قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز کونیکا مینولتا، عبارت است ازاصولی که در جهت ارائه ی خدماتی با کیفیت و مورد قبول تنظیم گشته است. کاربران و پرسنل مجموعه ملزم به رعایت این قوانین هستند. کاربران درزمان مراجعه به نمایندگی کونیکا مینولتا جهت تعمیرات باید از روند تعمیرات ، چگونگی روند اداری و …. مطلع باشند و درجهت  اصول این مرکز گام بردارند. تعمیرگاه مجاز کونیکا مینولتا تعمیرات تخصصی محصولات کونیکا مینولتا اعم از دستگاه کپی ، پرینتر، فکس و… را به کاربران ارائه می نماید.

وجود نظم و قانون در هرمجموعه ای تضمین کننده ی خدماتی اصولی بوده  و همچنین تداوم حیات یک مجموعه در گرو رعایت قوانین و مقررات می باشد. قوانین تدوین شده موجبات اعتماد مشتریان به تعمیرگاه مجاز کونیکا مینولتارا فراهم کرده است . در ادامه به شرح قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز کونیکا مینولتا می پردازیم.

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز کونیکا مینولتا

درشرح قوانین تعمیرگاه مجاز کونیکا مینولتا تمامی اصول مشتری مداری در نظر گرفته شده است. مدیریت نمایندگی کونیکا مینولتا در تلاش است تا تمامی ویژگی‌های یک سازمان مشتر‌ی‌مدار را در این مجموعه پیاده سازد.

ارائه‌ی خدمات پس از فروش به مشتریان و تلاش در جهت اجرای آن در سطح و کیفیتی بین‌المللی، رسیدگی به شکایات مطرح شده از سوی مشتریان، انعطاف‌پذیری در بخش تعمیرات و ارائه‌ی راهکارهای متفاوت به مشتری، تلاش در جهت رفع و حل شکایات مطرح شده از سوی مشتریان و… برخی از این ویژگی ها می باشد. تمامی پرسنل این مرکز ملزم به رعایت قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز کونیکا مینولتا هستند.

در هنگام مراجعه به نمایندگی کونیکا مینولتا قبضی که شامل قوانین ومقررات است به مشتری تحویل داده می شود. توصیه می کنیم پیش از سپردن دستگاه خود جهت تعمیرات ،  قبض مورد نظر را مطالعه نمایید. دراین قسمت به ذکر برخی از قوانین و روند تعمیرات در این مرکز می پردازیم.

 • دستگاه های آب خورده و ضربه خورده ممکن است در حین تعمیر عیوب خود را نشان دهند .
 • توجه نمایید لوازم جانبی مانند : کیف ، گارد ، مموری کارت ، سیم کارت و… در هنگام تحویل دستگاه همراه با آن نباشد.
 • اگر دستگاه شما گارانتی تعمیر مرکز دیگری را دارد ، در صورت تعمیر در این مرکز گارانتی از آن ساقط خواهد شدو باید هزینه را بپردازید.
 • مهلت تست قطعات تعویض شده در تعمیرگاه مجاز کونیکا مینولتا ۴۸ ساعت می باشد .
 • پس از تعمیر دستگاه ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز کونیکا مینولتا آن را تست کرده و در سلامت کامل به مشتری تحویل می دهند.
 • در صورت به پایان رسیدن تعمیرات و عدم مراجعه ی مشتری دستگاه تا یک ماه نگه داری خواهد شد.
 • اگر طی یک ماه مشتری جهت تحویل دستگاه اقدامی نکند ، نمایندگی کونیکا مینولتا مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت.
 • انجام عیب یابی و اعلام هزینه ی تقریبی به مشتری .
 • آغاز روند تعمیرات در صورت رضایت مشتری .
 • در صورتی که هزینه تعمیر دستگاه کمتر از ۸۰۰۰۰۰ ریال باشد ، مراحل تعمیر بدون هماهنگی انجام خواهد شد.
 • باتوجه به مورد تعمیراتی دستگاه ، حداقل زمان لازم جهت تعمیرات یک هفته خواهد بود.
 • در صورت عدم تمایل مشتری به ادامه ی تعمیرات ، روند تعمیرات متوقف خواهد شد.
 • کارشناسان صرفا عیوب عنوان شده توسط مشتری را برطرف خواهند کرد و در قبال سایر عیوب مسئولیتی نمی پذیرند .
 • امکان تست کامل قطعات در هنگام پذیرش وجود ندارد .
 • تعمیرگاه مجاز کونیکا مینولتا در قبال عیوب غیرقابل مشاهده و یا عیوب عنوان نشده توسط مشتری مسئولیتی نمی پذیرد.

نمایندگی کونیکا مینولتا در سه حوزه ی  تعمیر ، فروش و آموزش تعمیرات کونیکا مینولتا فعالیت می نماید. در این صفحه به شرح قوانین و مقرارات تعمیرگاه مجاز کونیکا مینولتا پرداختیم. نمایندگی کونیکا مینولتاجهت حمایت از محصولات این کمپانی بزرگ به ارائه ی خدمات مختلف به کاربران گرامی می پردازد. کاربران همواره به دنبال مکانی مطمئن جهت خرید هستند. همچنین پس از خرید هر محصول مهم ترین دغدغه یافتن مکانی معتبر جهت تعمیر محصولات می باشد. در همین راستا نمایندگی کونیکا مینولتاخدمات خود را در بخش های فروش و تعمیرات به کاربران گرامی  ارائه می دهد. جهت آشنایی با خدمات ما در واحدهای تعمیرات کونیکا مینولتا، وارد صفحه ی مورد نظر خود شوید. آگاهی از خدمات و روند تعمیرات در نمایندگی کونیکا مینولتا شما را در بهره مندی هر چه بهتر از خدمات مرکز یاری خواهد نمود.

اخبار ، مقالات ، محصولات و سوالات متداول کونیکا مینولتارا در سایر صفحات سایت پیگیری نمایید.