اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر ریکو

در این مقاله قصد داریم تا شما را با تعمیر پرینتر ریکو آشنا کنیم. به طور کلی پرینتر ریکو دستگاه بسیار حساس و پیچیده ای است که این موضوع نیاز آن به تعمیرکار مجرب را دو چندان می کند. آموزش تعمیر پرینتر ریکو یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی ریکو می باشد. در خصوص کسب اطلاعات بیشتر برای شرکت در این دوره ها از طریق شماره تماس های موجود در وبسایت با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با آموزش تعمیر پرینتر ریکو و دو نمونه از رایج ترین اختلالات آن آشنا کنیم. به یاد داشته باشید اغلب مشکلات پرینتر ها تنها به وسیله ی نیروی متخصص امکان پذیر خواهد بود. به همین جهت تنها به واحد تخصصی تعمیرات پرینتر مراجعه کنید.

تعمیر پرینتر ریکو

تعمیر پرینتر ریکو ، اختلال کاغذکش

اختلال در کاغذ کش های ورودی، میانی و خروجی میاشد. اختلال در کاغذکش های ای ندستگاه نیز از دیگر عیوب رایج پرینتر به شمار می رود. در صورت خرابی این قطعه با مشکلاتی مثل چروک شدن  و یا مچاله شدن برگه در پرینتر و یا گیر کردن آن در دستگاه مواجه خواهید شد. در صورتی که اطلاعات لازم و کافی برای تعمیر پرینتر ریکو ندارید از تعمیرات ناآگاهانه بپرهیزید.

هرگونه خطا و اشتباه در فرآیند تعمیرات دستگاه شما را با مشکلات جدی تری مواجه خواهد کرد. قطعات  داخلی پرینتر دارای حساسیت بسیار بالایی هستندو به همین جهت تعمیرات آن ها تنها توسط نیروی متخصص امکان پذیر است. تعویض کاغذکش ها در صورت شکستگی و معیوب شدن باید در واحد تعمیرات چاپگر ریکو تعویض شود. استفاده از قطعه ی اورجینال برای حفظ کیفیت دستگاه بسیار حائز اهمیت است.

رفع مشکل درام

مشکل درام یکی از رایج ترین اختلالاتی است که برای انواع پرینتر ها به وجود می آید. این قطعه یکی از حساس ترین قطعات موجود در دستگاه پرینتر و کپی به شمار می رود. درام قطعه ای است که وظیفه ی انتقال تصاویر بر روی برگه را به عهده دارد. به طور کلی درام جزء اصلی دستگاه پرینتر لیزری است که نقش انتقال دهنده ی تصویر از پرینتر لیزری به روی کاغذ برای تولید چاپ نهایی را دارد که این قطعه در دستگاه های کپی هم وجود دارد.

تفاوت درام در دستگاه های کپی و پرینتر در نحوه ی انتقال تصاویر به درام است. درام از جنس سلنیوم و یا مواد دارای حساسیت نسبت به نور پوشیده شده است که این مواد هادی الکتریسیته هستند. در صورتی که درام قادر به انجام چنین فرآیندی نباشد به معنی فرا رسیدن زمان تعویض این قطعه می باشد.

به طور کلی زمان تعویض درام برابر با 3 بار شارژ کارتریج می باشد. وجود خط و خطوط اضافه بر روی برگه چاپ شده یکی از نشانه های آسیب دیدگی درام پرینتر می باشد. تعمیر پرینتر ریکو و عویض قطعات آن از مهم ترین اقداماتی است که باید توسط کادر فنی متخصص انجام شود.

تعمیرات پرینتر ریکو

تعمیرات پرینتر باید حتما توسط افراد متخصص انجام شود. این دستگاه دارای پیچیدگی ها و حساسیت های بسیاری می باشد. واحد تعمیرات پرینتر به دلیل بهره مندی ازمتخصصانی مجرب می توانند تمام عیوب پیش آمده برای این دستگاه را در کوتاه ترین زمان برطرف کند. پرینتر ها دارای قطعاتی مثل کارتریج، درام، کاغذکش و … هستند. قطعاتی مثل کارتریج علاوه بر نیاز به تعویض و تعمیر به شارژ هم احتیاج دارند.

شارژ آن ها به صورت محدود انجام می شود و پس از مدت معین قطعه به طور کامل باید تعویض شود. از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در واحد تعمیرات پرینتر شارژ کارتریج می باشد.

نمایندگی ریکو

نمایندگی ریکو با تاکید بر دو هدف مشتری مداری و تضمین کیفیت سالهاست در ارائه ی خدمات در بالاترین سطح قرار گرفته است. نمایندگی رسمی ریکو بی شک یکی از برترین مراکز در زمینه ی ارائه ی سرویس ها می باشد. خدمات عرضه شده در این نمایندگی در دو بخش فروش و پس از فروش تقسیم بندی شده است.

متقاضیان با مراجعه به این نمایندگی می توانند از اطلاعات مشاوران ما در راستای انتخاب محصول مورد نظر خود بهره مند شوند. برای داشتن اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

تعمیرات ریکو

واحد تعمیرات ریکو با بهره مندی از برترین متخصصان و اختصاص واحد های مجزا برای تعمیرات می تواند دستگاه شما را به خوبی تعمیر کند. تمام قطعات مورد استفاده در زمینه ی تعمیرات و همچنین تعویض آن ها دارای ضمانت اورجینال می باشد. دستگاه های معیوب بعد از تعمیرات برای متقاضیان تست شده و کاملا سالم به شما تحویل داده می شود.

تعمیرات ریکو توسط کارشناسان زبده و برترین مهندسان انجام می شود. بهره مندی این مرکز از به روز ترین تجهیزات باعث ارائه بهترین خدمات در بالاترین سطح کیفی شده است. تعمیرکاران این مجموعه توانایی لازم برای تعمیر انواع محصولات ریکو را دارند.

اخبار، اطلاعات، مقاله های جدید و سوالات پر تکرار کاربران را در سایر قسمت های سایت دنبال کنید.

Rate this post