اشتراک گذاری

تعمیر کپی کونیکا مینولتا در محل

تعمیر کپی کونیکا مینولتا در محل را می توان یکی از خدمات ویژه ی نمایندگی این شرکت به شمار آورد. برای ارائه ی این سرویس، همکاران ما پس از انجام هماهنگی های لازم با کاربران، در قالب تیمی از مجرب ترین کارشناسان حوزه ی ترمیم دستگاه های کپی، به محل مورد نظر کاربر اعزام می گردند.

سپس ضمن بررسی و عیب یابی دستگاه، تعمیرات تخصصی آن را انجام می دهند. همچنین لازم است بدانید که در این سرویس، از ابزار و تجهیزات پیشرفته ای استفاده می شود که تعمیرکاران همراه خود به محل می برند. برای آشنایی هرچه بیشتر با خدمات ارائه شده در تعمیر کپی کونیکا مینولتا در محل، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید. با این امید که نکات مطرح شده، برای شما کاربران گرامی مفید واقع گردد.

تعمیر کپی کونیکا مینولتا در محل

نحوه ی دریافت خدمات تعمیر کپی کونیکا مینولتا در محل

برای اینکه از خدمات تعمیر کپی کونیکا مینولتا در محل برخوردار شوید، لازم است که با نمایندگی رسمی این شرکت تماس حاصل نمایید. پس از طرح مشکل و ارائه ی اطلاعاتی همچون مدل دستگاه، آدرس محل مورد نظر و …، همکاران ما اقدام به تعمیرکاران به محل اعلامی شما می نمایند.

تیم اعزامی، به نسبت مدل دستگاه و نیز ایراد اعلام شده، ابزار و قطعات مورد نیاز را تهیه کرده و به محل شما منتقل می کنند. پس از وارسی دقیق دستگاه کپی و تشخیص مشکل موجود، تعمیرکاران مساله را برای شما توضیح داده و در صورت توافق، تعمیر کپی کونیکا مینولتا در محل را آغاز می نمایند.

بنابراین به سبب راه اندازی این سرویس در نمایندگی کونیکا مینولتا، دیگر نیازی به مراجعه ی کاربران به تعمیرگاه نبوده و آنها می توانند تنها با برقراری یک تماس تلفنی، خدمات مورد نیاز را در محل مورد نظرشان دریافت دارند.

تامین قطعات تعمیر کپی کونیکا مینولتا در محل

یکی از دغدغه های کاربران برای استفاده از خدمات و سرویس های تعمیر در محل، تامین قطعات مورد نیاز می باشد. این دغدغه از آن جهت به وجود آمده که تکنسین های بسیاری از مراکز تعمیراتی، هیچگونه قطعه یا ابزاری را به محل نبرده و تامین قطعات مورد نیاز را بر عهده ی کاربران می گذارند.

جهت اطلاع شما کاربران گرامی عنوان می کنیم که وظیفه ی تامین قطعات تعمیر کپی کونیکا مینولتا در محل، کاملا بر عهده ی نمایندگی این شرکت بوده و کاربران هیچ گونه دخالتی در آن نخواهند داشت. پیشتر نیز اشاره کردیم که تیم اعزامی، پس از اطلاع از مدل و مشکل دستگاه، تجهیزات لازم را با خود به محل مورد نظر می برند.

حال خاطرنشان می سازیم که حتی اگر در طول فرآیند تعمیر کپی کونیکا مینولتا در محل و یا تعویض قطعات این دستگاه، قطعه ای در بین آرشیو همراه تعمیرکاران وجود نداشته باشد، خود این افراد اقدام به تهیه ی آنها می نمایند. به این ترتیب، کاربران متحمل هیچ گونه زحمت یا هزینه ی اضافه ای نخواهند شد.

خدمات تعمیر کپی کونیکا مینولتا در محل

به عنوان اصلی ترین خدمات ارائه شده در تعمیر کپی کونیکا مینولتا در محل، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعمیرات بردهای دستگاه کپی کونیکا مینولتا در محل
 • تعویض قطعات معیوب کپی کونیکا مینولتا در محل و با قطعات اورجینال
 • شارژ کارتریج کپی کونیکا مینولتا در محل
 • استفاده از مواد مرغوب در شارژ کارتریج کپی کونیکا مینولتا در محل
 • ارائه ی ضمانت نامه ی معتبر برای تعمیر کپی کونیکا مینولتا در محل
 • بررسی و عیب یابی تخصصی انواع دستگاه کپی کونیکا مینولتا در محل
 • تعمیرات تخصصی دستگاه کپی کونیکا مینولتا در محل
 • بررسی و تعمیر یونیت کاغذکش کپی کونیکا مینولتا در محل
 • تعمیر یونیت فیوزینگ کپی کونیکا مینولتا در محل
 • ترمیم مشکلات یونیت تغذیه کپی کونیکا مینولتا در محل
 • رفع نواقص عملکردی یونیت درام کپی کونیکا مینولتا در محل

 واحد تعمیرات کپی کونیکا مینولتا

واحد تعمیرات کپی کونیکا مینولتا، ارائه دهنده ی کلیه ی خدماتی است که به تعمیر و رفع مشکلات عملکردی این دستگاه می انجامد. این واحد، از تجهیزات و دستگاه های بسیار پیشرفته ای برخوردار است و از این رو، فرایند تعمیر در آن، با در نظر گرفتن استانداردهای روز دنیا انجام می گردد.

همچنین به دلیل حضور کادر فنی مجرب، واحد تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا، توانسته خدمات را در سطح قابل توجهی از تخصص ارائه نماید. با هدف حذف هزینه ها و زحمات حمل و نقل دستگاه به تعمیرگاه، خدمات تعمیر کپی کونیکا مینولتا در محل نیز در این واحد به کاربران ارائه می گردد.

نمایندگی کونیکا مینولتا

نمایندگی کونیکا مینولتا، کلیه ی خدمات مربوط به فروش، تعمیرات و خدمات پس از فروش محصولات این شرکت را به کاربران محترم ارائه می دهد. این مرکز با یاری پروردگار و نیز تلاش کارکنان متعهدش توانسته در جلب رضایت شما کاربران گرامی موفق عمل کند.

همکاران ما در این نمایندگی تلاش می کنند با سرلوحه قرار دادن اصول مشتری مداری، رضایت هرچه بیشتر شما را فراهم سازند. فروش جدیدترین مدل های پرینتر، دستگاه کپی، فکس، اسکنر و… کونیکا مینولتا به صورت اورجینال، تعمیرات تخصصی محصولات کونیکا مینولتا و نیز خدمات پس از فروش، به عنوان اصلی ترین فعالیت های نمایندگی کونیکا مینولتا به شمار می روند.

واحدهای تعمیرات کونیکا مینولتا

اقدامات تخصصی در زمینه ی رفع مشکلات محصولات کونیکا مینولتا، در واحدهای تعمیرات این نمایندگی انجام می گردد. این واحدها، به سبب برخورداری از ابزار و دستگاه های پیشرفته و نیز به خدمت گرفتن متخصصین زبده، خدمات بسیار با کیفیتی را به کاربران ارائه می نمایند.

هریک از انواع محصولات تولید شده در کمپانی کونیکا مینولتا، در واحدهای تعمیرات کونیکا مینولتا قابل بررسی و تعمیر می باشند. لازم به ذکر است که در صورت نیاز به تعویض قطعات، همکاران ما در این واحد از قطعات اورجینال استفاده کرده و بدین ترتیب، کیفیت کاری دستگاه و طول عمر آن را تضمین می نمایند.

با مراجعه به این بخش، می توانید از جدیدترین اخبار و مقالات کونیکا مینولتا مطلع گردید.

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر

لینک های مفید

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩