اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی کانن

تعمیر دستگاه کپی کانن نیاز به تجهیزات خاص خود و مهارت بالای تعمیر دارد. از این رو انجام آن، توسط تعمیرکاری مبتدی و نابلد، نتیجه‌ای جز خرابی و تداوم ایرادات پیش آمده در دستگاه نخواهد داشت.
از اینرو، توصیه می شود در صورت مواجهه با خرابی در دستگاه های کپی کانن، سرویس های مورد نیاز برای این دستگاه را صرفاً از مراکز مجاز و استاندارد این حوزه تقاضا نمایید. توجه به این موضوع و عدم مراجعه به مراکز غیرمجاز، سبب می گردد تا تعمیرات اِعمال شده بر دستگاه اصولی و استاندارد باشند و دستگاه کپی به بهترین نحو تعمیر گردد.

مرکز تعمیر دستگاه کپی کانن یکی از تخصصی ترین مجموعه های فعال در حوزه تعمیر تجهیزات چاپ است. مهندسان مرکز تعمیر کپی کانن به دلیل برخورداری از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی و تعمیر قادر به رفع پیچیده ترین اشکالات و ایرادات این دستگاه هستند. متدهای به کار رفته در مرکز تعمیر دستگاه کپی canon پس از آنالیز دستگاه‌های بی‌شمار جمع‌آوری و تدوین گشته ‌اند از این‌رو مجموعه‌ای از بهترین شیوه‌های تعمیر هستند.

تعمیر دستگاه کپی کانن

نکات مهم در تعمیر دستگاه کپی کانن

دستگاه‌های کپی کانن نیز علی‌رغم کیفیت بالای ساخت، به مرور زمان نیازمند سرویس، گردزدایی و یا تعمیر می‌گردند. نکته‌ی حائز اهمیت در این میان توجه به تعمیر دستگاه کپی کانن به دست افرادی است که در این زمینه تخصص و تجربه کافی را داشته باشند.

بنابراین اگر شما نیز در حال حاضر جزو آن‌دسته از افرادی هستید که دستگاه آن‌ها دچار نقص شده و برای تعمیر دستگاه کپی کانن خود به دنبال مکانی قابل اطمینان هستید، به شما توصیه می‌شود تعمیرات دستگاه کپی کانن خود را به افرادِ متخصص و نمایندگی‌های مجاز بسپارید.

به یاد داشته باشید تعمیر دستگاه کپی توسط افراد غیرمجاز، ممکن است علاوه بر وارد کردن صدمات جدی به دستگاه کپی، امکان اصلاح و بازیابی آن را برای همیشه از بین ببرد. ساختار فیزیکی دستگاه کپی چندان پیچیده نیست اما به دلیل ظرافت‌های دستگاه، تعمیر دستگاه کپی کانن نیازمند تجهیزات ویژه و خاص خود است.

نکته‌ی قابل ذکر دیگر، توجه به چگونگی و کیفیت تعویض قطعات در حین تعمیر دستگاه کپی کانن است. در صورت نیاز به تعمیر یا تعویض برخی از قطعات دستگاه کپی، از اورجینال بودن قطعات اطمینان حاصل کنید. توجه داشته باشید تا قطعات به کار گرفته شده و جایگزین در دستگاه کپی، حتی‌الامکان اورجینال و یا از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

تعمیر دستگاه کپی کانن در محل

سرویسِ «تعمیر دستگاه کپی کانن در محل» به درخواست مکرر کاربرانی راه اندازی گشته است که به دلیل وزن و ابعاد بالای این دستگاه –یعنی دستگاه کپی- و نیز به دلیل ضیق وقت و مشغله کاری ترجیح می دهند عملیات مورد نیاز جهت تعمیر و سرویس این دستگاه، در محل انجام پذیرد.

کارشناسان بخش « تعمیر دستگاه کپی کانن در محل» بلافاصله پس از تماس دارنده دستگاه به محل اعزام شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را آغاز می‌کنند. در این روش تمامی عملیات عیب‌یابی، تعمیر و سرویس دستگاه های کپی، در محل انجام شده و نیازی به خارج کردن دستگاه و جابجایی آن نیست.

بعلاوه کارشناسان اعزامی ما آرشیوی از قطعات جانبی را با خود به همراه دارند تا در صورت خرابی هر یک از قطعات، بی‌هیچ فوت وقتی، نسبت به تعویض آن‌ها اقدام نمایند.

 مرکز فوق تخصصی تعمیرات فتوکپی کانن، فعالیت خود را همزمان با ورود دستگاه‌های کپی کانن به بازارهای داخلی کشور آغاز کرده و همگام با پیشرفت تکنولوژی‌های به‌کار رفته در این صنعت، تجهیزات و ابزار خود را توسعه بخشیده و به‌روز رسانی ساخته است. استفاده از سریس تعمیر دستگاه کپی کانن به ویژه زمانی ضروری است که امکان جداسازی قطعه معیوب از دستگاه کپی و تحویل آن به تعمیرگاه وجود ندارد.

روند تعمیر در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن

در نخستین گام، نواقص دستگاه، با طی مراحل عیب‌یابی و انجام بررسی‌های اولیه، مشخص می گردد. در مرحله بعد، دستگاه، پس از اعلام رضایت مشتری به بخش تعمیرات تحویل داده می‌شود. پیش از اقدام به تعمیر، روند تعمیر و ترفندهای مورد استفاده به صاحب دستگاه اعلام گردیده و در صورت رضایت و تأیید از جانب وی، عملیات تعمیر آغاز می‌گردد.

در نهایت، پس از اتمام تعمیرات، دستگاه به بخش «تأیید نهایی تعمیرات» واگذار می‌گردد. (تمامی تعمیرات انجام شده در مرکز تعمیر دستگاه کپی کانن می‌بایست پس از اتمام کار، به تأیید کارشناسان فنی این مرکز برسد.)

کارشناسان ارشد مرکز تعمیر دستگاه کپی کانن، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند. در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه،- کالا مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد.

تمامی این خدمات در صورتی است که امکان جداسازی قطعه معیوب از دستگاه کپی و تحویل ان به تعمیرگاه وجود داشته باشد در غیر اینصورت کارشناس تعمیر کپی کانن خود در محل حضور یافته و سرویس های مورد نیاز جهت تعمیرات فتوکپی کانن را بر روی آن پیاده می سازد.

واحدهای تعمیرات دستگاه کپی

مرکز تعمیر دستگاه کپی ارائه دهندۀ تمامیِ سرویس هایِ تعمیر، ترمیم و تعویضی است که در فهرست خدمات پس از فروش دستگاه های کپی ذکر شده است. این مرکز با تعهد به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش و التزام به اجرای تمامی استانداردهای این حوزه، در تلاش است تا رضایت کاربران این برند را کسب نماید.

مزیت ویژه مرکز تعمیر دستگاه کپی کانن حضور ناظرانی از سوی شرکت سازنده دستگاه و نظارت بر سطح کیفی خدماتی است که توسط کارشناسان و کارکنان حاضر در این مجموعه ارائه می گردد. متدهای به کار رفته در تمامی واحدهای تعمیرات دستگاه کپی با آنالیز دستگاه‌های بی‌شمار جمع‌آوری و تدوین گشته ‌اند از این‌رو مجموعه‌ای از بهترین شیوه‌های تعمیر هستند. واحدهای تعمیرات دستگاه کپی در بخش زیر معرفی شده اند.

مرکز تخصصی تعمیر کپی

نمایندگی کپی جهت ارائه هر چه تخصصی تر خدمات به کاربران خویش، پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا را در اختیار کادر فنی و کارشناسان حاضر در این مرکز قرار داده است و در تلاش است تا با رفع نواقص و اشکالات مطرح شده از سوی کاربران و مشتریان گرامی بالاترین سطح کیفی خدمات را در دو حوزه تعمیر و فروش، به آنان ارائه نمایند.

کادر مجرب و باسابقه‌ی نمایندگی کپی در بخش تعمیر، با بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، قادر به رفع و حل تمامی مشکلاتی می‌باشد که به هر دلیل ممکن است در دستگاه های کپی ایجاد شده باشند. تمامی سرویس‌های ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیرات کپی مبتنی بر اصول و استانداردهای جهانی است که از سوی شرکت‌های معتبر سازنده مطرح گشته‌اند.

آخرین اخبار دستگاه کپی

آخرین مقالات دستگاه کپی

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩