تعمیرات مانیتور فوجیتسو

تعمیرات مانیتور فوجیتسو باید توسط کارشناسان خبره ای انجام بگیرد که دوره های تخصصی بین المللی را گذرانده و با تست هاس عملی و عملی توسط شرکت استخدام کننده، آزموده شده باشند. مانیتور از جمله تولیدات منحصر به فرد کمپانی Fujitsu می باشد که در طرح، مدل و اندازه های مختلف وارد بازار شده و مورد استفاده ی کاربران قرار می گیرند.

این دستگاه ممکن است بر اثر عوامل گوناگونی مانند، تغییر تنظیمات، مشکلات نرم افزاری، نوسانات ولتاژ برق، اتمام عمر مفید قطعات داخلی، آبخوردگی یا افزایش رطوبت فضای داخلی، ضربه، اصابت شی، سقوط و … دچار مشکلات متعدد در قطعات مختلف گردد. این مشکلات خود را با علائمی از قبیل کم رنگ شدن، نداشنت صدا، ماندن در حالت استندبای، روشن نشدن، خود به خود خاموش شدن، تغییر و قطع رنگ و … نشان می دهند. در ادامه با تعمیرات مانیتور توسط کارشناسان خبره نمایندگی فوجیتسو آشنا می شویم با ما همراه باشید.

صفحه نمایش های فوجیتسو

پیش از پرداختن به تعمیرات مانیتور فوجیتسو ابتدا به معرفی کمپانی بپردازیم. کمپانی ژاپنی Fujitsu به ساخت محصولات مختلفی از قبیل مانیتور، لپ تاپ، تبلت، اسکنر و … می پردازد. صفحه نمایش های فوجیتسو موضوع مبحث امروز ما می باشند. این دستگاه مانند هر وسیله ی الکترونیکی دیگر که امروزه در سراسر دنیا مورد استفاده ی کاربران زیادی قرار می گیرند در طرح، مدل، اندازه و قابلیت های مختلف ساخته و پرداخته شده و وارد بازار می شوند.

مانیتور به وسیله ی کابل و آداپتور به مرکز اصلی متصل شده و تصویر یا اطلاعات ایجاد شده را نمایش می دهد. از ابتدا تا حال این نمایشگر ها تغییرات زیادی پیدا کرده و هر روز در حال پیشرفته شدن از نمایشگر های تک رنگ سیاه و سفید و دو رنگ به تمام رنگی هستند. جدای از کیفیت این دستگاه ممکن  است عوامل مختلفی موجب بروز اختلال در عملکرد آن ها شود. در ادامه به تعمیرات بخش های مختلف این دستگاه می پردازیم.

خدمات تعمیرات مانیتور فوجیتسو

نمایندگی فوجیتسو تیمی حرفه ای کنار خود گرد آورده است تا در صورت بروز هر مشکل در محصولات این کمپانی، اقدامات لازم را انجام داده و سلامت دستگاه را باز گردانند. در ابتدای متن گفتیم که یک دستگاه الکترونیکی مانند مانتیور بر اثر عوامل گوناگونی مانند ضربه، سقوط، آب خوردگی، تغییر تنظیمات و… دچار مشکل شده و نشانه هایی از خود بروز می دهد. کارشناسان خبره ی نمایندگی Fujitsu با مهارت بالا اقدامات زیر را در مواقع ضروری به کار می برند:

 • عیب یابی و تعمیر مشکل روشن نشدن مانیتور در واحد تعمیرات مانیتور Fujitsu
 • عیب یابی و تعمیر مشکل کم نور شدن لامپ تصویر یا نداشتن نور در واحد تعمیرات مانیتور فوجیتسو
 • عیب یابی و تعمیر مشکل سیاه شدن صفحه بعد از کار کردن با آن در واحد تعمیرات مانیتور فوجیتسو
 • عیب یابی و تعمیر مشکل داغ کردن مانیتور Fujitsu در واحد تعمیرات مانیتور فوجیتسو
 • تعمیرات تخصصی نرم افزاری و سخت افزاری مانیتور Fujitsu
 • تعویض قطعات مختلف مانیتور Fujitsu با نمونه ای اورجینال
 • عیب یابی و تعمیر مشکل خاموش شدن مانیتور در واحد تعمیرات مانیتور فوجیتسو
 • عیب یابی و تعمیر مشکل قطعه و وصل شدن تصویر در مانتیور در واحد تعمیرات مانیتور فوجیتسو
 • عیب یابی و تعمیر مشکل ماندن در حالت استندبای در واحد تعمیرات مانیتور فوجیتسو

عیب یابی مانیتور فوجیتسو

 • عیب یابی و تعمیر مشکل دیر آمدن، لرزش یا مات شدن تصویر در واحد تعمیرات مانیتور فوجیتسو
 • عیب یابی و تعمیر مشکل خطوط برگشتی در مانیتور در واحد تعمیرات مانیتور فوجیتسو
 • تعمیر پورت یو اس بی مانیتور در واحد تعمیرات مانیتور Fujitsu
 • تعمیر آی سی ایپرام، ترانزیستور خروجی و افقی، آی سی ورتیکال، ایست وست، آی سی صدا، آی سی تغذیه، پاور و … در مانیتور Fujitsu در واحد تعمیرات مانیتور فوجیتسو
 • عیب یابی و تعمیر مشکل کم نور با پر نور شدن چراغ استندبای درمانیتور در واحد تعمیرات مانیتور فوجیتسو
 • عیب یابی و تعمیر مشکل چشمک زدن ال ای دی در واحد تعمیرات مانیتور Fujitsu
 • عیب یابی و تعمیر مشکل صدای صوت و لتاژ یا سیک سیک کردن آن در مانیتور در واحد تعمیرات مانیتور فوجیتسو
 • عیب یابی و تعمیر مشکل برفک، هاله ی نور یا رنگ، خط های پر نور سفید، فقدان رنگ، خرابی در تصویر مانیتور در واحد تعمیرات مانیتور Fujitsu

نمایندگی Fujitsu

نمایندگی Fujitsu از گروهی کاردان تشکیل شده که به صورت کاملا تخصصی ارائه ی خدمات مربوط به مشاوره، فروش و تعمیرات انواع محصولات فوجیتسو را به کارشناسان خبره سپرده است. واحد مشاوره، کاربران را برای خرید یا تعمیرات راهنمایی می کند. در واحد فروش جدیدترین محصولاتی اورجینال کمپانی با خدمات پس از فروش و گارانتی های معتبر در اختیار کاربران قرار می گیرد.

اما در واحد تعمیرات کارشناسانی مشغول به کار اند که با کسب توانایی های برتر برای انجام تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری توانسته اند رضایت مشتریانی را به دست آورند که با مشکلات متنوع محصولات مختلف Fujitsu دست و پنجه نرم می کردند. در این مرکز برای انجام امو از تجهیزات مدرن روز دنیا استفاده می شود تا حتی درصدی خطا در روند تعمیرات انجام نگیرد. اطمینان داشته باشید که تمام راهکارهای بازیابی، ترمیم، تعمیر و تعویض قطعات که توسط کارشناسان ارائه می شود مطابق با استانداردهای تعمیراتی روز دنیاست.