درباره نمایندگی رسمی ریکو

درباره نمایندگی رسمی ریکو ذکر این نکته ضروری است که کیفیت خدمات تعمیر به نحوی است که کاربران نیازی برای مراجعه به سایر تعمیرگاهها نمی بینند . نمایندگی رسمی ریکو در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و رفع نیاز کاربران گرامی واحد تعمیرات ریکو را با تیمی از حرفه ای ترین کارشناسان راه اندازی کرده است .

این واحد با تجربه چندین ساله در امر بازیابی کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری را میپذیرد . مهندسین بااستعداد ما تلاش میکنند کیفیت خدمات تعمیر را به حدی افزایش دهند که شایسته برند نام آشنای ریکو باشد . نمایندگی رسمی ریکو درزمینه تعمیرات تخصصی و خدمات پس از فروش فعالیت میکند .

نمایندگی رسمی ریکو

پیشنهاد میکنیم قبل از مراجعه به مرکز تعمیرات از معتبر بودن نام و سابقه آن اطمینان حاصل نمایید .  پروسه تعمیر و بازیابی در مرکز تعمیرات ریکو  از طریق دو آپشن سرویس در مرکز و سرویس در محل انجام میگردد . درنهایت باید به این نکته اشاره نماییم که کیفیت خدمات ارائه شده در این مرکز قبل مقایسه با سایر نمایندگی ها نیست .

ویژگیهای نمایندگی رسمی ریکو

ویژگی های نمایندگی رسمی ریکو موجب استقبال کاربران از این مجموعه گشته است. از مشخصات اصلی کادر فنی مرکز تعمیرات ریکو ، تخصص، مهارت، پشتکار، تجربه و دانش، خلاقیت، اخلاق مداری و تعهد، احترام به مشتری و… می باشد.

مدیریت مجموعه تعمیرات ریکو  به شما این اطمینان را می‌دهد که کادر فنی و مهندسان این بخش به تمامی مهارت‌های مورد نیاز تسلط دارند. مهندسان و متخصصان این حوزه پس از آنالیزهای بسیار و طی دوره‌های آموزش علمی و عملی و کسب مدارک بین‌المللی به همکاری فراخوانده شده اند.

بنابراین در صورتی که دستگاه ریکو شما مشکل پیدا کرده و نیاز به تعمیر دارد، می توانید مشکل مورد نظر را با  نمایندگی رسمی ریکو در میان بگذارید. همچنین با مراجعه به مرکز، از اصلاح و بازیابی دستگاه‌های خود در یک مرکز معتبر و مجاز اطمینان حاصل خواهید نمود.

خدمات نمایندگی رسمی ریکو

خدمات نمایندگی رسمی ریکو مرتبط با انواع محصولات کمپانی ریکو می باشد. دارندگان این دستگاه ها می توانند با مراجعه به این مرکز و حضور در پارت تخصصی مرتبط با دستگاه مورد نظر، تخصصی ترین خدمات را دریافت نمایند. برخی از خدمات نمایندگی رسمی ریکو در بخش زیر ذکر می گردد :

 • تعمیر پروژکتور.
 • عیبی یابی و حل مشکل دستگاه فتوکپی.
 • تعمیرات پرینتر.
 • ترمیم و بازیابی پرینتر.
 • حل مشکلات فکس در نمایندگی رسمی ریکو.
 • آنالیز و ریکاوری فکس در نمایندگی رسمی ریکو.
 • تعمیرات محصولات ریکو .
 • مشاوره و پشتیبانی محصولات ریکو.
 • آموزش تعمیر تمامی محصولات ریکو.
 • عیب یابی کلی دستگاه کپی در نمایندگی رسمی ریکو.
 • رفع ایراد کلی دستگاه کپی.
 • عیب یابی کامل پرینتر.

واحدهای تعمیرات ریکو

واحدهای تعمیرات ریکو از جمله مجهزترین واحدهای ریکاوری و تعمیرات در کشور محسوب میگردد . پروسه تعمیر با بکارگیری مدرنترین تجهیزات و ابزارآلات صورت میگیرد . ارائه خدمات نرم افزاری و تعمیر فوق تخصصی تمامی قطعات ازجمله خدمات ارائه شده در این مرکز میباشد . واحدهای ریکاوری ریکو تفکیک شده میباشند . به همین دلیل کاربران محترم برای تعمیر دستگاه خود باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند .

نمایندگی رسمی ریکو یکی از مراکز معتبر و باسابقه درزمینه تعمیر ، ترمیم و بازیابی محصولات ریکو است . در این قسمت به ذکر نام هریک از واحدهای تعمیرات ریکو بسنده می کنیم. در صورت تمایل به آشنایی با خدمات ما در واحدهای تعمیرات ریکو می توانید وارد صفحه ی مربوط به واحد مورد نظر شوید.

دیگر خدمات نمایندگی رسمی ریکو

دیگر خدمات نمایندگی رسمی ریکو بدین شرح میباشد : ارائه جدیترین محصولات ، داغترین خبرها ، نوین ترین مقالات و متداولترین سوالات . کاربران با مطالعه بخش سوالات متداول میتوانند به پاسخ بسیاری از پرسشهای خود دست پیدا نمایند . ضمنا دیگر سوالات خود را میتوانید ازطریق راههای ارتباطی موجود با کادر مجموعه درمیان بگذارید .

انتقادات و پیشنهادات شما ما را در ارائه خدماتی هرچه بهتر یاری میرساند . برخی از کارشناسان بااستعداد نمایندگی رسمی ریکو ملزم به ارائه مقالات و اخبار تولیدات ریکو گشته اند . مطالب بخش مذکور پس از بررسی و اطمینان از معتبر بودن منبع دراختیار شما عزیزان قرار داده میشوند . درنهایت با ارائه محصولات ریکو سعی داریم شما را با تازه های بازار تکنولوژی آشنا نماییم .

امیدواریم بتوانیم با ارائه خدماتی باکیفیت رضایت هرچه بیشترتان را کسب نماییم . با کلیک روی لینک دیگر خدمات نمایندگی رسمی ریکو میتوانید وارد بخش مذکور گردید .

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول را می توانید در سایر بخش های این وب سایت مشاهده نمایید.