محصولات نمایندگی مجاز کونیکا مینولتا

نمایندگی کونیکا مینولتا از جمله مراکز رسمی موجود در کشور می‌باشد که بر اساس استانداردهای روز دنیا در دو حوزه‌ی مرتبط با تولیدات کمپانی کونیکا مینولتا  فعالیت دارد. این مرکز از زمان ورود محصولات کونیکا مینولتا به ایران، خدمات دهی به کاربران این محصولات را آغاز نموده است.

تمرکز اصلی شرکت کونیکا مینولتا در تولید تجهیزات اداری مانند دستگاه کپی و پرینتر است. ازین رو نمایندگی کونیکا مینولتا برترین متخصصین و کارشناسان جهت تعمیر این محصولات به همکاری فراخوانده است. نمایندگی مجاز کونیکا مینولتا در زمینه ی تعمیر و ترمیم و فروش انواع محصولات کونیکا مینولتا فعالیت دارد.

از آن جا که آشنایی با ویژگی های محصول کمک شایان ذکری به انتخاب هوشمندانه و درست محصول مورد نظر خواهد نمود. در این بخش از سایت به معرفی محصولات کونیکا مینولتا می پردازیم.

محصولات نمایندگی مجاز کونیکا مینولتا

معرفی محصولات نمایندگی مجاز کونیکا مینولتا

معرفی محصولات کونیکا مینولتا در نمایندگی مجاز کونیکا مینولتا شامل ، ویژگی های فنی محصول ، شرح مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری محصول مورد نظر ،  نقاط قوت و ضغف هر محصول  می باشد که توسط کارشناسان نمایندگی کونیکا مینولتا انجام می گردد.

مطالعه ی ویژگی های هر محصول پبش از خرید آن شما را در یک انتخاب هوشمندانه یاری خواهد نمود. نمایندگی کونیکا مینولتا غیر از تعمیر در زمینه ی فروش محصولات نمایندگی مجاز کونیکا مینولتا نیز فعالیت می نماید.

این مرکز به ارائه ی تمامی خدمات مربوط به ترمیم و سرویس مدل های مختلف دستگاه های تولید شده توسط این کمپانی مبادرت می ورزد . کادر فنی نمایندگی کونیکا مینولتا آماه ی پشتیبانی از محصولات نمایندگی مجاز کونیکا مینولتا می باشند . در صورتی که مایل به مطالعه ی مشخصات هر محصول هستید روی لینک محصول مورد نظر خود کلیک نمایید.

واحدهای تعمیرات کونیکا مینولتا

نمایندگی کونیکا مینولتا با توجه به این که تعمیرات هر محصول نیازمند حضور کارشناسان همان محصول جهت تعمیرات است . کارگاه های مجزا را جهت تعمیرات در نظر گرفته است . در هریک از این کارگاه ها تعمیرکاران و تکنسین های مربوط به محصول مورد نظر مشغول فعالیت هستند.

تکنسین های این مرکز با تکیه بر مهارت ، خلاقیت و تسلط بر علم روز و با بکارگیری جدیدترین تجهیزات تمامی تعمیرات مرتبط با محصولات نمایندگی مجاز کونیکا مینولتارا ارائه می دهند . یکی دیگر از فعالیت های این مرکز وارد کردن قطعات اورجینال می باشد .

از این رو کارشناسان ما درصورت لزوم به تعویض قطعه از قطعه ی جایگزین اورجینال استفاده می نمایند . لازم به ذکر است ، مدیریت این مرکز بر نحوه ی عملکرد پرسنل نظارت سختگیرانه ای دارند . کیفیت بالا و سرعت ارائه ی تعمیرات در این مرکز ، کاربران و مشتریان محترم را مایل به استفاده از خدمات این نمایندگی کرده است . در این بخش به معرفی واحدهای تعمیرات کونیکا مینولتا می پردازیم .

تعمیر محصولات کونیکا مینولتا در این مرکز به دو شیوه انجام می شود که عبارتند از : سرویس درمحل و سرویس در مرکز ،  تعمیرات به صورت تخصصی زیرنظر اساتید باتجربه  و خبره ی نمایندگی کونیکا مینولتا انجام می شود . لازم به ذکر است تمامی خدمات نمایندگی مجاز کونیکا مینولتا همراه با گارانتی به کاربران گرامی ارائه می گردد.