تعمیرات کیوسرا

تعمیرات کیوسرا در این مرکز محدود به کالای خاصی نیست و تمامی تولیدات این شرکت را در برمیگیرد. هم‌اکنون برخی از محصولات کیوسرا به ویژه دستگاه های کپی، پرینتر و گوشی های این شرکت، به دلیل ویژگی‌هایِ خاص خود، نظیر ساختار مستحکم و قیمت مناسب، با استقبال بالایی از سوی کاربران داخلی روبرو شده‌اند. به همین دلیل، مراکز غیرمجاز بسیاری از این فرصت استفاده کرده و با معرفی دورغین خود به عنوان تعمیرگاه مجاز، بخشی از بازار خدمات پس از فروش این محصول را در دست گرفته‌اند.

آنچه که شما کاربران محترم می‌بایست به آن توجه داشته باشید آن است که پیش از مراجعه به هر مرکز، از مجاز بودن آن اطمینان حاصل کنند. این هشدار از آن روست که انجام تعمیرات کیوسرا به دلیل ساختار فیزیکی و نرم‌افزاریِ خاص آن و نیز  با توجه به مدل‌های متفاوت موجود در بازار، یک کار تخصصی است و نیازمند حضور کارشناسان این حوزه می‌باشد. بنابراین اکیدا به شما توصیه می کنیم که پیش از تحویل دستگاه خود به یک مرکز تعمیرات کیوسرا از استاندارد بودن خدمات ارائه شده در آن اطمینان حاصل کنید.

تعمیرات کیوسرا

واحدهای تخصصی تعمیرات کیوسرا

برخی از محصولات کیوسرا نظیر دستگاه های کپی، پرینترها و گوشی ها، در بازار داخلی کشور ما طرفداران بیشتری دارند از اینرو نمایندگی کیوسرا در ایران عمده خدمات و فعالیت خویش را متمرکز بر آنها ساخته است. نمایندگی کیوسرا با فراهم ساختن فضایی مجهز و با بهره مندی از حضور کارشناسان نرم افزاری و سخت افزاری توانسته است بالاترین سطح کیفی خدمات را در این دو حوزه به کاربران عزیز ارائه دارد.

کلیۀ خدمات تعمیر در نمایندگی کیوسرا در ایران به دست کارشناسان زبده و کارآزموده و با بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر انجام می‌پذیرد. جهت آشنایی هر چه بیشتر با واحدهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی کیوسرا در ایران به بخش زیر مراجعه نمایید. واحدهای تخصصی تعمیرات کیوسرا در بخش زیر معرفی خواهند گشت.

جدیدترین محصولات کیوسرا

نمایندگی کیوسرا ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با تعمیر، بهسازی، ارتقاء، ترمیم و بهبود محصولات شرکتی است که فعالیت اصلی آن حول تولید تجهیزات الکترونیکی و سرامیکی است. شرکت ژاپنی کیوسرا، تولیدکننده انواع سرامیک‌های صنعتی، سیستم‌های تولید انرژی خورشیدی، تجهیزات مخابراتی، تجهیزات تصویربرداری، قطعات الکترونیکی، پکیج‌های نیمه‌رسانا، ابزارهای برش، تجهیزات پزشکی و دندان‌پزشکی می‌باشد. بد نیست بدانید که سهام شرکت کیوسرا، در بازار بورس نیویورک و توکیو  معامله می‌شود.

برخی از تولیدات پرطرفدار  کیوسرا که با استقبال بالایی از سوی کاربران این حوزه روبرو گشته اند و جزو پرفروشترین های این کمپانی در کشور ما به شمار می آیند عبارتند از: تلفن های همراه کیوسرا، دستگاه فتوکپی کیوسرا، دستگاه پرینتر کیوسرا و… .

اخبار نمایندگی کیوسرا

تعمیرات کیوسرا از جمله خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی کیوسرا می باشد که در واحدهای مجزا و مرتبط با هر محصول نظیر تعمیرات موبایل کیوسرا، تعمیرات تبلت کیوسرا، تعمیرات دستگاه فتوکپی کیوسرا و… انجام می پذیرد.

نمایندگی کیوسرا جهت ارائه هرچه بهتر خدمات، لوازم و تجهیزات تخصصی بایسته را در اختیار کارشناسان خود نهاده و در این راه از همکاری زبده ترین کارشناسان و مهندسان بهره جسته است. مدیریت مرکز تعمیرات کیوسرا، بروزترین تجهیزات تعمیر را در اختیار کارشناسان این مرکز نهاده تا بهترین خدمات، در مدت زمانی کوتاه و با کمترین هزینه به هموطنان گرامی عرضه گردد. در هر واحد تعمیراتی، تمامی قطعات با ضمانت اورجینال بودن و با مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌گردند.

نمایندگی تعمیرات کیوسرا از فروش و مصرف کالاهای تقلبی و کارکرده در حین عملیاتِ تعمیر خودداری کرده که همین امر ضامن کیفیت دستگاه پس از تعمیر خواهد بود.

مقالات تعمیرگاه تخصصی کیوسرا

کارشناسان حاضر در نمایندگی کیوسرا قادر به رفع تمامی عیوب و اشکالات ایجاد شده در محصولات کیوسرا می‌باشند. از همین رو شما کاربران گرامی می توانید با بروز هر گونه اشکال در عملکرد محصولات این شرکت نظیر پرینتر، دستگاه‌های الکترونیکی، تجهیزات مخابراتی، قطعات نیمه‌رسانا، سیستم‌های تصویربرداری دیجیتال و … در نمایندگی کیوسرا حضور یابید و نسبت به رفع و حل مشکل دستگاه خود اقدام نمایید.

همچنین در صورتی که به هردلیل قادر به جابجایی دستگاه و حضور در نمایندگی کیوسرا نمی‌باشید می‌توانید از سرویس «تعمیر در محل» نمایندگی کیوسرا بهره‌مند گردید. با بهره‌مندی از این سیستم، کارشناس تعمیر در محل و آدرس ذکر شده از سوی شما –با انجام هماهنگی‌های قبلی- حضور یافته و تمامی خدمات مورد نیاز جهت ترمیم و تعمیر را عرضه می‌دارد. شما کاربران گرامی می توانید برخی از مقالات تعمیرگاه تخصصی کیوسرا را از طریق بخش زیر دریافت نمایید.

سوالات متداول تعمیرات کیوسرا

از آنجا که برخی از اختلالات ایجاد شده در دستگاه‌های کیوسرا عادی و ساده بوده و کاربر به تنهایی می‌تواند آ‌ن‌ها را رفع نماید، کارشناسان متعهد ما در مرکز تعمیرات کیوسرا اقدام به تدوین مطالبی در قابل پرسش و پاسخ در این حوزه نموده‌اند تا با مطالعه آن‌ها، کاربران عادی بتوانند برخی از اشکالات ایجاد شده در دستگاه را بدون نیاز به حضور کارشناس و به دست خود، رفع و برطرف نمایند.

بعلاوه کارشناسان ما با بررسی پرسش‌های مطرح شده از سوی شما کاربران، به گردآوری برخی از اشکالات رایج پیش آمده پرداخته و به آن‌ها پاسخ گفته‌اند. جهت دسترسی به پرسش‌ها و مقالات تدوین شده توسط کارشناسان مرکز تعمیرات کیوسرا می‌توانید به بخش زیر مراجعه نموده و از راهنمایی‌های تخصصی مهندسان مرکز تعمیرات کیوسرا بهره‌مند گردید. سوالات متداول تعمیرات کیوسرا در بخش زیر پاسخ داده خواهد شد.

مرکز سخت افزار ایران

خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران در برگیرنده تمامی خدمات و سرویس های مرتبط با دستگاه های هوشمند و الکترونیکی امروزی اعم از گردگیری، بازسازی، تعویض، تعمیر و … است.

شما کاربران گرامی می توانید در صورت مشاهده هرگونه عیب و اختلال در هریک از دستگاه های هوشمند اداری، خانگی و از این دست به مرکز سخت افزار ایران مراجعه کنید. سپس تخصصی ترین خدمات مرتبط با این دستگاه را دریافت کنید. تمرکز مدیریت مرکز سخت افزار ایران بر ارائه خدمات و سرویس های مرتبط با دستگاه های هوشمند و الکترونیکی امروزی است. خدماتی اعم از گردگیری، بازسازی، تعویض، تعمیر و مواردی از این دست سبب گشته تا این مجموعه بدل به قطبی قدرتمند در این صنف گردد و مورد توجه بسیاری از همکاران، مشتریان و کاربران قرارگیرد.

شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با کادر فنی این مجموعه و نیز خدمات ارائه توسط این مرکز به وب سایت مرکز سخت افزار ایران مراجعه نمایید و یا از طریق راه های ارتباطی درج شده در این وب سایت با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.