اشتراک گذاری

راهنمای خرید دستگاه کپی

دستگاه های کپی امروزی ، در انواع و نسخه های مختلف ، طراحی و روانه ی بازار میشوند و ممکن است از آپشن های مختلفی برخوردار باشند که هر کدامشان تاثیر بسزایی بر قیمت این ماشین ها، دارد. همین مسئله موجب شده، متقاضیان خرید این تجهیزات، با سوالات و ابهامات بسیاری موقع انتخاب و خرید دستگاه کپی مورد نظر خود مواجه باشند. در همین راستا تصمیم گرفتیم، این مقاله را به ارائه ی نکات مهم و مورد نیاز در خرید دستگاه کپی، اختصاص دهیم.

راهنمای خرید دستگاه کپی پیش رو، به شما کمک می کند تا تمامی عوامل و پارامترهای اساسی جهت داشتن یک انتخاب مناسب و به صرفه را مدنظر قرار دهید و با آگاهی بیشتری، نسبت به خرید دستگاه کپی، مورد نیاز برای شرکت و اداره تان، اقدام به عمل آورید. اگر قصد خرید دستگاه کپی داشته باشید و بین انواع مختلف و نسخه های متفاوت آن، سر در گم هستید، پیشنهاد میکنیم تا انتهای این بخش همراه ما باشید.

راهنمای خرید دستگاه کپی

راهنمای خرید دستگاه فتوکپی

1-

قبل از هر اقدامی برای خرید دستگاه کپی، مشخص کنید که تمایل به خرید دستگاهی همه کاره یا تک کاره دارید. از مهم ترین نکات قابل ذکر در راهنمای خرید دستگاه کپی ، این است که از دستگاه چه انتظاری دارید و این دستگاه قرار است چه کاری برایتان انجام دهد؟ دستگاه های کپی چندکاره همانطور که از نامشان پیداست علاوه بر قابلیت کپی، امکان پرینتر، فکس و اسکن تصاویر و متون را هم در اختیار کاربران قرار خواهند داد. لازم به ذکر است که ماشین های کپی چندکاره ، قیمت بالاتری در مقایسه با سایر مدل های تک کاره دارند.

2-

از دیگر نکاتی که لازم دانستیم در راهنمای خرید دستگاه کپی ، به آن اشاره کنیم، سایز کاغذی ست که دستگاه ، توانایی پشتیبانی از آن را دارد. توصیه میشود، پیش از خرید ، مطمئن شوید که دستگاه کپی مورد نظرتان کاغذی که نیاز دارید را مدیریت می کند یا نه ؟

3-

توجه به فضا و حجمی که دستگاه کپی اشغال میکند، از دیگر توصیه های مشاوران و کارمندان فروش نمایندگی های فروش به هنگام ارائه ی نکات مهم راهنمای خرید دستگاه کپی است. توصیه میشود، همواره دستگاه های کپی کوچک و ارزان تر را مد نظر داشته باشید.

4-

به مزایایی که دستگاه کپی در اختیارتان قرار میدهد توجه داشته باشید. این آپشن ها، همانطور که گفته شد، تاثیر بسیاری در بالا بردن قیمت دستگاه کپی ایفا میکنند. از این رو توجه داشته باشید که آپشن ها و مزایایی که دستگاه در اختیارتان قرار میدهد، مورد نیاز شرکت و اداره ی شما هست یا نه ؟

5-

از دیگر نکاتی که کارشناسان نمایندگی فروش دستگاه کپی در راهنمای خرید دستگاه کپی همواره به آن توجه دارند، میزان حجم کاری دستگاه است. دستگاه های فتوکپی دارای کاست هایی هستند که کاغذهای مورد نیاز جهت استفاده ی دستگاه در درون آنها قرار داده می شود. این کاست ها ظرفیت های مشخصی دارند که با توجه به آن ها، میتوان به میزان حجم کاری دستگاه پس برد.

6-

سرعت دستگاه کپی بدون شک از مهم ترین نکات در راهنمای خرید دستگاه کپی خوهد بود. به عنوان یه راهنمای کلی، اگه تعداد تکثیر ماهانه ی شما حدود ۶۰۰۰ برگ باشد، سرعت تکثیر ۲۰ تا ۳۰ برگ در دقیقه، سرعت مناسبی هست. البته بالا یا پایین بودن سرعت ارتباط مستقیمی با کارایی شرکت و سازمان مورد نظر خواهد داشت.

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کیوسرا

تعمیر دستگاه کپی کیوسرا از مهم ترین و اصلی ترین حوزه های فعالیت، نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کیوسرا ست که به کمک متخصصین توانای این مجموعه انجام می شود. توانمندی متخصصین ما در کنار تجربه و دانش و امکاناتی که در اختیار کادر تعمیر قرار گرفته است، موجب ارائه ی خدماتی متمایز در این نمایندگی گشته است. به طوری که نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کیوسرا به انتخاب نخست بسیاری از کاربران در سرتاسر کشور بدل گردیده است. این مجموعه ی بزرگ هم اکنون در شعب مختلف تهران و کرج و شهرستان به ارائه ی خدمات پشتیبانی و پس از فروش، مشغول است. نمایندگی کیوسرا ، گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر و مدت دار نیز برای کلیه ی این خدمات و سرویس ها، در نظر گرفته است.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩