اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر زیراکس در کرج

نمایندگی تعمیر پرینتر زیراکس در کرج، پیشرفته ترین و بالاترین سطح از امکانات را برای ارائه ی خدمات فروش و پشتیبانی از انواع پرینترهای زیراکس در کرج به کار گرفته است. این نمایندگی با سابقه ی چندین ساله خود در ارائه ی این خدمات، توانسته است، رضایت خاطر جمع زیادی از متقاضیان و کاربران را به همراه داشته باشد. از اصلی ترین حوزه های فعالیت نمایندگی چاپگر زیراکس در کرج، عیب یابی و تعمیر انواع این چاپگرهاست.

کارشناسان و متخصصان فعال  تعمیرات پرینتر در این نمایندگی، ضمن گذراندن دوره های مختلف تخصصی در خصوص تعمیر چاپگرهای زیراکس و بهره مندی از تجهیزات و امکانات مورد نیاز قادرند، هر گونه مشکل در عملکرد چنین تجهیزاتی را با استانداردترین شیوه های ممکن برطرف کنند. نمایندگی زیراکس برای پیشبرد منظم امور پشتیبانی، واحدهای مجزایی را برای هر یک از خدمات تعمیر اختصاص داده است. انجام تخصصی امور تعمیر در واحد های مشخص و مجزا، سبب شده این پروسه ی حساس، در سریع ترین زمان ممکن به انجام برسد.

راهنمای کار با ADF کپی ریکو

پرینترهای زیراکس با چه مشکلاتی روبرو میشوند؟

پرینترهای زیراکس در طول عمر مفیدی که دارند، ممکن است با اختلالات متعددی روبرو شوند. گاهی این اختلالات میتواند جزیی باشد و به راحتی مرتفع شود، گاهی تعمیر پرینتر نیاز به تخصص بیشتری دارد. در این بخش، برخی از این اختلالات رایج در چاپگرهای زیراکس را که در نمایندگی تعمیر چاپگر زیراکس در کرج با نهایت دقت و تخصص، مورد تعمیر قرار میگیرد، با هم مرور خواهیم کرد.

 •  گیر کردن کاغذ در پرینتر زیراکس
 •  چاپ خطوط نامنظم و بدشکل بر روی کاغذ چاپی
 •  بروز مشکلات در فیوزینگ
 •  مشکلات کارتریج و تونرپرینتر زیراکس
 •  چروک شدن کاغذ چاپی
 • سفید بیرون آمدن برگه ی چاپی
 • روشن نشدن چاپگر زیراکس
 • بروز مشکلات مین برد چاپگر
 •  مشکلات در اتصال به سیستم
 •  خاموش شدن خود به خودی پرینتر در حین کار
 •  ویروسی شدن چاپگر زیراکس
 • تکرار مطالب چاپ شده بر روی کاغذ
 •  برور خطا و ارورهای مختلف در دستگاه
 •  پاک شدن تصاویر و مطالب از روی برگه
 •  اختلال در هد پرینتر زیراکس
 • و…

تعمیر مین برد پرینتر زیراکس در کرج

مین برد یکی از اصلی ترین و حیاتی ترین قطعات هر پرینتری به شمار میرود. مین برد هدایت وظایف اجزای تشکیل دهنده ی هر چاپگری را به عهده دارد. مین برد چاپگر زیراکس، چگونگی ارائه ی خروجی را تعیین میکند. این قطعه از چاپگر اتصال قطعات مختلف را بر عهده دارد. طبیعتا خرابی مین برد چاپگر زیراکس عملکرد کلی دستگاه را با وقفه های مختلفی روبرو میکند. این وقفه ها نگرانی کاربران را به همراه دارد. تعمیر این قطعه ی حیاتی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است که متخصصان نمایندگی تعمیر پرینتر زیراکس در کرج  به خوبی نسبت به این مسئله آگاهی دارند.

تعمیر فیوزینگ پرینتر زیراکس در کرج

فیوزینگ چاپگر زیراکس را میتوان از دیگر قطعات این چاپگر ها دانست. فیوزینگ بستر ذوب شدن تونر را فراهم میکند و این تکمیل کننده ی فرایند چاپ خواهد بود. خرابی فیوزینگ را میتوان از عوامل مهم درهم ریختن کیفیت چاپ به شمار آورد. کارشناسان نمایندگی پرینتر زیراکس در کرج یکی از واحدهای اصلی تعمیر را به عیب یابی و تعمیر مشکلات فیوزینگ اختصاص داده اند.

تعمیر هیتر در چاپگر زیراکس در کرج

از دیگر واحد های نمایندگی پرینتر زیراکس در کرج، واحد تعمیر هیتر این چاپگرهاست. هیتر همانطور که از نامش پیداست وظیفه ی ایجاد حراراتی را به عهده دارد که چاپ را میسر میسازد. در صورت آسیب دیدگی این قطعه فرآیند تثبیت تونر نیز به درستی صورت نمی گیرد. از این رو لازم است کاربران نسبت به تعمیر سریع این قطعه اقدامات لازم را به عمل آورند.

تعمیر پیکاپ چاپگر زیراکس در کرج

کارشناسان تعمیر پرینتر زیراکس در کرج با کاربران بسیاری روبرو میشوند که از ناکارآمدی پرینتر زیراکس خود شکایت میکنند. یکی از مشکلات متداول در پرینتر های زیراکس، اختلالات مرتبط با پیکاپ چاپگر است. تیم تعمیر چاپگر زیراکس در کرج  با تکیه بر تخصص و دانش خود، قادر است تمامی مشکلات پیکاپ را شناسایی و برطرف کند.

نمایندگی تعمیر پرینتر زیراکس در کرج

نمایندگی زیراکس در کرج با هدف پشتیبانی از کاربران کرجی محصولات زیراکس، خدمات گسترده ای را ارائه میدهد. این خدمات در دو گروه اصلی فروش و تعمیر خلاصه میشود که کاربران بر حسب نیاز خود از آن بهره مند میشوند. کارشناسان فروش فعال در فروشگاه مرکزی زیراکس قادرند تمامی مشاوره های پیش از خرید را در اختیار خریداران عزیز قرار دهند. تیم تعمیر چاپگر زیراکس در کرج هم در خصوص عیب یابی و تعمیر مشکلات انواع پرینتر های زیراکس در خدمت کاربران عزیز قرار گرفته است.

5/5(2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩