اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا یکی از تخصص های اصلی نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا است. همان طور که می دانید امروزه استفاده از انواع دستگاه های کپی در مراکز مختلفی رواج دارد. این دستگاه سرعت خدمات رسانی را بالا می برد و فواید بسیاری دارد. کمپانی کونیکا مینولتا یکی از شرکتی های مطرح در زمینه تولید دستگاه های کپی است. دستگاه های کپی رومیزی و کنسولی گوناگونی را با توان و ظرفیت های بسیاری تولید و روانه بازار می کند. هر یک از این دستگاه ها به تناسب حجم کار روزانه و ماهانه ای که انجام می دهند، درگیر استهلاک می شوند و نیازمند دریافت خدمات متنوع در حوزه تعمیر و ترمیم و سرویس های جنرال هستند. واحد تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا همه این سرویس های ویژه را همراه با ارائه ضمانت نامه های رسمی و گارانتی معتبر ارائه می دهد. در این مرکز صفر تا صد مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری مدل های مختلفی از دستگاه های کپی کونیکا مینولتا ریشه یابی و ریشه کن می شود. همچنین تهیه و تولید مواد اولیه مصرفی نیز در حوزه کاری این واحد تعمیراتی مدرن و رسمی قرار دارد.

خدمات واحد تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

 • انجام سرویس‌های کلی و مداوم دستگاه کپی konica-minolta
 • نظافت و جنرال سرویس دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • شارژ کاتریج انواع دستگاه کپی konica-minolta با مواد مصرفی مرغوب و سازگار
 • تعویض پیکاپ انواع دستگاه کپی konica-minolta
 • انجام تنظیمات و تعمیرات برد انواع دستگاه کپی konica-minolta
 • اصلاح، تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ انواع دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • رفع مشکلات مربوط به یونیت فیدر انواع دستگاه کپی konica-minolta
 • تعویض و تعمیر قطعات فنی انواع دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • عیب‌یابی خطاهای انواع دستگاه کپی در مرکز رسمی تعمیر دستگاه کپی konica-minolta
 • عیب‌یابی درام دستگاه کپی در واحد تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • بررسی مکانیزم کار سولونویید انواع دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • بررسی تغذیه‌کننده کاغذ انواع دستگاه کپی konica-minolta
 • اصلاح و بازیابی موتور الکتریکی انواع دستگاه کپی کونیکا مینولتا
 • و …

سرویس در محل دستگاه کپی کونیکا مینولتا

واحد تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا سرویس ویژه تعمیر در محل را نیز راه اندازی کرده است تا آن دسته از دوستانی که به هر دلیل امکان مراجعه حضوری به مرکز را ندارد، به کمک این سرویس، خدماتی منحصر و استثنایی دریافت کنند. در این سرویس بدون اینکه نیازی به حمل و جابه جایی دستگاه شما باشد، تعمیرکار مربوطه در محل حاضر می شود و اختلال و ایراد موجود را بررسی و ریشه یابی می کند و پس از تعیین ایراد، با استفاده از ابزار و تجهیزات مجهزی که همراه دارد، مشکل موجود را رفع می سازد. با استفاده از این سرویس نه تنها به حمل و جابه جایی دستگاه نیازی نیست، بلکه در زمان و هزینه های شما نیز صرفه جویی خواهد شد و می توانید شخصا بر مسیر تعمیر نظارت داشته باشید. به کمک شماره های موجود در وبسایت رسمی واحد تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا تماس بگیرید و درخواست خود را برای استفاده از این سرویس مفید ثبت کنید و منتظر انجام هماهنگی های اولیه در اسرع وقت باشید.

نمایندگی کونیکا مینولتا

نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا با هدف تامین رفاه حال کاربران و پر کردن خلاء های موجود در زمینه فروش، خدمات پس از فروش و تعمیرات کونیکا مینولتا راه اندازی شده است. این نمایندگی به کمک مرکز سخت افزار ایران تاسیس شده و امکانات و تسهیلات بسیار متنوع و کاربردی در اختیار کاربران قرار می دهد. در این نمایندگی می توانید به کمک پکیج های حمایتی در بخش فروش و تعمیرات، تمام نیاز های خود را برآورده سازید. هر کاربر می تواند بر اساس نیازمندی های خود یکی از پکیج های حوزه تعمیر یا فروش را انتخاب و استفاده کند. نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا با استفاده از برترین متخصصان تمامی خدمات را در مدت زمانی کوتاه و با بالاترین کیفیت ارائه می دهد. تمامی سرویس ها و خدمات این نمایندگی همراه با ضمانت نامه های رسمی و کتبی است. کارت گارانتی معتبر و شرکتی به کاربر ارائه می شود که نشان دهنده اعتبار سرویسی است که دریافت می کند. امکانات و تسهیلات این نمایندگی بسیار گسترده و متنوع است. هر نوع سلیقه و نیازی را پوشش می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اخبار، اطلاعات، مقالات و سوالات متداول کاربران درباره کمپانی کونیکا مینولتا و محصولات مربوط به آن را در سایر قسمت های سایت دنبال کنید

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩