درباره نمایندگی رسمی کیوسرا

نمایندگی رسمی کیوسرا با تجهیز فضای خویش به پیشرفته ترین امکانات و تجهیزاتِ دو حوزه تعمیر و فروش در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان و مراجعان ارائه نماید.

کارشناسان حاضر در نمایندگی رسمی کیوسرا با بهره گیری از سال ها تجربه در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری محصولات کیوسرا را با قطعات اورجینال و مناسب ترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه می دهند.

سرویس های ارائه شده توسط کارشناسان این مجموعه، همگی، مشمول گارانتی و ضمانت های دوره ای است. دوره گارانتی هر یک از سرویس های ارائه شده در نمایندگی رسمی کیوسرا بسته به نوع سرویس، و تعمیر پیاده شده بر روی دستگاه تعیین می گردد.

فروشگاه مرکزی کیوسرا

ویژگی های نمایندگی رسمی کیوسرا

نمایندگی رسمی کیوسرا متشکل از پارت های متعددی است که در هر یک از آنها تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم، بازیابی و ارتقاء دستگاه های کیوسرا به به مراجعان گرامی ارائه می گردد.

خدمات ارائه شده در این مرکز به دست تیمی از مجرب ترین مهندسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر انجام می پذیرد. نمایندگی رسمی کیوسرا به یُمن حضور پرسنل فنیِ متخصص و مهندسان متبحر، توانسته است در طول سالهای اخیر با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، اطمینان مشتریان خویش را جلب نماید.

درباره نمایندگی رسمی کیوسرا

سال هاست که نام محصولات کیوسرا با مرکز تعمیرات مجاز کیوسرا گره‌ خورده و کاربرانِ محصولاتِ این شرکت در صورت بروز هرگونه نقص در دستگاه‌های خود، نخستین انتخابشان برای تعمیر، نمایندگی مجاز کیوسرا بوده است. کاربران گرامی در صورت نیاز می توانند از سیستم سرویس در محل کیوسرا جهت دریافت خدمات مورد نیاز استفاده نمایند.

خدمات نمایندگی رسمی کیوسرا

  • استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات جهت عیب یابی پیش از اقدام به تعمیرات کیوسرا
  • همکاری با زبده ترین کارشناسان، تعمیرکاران و مهندسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار
  • ارائه خدمات سرویس در محل کیوسرا
  • تأمین قطعات مورد نیاز
  • مشتری مداری در تمامی خدمات
  • تضمین خدمات ارائه شده در دو پارت فروش و تعمیر

واحدهای تعمیرات کیوسرا

برخی از محصولات کیوسرا نظیر دستگاه های کپی، پرینترها و گوشی ها، در بازار داخلی کشور ما طرفداران بیشتری دارند از اینرو نمایندگی رسمی کیوسرا در ایران عمده خدمات و فعالیت خویش را متمرکز بر آنها ساخته است.

نمایندگی کیوسرا با فراهم ساختن فضایی مجهز و با بهره مندی از حضور کارشناسان نرم افزاری و سخت افزاری توانسته است بالاترین سطح کیفی خدمات را در این دو حوزه به کاربران عزیز ارائه دارد.

کلیۀ خدمات تعمیرات تخصصی کیوسرا در نمایندگی کیوسرا در ایران به دست کارشناسان زبده و کارآزموده و با بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر انجام می‌پذیرد. جهت آشنایی هر چه بیشتر با واحدهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی کیوسرا در ایران به بخش زیر مراجعه نمایید. واحدهای تعمیرات کیوسرا در بخش زیر معرفی می گردند.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول را می توانید در سایر بخش های این وب سایت مشاهده نمایید.