اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی رنگی

تعمیر دستگاه کپی رنگی از خدمات مهم مرکز تعمیرات دستگاه کپی به شمار می رود که خدمات ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می دهد. دستگاه های کپی رنگی از مدل های دستگاه های کپی هستند که شاید نسبت به مدل سیاه و سفید آن طرفدار بیشتری دارند.

این دستگاه ها تفاوت چندانی به لحاظ عملکرد با مدل های دیگر ندارند ولی به دلیل ارائه چاپ های رنگی مورد توجه کاربران می باشند. این دستگاه ها نیز مانند بسیاری دیگر از هم نوعان خود دچا مشکلاتی می شوند که رفع آنها تنها به دستان توانمند نیروهای متخصص مرکز تعمیرات دستگاه کپی امکان پذیر می باشد.

همکاری فوجیتسو وCray

مشکلات رایج در تعمیر دستگاه کپی رنگی

از مهمترین مشکلات رایج در تعمیر دستگاه کپی رنگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در صورت مشاهده هر یک از این مشکلات برای دستگاه کپی رنگی، می توانید از خدمات مرکز تعمیرات دستگاه کپی استفاده نمایید.

  • خرابی تونر یا کارتریج در دستگاه کپی رنگی
  • خطوط یا لکه بر روی کاغذهای کپی شده در دستگاه کپی رنگی
  • خرابی درام در دستگاه کپی رنگی
  • چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی رنگی
  • گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی رنگی
  • کپی کمرنگ در دستگاه کپی رنگی
  • ترکیب رنگ ها در دستگاه کپی رنگی

قطعات دستگاه کپی رنگی که مورد تعمیر یا تعویض قرار می گیرند:

دستگاه های کپی رنگی نیز همچون دیگر ماشین های اداری ممکن است اختلالاتی را پشت سر گذارند که نیاز به تعمیرات و تعویض در قطعات را موجب شود. خرابی قطعاتی مانند کارتریج، یونیت فیوزینگ، اپتیک، کاغذ کش، یونیت شارژ، پنل اوپراتور، کلید پاور، یونیت ظهور، یونیت اسکن، درام، یونیت ترانسفر، یونیت تغذیه، هیتر، سینی کاغذ، اتصالات و رابط های کاربری و… می تواند به راحتی برطرف شود.

علاوه بر این می تواند با یک آسیب ساده به قسمت های دیگر دستگاه کپی رنگی نیز آسیب برساند. اما گفتنی است که اختلال و خرابی در هر یک از این قطعات باید با دانش و تخصص نیروی کارآمد و دوره دیده رفع گردد.

تعمیر دستگاه کپی رنگی در محل

یکی از خدماتی که مرکز تعمیرات دستگاه کپی رنگی به طور ویژه ارائه می دهد، تعمیر دستگاه کپی رنگی در محل است. تعمیرات دستگاه کپی مشکلات بسیاری را برای کاربران آنها دارد. چرا که معمولا دستگاه های کپی رنگی سایز بزرگ و وزن بالایی دارند و به راحتی قابل حمل نیستند.

این خدمات باعث شده است تا در صورت نیاز به تعمیر دستگاه کپی با مرکز تماس بگیرید و مرکز تعمیرکاران متخصص را به محل استقرار دستگاه شما اعزام کند. ارائه این خدمات امکانی را برای کاربران فراهم کرده است که کاربران دستگاه های کپی رنگی بزرگ به راحتی نسبت به تعمیرات دستگاه خود اقدام کنند.

تعمیرکاران پس از مراجعه به محل، مشکل شما را بررسی کرده و پس از عیب یابی یا در محل تعمیر می کنند و یا بدون دریافت هزینه به مرکز تعمیرات انتقال می دهند تا اقدامات لازم انجام گیرد. کیفیت سرویس در محل به اندازه کیفیت تعمیرات در مرکز می باشد.

واحد تعمیرات دستگاه کپی

در واحد تعمیرات دستگاه کپی رنگی مدرن ترین و پیشرفته ترین امکانات به نحوی فراهم شده است که تمامی مشکلات دستگاه های شما به راحتی و با تخصص لازم مرتفع گردد. مجموعه تکنسین های این مرکز با تجربه و توانایی مثال زدنی قادرند بررسی های دقیقی را بر روی دستگاه های آسیب دیده انجام دهند و با تشخیص درست در زمان مناسب آنها را تعمیر نمایند.

حتی در صورت نیاز نسبت به تعویض قطعات آسیب دیده با قطعات جدید و اورجینال انجام وظیفه کنند. تمامی تعمیرات قطعات مختلف دستگاه های کپی رنگی به صورت جداگانه در مرکز تعمیرات طبقه بندی شده است. هر بخش توسط کادر فنی اختصاصی وظیفه تعیین شده برای خود را انجام می دهد. واحدهای تعمیر دستگاه کپی شامل تعمیرات تخصصی کلیه قطعات به طور مجزا است.

نمایندگی دستگاه کپی

در نمایندگی دستگاه کپی رنگی خدمات فروش، تعمیر، تعویض قطعات و کلیه خدمات پس از فروش فعال است. کادر حرفه ای برای هر بخش اختصاص داده شده است که وظایف ویژه بخش خود را عهده دار هستند. یکی از خدمات این نمایندگی ارائه مشاوره های آگاهانه بر مبنای دانش و تخصص در خرید محصولات مختلف دستگاه کپی در انواع متنوع آن است.

همچنین تمام خدمات پشتیبانی از محصولات ویژه خریداری شده توسط مشتریان در همین مرکز عرضه می شود. هدف اصلی این نمایندگی و دیگر مراکز وابسته به آن مشتری مداری و در نهایت رضایت مشتریان می باشد.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩