تعمیرات کپی کونیکا مینولتا

تعمیرات کپی کونیکا مینولتا یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر دستگاه کپی  است که با رعایت تمامی پارامترهای ضروری و بایستۀ این حوزه انجام می پذیرد. حضور «کارشناسان متخصص» و «تجهیزات پیشرفته» در این مرکز سبب گشته تا سرویس های مرتبط با این دستگاه در بالاترین سطح کیفی انجام پذیرد. مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا با همکاری تیمی از مهندسان و کارشناسان این حوزه و با بهره‌ مندی از پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیر، فضایی خلق نموده که در آن می‌توان غالب اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری ایجاد شده در دستگاه های کپی این برند را رفع و برطرف نمود.

این مرکز با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه‌ خدمات تخصصی مرتبط با دستگاه های کپی کونیکا مینولتا مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلفِ فناوری اطلاعات عرضه می‌دارد. هدف نهایی در مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا جلب رضایت مشتریان و اطمینان از برآورده شدن انتظارات مشتری از سرویسهای ارائه شده است. خدمات ارائه شده در این مرکز محدود به سرویس خاصی نیست و در آنها کلیه عملیات مرتبط با این دستگاه نظیر تعمیر، تعویض، گردگیری و شارژ مواد مصرفی ارائه می گردد.

تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا

مرکز تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا

کارشناسان این مرکز، ارائه‌دهندۀ خدمات تعمیرات کپی کونیکا مینولتا به دو شیوه «تعمیر در محل» و «تعمیر در مرکز» هستند و شما می‌توانید بسته به شرایط خود، درخواست انجام تعمیر به یکی از این دو شیوه را داشته باشید.

مدیریت این مرکز به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان تعمیر خود، تمامی عملیات اجرا شده به دست کادر فنی خویش را گارانتی نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشند. این امر به منظور کسب رضایت مشتریان گرامی و ایجاد اطمینان از کیفیت سرویس‌های تعمیر صورت پذیرفته است.

سرویس در محل کونیکا مینولتا

چنانچه دارای دستگاه کپی یا پرینتر کونیکا مینولتا می باشید که با مشکل یا آسیبی مواجه شده است، می‌توانید خدمات مرتبط با تعمیر و ترمیم این دو دستگاه را به صورت سرویس در محل اخذ نمایید. برای دریافت خدمات بدین گونه، کافی است تا از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات کونیکا مینولتا تماس حاصل کرده و درخواست خود مبنی بر نیاز به سرویس تعمیر در محل کونیکا مینولتا را ثبت نمایید.

بلافاصله پس از تماس شما، هماهنگی‌های لازم انجام شده و کارشناسان ما جهت ارائه خدمات به شما اعزام می‌گردند. سرویس در محل کونیکا مینولتا به محصول خاصی محدود نبوده و کلیه خدمات مرتبط با پرینترها و دستگاه‌های کپی کونیکا مینولتا را شامل می‌شود.

نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا

نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا یه جای معتبره که می تونین خدمات خیلی خوبی رو ازش دریافت کنین. این نمایندگی با همکاری مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده. می دونین که دستگاه کپی کونیکا مینولتا یکی از دستگاه های کپی شناخته شده و رایجی ایه که کاربرای زیادی داره. نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا در بخش فروش و تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا سرویس ها و خدمات خیلی زیادی رو برای کاربرای خودش تدارک دیده. این سرویس ها و خدمات به شکلی هستن که همه نیاز های کاربرا رو تامین میکنن.

استفاده از دستگاه کپی به عنوان یکی از متداول ترین دستگاه های چاپ توی ادارات و سازمان های مختلفی رایجه. این دستگاه به سرویس های دوره ای و منظم نیاز داره تا بتونه خوب و با کیفیت کار کنه. می تونین از واحد تعمیرات نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا برای اجرای بهترین خدمات تعمیراتی کمک بگیرین. برای خرید هر کدوم از دستگاه های کپی کونیکا مینولتا هم می تونین از فروشگاه مرکزی نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا کمک بگیرین.

تعمیر فیوزینگ فتوکپی کونیکا مینولتا

فیوزینگ در فتوکپی وظیفه داغ کردن و گرم کردن رو بر عهده داره. در حقیقت علت داغ بودن کاغذ پس از خروج از دستگاه، فیوزینگه. کاربر دستگاه کپی می تونه با دیدن خطوط اضافی روی کپی به معیوب شدن یونیت فیوزینگ یا همون Heater دستگاه فتوکپی شک کنه. این خطوط گاهی تا اندازه ایه که محتویات سند چاپی اصلا مشخص نیست.

بی توجهی نسبت به این خرابی ها میتونه مشکلات بیشتری رو ایجاد کنه. با مشاهده نشانه های خرابی فیوزینگ باید خیلی زود و سریع برای تعمیر فیوزینگ فتوکپی کونیکا مینولتا اقدام کنین. جالبه بدونین که اکثرا امکان تعمیر فیوزینگ فتوکپی وجود نداره و باید فیوزینگ یا هیتر رو تعویض کرد. هر اشتباهی در فرایند تعویض فیوزینگ فتوکپی کونیکا مینولتا به سایر قطعات آسیب های جدی وارد می کنه. پس حتما از نمایندگی فتوکپی کونیکا مینولتا برای تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی کونیکا مینولتا کمک بگیرین.

تعمیر کاغذکش فتوکپی کونیکا مینولتا

توی واحد تعمیرات کپی کونیکا مینولتا، تعمیر کاغذکش این دستگاه تنها یک نمونه از سرویس های تعمیراتیه. کاغذکش کپی بخشی از این دستگاهه که وظیفه ورود و خروج کاغذ رو بر عهده داره. اگه خراب بشه، عملیات چاپ متوقف میشه. در نتیجه دستگاه از کار می افته.

کاغذکش ها سه جزء اساسی دارن؛ کاغذکش ورودی، کاغذکش داخلی و کاغذکش خروجی. مشکلاتی مثل صدای ناهنجار، چروک شدن و کرکر شدن کاغذ، سرعت و عملکرد پایین دستگاه، گیر کردن کاغذ در قسمت ورودی و در قسمت خروجی از جمله مشکلات کاغذکش هاست. برای تعمیر کاغذکش دستگاه کپی کونیکا مینولتا باید همه این بخش ها بررسی بشه.

تعمیر درام فتوکپی کونیکا مینولتا

درام در دستگاه فتوکپی از اجزای مهمه این دستگاهه. این قطعه ظاهری میله ای و استوانه ای شکل داره و مسئول انتقال تصویر بر روی کاغذه. اینکه درام تعمیر بشه یا تعویض بشه بستگی به شرایط خاصی داره. به علت ساختار ساده و قیمت نسبتا پایین درام، تعویض اون به صرفه تر، ساده تر و سریع تره. حواستون رو جمع کنین که به درام ضربه و فشار وارد نکنین و اونو طولانی مدت زیر نور خورشید نگه ندارین. کثیفی و آلودگی درام مهمترین مشکلیه که می تونه باعث عملکرد ناقص اون بشه. اگر درام دستگاه کپی دچار آسیب شد و قصد تعویض یا تعمیر اون رو داشتین، دقت کنین که در موقع خارج کردن اون به تونر کارتریج آسیب وارد نکنین. در هر صورت برای تعویض یا تعمیر درام فتوکپی کونیکا مینولتا از یه مرکز معتبر کمک بگیرین.

دیگر واحدهای تعمیرات کپی

برخی از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی کپی در ایران عبارتند از: ارائه‌ هرگونه مشاوره در زمینۀ خرید دستگاه کپی، اطلاع‌رسانی به مشتریان گرامی در زمینه نقاط ضعف و قوت هر کدام از دستگاه های کپی، مقایسۀ قیمت‌ هر محصول با برندهای هم‌تراز و هم‌ردۀ آن در صورت درخواست مشتری و در اختیار گذاشتن بروشورهای هر دستگاه که حاوی مشخصات فنی و شیوۀ عملکرد آن هستند.

ارائه اطلاعات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری هر یک از دستگاه های کپی، ارائه تمامی خدمات مرتبط با تعمیر و بازیابی دستگاه های کپی، ضمانت و گارانتی تمامی سرویس‌های فروش و تعمیر کپی، ارائه خدمات بر اساس قیمت‌ های مصوب، تأمین و فروش کلیه مواد مصرفی دستگاه‌های کپی و قطعات یدکی اصلی، عقد قراردادهای سرویس و نگهداری دستگاه های کپی با شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف، ارائه خدمات نصب، راه‌اندازی و گارانتی تمامی دستگاه های کپی و…

شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به نمایندگی کپی در ایران و حضور در پارت مرتبط با دستگاه خویش، تمامی خدمات تخصصی مورد نیاز و مرتبط با دستگاه کپی مورد نظرتان را دریافت دارید. پارتهای ارائه دهنده خدمات تعمیرات کپی در بخش زیر معرفی گشته اند.

اخبار کپی کونیکا مینولتا و دیگر خبرها

تنوع موجود در میان مدل‌های ارائه شده توسط کمپانی کونیکا مینولتا، این امکان را فراهم نموده است تا کاربران بتوانند با فراغ بال و خیالی آسوده، اقدام به انتخاب دستگاه کپی مورد نظر خود نمایند. دستگاه‌های کپی کونیکا مینولتا در انواع و مدل‌های متنوعی ارائه شده‌اند: دستگاه کپی کونیکا مینولتا ساده، دستگاه کپی کونیکا مینولتا پیشرفته، دستگاه کپی کونیکا مینولتا رنگی، دستگاه کپی کونیکا مینولتا سیاه سفید و دستگاه‌ کپی کونیکا مینولتا چندکاره.

با این همه تنوع، هریک از کاربران  قادر خواهند بود تا با توجه به نیازهای خود و کاربردهای مدنظر، دستگاه و مدل مورد نظر خود را انتخاب و نسبت به خرید آن اقدام نمایند.

اما باید در نظر داشت که کار با بهترین دستگاه‌های کپی نیز ما را از مراجعه به مراکز تعمیرات کپی بی ‌نیاز نمی‌سازد. بدیهی است این تجهیزات نیز مانند هر دستگاه دیگر، به مرور زمان دچار استهلاک قطعات سخت‌افزاری و اختلال در سیستم‌ نرم‌افزاری ‌شوند. اگرچه باید این موضوع را نیز در نظر داشت که عدم آشنایی کاربران با شیوه‌ی کار و عملکرد این تجهیزات نیز در وقوع این امر بی‌تأثیر نیست.

در هر حال مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا ارائه‌دهندۀ  کلیه خدمات و سرویس های مرتبط با این دستگاه به دو شیوه «تعمیر در محل» و «تعمیر در مرکز» هستند و شما می‌توانید بسته به شرایط خود، درخواست انجام تعمیر به یکی از این دو شیوه را داشته باشید.

 مدیریت این مرکز به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان تعمیر خود، تمامی عملیات اجرا شده به دست کادر فنی خویش را گارانتی نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشند. این امر به منظور کسب رضایت مشتریان گرامی و ایجاد اطمینان از کیفیت سرویس‌های تعمیر صورت پذیرفته است. شما کاربران گرامی می توانید دیگر اخبار و مطالب مرتبط با این حوزه را با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایید.

برخی از مشکلات رایج در دستگاه کپی کونیکا مینولتا

کارشناسان ما در پارت تعمیرات کپی کونیکا مینولتا در تلاشند تا ضمن ارائه بروزترین خدمات تعمیر و ترمیم، برخی از خدمات ممکن را به صورت اینترنتی در اختیار کاربران و مشترکان خویش قرار دهند. گردآوری و تدوین مقالات مرتبط با ترفندهای تعمیر و رفع عیوب کپی کونیکا مینولتا، بخشی از خدمات ارائه شده در وب سایت رسمی این مرکز هستند که با تلاش تیمی از کارشناسان این مرکز انجام می پذیرد.

مقالات موجود ضمن دربرداشتن جدیدترین ترفندهای رفع عیوب سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه کپی کونیکا مینولتا، بهترین شیوه های استفاده از این محصول را در اختیار کاربران آنها قرار می‌دهند تا با پیاده سازی آنها، به عمر مفید دستگاه بیافزایند. چکیده ای از مقالات ارائه شده:

افتادن خط روی برگه‌های کپی

وجود خطوط کپی بر روی برگه، کپی گرفته شده را ناخوانا خواهد ساخت و عملاً تمامی زحمات شما را به باد خواهد داد. بروز این اشکال ممکن است به سبب کثیف بودن درام یا خراب بودن آن باشد. غالباً با تعویض درام این مشکل رفع می‌گردد و خطوط افقی نیز ناپدید می‌گردند.

جهت بررسی اصولی و تخصصی علل وجود خطوط افقی بر روی دستگاه می‌توانید دستگاه را به یک متخصص تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا نشان دهید. (این خطا خاص دستگاه کپی کونیکا مینولتا نیست و در تمامی دستگاه‌ها کپی رایج است).

کپی بسیار تاریک یا روشن

بهترین راه حل برای این مشکل بازگرداندن تنظیمات دستگاه به همان تنظیمات کارخانه و اولیه است. اگرچه می‌توان از طریق منوهای دستگاه کپی نیز رنگ برگه بیرون آمده را تنظیم کرد. گاه تغییر رنگ در خروجی کپی ممکن است به سبب اتمام تونر دستگاه یا عدم هماهنگی تونر با دستگاه است.

بهترین اقدام در این وضعیت تعویض تونر است. (این خطا خاص دستگاه کپی کونیکا مینولتا نیست و در تمامی دستگاه‌ها کپی رایج است).

مچاله و چین و چروک‌دار شدن برگه‌ها

یکی دیگر از مشکلات رایج کار با دستگاه‌های کپی، مچاله و چروک‌شدن برگه‌هاست. صفحه‌های مچاله شده، غلطک خراب و فرسوده، رولرهای چسبناک، برگه‌ ورودی کاغذ خراب و مرطوب برخی از علل ایجاد‌کننده چروک در برگه‌ها هستند.

بعلاوه گاه رطوبت و گرد و خاک در تونر و رولر و غلتک دستگاه نیز باعث ایجاد این مشکل می‌شوند. برای برطرف این مشکل نیاز به حضور یک تعمیرکار متخصص در زمینه تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا دارید. (این خطا خاص دستگاه کپی کونیکا مینولتا نیست و در تمامی دستگاه‌ها کپی رایج است).

گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی کونیکا مینولتا

گیر کردن کاغذ یکی از رایج‌ترین مشکلات در حین کار با دستگاه کپی است. بروز این ایراد می‌تواند علل مختلفی نظیر وزن و جنس کاغذ داشته باشد. باید توجه داشته باشید که کاغذهای سبک، مستعد گیر کردن در دستگاه کپی هستند. موضوع دیگر آن است که اگر تنظیمات دستگاه کپی با وضعیت قرار دادن کاغذ در دستگاه متفاوت باشد، امکان گیر کردن کاغذ وجود دارد.

بنابراین باید به تنظیمات دستگاه دقت نمایید. در هر حال اگر کاغذ موجود در دستگاه گیر کرد به راحتی می‌توانید کاغذ را با باز کردن دستگاه کپی، بیرون بکشید و این مشکل را رفع نمایید. اما اگر این مشکل، به طور مکرر اتفاق بیافتد، نیاز است که برای تعمیر کپی کونیکا مینولتا، به یک متخصص مراجعه کرد. (این خطا خاص دستگاه کپی کونیکا مینولتا نیست و در تمامی دستگاه‌ها کپی رایج است)

مشکلات تونر یا کارتریج کپی کونیکا مینولتا

اگر تونر یا کارتریجِ دستگاه کپی خالی یا خراب باشد، کپی‌ها کمرنگ یا بی‌کیفیت خواهند گشت. این مشکل می‌تواند با پر کردن کارتریج یا تعویض آن، برطرف شود.

در صورتی که مشکل دستگاه با پر کردن یا تعویض برطرف نگردد ممکن است مشکل پیش آمده به سبب یکی از این دو دلیل باشد:

نخست خطای تولید کننده، که در اینصورت احتمالاً کارتریج یا جوهر مورد استفاده در دستگاه کپی از کیفیت خوبی برخوردار نیست. دوم مشکل ناهماهنگی است زیرا هر دستگاه کپی، با جوهر و کارتریج خاص خود کار می‌کند.

در نتیجه اگر از کارتریجی ناهماهنگ استفاده کنید، مشکل برگه کپی‌های کمرنگ به وجود می آید. (این خطا خاص دستگاه کپی کونیکا مینولتا نیست و در تمامی دستگاه‌ها کپی رایج است).

انواع دستگاه کپی کونیکا مینولتا

اگر شما نیز قصد خرید یکی از محصولات کونیکا مینولتا و دستگاه های کپی موجود در بازار این برند را دارید، اما به دلیل عدم آشنایی با ساختار و کیفیت هر یک ازآنها دچار سردرگمی شده اید می توانید با حضور در نمایندگی کپی در ایران مشاوره ها و راهنمایی های مورد نیاز خویش را دریافت نمایید. کارشناسان حاضر در نمایندگی کپی در ایران با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش ها و ابهامات شما خواهند بود و شما را در داشتن یک انتخاب آگاهانه یاری خواهند کرد.

به طور کلی انواع دستگاه های کپی موجود در بازار به دو نوع دستگاههای کپی کنسول و دستگاههای کپی رومیزی تقسیم می شوند. انتخاب هر یک از آنها کاملاً به کاربرد و استفاده کاربر بستگی دارد. دستگاه های رومیزی کاست های کاغذ کمتری دارند و همانگونه که از نام آنها پیداست روی میز قرار می گیرند. در مقابل دستگاههای کنسول دارای میز چند کاست کاغذ و کاست دستی هستند.

کاربران گرامی توجه داشته باشند که برخی از قابلیت های دستگاه که بصورت اختیاری یا آپشن ذکر شده اند اضافه بر هزینه دستگاه هستند و صرفاً در صورت تمایل کاربر به دستگاه افزوده می شوند. شما کاربران گرامی می توایند جهت آشنایی با انواع محصولات دستگاه کپی کونیکا مینولتا و کاربری هر یک از آنها به بخش زیر مراجعه نمایید.

تعمیرات کپی کونیکا مینولتا

سوالات متداول تعمیرات کپی کونیکا مینولتا

پرسش های بیشماری از سوی کاربران دستگاه های کپی با مهندسان نمایندگی کپی در ایران در میان گذاشته می شود که غالب آنها سوالاتی درباره شیوه تعمیرات دستگاه های کپی و رفع اختلالات پیش آمده در آنهاست. مهندسان حاضر در مرکز تعمیرات کپی جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان، این پرسش ها را پس از بررسی های کارشناسانه پاسخ داده و در اختیار کاربران گرامی قرار داده اند.

شما کاربران گرامی می توانید جهت مشاهده پرسش ها و پاسخ های مرتبط با تعمیرات کپی به بخش زیر مراجعه نمایید. مطالعه سوالات متداول تعمیرات کپی کونیکا مینولتا ، به کاربران کمک خواهد کرد تا در حین بروز اشکال در دستگاه، عکس العمل درست و مناسب نشان داده و از اقدامات خود سرانه یا سپردن دستگاه به تعمیرگاه های غیرمجاز بپرهیزند.

در این بخش شما می توانید مطالبی مرتبط با رایج ترین اشکالات دستگاه های کپی و شیوه رفع آنها، ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری هر یک از دستگاه ها، قابلیت های گوناگون دستگاه های کپی و مواردی از این دست را مشاهده نمایید.

تعمیر دستگاه کپی

مرکز تعمیر دستگاه کپی خدمات خود را در سطحی وسیع به کاربران گرامی ارائه می نماید. خدمات این مرکز به صورت سرویس در محل و سرویس در مرکز به کاربران گرامی ارائه می گردد. در صورت تمایل می توانید درخواست خود را مبنی بر خدمات تعمیر در محل ثبت نموده و کادر فنی را به محل مورد نظر خود فراخوانی نمایید. لازم به ذکر است در صورت نیاز به حمل دستگاه به نمایندگی تعمیرات کپی تمامی خدمات حمل و نقل توسط واحد سرویس در محل انجام می گردد.