تعمیر دستگاه کپی

تعمیر دستگاه کپی در نمایندگی رسمی دستگاه کپی در واحد جداگانه و مستقل انجام می گیرد. این دستگاه همواره در معرض استهلاک های شدید و طولانی قرار دارد.‌ به همین دلیل نیازمند دریافت خدمات مختلف تعمیراتی در حوزه نرم افزار و سخت افزار می باشد. در واحد فوق تخصصی تعمیر دستگاه کپی همه تجهیزات و امکانات لازم برای اجرای یک تعمیر با کیفیت و مطمئن فراهم است. تعمیرکاران این واحد تخصصی به دلیل آشنایی کامل با ساختار درونی این دستگاه به راحتی می توانند مشکلات موجود را شناسایی کنند و برای رفع آنها از مسیر های درست و عملیاتی وارد عمل گردند.

 در این مرکز معتبر مهم نیست که دستگاه شما از کدام برند و از کدام مدل است. برای رفع اختلالات و ایرادات هر مدل و هر برند خدماتی متمایز ارائه می دهیم. می توانید بهترین و مرغوب ترین مواد مصرفی و اولیه را هم از این واحد معتبر تهیه کنید. تمامی سرویس ها همراه با کارت ضمانت کیفیت است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تعمیر دستگاه کپی

تعمیر دستگاه کپی در تهران و کرج

مرکز سخت افزار ایران با سابقه ی طولانی در امر تعمیرات تخصصی، نامی آشنا برای هموطنان عزیز است. این مرکز تا به امروز با افتتاح شعب مختلف در سطح استان تهران و البرز آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان در امر تعمیرات بوده است. از جمله خدماتی که این شعب در تهران و کرج به مشتریان عزیز ارائه می دهند، تعمیر دستگاه کپی به صورت تخصصی توسط افراد با تجربه است. با سپردن دستگاه کپی خود به مهندسین این مرکز، از تعمیر و بازسازی این دستگاه آسوده خاطر باشید.

تعمیر دستگاه کپی در تهران و کرج
تعمیرات دستگاه کپی در محل

تعمیرات دستگاه کپی در محل

تعمیرات دستگاه کپی در محل، با توجه به ابعاد بزرگ و وزن بالای بسیاری از دستگاه های کپی، مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. روند کاری در این سرویس، با تماس کاربر آغاز میشود. با بهره‌مندی از این سرویس، کارشناسان تعمیر کپی پس از تماس کاربر، به مکان مورد نظر اعزام شده و فرایند تعمیر را در همان‌جا اجرایی می‌سازند. در این شیوه امکان تعمیر تمامی اختلالات و عیوب ایجاد شده در دستگاه وجود دارد و کارشناسان اعزامی به سبب همراه داشتن آرشیوی جامع از قطعات و مواد مورد نیاز، محدودیتی در زمینه تعمیرات دستگاه کپی نخواهند داشت. نکته حائز اهمیت در این سرویس همکاری کاربر با کارشناس مربوطه، در زمان است. توصیه می شود در زمان تماس کارشناس، نوع اشکال پیش آمده در دستگاه، علت بروز آن و سایر اطلاعات ضروری را با وی در میان بگذارید.

هزینه تعمیر دستگاه کپی  

برای برآورد هزینه تعمیر دستگاه کپی، باید اول دستگاه به خوبی عیب یابی شده و منشأ ایرادات آن مشخص گردد. سپس تعمیرکار با توجه به قطعات آسیب دیده و این که نیاز به ترمیم دارند یا تعویض، به صورت تقریبی هزینه تعمیرات دستگاه کپی را اعلام می کند. گاهی در طول روند تعمیر فتوکپی، تکنسین متوجه خرابی قطعات دیگری هم می شود. در این صورت قطعه مورد نظر پس از هماهنگی با مشتری، تعمیر یا تعویض می گردد. در این شرایط، بخشی از هزینه تعمیر دستگاه فتوکپی مربوط به قیمت قطعه جدید است.

هزینه تعمیر دستگاه کپی

خدمات مرکز تعمیر دستگاه کپی

خدمات مرکز تعمیر دستگاه کپی بسیار گسترده است و طیف وسیعی از نیاز های کاربران این محصول را پوشش می دهد. این خدمات بسیار جامع است و شامل حال تمام دستگاه های کپی در مدل ها و برند های مختلف می شود. اگر بخواهیم خدمات مرکز تعمیر دستگاه فتوکپی را به بخش های مختلفی تقسیم کنیم، باید به خدمات پس از فروش دستگاه کپی، مشاوره و پشتیبانی، سرویس در محل دستگاه کپی و تعمیرات تخصصی دستگاه کپی اشاره کنیم. در هر یک از این بخش ها سرویس های ویژه ای به کاربران متقاضی ارائه می شود.

پس از خرید از فروشگاه این مجموعه، بهترین و با کیفیت ترین خدمات پس از فروش به صورت اصل و شرکتی و همراه با تسهیلات تکمیلی ارائه می شود. پشتیبانی در این مرکز به صورت کامل و همیشگی است و شامل حال تمام کاربران این دستگاه می شود. اگر کاربری نتواند برای دریافت خدمات حوزه تعمیر به تعمیرگاه مراجعه کند، می تواند از سرویس در محل دستگاه کپی استفاده کند و در نهایت در بخش تعمیرات صفر تاصد مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه شما شناسایی و رفع می شود. تمام خدمات مرکز تعمیر دستگاه کپی همراه با ضمانت نامه های معتبر است.

واحد دستگاه کپی نه تنها صفر تا صد خدمات تعمیر این دستگاه را ارائه می دهد، بلکه در بخش تعویض نیز مجهز به آرشیوی از قطعات جانبی و اصل است که مسیر تعویض را امن و ایمن می سازد.

تعمیر انواع خرابی های دستگاه کپی

دستگاه کپی ممکن است با مشکلات مختلفی روبرو شود. برخی از شایع‌ترین خرابی‌ها عبارتند از:

تنظیمات نادرست دستگاه کپی، که این امر موجب کاهش کیفیت چاپ، خطوط اضافی یا طولانی شدن زمان چاپ ‌شود. قطعات درونی دستگاه کپی مثل فیوز، کاغدکش، رولرها، کارکرد مناسب خود را از دست داده و ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند.

چسبیدن کاغذها به هم نیز از جمله مشکلات رایجی است که ممکن است با آن مواجه شوید. مشکلات نرم‌افزاری نیز ممکن است باعث از کار افتادن عملکرد دستگاه شده و نیاز به نصب مجدد درایورها یا بروزرسانی نرم‌افزار دارد.

برای تعمیر خرابی های دستگاه کپی، توصیه می‌شود ابتدا دستگاه را خاموش و روشن کنید، تنظیمات را بررسی کنید و با ما در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی تماس بگیرید.

تعمیر انواع خرابی های دستگاه کپی

تعمیر برد پاور دستگاه کپی

انرژی قطعات در دستگاه کپی، توسط برد پاور یا همان تغذیه تامین می شود. این قطعه بر اثر عواملی همچون ورود ولتاژ بیش از حد یا عدم توجه کاربر به ظرفیت کار دستگاه، خراب شده و یا به طور کلی از کار می افتد. تیم تعمیرات دستگاه کپی در کمک پیشه، در وهله اول تلاش می کنند که این قطعه را تعمیر کنند. خوشبختانه برد پاور در بیشتر موارد قابل تعمیر است؛ مگر اینکه به طور کامل سوخته باشد. در این صورت باید به جای تعمیر برد پاور دستگاه کپی، این قطعه را تعویض کرد.

تعمیر مین برد فتوکپی

مین برد یا برد اصلی به عنوان یکی از مهم ترین بخش های دستگاه کپی، وظیفه پردازش تمامی عملیات انجام شده را بر عهده دارد. در شرایطی که چند کاربر نیاز به استفاده از یک فتوکپی داشته باشند، برد اصلی درخواست هریک از کاربران را به صورت مجزا پردازش می کند و درواقع تعیین می کند که اطلاعات ورودی، به چه شکلی از دستگاه خارج شوند. برای تعمیر مین برد فتوکپی معمولا اول اجزای این قطعه بررسی و تعویض می شوند. گاهی هم برد سوخته و تیم تعمیرات کپی، راهی جز تعویض آن ندارند.

تعمیر برد فرمتر کپی

تعمیر برد فرمتر دستگاه کپی، معمولا امکان پذیر است. البته باید تعمیرکار مطمئن شود که ایراد ایجاد شده در دستگاه کپی، ناشی از خرابی برد فرمتر است. مثلا در صورت خاموش شدن کپی، اول مین برد عیب یابی می شود و اگر این قطعه سالم بود، تعمیرکار سراغ برد فرمتر می رود. کارشناسان تعمیر دستگاه کپی، پس از عیب یابی دستگاه و اطمینان از خرابی برد فرمتر، اقدامات لازم را برای ترمیم یا در صورت نیاز تعویض آن انجام می دهند.

تعمیر هیتر دستگاه کپی

از دیگر قطعات مهم که در فرایند کپی نقش قابل توجهی ایفا میکند، میتوان هیتر را نام برد. نام دیگر هیتر، فیوزینگ است. در خصوص عملکرد این قطعه، میتوان به صورت کوتاه اشاره نمود که هیتر، عملیات تثبیت متن و تصویر را بر روی کاغذ به عهده دارد. خرابی هیتر میتواند کیفیت چاپ و کپی را در هر دستگاهی، مستقیما با اشکال روبرو کند. نمایندگی تعمیرات کپی، با نظر به اهمیت کارایی این قطعه، بخشی از خدمات و سرویس های پشتیبانی خود را به تعمیر هیتر دستگاه کپی، اختصاص داده است. این امکان برای شما فراهم شده که در صورت مشاهده اختلال در هیتر دستگاه کپی خود به نمایندگی تعمیر کپی مراجعه کنید و از بالاترین خدمات پشتیبانی این مجموعه بهره مند گردید.

تعمیر درام دستگاه کپی

درام یکی از قطعات مهم دستگاه کپی است که در کیفیت چاپ نقش مستقیم بازی می کند. این قطعه ظاهری میله ای و استوانه ای شکل دارد و مسئولیت انتقال تصویر بر روی کاغذ است. با افت کیفیت درام، تصمیم برای تعمیر، تعویض یا تمیز کردن آن با تعمیرکار و تکنسین مربوطه است. معمولا به علت ساختار ساده و قیمت نسبتا پایین، زمانی که درام دچار نقص فنی می شود، تعویض آن به صرفه تر، ساده تر و سریع تر است. همواره تلاش کنید برای پیشگیری از خرابی درام آن را از ضربه و فشار حفظ کنید و همیشه تمیز نگه دارید و مدت زمان طولانی در زیر نور خورشید نگه ندارید.

تعمیر و تعویض فیوزینگ دستگاه کپی

تعمیر و تعویض فیوزینگ در دستگاه‌های کپی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. فیوزینگ یکی از قطعات سخت افزاری در دستگاه کپی است که مسیر چاپ سند را هموار می سازد. زمانی که فیوزینگ دستگاه کپی آسیب می‌بیند ، عملکرد دستگاه کپی نیز متوقف می‌شود. در این صورت، مراجعه به نمایندگی تعمیر دستگاه کپی یا تماس با تیم فنی متخصص جهت تعمیر و تعویض فیوزینگ ضروری است. تخصص و دقت در انتخاب و استفاده از فیوزینگ مناسب برای دستگاه کپی، می‌تواند در جلوگیری از خسارت‌های احتمالی و حفظ عملکرد بهینه دستگاه بسیار موثر باشد. ⚡🖨️🔧

تعمیر کاغذکش دستگاه کپی

ایراد در  کاغذکش (paper feeder) دستگاه کپی یکی از مشکلات رایجی است که ممکن است در طول استفاده از دستگاه به وجود بیاید. وجود خراش‌ها، آلودگی، خم شدن قطعات داخلی یا عیب فنی در مکانیزم کاغذکش می‌تواند باعث بروز مشکلات در عملکرد صحیح دستگاه کپی شود. در صورت بروز این مشکل، ابتدا باید کاغذکش را دقیقاً بررسی کرده و هر گونه ذرات یا آلودگی را با دقت و با استفاده از ابزارهای مناسب پاک کنید. در صورتی که مشکل اصلی در مکانیزم کاغذکش باشد، بهتر است با تیم تعمیردستگاه کپی تماس بگیرید تا این عیب فنی تعمیر و رفع شود. در هر صورت، نگه داشتن کاغذکش دستگاه کپی در وضعیت تمیز و سالم، به عملکرد صحیح و بهینه تر دستگاه کمک می‌کند. 📄🖨️🔧

شارژ و تعویض کارتریج دستگاه کپی

شارژ و تعویض کارتریج (cartridge) دستگاه کپی یکی از وظایف مهم در حفظ عملکرد بهینه دستگاه است. زمانی که دستگاه کپی ها کیفیت بدی داشته باشند یا صفحات با خطوط یا لکه ها پر شوند، ممکن است نیاز به شارژ یا تعویض کارتریج دستگاه وجود داشته باشد. ابتدا باید از منوی دستگاه به بخش مربوط به کارتریجها رفته و در صورت نیاز به شارژ، اقدام به شارژ کارتریج فعلی نمایید. در صورتی که کارتریج تمام شده و قابلیت شارژ مجدد ندارد، می‌بایست آن را تعویض کنید. برای تعویض کارتریج جدید، ابتدا دستگاه کپی را خاموش کنید و سپس باز کنید. سپس کارتریج قدیمی را با دقت بیرون آورده و کارتریج جدید را در جایگاه مخصوص قرار دهید. در نهایت دستگاه را روشن کنید و هرگونه راهنمایی‌های مربوط به کالیبراسیون یا تنظیمات کارتریج جدید را دنبال کنید. توجه به دستورالعمل‌های تولید کننده و استفاده از کارتریجهای اصلی و مطابق با مدل دستگاه، به کارایی و عمر مفید دستگاه کپی کمک می‌کند. 🖨️🔄🔋

پرسش های رایج دستگاه کپی

سیاهی کپی یا تیرگی و سیاهی سند چاپ شده توسط دستگاه کپی یکی از مشکلات شایعی است که کاربران زیادی برای رفع اون به نمایندگی تعمیر دستگاه کپی مراجعه میکنن. علت سیاهی کپی کمی پیچیده و سخته. کپی های سیاه و تیره مصرف جوهر رو در دستگاه کپی بالا میبرن و ظاهری ناخوشایند و کثیف به سند چاپی میدن. استفاده از کاغذ نامناسب و ایراداتی در کارتریج میتونه در سیاهی کپی موثر باشه.

عملکرد ناکافی پاک کن درام، خرابی تونر کارتریج یا پر شدن کارتریج از تونر مهمترین دلایل سیاهی کپیه. برای رفع این مشکل باید دستگاه رو باز کنین و وضعیت کارتریج رو چک کنین. اگه تونر در دستگاه ریخته شده، دستگاه رو با دقت تمیز کنین؛ در نهایت تونر کارتریج رو تعویض کنین. اگه کارتریج سالم و بی مشکل باشه، باید وضعیت درام و عملکرد درست و مناسب پاک کن درام بررسی بشه. بهتره همه این کارها رو به یه نمایندگی معتبر تعمیر دستگاه کپی واگذار کنین.

مچاله شدن کاغذ در کپی موضوع دیگه ایه که نیاز به بررسی داره. معمولا این اختلال و مشکل خیلی عمیق و شدید نیست، اما با این حال به بررسی نیاز داره. نوع و نحوه استفاده کاربر از دستگاه در پیدایش و عدم پیدایش این مشکل بسیار موثره. توجه کنین که عدم استفاده از کاغذ های تاخورده، مرطوب، یا پیچ و تاب خورده، عدم استفاده از انواع مختلف کاغذ در سینی دستگاه کپی،  قرار ندادن بیش از اندازه کاغذ در سینی دستگاه کپی و قرار دادن کاغذ در سطح زیر علامت ظرفیت کاغذ در داخل سینی میتونه توی مدیریت این مشکل موثر باشه.

معمولا عواملی مثل مناسب نبودن سایز و اندازه کاغذ، نازک بودن کاغذ یا ضخامت نامناسب کاغذ، رطوبت و دمای کاغذ، چسبناک بودن و کثیف بودن رولر ها، رطوبت و گرد و خاک در تونر، تنظیمات نامناسب دستگاه کپی با وضعیت قرار دادن کاغذ در دستگاه و فرسودگی و تمیز نبودن غلطک دستگاه کپی در ایجاد این مشکل دخیل هستند. برای رفع این مشکل میتونین از نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کمک بگیرین.

این مشکل هم یکی دیگه از مشکلاتیه که از اون به نمایندگی تعمیر دستگاه کپی شکایات زیادی میشه. این مشکل در خوش بینانه ترین حالت ناشی از سهل انگاری های کاربره. ممکنه کاربر دستگاه رو به منبع برق وصل نکرده باشه یا اینکه از کاغذ مناسب برای کپی گرفتن استفاده نکرده باشه. به طور کلی رعایت نکردن اصول کپی برداری میتونه باعث ایجاد این مشکل بشه. اما اگه دستگاه کپی شما تحت هیچ شرایطی شروع به کار نمیکنه و با اجرای هر ترفندی دستگاه کپی نمیگیره؛ ممکنه مین برد سوخته باشه یا کابل ها ایراد پیدا کرده باشن یا ایرادات عمیق دیگه ای ایجاد شده باشه.

نوسانات جریان برق، خالی بودن شارژ کارتریج و گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی از عوامل اولیه ای ایجاد این اختلال هستن و پوسیدگی کابل های اتصال، سوختگی مین برد، قطعی در اجزای مین برد، درست جا نخوردن کارتریج و … از عوامل تخصصی تر. فقط یه نمایندگی معتبر تعمیر دستگاه کپی میتونه این ایراد رو به طور تخصصی و حرفه ای رفع کنه.

هارد دیسک دستگاه کپی بخشی از این دستگاهه که توی بعضی از دستگاه های کپی موجوده. هارد دیسک معمولا در دستگاه های پر ظرفیتی تعبیه میشه که برای مراکز شلوغ کاربرد داره.

اینگونه از دستگاه ها نیاز به برنامه های کاربردی چند منظوره دارن؛ یعنی حجم زیادی از کار رو انجام میدن و کاربران مشترکی دارن. هارد دیسک دستگاه کپی اجازه میده نیازهای چند منظوره دستگاه تامین بشه و با پروژه های کپی، چاپ، فکس و اسکن هماهنگ بشه. هارد دیسک دستگاه کپی عملکردی همچون هارد در سایر دستگاه ها داره.

به کمک هارد دیسک نیاز های چند منظوره دستگاه تامین میشه و در روند اجرای دستورات اختلالی ایجاد نمیشه، زیرا هارد دیسک دستورات رو ذخیره میکنه و همه رو به نوبت اجرا میکنه. چون هارد دیسک میتونه فرایند های گذشته رو ذخیره کنه، همواره یکی از محل های آسیب پذیری در ادارات برای نفوذ هکرهاست. به همین دلیله که همیشه وجود نرم افزار امنیتی در اینگونه از دستگاه های کپی لازم و ضروریه. نصب اینگونه از نرم افزار و بررسی دقیق عملکرد هارددیسک دستگاه کپی شما توسط تکنسین های واحد تعمیر دستگاه کپی انجام میشه.

لازم است مسیرکاغد را تمیز کنید. در صورتی که مشکل ادامه داشت ، مشکل از کاغذکش است و لازم است برای تعمیرات دستگاه کپی و عیب یابی توسط کارشناس تماس بگیرید.

از دلایل چاپ خطوط در دستگاه کپی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • خرابی کارتریج
  • خراب شدن درام
  • ایراد در غلتک ها

جهت تعمیر و رفع مشکل رفع مشکل خط انداختن دستگاه کپی با ما تماس بگیرید.

اگر مشکلی رخ دهد و دستگاه نتواند به طور عادی کار کند، خطای call for service نمایش داده می شود که باید دستگاه کپی توسط تکنسین متخصص برررسی و تحت تعمیر قرار بگیرید. دستگاه کپی باید عیب یابی شود اما در اکثر موارد پیغام Call service در دستگاه کپی غالبا ناشی از فیوزینگ دستگاه است.

شرح خدمات مرکز تعمیر دستگاه کپی

برخی از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تعمیر دستگاه کپی در ایران عبارتند از: ارائه‌ هرگونه مشاوره در زمینۀ خرید دستگاه کپی، اطلاع‌رسانی به مشتریان گرامی در زمینه نقاط ضعف و قوت هر کدام از دستگاه ها یکپی، مقایسۀ قیمت‌ هر محصول با برندهای هم‌تراز و هم‌ردۀ آن در صورت درخواست مشتری و در اختیار گذاشتن بروشورهای هر دستگاه که حاوی مشخصات فنی و شیوه‌ی عملکرد آن هستند

ارائه اطلاعات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری هر یک از دستگاه های کپی، ارائه تمامی خدمات مرتبط با تعمیر و بازیابی دستگاه های کپی، ضمانت و گارانتی تمامی سرویس‌های فروش و تعمیر کپی، ارائه خدمات بر اساس قیمت‌های مصوب، تأمین و فروش کلیه مواد مصرفی دستگاه‌های کپی و قطعات یدکی اصلی، عقد قراردادهای سرویس و نگهداری دستگاه های کپی با شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف، ارایه خدمات نصب، راه‌اندازی و گارانتی تمامی دستگاه های کپی و … .

شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به نمایندگی کپی در ایران و حضور در پارت مرتبط با دستگاه خویش، تمامی خدمات تخصصی مورد نیاز و مرتبط با دستگاه کپی مورد نظرتان را دریافت دارید. در بخش ذیل به معرفی واحدهای تعمیرات کپی می پردازیم.

مشکلات رایج در تعمیر دستگاه کپی رنگی

از مهمترین مشکلات رایج در تعمیر دستگاه کپی رنگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در صورت مشاهده هر یک از این مشکلات برای دستگاه کپی رنگی، می توانید از خدمات مرکز تعمیرات دستگاه کپی استفاده نمایید.

  • چروک شدن کاغذ در دستگاه کپی رنگی
  • گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی رنگی
  • کپی کمرنگ در دستگاه کپی رنگی
  • ترکیب رنگ ها در دستگاه کپی رنگی
  • خرابی تونر یا کارتریج در دستگاه کپی رنگی
  • خطوط یا لکه بر روی کاغذهای کپی شده در دستگاه کپی رنگی
  • خرابی درام در دستگاه کپی رنگی
 

تعمیر دستگاه کپی رنگی

تعمیر دستگاه کپی رنگی از خدمات مهم مرکز تعمیرات دستگاه کپی به شمار می رود که خدمات ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می دهد. دستگاه های کپی رنگی از مدل های دستگاه های کپی هستند که شاید نسبت به مدل سیاه و سفید آن طرفدار بیشتری دارند.

این دستگاه ها تفاوت چندانی به لحاظ عملکرد با مدل های دیگر ندارند ولی به دلیل ارائه چاپ های رنگی مورد توجه کاربران می باشند. این دستگاه ها نیز مانند بسیاری دیگر از هم نوعان خود دچا مشکلاتی می شوند که رفع آنها تنها به دستان توانمند نیروهای متخصص مرکز تعمیرات دستگاه کپی امکان پذیر می باشد.

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی پایگاهی جامع و کامل است که تمام برند ها و شرکت های تولید کننده دستگاه کپی را حمایت و پشتیبانی می کند. از جمله این شرکت ها می توان به کانن، توشیبا، ریکو، زیراکس، شارپ، فوجیتسو، کیوسرا، کونیکا مینولتا و … اشاره کرد. هر یک از این برند ها مدل های مختلفی از دستگاه کپی را با ساختار های متفاوتی تولید و عرضه می کنند. در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ابزارآلات و تجهیزات مناسبی برای عیب یابی و رفع ایرادات و اختلالات انواع دستگاه کپی فراهم است. به همین سبب تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه شما شناسایی و رفع می شود. این نمایندگی تضمین می کند که تمام سرویس ها و خدمات خود را بابالاترین کیفیت ارائه می دهد. به این ترتیب همه کاربران می توانند اطمینان پیدا کنند که خدمات منحصر و استثنایی دریافت خواهند کرد.

تعمیرات کپی در این مرکز تحت نظر تکنسین هایی انجام می شود که دوره های تخصصی را در این زمینه گذرانده اند و از مدارک معتبر بین المللی برخوردارند. همچنین به دلیل وجود ابزار و دستگاه های پیشرفته در این مرکز و استفاده از نوین ترین روش های تعمیری روز دنیا، تعمیرات دستگاه فتوکپی مطابق با استانداردهای جهانی انجام می شود. مرکز تعمیر دستگاه فتوکپی مفتخر است که به واسطه ی ارائه ی خدمات با کیفیت و نیز تعهد کاری بالای کارکنانش، توانسته به اولین انتخاب کاربران این دستگاه تبدیل شود.

تعمیرات انواع دستگاه کپی

مرکز تعمیر دستگاه کپی متشکل از واحدهایی است که تعمیرات برندهای مختلف دستگاه کپی در آنها صورت می پذیرد. همان گونه که می دانید امروزه شرکت های متعددی در تولید ماشین های اداری فعالیت دارند که از جمله معروف ترین این برندها می توان به دستگاه کپی کانن، شارپ، توشیبا، کونیکا مینولتا، زیراکس، اچ پی، سامسونگ، پاناسونیک و… اشاره کرد. نمایندگی تعمیرات کپی جهت تعمیرات دستگاه کپی هریک از این برندها کارگاهی مجزا را در نظر گرفته است و متخصصان و تعمیرکاران محصول مورد نظر را به همکاری فراخوانده است. تجهیزات و امکانات مدرن جهت تعمیرات دستگاه کپی در هریک از واحدها فراهم شده و کاربران ماشین های اداری می توانند با خاطری آسوده، تعمیرات دستگاه کپی خود را به متخصصان و مهندسان این مرکز بسپارند.

آن چه مرکز تعمیرات کپی را بی رقیب ساخته است

گام نهادن در مسیر خواسته های مشتری و توجه به ارکان مشتری مداری در ارائه ی خدمات نکته ای است که شاید از سوی بسیاری از مراکز بی اهمیت تلقی شود، اما مدیریت مرکز تعمیرات کپی مشتری مداری را رکن اصلی و سرلوحه ی تمامی خدمات این مجموعه قرار داده است. کیفیت خدمات در نمایندگی کپی به گونه ای است که مشتریان و حتی رقبای این مرکز به حسن شهرت این مجموعه اذعان دارند.

پرسنل بخش های مختلف مرکز تعمیر دستگاه کپی، کاملا بر این نکته واقفند که حسن برخوردشان تا چه اندازه می تواند موجبات رضایت کاربران را فراهم سازد. از این رو، اخلاق حرفه ای را در برخورد با مشتریان رعایت نموده و با گشاده رویی پاسخگویی نیازهای آنان هستند. به عنوان مثال در مشاوره های مربوط به تعمیرات دستگاه فتوکپی، مشاورین ما به دقت به مشکلات کاربران توجه کرده و با صبر و حوصله، راهنمایی های لازم را به آنها ارائه می دهند.

نکته دیگری که مرکز تعمیرات کپی را از دیگر مراکز مشابه متمایز کرده است، کیفیت بالای سایت این مرکز در اطلاع رسانی به کاربران است. مخاطبین وب سایت این مرکز، می توانند جدیدترین اخبار این حوزه و نیز مقالات عمومی و تخصصی مربوط به تعمیرات کپی را در بخش های مختلف این پایگاه اینترنتی مطالعه نمایند. به این ترتیب، درجه اهمیت مدیریت مرکز تعمیرات کپی به افزایش آگاهی کاربران نیز مشخص می شود.

🔵 برای دریافت سایر خدمات کیلک کنید : تعمیر تلویزیون سامسونگ