سرویس در محل ریکو

سرویس در محل ریکو راهکاری برای تعمیر آندسته از دستگاه‌هایی است که بدلیل وزن و ابعاد بالا، امکان حمل و جابجایی آنها به تعمیرگاه وجود ندارد. نمایندگی ریکو جهت تعمیر این قسم از دستگاه‌ها، -عمدتاً دستگاه‌های چاپ نظیر کپی و…- از روش تعمیر در محل ریکو استفاده می‌کند. در این سیستم، تعمیرکاران، خود به محل مورد نظر رفته و عملیات مورد نیاز جهت تعمیر، ترمیم، بهسازی و ارتقاء دستگاه‌های ریکو را انجام می‌دهند.

جایزه RobecoSAM Gold Class کونیکا مینولتا

بدین منظور تیمی از زبده‌ترین و خبره‌ترین مهندسان تعمیر در این مرکز حضور دارند تا بلافاصله پس از تماس کاربران گرامی و ثبت درخواست مبنی بر نیاز به سرویس در محل ریکو به مکان مورد نظر اعزام گردند و تخصصی‌ترین تعمیرات را بر روی دستگاه اِعمال می‌نمایند.

تیم اعزامی محدودیتی در زمینه تعمیر نداشته و بدلیل برخورداری از پیشرفته‌ترین تجهیزات عیب‌یابی و تعمیر می‌توانند پیچیده‌ترین اشکالات پیش آمده در دستگاه‌های ریکو را مرتفع سازند.

تعمیر فتوکپی ریکو در محل

تعمیر فتوکپی ریکو در محل، یکی از اقداماتی است که در چهارچوب طرح سرویس در محل ricoh انجام می گردد. نمایندگی این شرکت در مرکز سخت افزار ایران، در راستای تحقق اهداف مشتری مداری، امکانی را فراهم آورده که کاربران برای رفع مشکلات عملکردی دستگاه کپی خود، مشکلات و دردسرهای کمتری داشته باشند. به موجب این سرویس، کاربران می توانند به صورت تلفنی مشکل موجود در محصول مورد نظر خود را به کارشناسان ما گزارش داده و راهنمایی های لازم را دریافت نمایند. در صورت برطرف نشدن مشکل، تیمی متشکل از مجرب ترین متخصصین تعمیرات ماشین های اداری به محل مورد نظر آنها اعزام شده و ضمن بررسی تخصصی محصول، اقدامات لازم برای تعمیر آن را انجام می دهند. جهت اطمینان خاطر شما عزیزان یادآور می شویم که تیم اعزامی برای تعمیر فتوکپی ریکو در محل، از دستگاه های پیشرفته و جدیدی استفاده می کنند و خیال کاربران را از بابت رفع مشکلات موجود راحت می نمایند.

تعمیر پرینتر ریکو در محل

فعالیت ها و خدمات طرح سرویس در محل ریکو ، شامل پرینتر نیز می شود و خدمات تعمیری این محصول را نیز در بر می گیرد. با توجه به نوع کاربری که چاپگر دارد، احتمال خرابی آن بسیار بالا بوده و بعضا با مشکلاتی مواجه می شود که این محصول را نیازمند بررسی و ترمیم تخصصی می نماید. اگر زمان کافی برای انتقال این دستگاه به تعمیرگاه را ندارید، می توانید از خدمات تعمیر پرینتر ریکو در محل برای رفع مشکلات چاپگرتان بهره مند شوید. برای استفاده از این سرویس، کافی است با نمایندگی مجاز ریکو در مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته و مشکل دستگاه را با همکاران ما در میان بگذارید. پس از دریافت اطلاعاتی از قبیل آدرس محل و نوع و مدل دستگاه، کارشناسان تعمیرات به محل مورد نظر شما اعزام می شوند. این افراد از پیشرفته ترین ابزار آلات و با کیفیت ترین قطعات استفاده می کنند و چاپگر شما را در حضور خودتان ترمیم می کنند.

 • در سیستم سرویس در محل ریکو شما می‌توانید تمامی پرسش‌های خود را با کارشناس اعزامی در میان گذاشته و نسبت به رفع و حل آن‌ها اقدام نمایید.
 • کارشناس اعزامی جهت سرویس در محل ریکو پس از اتمام کار، راهکارهایی جهت افزایش عمر مفید دستگاه به شما آموزش خواهد داد.
 • در صورت درخواست شما، مشاوره و راهنمایی‌های در زمینه‌ی خرید و تعمیر دیگر محصولات ریکو ارائه می‌گردد.
 • پیش از اقدام به تعمیر توسط کارشناسان سرویس در محل ریکو می‌توانید از میزان هزینه و دستمزد اطلاع یابید.
 • با بهره‌مندی از این سیستم سرویس در محل ریکو نیازی به صرف انرژی و زمان برای یافتن تعمیرگاه نخواهید داشت.
 • با استفاده از این سرویس از مشکلاتی که ممکن است در حین جابجایی دستگاه رخ دهد، پیشگیری می‌گردد. (مشکلاتی نظیر ضربه خوردن، گم شدن برخی از قطعات، شکستگی و … )
 • در این روش نیازی به پرداخت هزینه‌های اضافی برای حمل دستگاه و جابجایی آن نخواهید داشت.
 • به دلیل انجام سرویس در محل، می‌توانید بر مراحل تعمیر دستگاه خود نظارت داشته باشید.
 • تمامی مراحل تعمیر پس از کسب اجازه و تأیید صاحبان دستگاه انجام خواهد شد.

تعمیرات ریکو در راستای برآورده سازی نیازهای کاربران این برند در حیطه تعمیر و ترمیم، تیمی از کارشناسان و مهندسان سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را به همکاری فراخوانده و پیشرفته‌ترین تجهیزات حوزه تعمیر و عیب یابی را در اختیار آنان قرار داده است. این امر سبب گشته تا هر محصول معیوب در این مرکز، ظرف مدت زمانی کوتاه عیب‌یابی شده و توسط کارشناسان خبره، بهسازی شود.

کاربران گرامی هریک از تجهیزات اداری ریکو (پرینتر، فکس، فتوکپی) می‌توانند در مرکز تعمیرات ریکو حضور یابند و تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیر، بهبود، بهسازی، بازیابی، سرویس‌های دوره‌ای و گردگیری‌های تخصصی دستگاه‌های ریکو را دریافت نمایند. در این مرکز خدمات مرتبط با تجهیزات سنگین نظیر کپی و … از طریق سرویس در محل ریکو ارائه می‌گردد. واحدهای تعمیرات ریکو در بخش زیر معرفی می‌گردند.

 • تعمیرات و رفع ایراد بر مبنای اصول Service کارخانه‌ای
 • سرویس کدهای دستگاه‌های کپی ریکو قدیمی
 • شارژ پودر سبک و سنگین دستگاه فتوکپی ریکو
 • ارائه کلیه خدمات مرتبط با بهسازی، ترمیم، ارتقاء، بهبود و تعمیر محصولات ریکو
 • نصب درایور پرینتر و راه‌اندازی آن در محل
 • سرویس در محل پرینتر ریکو
 • سرویس در محل دستگاه کپی ریکو
 • سرویس در محل فکس ریکو

نمایندگی ریکو در ایران با تجهیز فضایِ خویش به پیشرفته‌ترین امکانات تعمیر و همکاری با زبده‌ترین کارشناسان این حوزه ارائه دهنده تمامی خدمات مورد نیاز به کاربران دستگاه‌های ریکو در ایران است. نمایندگی ریکو در ایران به یُمن حضور نیروی انسانی متخصص و ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات توانسته است اطمینان و رضایت کاربران ریکو را بیش از پیش جلب نموده و از جمله مراکز پیشرو و مطرح در ارائه خدمات گردد.

این مرکز امکانات خویش را همگام با موفقیت‌های اخیر این کمپانی محبوب و خوش‌ نام توسعه بخشیده و در تلاش است تا با حرکت رو به جلو، پیشگام در ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات باشد. در این مرکز، جهت آسودگی خاطر کاربران، خدمات مرتبط با تعمیر دستگاه‌های سنگین، نظیر فتوکپی، با استفاده از سیستم سرویس در محل ریکو ارائه می‌گردد. نمایندگی ریکو در ایران اصولی چون سرعت، کیفیت و  اخذ دستمزد منصفانه را سرلوحه واحد خدمات خود قرارداده و ارزیابی مستمر سطح کیفی خدمات را جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان وظیفه خود می‌داند.