتر زیراکس

 تعمیرات پرینتر زیراکس یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز است که در کارگاهی مجزا و به دست متخصصان مجرب این حوزه انجام می پذیرد. متخصصان حاضر در این مرکز بهره مند از بالاترین تخصص های فنی و نظری مرتبط با این دستگاه بوده و به دلیل حضور در دوره‌های تخصصی-آموزشی قادر به رفع کلیه اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری ایجاد شده در این محصول هستند.

مدیریت مرکز تعمیرات پرینتر زیراکس با تلاش در جهت پیاده سازی تمامی ویژگی‌ های یک سازمان مشتر‌ی‌مدار توانسته است مجموعه خویش را به عنوان یکی از مراکز پیشرو در امر خدمت رسانی به کاربران محصولات زیراکس مطرح سازد. برخی از ویژگی های ساری و جاری در این مرکز عبارتند از:

  • احترام به ارباب رجوع و پاسخگویی به سوالات تلفنی و حضوری آن ها
  • ارائه‌ی خدمات پس از فروش به مشتریان و تلاش در جهت اجرای آن در سطح و کیفیتی بین‌المللی
  • رسیدگی به شکایات مطرح شده از سوی مشتریان
  • انعطاف‌پذیری در بخش تعمیرات زیراکس و ارائه‌ی راهکارهای متفاوت به مشتری
  • تلاش در جهت جذب و کسب رضایت مشتریان و ارائه‌ی اطلاعات پیش‌نیاز به صورت شفاهی و مکتوب و…

اخبار، مقالات و سوالات متداول تعمیرات زیراکس

کارشناسان ما به دلیل برگزاری دوره های تخصصی، آموزشی تعمیر در این مرکز، با جدیدترین متدها و ابزارهای تعمیر آشنایی داشته و آن ها را در حین تعمیر به کار می‌گیرند. جهت همراهی کاربران با کارشناسان مرکز، فضایی در این سایت فراهم گشته تا کاربران با مراجعه به بخش اخبار، بتوانند با جدیدترین متدهای تعمیر و اخبار مرتبط با این حوزه آشنا شوند و اطلاعاتی در این زمینه کسب نمایند.

بعلاوه در این بخش کلیه خبرهای مرتبط با محصولات زیراکس نیز قابل مشاهده بوده و کاربران به واسطه آنها می توانند با جدیدترین رویدادهای این حوزه همراه گردند. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش زیر سایر اخبار و مقالات مرتبط با این حوزه را دریافت نمایید.

همچنین شما کاربران گرامی می توانید جهت آگاهی از دیگر خدمات ارائه شده در این مرکز از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت این مرکز اقدام نمایید. کارشناسان و مشاوران ما در آنسوی خط با صبر و شکیبایی پاسخگوی سوالات متداول تعمیرات زیراکس خواهند بود و راهنمایی های مورد نیاز را به شما ارائه خواهند داد.

تعمیرات پرینتر زیراکس

تعمیرات پرینتر زیراکس در این مرکز محدود به مدل خاصی نیست و تمامی مدلهای این دستگاه اعم از جوهری، لیزری و … را دربر می گیرد. شما کاربران گرامی می توانید در صورت بروز هر گونه نقص تخصصی و غیرتخصصی با مرکز تعمیرات پرینتر زیراکس تماس گرفته و خواستار راهنمایی و مشاوره از کارشناسان این مرکز باشید.

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات پرینتر زیراکس ضمن رفع کلیه ایرادات و اشکالات ایجاد شده در دستگاه، به دلیل اِعمال برخی گردگیری ها و تنظیمات ویژه در حین تعمیر، کیفیت اولیه دستگاه را بازخواهند یافت و به دستگاه شما عمر دوباره خواهند بخشید.

انواع پرینتر زیراکس و دیگر محصولات زیراکس

در حال حاضر کمپانی زیراکس یکی از شناخته‌ شده ‌ترین و پیشروترین شرکت‌های دنیا در زمینه ساخت و تولید تجهیزات چاپ می‌باشد. از میان محصولات تولید شده توسط این شرکت، دستگاه‌های کپی زیراکس از آغاز تا کنون، پرچمدار بازارهای جهانی بوده‌اند و بازار صنعت چاپ را به تصرف خود درآورده‌اند.

اگرچه فن‌آوری کپی بر روی کاغذ ساده و بدون پوشش پیش از این نیز وجود داشت اما دستگاه کپی ارائه شده توسط این شرکت نخستین محصول در رده‌ی تجاری آن به شمار می‌آمد. با کسب موفقیت‌های پیاپی و ارائه‌ی محصولات منحصر به‌فرد، شرکت هالوید زیراکس، نام خود را در سال ۱۹۶۱ به زیراکس تقلیل داد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی بیشتر با این کمپانی و سایر محصولات زیراکس آن به بخش زیر مراجعه نمایید.

تعمیرات پرینتر زیراکس و دیگر واحدهای تعمیرات زیراکس

ویژگی قابل توجه نمایندگی زیراکس در ایران ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد؛ مدیریت این مرکز به دلیل اطمینان از مهارت و دانش تخصصی کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی زیراکس در ایران را – چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر- گارانتی و ضمانت نموده است. تمامی تعمیرات انجام شده در این مرکز به منظور ارتقاء سطح کیفی خدمات و پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، پس از اتمام کار می بایست به تأیید کارشناسان فنی این مرکز برسد.

کارشناسان فنی نمایندگی زیراکس در ایران پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند. در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه،- کالا مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد. دیگر خدمات تخصصی مرتبط با محصولات زیراکس نیز در پارتهای متنوع موجود در نمایندگی زیراکس در ایران به مشتریان گرامی ارائه میگردند. جهت آشنایی با پارتهای موجود و خدمات تخصصی ارائه شده در هر یک از واحدهای تعمیر محصولات زیراکس به بخش زیر مراجعه نمایید.

نمایندگی پرینتر زیراکس

نمایندگی پرینتر زیراکس مرکزی معتبر است که تحت حمایت و نظارت مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است و اختصاصا در حوزه پرینتر های زیراکس خدمات ارائه می دهد. پرینتر یکی از محصولاتی است که کمپانی زیراکس تولید و عرضه می کند. این محصول در مدل های متنوع و مختلف تولید و عرضه می شود. فناوری ساخت و تکنولوژی به کار رفته در پرینتر های زیراکس، سهولت کاربری را افزایش داده و کاربران بسیاری را به سمت این برند جذب کرده است.

نمایندگی پرینتر زیراکس در بخش فروش و تعمیرات پرینتر زیراکس به صورت اختصاصی و تخصصی خدمات ارائه می دهد. صفر تا صد نیاز های کاربران در این دو حوزه همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی تامین می شود. نمایندگی پرینتر زیراکس برای اینکه خدمات رسانی را برای کاربران خود ساده تر و جذاب تر کند، برای آنها امکانات بی نظیری در بخش فروش و تعمیرات پرینتر زیراکس تدارک دیده است. صفر تا صد خدمات و تسهیلات این نمایندگی همراه با گارانتی های معتبر است.