فروشگاه مرکزی برادر

فروشگاه مرکزی برادر ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با فروش و عرضه محصولات برادر به مراجعان محترم است. متقاضیان خرید دستگاه‌های برادر اعم از پرینتر، دستگاه کپی، اسکنر و … می‌توانند پس از حضور در فروشگاه مرکزی برادر و ارزیابی دستگاه، کالای مورد نیاز خویش را تهیه نمایند. کارشناسان ما در فروشگاه مرکزی برادر تخصصی‌ترین اطلاعات و راهنمایی‌های موردنیاز را در اختیار خریداران محترم قرار می‌دهند و بدین واسطه، آنها را در لذت داشتن یک خرید مقرون بصرفه و مناسب یاری می‌دهند.

راهنمایی های کارشناسان حاضر در فروشگاه مرکزی brother سبب گشته تا خرید صورت گرفته، بالاترین سطح سازگاری و انطباق را با نیازهای خریدار داشته باشد و بر اساس بودجه پیشنهادی، برترین گزینه به شمار آید. تمامی خدمات و سرویس‌های ارائه شده در این فروشگاه بر اساس استانداردهای جهانی این حوزه و با رعایت کلیه اصول و ضوابط مشتری مدارانه می‌باشند.

فروشگاه-مرکزی-برادر

خدمات فروشگاه مرکزی برادر

کارشناسان فروشگاه برادر با ارائه تخصصی‌ترین مشاوره ها، زمینه یک خرید مناسب، اصولی، استاندارد و مقرون بصرفه را فراهم می‌سازند. دریافت مشاوره‌های تخصصی و عمومی از کارشناسان حاضر در فروشگاه مرکزی برادر سبب می‌گردد تا خرید صورت گرفته، بالاترین سطح سازگاری و انطباق را با نیازهای خریدار داشته باشد و بر اساس بودجه پیشنهادی، برترین گزینه به شمار آید.

برخی از خدمات ارائه شده در فروشگاه مرکزی برادر عبارتند از:

  • فروش فکس برادر
  • فروش پرینتر برادر
  • فروش کپی برادر
  • فروش اسکنر برادر

نمایندگی فروش پرینتر برادر

برادر را میتوان یکی از پیشتازان عرصه ی تولید پرینتر به شمار آورد. استقبال کم نظیر و فروش قابل توجه این محصولات، مدیران نمایندگی برادر را بر آن داشت تا با راه اندازی نمایندگی فروش پرینتر برادر ، عرضه‌ی محصولات این برند را با جدیت بیشتری دنبال کنند. هم اکنون نمایندگی فروش پرینتر برادر به صورت فعال، در شعب مختلف، به ارائه ی خدمات نوین مرتبط با تولیدات این برند میپردازد.

کارمندان زبده‌ی بخش فروش این شعب، با فراهم آوردن بستری مناسب برای کاربران، در خصوص خرید اگاهانه و اصولی، گامی مثبت برداشته اند. متقاضیان خرید، میتوانند در قالب جلسات مشاوره، با ساختار، عملکرد، کاربری و قیمت محصولات آشنا شوند و متناسب با سلیقه و نیاز خود، محصول مورد نظر را خریداری نمایند.  فروشگاه مرکزی برادر ، با اولویت قرار دادن رضایت مشتریان، برای هر کدام از محصولات به فروش رسیده، گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر کتبی در نظر گرفته است.

نمایندگی فروش دستگاه کپی برادر

دستگاه های کپی برادر با ورود به بازار به سطح قابل توجهی از فروش دست یافتند و به سرعت جای خود را در میان دیگر دستگاه کپی های نام آشنا، باز کردند. همین موضوع سبب شد کاربران ایرانی بی شماری، برای خرید این دستگاه کپی های با کیفیت و خوش قیمت، راهی مراکز فروش شوند. نمایندگی فروش دستگاه کپی برادر را در این میان، میتوان یکی از بزرگ ترین و جامع ترین مراکز عرضه ی این دستگاه های پر کاربرد دانست.

نمایندگی برادر با هدف افزایش سطح پوشش خدمات خود، هم اکنون در شعب مختلفی در تهران و کرج به فعالیت میپردازد و در عین حال امکان بهره مندی از سرویس های فروش را برای کاربران شهرستانی نیز فراهم ساخته است. مشتریان گرامی میتوانند محصول خود را با شناخت حاصل از جلسات مشاوره و راهنمایی های لازم ارائه شده توسط کارشناسان فروش، انتخاب و به مطمئن ترین شیوه خریداری نمایند. لازم است اشاره کنیم، تمامی محصولات عرضه شده در فروشگاه مرکزی برادر از گارانتی و اصالت کالا، برخوردارند.