تعمیرات موبایل فوجیتسو یکی دیگر از سرویس های تخصصی ارائه شده در این مرکز است که با رعایت تمامی پارامترهای بایسته (نظیر استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات سازگار با موبایل فوجیتسو و همکاری با تیمی از زبده ترین مهندسان این حوزه) انجام می پذیرد.

دارندگان دستگاه های تلفن همراه فوجیتسو می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات موبایل فوجیتسو صمن بهره مندی از تخصصی ترین خدمات مرتبط با این محصول از مشاوره ها و راهنمایی ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز برخوردار گردند.

نمایندگی تعمیر موبایل فوجیتسو

نمایندگی تعمیر موبایل فوجیتسو مرکزی جامع و مستقل است که به صورت اختصاصی و فوق تخصصی در حوزه تعمیرات موبایل و تلفن همراه فوجیتسو خدمات ارائه می دهد. در نمایندگی تعمیر موبایل فوجیتسو تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری تلفن همراه فوجیتسو شما ریشه یابی و برطرف خواهد شد. این نمایندگی پیشرفته ترین و مدرن ترین ابزار و تجهیزات لازم برای عیب یابی و تعمیر و ترمیم موبایل فوجیتسو را در اختیار دارد.

ابزار و تجهیزات عیب یابی و تعمیر و ترمیم در نمایندگی تعمیرات موبایل فوجیتسو ، همگی بر اساس استاندارد های روز جهانی است. تعمیرکاران و تکنسین های با تجربه این نمایندگی به راحتی می توانند همه مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل فوجیتسو را ریشه یابی و ریشه کن کنند. تمامی این سرویس ها همراه با ضمانت نامه های کتبی است.

تعمیر برد موبایل فوجیتسو

برای تعمیر برد موبایل فوجیتسو باید اختلال موجود را با دقت بررسی کنیم و عیب یابی دقیقی از دستگاه انجام دهیم. این گوشی با همه کیفیت بالایی که دارد، می تواند درگیر مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری مختلفی شود. شکل و شمایل ایراد و مشکل بستگی به شدت آن دارد. از جمله مهمترین سرویس های مربوط به تعمیر گوشی فوجیتسو، تعمیر برد موبایل فوجیتسو است.

خازن، دیود، ترانزیستور، سلف و مسفد از جمله قطعات ریزی هستند که در هنگام تعمیر برد موبایل فوجیتسو باید بررسی شوند. در کنار این قطعات، آی سی هایی وجود دارند که مسئول انجام وظایف مهم و سنگینی هستند. این آی سی ها از تعداد زیادی ترانزیستور و قطعات تشکیل شده اند که روی برد نصب شده اند.

شناخت قطعات اس ام دی و IC ها روی برد موبایل فوجیتسو برای عیب یابی تخصصی این قطعه لازم و ضروری است. زیرا این آی سی ها و SMD ها با یکدیگر ارتباط دارند و اگر بر روی برد نقصی وجود داشته باشد باید از طریق آی سی ها پیگیری و عیب یابی شود.

رفع مشکلات آنتن دهی موبایل فوجیتسو

آنتن و داشتن یا نداشتن آن دقیقا به معنای ارتباط یا عدم ارتباط است. این مشکل توسط کاربران زیادی گزارش شده است. وقتی چنین مشکلی در موبایل فوجیتسو ایجاد می شود، یعنی برقراری ارتباط یا استفاده از نت کاملا منتفی می شود. این مشکل اگر به دلیل مشکلات شبکه مخابراتی نباشد، باید با روش هایی نظیر ری استارت کردن دستگاه، فعال و غیر فعال کردن حالت هواپیما، بررسی سیم کارت و ریست کردن گوشی حل شود.

در صورتی که حتی بدون هیچ مشکلی در شبکه مخابراتی، باز هم آنتن گوشی فوجیتسو شما درست کار نمی کند، می توانید از نمایندگی تعمیرات موبایل فوجیتسو کمک بگیرید و این مشکل را به صورت ریشه ای حل کنید.

تعمیر ویبره موبایل فوجیتسو

تعمیر ویبره موبایل فوجیتسو  نیز توسط نمایندگی تعمیرات موبایل فوجیتسو  انجام می شود. ویبره موبایل یکی از قابلیت های کاربردی است که ممکن است به هر دلیلی از کار بیفتد. خرابی ویبره هم می تواند به دلیل نرم افزاری باشد و هم به دلیل سخت افزاری.

اگر ریشه مشکل نرم افزاری باشد، مسیر تعمیر ویبره موبایل فوجیتسو ساده تر و سریع تر است و اگر خرابی ویبره ناشی از یک مشکل سخت افزاری باشد، به ابزار خاص و تخصص ویژه برای رفع آن نیاز است. بهتر است قبل از انجام هر کاری از فعال بودن قابلیت ویبره دستگاه خود مطمئن باشید.

حتی ریست کردن(خاموش و روشن) کردن دستگاه می تواند این مشکل را حل کند. در صورتی که به هیچ وجه مشکل ویبره برطرف نشد، برای تعمیر ویبره موبایل فوجیتسو از نمایندگی تعمیرات موبایل فوجیتسو کمک بگیرید.

حل مشکل بلوتوث موبایل فوجیتسو

بلوتوث روش ارتباطی بسیار مناسب و سودمندی است که برای اتصال گجت های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد؛ کارایی این نوع ارتباط زمانی موثر است که ارتباط بدون هیچ مشکلی برقرار شود. خرابی بلوتوث و جفت نشدن یا Pair نشدن آن آغازگر مشکلاتی در بخش اتصالات موبایل است.

مشکلات بلوتوث هم به بخش نرم افزاری و هم به بخش سخت افزاری مربوط هستند. اگر سخت افزاری باشد، شما نمی توانید کاری کنید و حتما باید از نمایندگی تعمیرات موبایل فوجیتسو کمک بگیرید. در صورتی که مشکل نرم افزاری باشد می توانید با بررسی تنظیمات بلوتوث مشکل را برطرف کنید.

تعمیرات موبایل فوجیتسو و دیگر واحدهای تعمیرات فوجیتسو

تعمیرات موبایل فوجیتسو در صورتی که به دست کارشناسان کاربلد و با استفاده از تجهیزات تخصصی این حوزه انجام پذیرد نه تنها عیوب ایجاد شده در دستگاه را رفع خواهد ساخت بلکه به دلیل اِعمال پاره ای گردگیری ها، تنظیمات تخصصی و عملیات ویژه در حین تعمیر، سبب بازیابی کیفیت اولیه دستگاه و افزایش عمر مفید آن خواهد گشت.

از همین رو مدیریت مرکز تعمیرات موبایل فوجیتسو تمامی تلاش و امکانات خویش را بکار گرفته تا از طریق همکاری با برترین کارشناسان این حوزه و بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات تخصصی، بالاترین سطح کیفی تعمیر و خدمات را به کاربران این برند ارائه نماید و کیفیت اولیه محصول را به آنها بازگرداند. دیگر واحدهای تعمیرات فوجیتسو در بخش زیر معرفی خواهند گشت.

خدمات واحد تعمیرات موبایل فوجیتسو

 

 • اصلاح نواقص موجود در دوربین‌ موبایل فوجیتسو
 • تعمیر و اصلاح کارت حافظه موبایل فوجیتسو
 • تعمیر نواقص میکروفن و اسپیکر
 • تعویض و یا تعمیر صفحه نمایش گوشی
 • برطرف‌سازی مشکلات هنگ گوشی
 • ریست کردن گوشی
 • تعمیر USB
 • و هرگونه خدمات مرتبط با تعمیرات موبایل فوجیتسو … .
 • شوک‌ باطری
 • برطرف کردن مشکل عدم خواندن سیم کارت از سوی گوشی در مرکز تعمیرات موبایل فوجیتسو
 • تست اسپیکر گوشی و اصلاح مشکلات آن
 • بازیابی تنظمیات کارخانه سازنده گوشی در مرکز تعمیرات موبایل فوجیتسو
 • تست و بهینه‌سازی ولتاژ موبایل
 • انجام مشاوره‌ در زمینه قطعات سخت‌افزاری و سیستم نرم‌افزاری
 • تعمیر و اصلاح ایراد مشکلات بلوتوث موبایل فوجیتسو
 • اصلاح مشکلات ویبره موبایل فوجیتسو
 • برطرف کردن مشکل پرش در صفحه نمایش
 • رفع مشکلات آنتن‌دهی موبایل
 • رفع مشکلات سیم کارت در مرکز تعمیرات موبایل فوجیتسو
 • تعمیر و یا تعویض باتری
 • انجام تست‌های مربوط به تغذیه قطعات
 • فلش، فارسی‌سازی و نصب نرم افزار
 • رسوب‌زدایی با اولتراسونیک

اخبار موبایل فوجیتسو و دیگر خبرها

اگرچه خرابی‌های موبایل فوجیتسو می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد لیکن تنها راه حل موجود جهت رفع همه‌ی آنها، مراجعه به یک مرکز مجاز و استاندارد تعمیرات موبایل فوجیتسو است.

تعمیرات موبایل فوجیتسو در صورتی که به دست کارشناسان این حیطه و با استفاده از تجهیزات تخصصی این کار انجام پذیرد می‌تواند کیفیت اولیه موبایل معیوب را بازیابی کرده و مجدداً به کاربر، لذت کار با یک دستگاه نو و سالم را بچشاند. اخبار موبایل فوجیتسو و دیگر خبرها از طریق فضای زیر قابل پیگیری است.

مقالات موبایل فوجیتسو و دیگر مقالات

مقالات موبایل فوجیتسو و دیگر مقالات ارائه شده در این بخش توسط کارشناسان نمایندگی فوجیتسو حاوی جدیدترین ترفندها و مطالب درباره محصولات این برند می باشند که به دست تیمی از کارشناسان علاقمند و فعال در این حوزه گردآوری و تدوین گشته اند.

برخی از مقالات ارائه شده حاوی راهکارهایی جهت رفع اشکالات ابتدایی (اعم از نرم افزاری و سخت افزاری) در موبایل های فوجیتسو هستند که می توانند راهگشای شما کاربران گرامی در حین برخورد با اشکال در این دستگاه باشند. در صورت پیچیده بودن اشکالات ایجاد شده در موبایل فوجیتسو می توانید به مرکز تعمیرات موبایل فوجیتسو مراجعه نمایید و تخصصی ترین خدمات و سرویس های مرتبط را دریافت کنید.

انواع موبایل فوجیتسو و دیگر محصولات فوجیتسو

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات موبایل فوجیتسو با معرفی و عرضه هر دستگاه موبایل جدید از سوی این کمپانی پیشرو و محبوب به بازارهای جهانی، به بررسی و واکاوی آن پرداخته و به استخراج ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن می پردازند.

این کار منجر به تدوین جدیدترین متدهای تعمیر و سرویس دستگاه موبایل شده و سبب گشته تا دستگاه های معیوب به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت در مرکز تعمیر موبایل فوجیتسو بازیابی گردند. انواع موبایل فوجیتسو و دیگر محصولات فوجیتسو از طریق فضای زیر معرفی خواهند گشت.

سوالات متداول تعمیرات فوجیتسو

تعمیرات فوجیتسو مانند تعمیر هر دستگاه دیگری نیازمند حضور کارشناسانی است که در این حوزه کاردانی و تخصص لازم را داشته باشند، در غیراینصورت – یعنی در صورت انجام تعمیرات به دست افراد ناکارآمد و مبتدی- عملیات تعمیر نه تنها نتیجۀ مطلوبی در پی نخواهند داشت بلکه در دراز مدت سبب استهلاک هرچه بیشتر قطعات دستگاه‌های فوجیتسو و خرابیِ بیش از پیش آن‌ها می‌گردد.

لزوم بهره مندی کارشناسان از تخصص در تعمیرات فوجیتسو در ارتباط با برخی از دستگاه‌های پیشرفته فوجیتسو اهمیت صدچندان دارد زیرا ساختار این دستگاه‌ها بسیار ظریفتر و هوشمندانه تر از دستگاه‌های معمولی و قدیمی است. شما کاربران گرامی می توانید پرسش های خویش در زمینه مراکز مجاز تعمیرات فوجیتسو و یا حتی اشکالات پیش آمده در دستگاه را با کارشناسان ما درمیان گذاشته و پرسش های خویش را دریافت نمایید. سوالات متداول تعمیرات فوجیتسو در بخش زیر درج شده و در اختیار شما قرار دارد.

نمایندگی فوجیتسو

نمایندگی فوجیتسو در ایران با مجهز کردن فضای سازمانی خویش به حضور مهندسان زبده و ابزارآلاتِ پیشرفته، زمینه ای جهت ارائه خدمات تخصصی مرتبط با فروش و تعمیرات فوجیتسو فراهم آورده است. نمایندگی فوجیتسو در ایران به یُمن حضور کارشناسان مجرب و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در زمینه ترمیم، بازیابی و تعمیر محصولات فوجیتسو گشته است.

خدمات ارائه شده در نمایندگی فوجیتسو در ایران محدود به دستگاهی خاص نیست و تمامی تولیدات کمپانی فوجیتسو را شامل می گردد؛ خدمات ارائه شده در این مرکز دربردارنده محصولاتی نظیر تبلت، نوت‌بوک، مادربورد، سرور، صفحه نمایش، گوشی‌های هوشمند، پرینتر، نوت‌بوک و … می‌باشند.