تعمیرات پروژکتور زیراکس یکی از خدمات ارائه شده در نمایندگی زیراکس است. در این مرکز با همکاری تیمی از کارشناسان متخصص این حوزه و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر انجام می پذیرد. زیراکس سرویس یکی از زیرمجموعه های مرکز سخت افزار ایران است که ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر به ویژه خدمات مرتبط با تعمیرات پروژکتور زیراکس به کاربران است.

کارشناسان زبده مرکز تعمیرات پروژکتور زیراکس به دلیل برخورداری از تجربه و تخصص بالا، توانایی تعمیر تمامی پروژکتورهای معیوب حتی مدلهای قدیمی و خارج از رده را دارا هستند. کاربران گرامی می توانند پیش از مراجعه به مرکز تعمیرات پروژکتور زیراکس از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت، مشخصات دقیق دیتا پروژکتور معیوب خویش بیابند و پس از آن با آگاهی به این مرکز مراجعه کنند. در این مرکز برند دستگاه، مدل و ایراد مشاهده شده به واحد فنی اعلام میگردد و کاربران راهنمایی ها و اطلاعات لازم در خصوص شیوه های تعمیرات پروژکتور زیراکس را دریافت نمایید.

تعمیرات پروژکتور زیراکس

نمایندگی تعمیر پروژکتور زیراکس

نمایندگی تعمیر پروژکتور زیراکس ، ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با بازسازی، تعمیر، بازیابی، سرویس و گردگیری پروژکتورهای نام آشنای کمپانی زیراکس است. نمایندگی تعمیر پروژکتور زیراکس، از واحدهای تعمیرات تخصصی مجزا تشکیل شده است. این واحدها، با همکاری تیمی از باتجربه ترین  مهندسین و  متخصصین تعمیرات راه اندازی شده و به فعالیت میپردازند. این واحد با بهره گیری از سال ها تجربه در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه ی تعمیرات سخت افزاری انواع پروژکتورهای زیراکس را با قطعات اورجینال و مناسب ترین هزینه به مشتریان عزیز این محصولات، ارائه می دهد. کاربران این محصولات می توانند صرف نظر از مدل دستگاه  زیراکس خود به نمایندگی تعمیر پروژکتور زیراکس مراجعه نموده و تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایند. در ادامه به برخی از تخصصی ترین خدمات تعمیری صورت گرفته بر روی پروژکتورهای زیراکس خواهیم پرداخت.

تعمیر و تعویض لامپ پروژکتور زیراکس

لامپ های قرار گرفته در پروژکتورها، یکی از مهم ترین و اصلی ترین قطعاتی هستند که دستگاه را در تولید نور و تصویر یاری خواهند نمود. لامپ های قرار گرفته در پروژکتور زیراکس، تقریبا نزدیک به 200 درجه حرارت تولید میکنند که البته این امر به وات لامپ ها هم بستگی دارد. این میزان از حرارت تولیدی میتواند اصلی ترین دلیل آسیب پذیری این قطعه باشد. بدون شک، خرابی لامپ میتواند عملکرد هر پروژکتوری را با مشکلات جدی مواجه سازد. پروژکتورهای زیراکس هم با وجود کیفیت قابل قبول خود، همچنان ممکن است با مشکل خرابی لامپ روبرو شوند. کارشناسان تعمیر پروژکتور زیراکس ، قادرند با عیب یابی دقیق از دستگاه، خدمات تعمیر و تعویض لامپ پروژکتور زیراکس را به انجام برسانند.

تعمیر فن پروژکتور زیراکس را به ما بسپارید

از آن جا که لامپ های تعبیه شده در پروژکتور زیراکس و یا هر دستگاه دیگری، پس از مدتی، حرارت قابل توجهی را تولید میکنند، فن در این دستگاه، یکی از مهم ترین وظایف را ایفا میکند. لازم است بدانید که این حرارت تولید شده به قدری زیاد است که فن را به دفعات مختلف دچار فشار کند. پس میتوان انتظار داشت که خرابی فن یکی از اختلالات متداول در این تجهیزات است. رسیدگی به این مشکل در نمایندگی تعمیر پروژکتور زیراکس ، با دقت و حساسیت بسیار بالایی به انجام میرسد. چرا که حرارت خارج نشده میتواند سایر بخش های پروژکتور از قبیل فیلتر، لامپ و … را با خرابی روبرو کند. از این رو توصیه میشود به محض مشاهده ی خرابی در این بخش ، تعمیرکاران پروژکتور در نمایندگی تعمیر پروژکتور زیراکس ، را در جریان قرار دهید.

دیگر نگران مشکلات فیلتر پروژکتور زیراکس خود نباشید

از دیگر قطعات مهم و حساس قرار گرفته در پروژکتور زیراکس و هر دیتا پروژکتور دیگری، میتوان فلیترهای موجود در آن را به شمار آورد. این قطعه ی حساس هم مانند هر بخش دیگری ممکن است به دلایل مختلف، با آسیب های جزئی یا کلی مواجه شود. آن چه لازم است بدانید، این است که، اختلال دراین قطعه میتواند عملکرد دستگاه را با مشکل روبرو کند. سوختگی با بروز مشکل در فیلتر پروژکتور، معمولا به دلیل حرارتی ست که در دستگاه تولید میشود. کارشناسان نمایندگی تعمیر پروژکتور زیراکس ، این آمادگی را دارند تا در کوتاه ترین زمان ممکن ، اقدام به تعمیر انواع فیلترهای موجود در پروژکتور کنند.

عیب یابی و تعمیر مین برد پروژکتور زیراکس

مین برد هسته ی اصلی هر دستگاه الکترونیکی به شمار میرود. این برد مهم و حیاتی، پیشرفته ترین بخشی ست که درون پروژکتور زیراکس تعبیه شده است، تا بتواند عملکرد کلی دستگاه را مدیریت کند. این بخش حساس که  پردازش اطلاعات دستگاه را نیز، به عهده دارد، هماهنگی بین بخش های اصلی و سازنده ی پروژکتور مثل لامپ، فن، چرخ رنگ، دی ام دی را برقرار میکند. پس میتوان انتظار داشت که خرابی این قطعه یا بروز هر گونه آسیب در آن، میتواند به طور کلی، پروژکتور را از کار بیندازد. برخی مواقع در پی خرابی مین برد، پروژکتور به صورت ناگهانی خاموش میشود و یا تصاویری بی کیفیت به نمایش میگذارد. یکی از مهم ترین وظایف نمایندگی تعمیرات پروژکتور زیراکس ، شامل تعمیر مشکلات مین برد انواع پروژکتور های این کمپانی میشود.

عیب یابی و تعمیر مین برد پروژکتور زیراکس

تعمیرات پروژکتور زیراکس و دیگر واحدهای تعمیرات زیراکس

کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات زیراکس، دانش تخصصی مورد نیاز را با حضور در دوره‌های آموزشی تعمیر و اخذ گواهینامه‌های بین‌المللی کسب نموده‌اند. از این‌رو به جرأت می‌توان گفت مهندسان و کادر فنی این مرکز، از معدود مجموعه‌های متخصصی هستند که قادر به ارائه بالاترین سطح کیفی در زمینه تعمیرات زیراکس می باشند.

مرکز تعمیرات کپی زیراکس ، واحدهای فعال در مجموعه خویش را به منظور ارائه خدمات هر چه تخصصی‌تر به مشترکان و مشتریان، گسترش بخشیده است و با تجهیز آن‌ها به پیشرفته ترین ابزار و امکانات در تلاش است تا تمامی نیازهای کاربران را در حیطه تعمیرات زیراکس برآورده سازد. جهت آشنایی با واحدهای موجود در مرکز تعمیرات زیراکس به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات واحد تعمیرات پروژکتور زیراکس

تعمیرات پاور ویدیو پروژکتور زیراکس

 • تعمیر پاور لامبلاست ویدئو پروژکتور
 • تعمیرات منشور رنگ LCD
 • تعمیر تخصصی چرخ رنگ CARELWEEL
 • تعمیرات تراشه DMD
 • تعمیرات لنز ویدئو پروژکتور زیراکس
 • تعمیرات اپتیک ویدیو projector زیراکس
 • تعویض قطعات اصلی و اورجینال با ارائه گارانتی
 • تعمیرات لامپ ویدیو پروژکتور زیراکس
 • تعمیر لوازم جانبی پروژکتور xerox
 • تعمیرات لامپ تصویر و ریموت کنترل ویدئو پروژکتور
 • تعمیرات تراشه DMD انواع پروژکتور
 • تعمیرات فن پروژکتور زیراکس
 • تعمیرات مادربرد پروژکتور زیراکس

اخبار پروژکتور زیراکس و دیگر خبرها

 شرکت زیراکس دارای سابقه ای صدساله بوده و تاکنون موفق به کسب دهها جایزه ملی و بین المللی شده و توانسته است جایگاه ارزشمندی را در بین ۵۰۰ شرکت برتر جهان کسب کند . همچینین  این شرکت ، با سرمایه گذاری عظیم در تحقیق و توسعه و توجه به کیفیت و برآوردن نیازها و کسب رضایت مشتریان توانسته است نشان تجاری خود را در دنیای مدیریت مستندات ثبت کند .

شرکت زیراکس در سالیان گذشته توانسته در حوزه های متعددی جایگاه ارزشمندی برای خود درمیان ۵۰۰ شرکت برتر جهان به دست آورد. از جمله دلایل موفقیت این شرکت می توان به ؛ توجه به اصول اخلاقی در کسب و کار، سرمایه گذاری عظیم در تحقیق و توسعه و مشارکت با دیگر شرکتهای برترجهان اشاره کرد . ازین رو تعمیرات زیراکس را باید به نمایندگی و تعمیرگاه مجاز زیراکس بسپارید . در این قسمت به ذکر اخبار مرکز تخصصی زیراکس میپردازیم.

مقالات پروژکتور زیراکس و دیگر مقالات

نمایندگی زیراکس با آگاهی از نیاز کاربران برای مطالعه مقالات تعمیراتی ، بخش مقالات را در سایت راه اندازی کرده است . کارشناسان زبده ی این نمایندگی به فراهم کردن مقالاتی در حوزه ی تعمیرات پروژکتور زیراکس اقدام کرده اند . همانطور که مستحضر هستید طیف کاربران این مرکز را افراد عادی و متخصص تشکیل می دهند . از این رو این بخش شامل مقالاتی با موضوع عمومی و تخصصی می باشند .

نمایندگی زیراکس ، کلیه خدمات تعمیرات پروژکتور زیراکس را به صورت تخصصی برای تمامی مدل ها ارائه می دهد .پرسنل این مرکز تمامی قوای خود را در تعمیرات ، بر اصل رضایت مشتریان عزیز قرار داده است . کاربران محترم می توانند با کلیک روی لینک نمایندگی زیراکس و مقالات تعمیرگاه تخصصی زیراکس ، مقاله ی مورد نظر خود را انتخاب و مطالعه نمایند .

سوالات متداول تعمیرات پروژکتور زیراکس

تعمیرات زیراکس در نمایندگی زیراکس در ایران ، منحصر به دستگاه خاصی نیست و تمامی تولیدات این کمپانی را در برمیگیرد. با توجه به تنوع و تعدد محصولات زیراکس، نمایندگی زیراکس ساختار سازمانی خویش را به واحدهای مجزایی تقسیم ساخته است. این امر بدلیل ارائه بهتر هر یک از خدمات و سرویس های مرتبط با یک محصول به کاربران میباشد. در هر واحد تعمیراتی، کارشناسان و متخصصان تعمیرات یک محصول حضور دارند و خدمات مرتبط با ترمیم، بازیابی، تعویض و تعمیر همان محصول را ارائه می دهند.

در شرح تخصص و مهارت کارشناسان حاضر در این مرکز به ذکر این نکته بسنده می کنیم که مدیریت نمایندگی زیراکس به دلیل اطمینان از تبحر و زبدگی کارشناسان خویش، تمامی خدمات و سرویس های ارائه شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی نموده است. شما کاربران گرامی می توانید سوالات متداول تعمیرات زیراکس در رابطه با خدمات ارائه شده در این مرکز را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت این مرکز با کارشناسان ما درمیان بگذارید.