تعمیرات ریکو در راستای برآورده سازی نیازهای کاربران این برند در حیطه تعمیر و ترمیم، تیمی از کارشناسان و مهندسان سخت افزاری و نرم افزاری را به همکاری فراخوانده و پیشرفته ترین تجهیزات حوزه تعمیر و عیب یابی را در اختیار آنان قرار داده است. این امر سبب گشته تا هر محصول معیوب در این مرکز، ظرف مدت زمانی کوتاه عیب یابی شده و توسط کارشناسان خبره، بهسازی شود.

کاربران گرامی هریک از دستگاه های ریکو (اعم از پرینتر، پروژکتور، فتوکپی و … ) می توانند در مرکز تعمیرات ریکو حضور یابند و تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر، بهبود، بهسازی، بازیابی، سرویس های دوره ای و گردگیری های تخصصی دستگاه های ریکو را بازیابند.

تعمیرات-ریکو

نمایندگی تعمیرات ریکو

نمایندگی تعمیرات ریکو یکی از معدود و محدود درگاه هایی است که خدماتی منحصر و استثنایی در اختیار کاربران قرار می دهد. در این نمایندگی امکانات و تسهیلات بسیار فراوانی برای کاربران در نظر گرفته شده است. نمایندگی تعمیرات ریکو به کمک مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است. همه ما می دانیم که کمپانی ریکو در تولید انواع ماشین های اداری و دفتری، دوربین، پروژکتور و … فعالیت دارد. هر یک از این محصولات به مرور زمان دچار فرسودگی و استهلاک می شوند که نیازمند دریافت خدمات و سرویس های تعمیراتی هستند.

در نمایندگی تعمیرات ریکو تمهیدات بسیار ویژه ای در بخش تعمیرات اندیشیده شده است تا سرویس هایی با کیفیت به کاربران ارائه شود. این نمایندگی در بخش های مجزا و جداگانه و به صورت کاملا تخصصی فعالیت می کند. هر بخش مجهز به ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته است. آرشیوی مجهز از قطعات جانبی نیز در اختیار است که کمک می کند مسیر تعویض با اطمینان طی شود. تمامی سرویس ها همراه با ارائه ضمانت نامه های رسمی و کتبی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر پرینتر ریکو

نمایندگی تعمیر پرینتر ریکو به صورت جداگانه و در واحدی مستقل و مجهز از سایر واحد های تعمیرات ریکو خدمات رسانی می کند. سرویس ها و خدمات تعمیراتی این واحد تخصصی تامین کننده نیاز های کاربران در سطوح مختلف است. از جمله خدمات این واحد تعمیراتی می توانیم به نصب و راه اندازی پرینتر ریکو، تعویض قطعات مستهلک پرینتر ریکو، تنظیمات و نصب درایور و ماژول‌های جانبی پرینتر ریکو، تهیه بهترین مواد مصرفی پرینتر ریکو، تست محتوایی و پایه‌ای اختلالات پرینتر ریکو، تعمیر کاغذکش پرینتر ریکو، تعمیر درام پرینتر ریکو، تعمیر فیوزینگ پرینتر ریکو، تعمیر مین برد پرینتر ریکو و …  اشاره کنیم.

تعمیرات ریکو و اختصاصا تعمیر پرینتر ریکو باید پس از انجام بررسی های دقیق نرم افزاری و سخت افزاری عملیاتی شود. این دستگاه به دلیل استفاده های مکرر و حتی در صورت استفاده های محدود و کم، به صورت ناخودآگاه استهلاک و فرسایش شدیدی را متحمل می شود؛ به همین دلیل نیازمند دریافت خدمات و سرویس های تعمیراتی است. نمایندگی تعمیر پرینتر ریکو به ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته مجهز است و آرشیوی مجهز از قطعات جانبی اصل و اورجینال نیز در اختیار دارد. تعمیرکاران و تکنسین های واحد تعمیر پرینتر ریکو همگی با ساختار درونی این دستگاه آشنا هستند و بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به کاربران ارائه می دهند.

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو یکی دیگر از واحد های تعمیرات ریکو است که فقط و فقط دستگاه کپی ریکو را تعمیر و ترمیم می کند. امروزه استفاده از دستگاه های کپی در همه ادارات و مراکز رایج است. این دستگاه به عنوان متداول ترین دستگاه چاپ، نیاز های متنوعی را برطرف می کند. این دستگاه به تناسب کارایی بالایی که دارد، در معرض آسیب های مختلفی نیز هست. استهلاکِ ناگزیری که متوجه انواع دستگاه کپی می شود، نیاز آن را به دریافت سرویس های تعمیراتی دوره ای و خدمات تعمیر و تعویض مسلم کرده است.

تعمیر دستگاه کپی ریکو این مهم را به خوبی درک کرده و از همین رو خدمات متنوع و کاربری را برای کاربران خود تدارک دیده است. اختلال تیغه درام، خرابی fusers، کاغذ غیر استاندارد یا مرطوب، ویروسی شدن دستگاه کپی، خرابی کابل ها و اتصالات، خرابی پاک کن درام و معیوب بودن تونر کارتریج و پر بودن کارتریج تونر زائد از جمله مشکلات این دستگاه است که همگی توسط نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو برطرف می شود.

نمایندگی تعمیر پروژکتور ریکو

نمایندگی تعمیر پروژکتور ریکو یک دیگر از واحد های تعمیرات ریکو است. این نمایندگی نیز به صورت مجزا و مستقل خدمات رسانی دارد و تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزار پروژکتور ریکو را برطرف می سازد. تعمیر پروژکتور ریکو و حل مشکلات این دستگاه حساسیت های زیادی دارد.

از آنجا که این دستگاه امروزه در بسیاری از مراکز علمی- آموزشی و تحقیاتی- پژوهشی مورد استفاده قرار می گیرد و کارایی بسیار بالایی در انتقال داده و درک مفهوم دارد، لذا نمایندگی تعمیر پروژکتور ریکو را راه اندازی کرده ایم تا تمام مشکلات این دستگاه، با کیفیت برتر و اطمینان کامل برطرف شود. تعویض لامپ پروژکتور ریکو، تعمیر و تعویض لنز پروژکتور ریکو، تعمیر نرم افزاری پروژکتور ریکو از جمله خدمات واحد تعمیرات ریکو در حوزه پروژکتور ریکو است.

واحدهای تخصصی تعمیرات ریکو

مرکز تعمیرات ریکو خدمات تخصصی و سرویس های دوره ای تعمیر را در کارگاه های مجزا به کاربران گرامی ارائه می نماید. برخی از واحدهای موجود در این مرکز عبارتند از: واحد تعمیرات فکس ریکو، واحد تعمیرات پروژکتور، واحد تعمیر و سرویس پرینتر و مرکز تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکو. این مرکز جهت تعمیر هریک از این محصولات این برند از متخصصان و تعمیرکارانی بهره گرفته که به دلیل سالها سابقه به ساختار هر محصول تسلط داشته و قادر هستند تا با استفاده از جدیدترین متدها و ترفندهای تعمیر، ظرف مدت زمانی کوتاه، تمامی اشکالات و اختلالات پیش آمده در دستگاه را رفع و برطرف سازند.

با توجه به این که هریک از واحدهای تعمیراتی موجود در این مرکز، نیاز به امکانات و تجهیزاتی خاص جهت سرویس هر محصول دارند، مدیریت نمایندگی ریکو امکانات مورد نیاز جهت هر واحد را فراهم نموده است. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با خدمات ارائه شده در هر پارت به بخش زیر مراجعه نمایید.

جدیدترین محصولات ریکو

نمایندگی ریکو ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات مرتبط با محصولات شرکتی است که عمده فعالیت های خویش را بر دو حوزه عکاسی و الکترونیک متمرکز ساخته است. ریکو شرکتی چندملیتی الکترونیکی و تصویربرداری ژاپنی است که توسط انیسیتوی ریکن در تاریخ شش فوریه سال ۱۹۳۶ راه اندازی گشت. این شرکت از جمله شرکت های پیشرو و ممتاز در زمینه تولید کپی در جهان است که فن آوری های پیشرفته به کار  رفته در محصولات آن سبب گشته تا کارایی دستگاههای فتوکپی عرضه شده توسط این کمپانی دوچندان گردد. شرکت ریکو تولید کننده انواع محصولات الکترونیکی است لیکن در درجه نخست به عرضه تولید مدلهای گوناگون و گسترده دوربینها و تجهیزات اداری نظیر پرینترها، دستگاه های فتوکپی و دورنگارها می پردازد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز ریکو به بخش زیر مراجعه نمایید.

اخبار نمایندگی ریکو

مرکز تعمیرات ریکو با بهره مندی از سال‌ها تجربه در امر تعمیرات سخت‌افزار و نرم‌افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری پرینترها، کپی ها، اسکنرها، ویدئو پروژکتورها و دیگر محصولات ریکو را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات ریکو به دلیل تسلط بر هر دو بخشِ نرم افزاری و سخت افزاری محصولات و در اختیار داشتن بروزترین ابزآلات تعمیر و ترمیم، قادر به رفع تمامی اختلالات و عیوب ایجاد شده در تولیدات ریکو می ‌باشند.

تعمیرات ریکو در این مرکز به دلیل بررسی و واکاوی تعداد بیشماری از دستگاه‌های این برند، با بهره‌مندی از کارآمدترین متدهای تعمیری صورت می‌گیرد که بازدهی و اثربخشی آن‌ها در حین تعمیرات ریکو به اثبات رسیده است. جدیدترین رویدادها و اخبار مرکز تخصصی ریکو از طریق بخش زیر قابل پیگیری است.

مقالات تعمیرگاه تخصصی ریکو

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که پس از تعمیر دستگاه تان، شاهد بازگشت اختلالی باشید که تعمیرکار مدعی رفع و برطرف سازی آن بوده است. چنین اتفاقاتی غالباً به این دلیل روی می دهد که تعمیرات دستگاه های ریکو در یک مرکز غیرمجاز و به دست تعمیرکارانی انجام می شود که بی ‌هیچ دانش تخصصی و آکادمیک و صرفاً با تکیه بر تجربه های پیشین خویش، اقدام به  تعمیرات ریکو ‌کرده اند.

توصیه کارشناسان نمایندگی ریکو در ایران آن است که پیش از تحویل دستگاه ریکو به یک مرکز تعمیرات ریکو از مجاز و استاندارد بودن آن اطمینان حاصل کنید و از تحویل دستگاه به مراکز غیرمجازی که دانش و تکنولوژی لازم را ندارند، اکیداً خودداری نمایید.

در صورتی که شما نیز دارندۀ یکی از محصولات ریکو هستید اما دستگاه شما به هر دلیلی دچار افت در عملکرد یا اختلال در حین کار گشته می‌توانید با حضور در مرکز تعمیرات ریکو نسبت به رفع اشکالات آن اقدام نمایید. در راستای ارائه خدمات هر چه تخصصی تر و برآورده سازی نیاز علمی کاربران، کارشناسان نمایندگی ریکو در ایران به تدوین پاره ای مقالات درباره محصولات ریکو پرداخته اند که شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش مقالات تعمیرگاه تخصصی ریکو آنها را دریافت دارید.

سوالات متداول تعمیرات ریکو

نمایندگی ریکو در تلاش است تا با فراهم ساختن پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیر و با همکاری زبده ترین کارشناسان این حوزه، پشتیبان تمامی کاربران محصولات ریکو باشد. در حال حاضر این مرکز توانایی پشتیبانی و ارائه کلیه خدمات مرتبط با تعمیرات پرینترهای ریکو، تعمیرات کپی ریکو، تعمیرات پروژکتور ریکو ، تعمیرات اسکنر ریکو و تعمیرات چاپگر ریکو را داراست. کاربران این محصولات می توانند با مراجعه به این مرکز کلیه خدمات مورد نیاز خویش را دریافت دارند.

به دلیل جامع بودن خدمات ارائه شده در این مرکز، کاربران محصولات ریکو می توانند تمامی خدمات مورد نیاز خویش را با یک بار مراجعه به این مرکز دریافت نمایند. این مرکز به تأیید بسیاری از همکاران و مشتریان، یکی از به‌روزترین و متعهدترین مراکز ارائه خدمات تعمیر ریکو می ‌باشد که موفق به کسب حداکثر میزان رضایت مشتریان و همکاران خود گشته است. دلیل این امر پایبندی به اصول و قواعدی است که در بسیاری دیگر از مراکز نادیده گرفته شده و توجهی به آن‌ها نمی ‌شود.

شما کاربران گرامی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید. یکی از این راه ها بخش سوالات متداول تعمیرات تخصصی ریکو می باشد. کارشناسان ما در واحد پشتیبانی با صبر و شکیبایی پاسخگوی پرسش ها و ابهامات شما خواهند بود و تخصصی ترین راهنمایی ها و مشاوره های لازم را به شما ارائه خواهند داد.