قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز زیراکس با هدف ساماندهی و نظم‌بخشی به خدمات ارائه شده در این مرکز تدوین شده است. کارشناسان حاضر در تعمیرگاه مجاز زیراکس ملزم به اجرایی ساختن تمامی بندهای ذکر شده در این آیین‌نامه هستند. بعلاوه مراجعان به تعمیرگاه مجاز زیراکس لازم است پیش از تحویل دستگاه معیوب خویش به این مرکز، قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز زیراکس را مطالعه نمایند.

مطالعه این آیین نامه سبب می گردد تا مراجعان، با روند تعمیر دستگاه های خویش در مرکز تعمیرات زیراکس آشنا شده و سیستم پیگیری اشکالات احتمالی پیش آمده در این روند را بدانند.  وضع قوانین و مقررات در تعمیرگاه مجاز زیراکس به واقع تلاشی است در جهت ارائه خدمات با کیفیت و رسیدن به جایگاهی که در آن امکان ارائه سرویس های تعمیرات بر اساس اصول و استانداردهای جهانی وجود داشته باشد.

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز زیراکس

قوانین تعمیرگاه مجاز زیراکس

پس از طی مراحل عیب یابی و انجام بررسی های لازم، نکات ضروری در خصوص قطعه ی معیوب و هزینه ی تقریبی جهت تعمیر به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید.

 • در صورت رضایت مشتری، کارشناسان تعمیرگاه مجاز زیراکس، تعمیر را آغاز خواهند کرد.
 • در صورتیکه هزینه ی تعمیر دستگاه کمتر از ۸۰۰۰۰۰ ریال (هشتاد هزار تومان) باشد، مراحل تعمیر بدون هماهنگی انجام خواهد شد.
 • با توجه به مورد تعمیراتی و بسته به حجم کار مرکز، ممکن است حداقل زمان برای بررسی و عیب یابی دستگاه، برآورد هزینه و تعمیر دستگاه تا یک هفته بطول بیانجامد. طی هر یک از مراحل تعمیر درصورت نیاز، کارشناسان تعمیرگاه مجاز زیراکس مراتب لازم را به اطلاع مشتریان خواهند رساند، لذا نیازی به تماس مشتریان عزیز نمی باشد.
 • بعد از طی مراحل تعمیر و آماده شدن دستگاه، کارشناسان تعمیر گاه مجاز زیراکس با مشتریان گرامی تماس گرفته، وضعیت نهایی دستگاه و آماده بودن دستگاه را به مشتری اعلام خواهند کرد.
 • در صورت عدم تمایل مشتری به ادامه ی مراحل تعمیر، تعمیرات متوقف شده و با توجه به نوع دستگاه هزینه ای جهت عیب یابی از مشتری دریافت خواهد شد.
 • پس از اتمام مراحل تعمیر و عدم مراجعه ی مشتری جهت تحویل دستگاه، تعمیرگاه مجاز زیراکس تا یک ماه دستگاه را به صورت امانت نگهداری خواهد کرد. پس از طی یک ماه، زیراکس سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت.
 • در صورتی که دستگاه زیراکس قبلا در مراکز دیگری غیر از این مرکز تعمیر و یا حتی باز شده است، حتما کارشناسان تعمیرگاه مجاز زیراکس را از این موضوع آگاه گردانید. در غیر اینصورت این مرکز مسئولیتی در قبال عواقب احتمالی نمی پذیرد.
 • کارشناسان صرفا عیوب عنوان شده توسط مشتری را برطرف خواهند کرد و در قبال سایر عیوب مسئولیتی نمی پذیرند.
 • پس از تعمیر دستگاه، کارشناسان تعمیرگاه مجاز زیراکس آن را تست کرده و در سلامت کامل به مشتری تحویل می دهند. لذا از مشتریان گرانقدر خواهشمندیم در هنگام تحویل دستگاه دقت لازم را به عمل آورند؛ مهلت تست دستگاه تا ۱۰ روز می باشد.
 • به دلیل اینکه امکان تست کامل قطعات در هنگام پذیرش وجود ندارد، تعمیرگاه مجاز زیراکس مسئولیتی در قبال عیوب غیرقابل مشاهده و یا عیوب عنوان نشده توسط مشتری نمی پذیرد. دستگاه های آب خورده و ضربه خورده ممکن است در حین تعمیر عیوب خود را نشان میدهند، بنابراین بروز مشکل در هنگام تعمیر طبیعی بوده و تعمیرگاه مجاز زیراکس تعهدی در قبال آن ندارد.
 • تعمیرگاه مجاز زیراکس، مسئولیتی در قبال لوازم جانبی مانند کیف، گارد، مموری کارت، سیم کارت و… نمی پذیرد.
 • اگر دستگاه شما گارانتی تعمیر مرکز دیگری را دارد، دستگاه درصورت باز شدن در تعمیرگاه مجاز زیراکس از گارانتی ساقط شده و در صورت تحویل دستگاه به این مرکز باید هزینه های تعمیر را بپردازید.
 • تعمیرگاه مجاز زیراکس هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود روی دستگاه ندارد.
 • مهلت تست قطعات تعویض شده در تعمیرگاه مجاز زیراکس ۴۸ ساعت می باشد.
 • در هنگام مراجعه به تعمیرگاه مجاز زیراکس قبضی که شامل قوانین مرکز بوده به مشتری تحویل داده می شود. در این قبض علاوه بر نام مشتری، آدرس و شماره ی تماس، قسمتی با عنوان اظهارت مشتری وجود دارد که به مشتریان گرامی این امکان را می دهد تا عیوب دستگاه خود را شرح دهند. قسمت بعدی که بسیار مهم می باشد بخش توضیحات است که توسط کارشناسان فنی تکمیل خواهد شد. دارنده ی این قبض صاحب دستگاه محسوب می گردد و باید در مراجعات بعدی و هنگام تحویل دستگاه آن را همراه داشته باشد.

تعمیرگاه مجاز زیراکس

تعمیرگاه مجاز زیراکس در راستای برآورده سازی نیازهای کاربران این برند در حیطه تعمیر و ترمیم، تیمی از کارشناسان و مهندسان سخت افزاری و نرم افزاری را به همکاری فراخوانده و پیشرفته ترین تجهیزات حوزه تعمیر و عیب یابی را در اختیار آنان قرار داده است.

این امر سبب گشته تا هر دستگاه معیوب در این مرکز، ظرف مدت زمانی کوتاه عیب یابی شده و توسط کارشناسان خبره، بهسازی شود. کاربران گرامی هریک از دستگاه های زیراکس (اعم از پرینتر، پروژکتور، فتوکپی و … ) می توانند در مرکز تعمیرات کپی زیراکس حضور یابند و تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر، بهبود، بهسازی، بازیابی، سرویس های دوره ای و گردگیری های تخصصی دستگاه های زیراکس را بازیابند.

نمایندگی زیراکس و واحدهای تعمیرات زیراکس

جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات و پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، تمامی تعمیرات انجام شده در نمایندگی زیراکس می‌بایست پس از اتمام کار، به تأیید کارشناسان فنی این مرکز برسد. کارشناسان فنی این مرکز، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند. در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه،- کالا مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد.

ویژگی قابل توجه نمایندگی زیراکس ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد؛ مدیریت این مرکز به دلیل اطمینان از مهارت و دانش تخصصی کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی زیراکس را چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر- گارانتی و ضمانت نموده است.

شاسان ذکر است خدمات مرتبط با دستگاه های سنگین این برند نظیر کپی و .. به صورت سرویس در محل انجام می پذیرد. مگر آنکه قطعه معیوب امکان جداسازی از دستگاه و تحویل به تعمیرگاه را داشته باشد. واحدهای تعمیرات زیراکس در بخش زیر معرفی می گردند.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول را می توانید در سایر بخش های این وب سایت مشاهده نمایید.