قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز فوجیتسو

نمایندگی فوجیتسو در راستای جلب رضایت تمام کاربران خود انواع خدمات مورد نیاز کاربران را ارائه می کند. به جهت ارائه ی هرچه بهتر این خدمات، نمایندگی رسمی فوجیتسو نسبت به تهیه و تدوین لیستی از قوانین این مجموعه اقدام کرده است. مرکز سخت افزار ایران برای ایجاد رفاه بیشتر کاربران تعمیرگاه مجاز فوجیتسو را راه اندازی کرده است.

تمام خدمات مرتبط با تعمیرات انواع محصولات فوجیتسو در این واحد امکان پذیر است. محصولات کمپانی رسمی فوجیتسو شامل لپ تاپ، تبلت، موبایل، پروژکتور، اسکنر، پرینتر، اسپلیت، کامپیوتر و تجهیزات شبکه می باشد. اجرای تمام این قوانین بر اعتماد و اطمینان این مشتریان افزوده است.

تعمیرگاه مجاز فوجیتسو قادر است انواع خدمات مورد نیاز کاربران را ارائه کند. امیدواریم از طریق ارائه ی قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز فوجیتسو توانسته باشیم آنگونه که شایسته مشتریان گرامی است ، به معرفی کامل شرکت و شرح خدمات ارائه شده در آن بپردازیم .

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز فوجیتسو

شرح قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز فوجیتسو

تعمیرگاه مجاز فوجیتسو با ارائه ی خدماتی مثل سرویس در محل توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید. ارائه ی خدمات تعمیراتی تنها محدود به سرویس در محل نیست بلکه تعمیر تمامی محصولات این کمپانی در نمایندگی رسمی فوجیتسو امکان پذیر می باشد.

تعمیرات در تعمیرگاه مجاز فوجیتسو به مراجعه ی حضوری نیاز دارد در صورتی که با استفاده از سرویس در محل نیازی به مراجعه ی حضوری و صرف وقت نخواهید داشت. این تعمیرگاه با استفاده از نیرو های فعال تمام خدمات تعمیراتی را به درستی ارائه می کند. اعمال قوانین تعمیرگاه مجاز فوجیتسو سبب شده تا تعمیرات با کیفیت بهتری ارائه شوند.

مقررات تعمیرگاه مجاز فوجیتسو

  • یکی از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز فوجیتسو عبارت است از اینکه، پس از طی مراحل عیب یابی، نکات لازم در خصوص قطعه ی معیوب و هزینه ی تقریبی جهت تعمیر به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید .
  • در صورتی که هزینه ی تعمیر دستگاه کمتر از ۸۰۰۰۰۰ ریال باشد ، مراحل تعمیر بدون هماهنگی انجام خواهد شد .
  • با توجه به مورد تعمیراتی و بسته به حجم کار مرکز ، ممکن است حداقل زمان برای بررسی و عیب یابی دستگاه ، برآورد هزینه و تعمیر دستگاه تا یک هفته به طول بیانجامد . طی هر یک از مراحل تعمیر در صورت نیاز، کارشناسان تعمیرگاه مجاز فوجیتسو مراتب لازم را به اطلاع مشتریان  خواهند رساند ،  لذا نیازی به تماس مشتریان عزیز نمی باشد .
  • پس از به پایان رسیدن مراحل تعمیر و عدم مراجعه ی مشتری جهت تحویل دستگاه ، تعمیرگاه مجاز فوجیتسو تا یک ماه دستگاه را به صورت امانت نگه داری خواهد کرد . پس از طی یک ماه ، فوجیتسو سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت .
  • در صورتی که دستگاه فوجیتسو قبلا در مراکز دیگری غیر از این مرکز تعمیر و یا حتی باز شده است ، حتما کارشناسان تعمیرگاه مجاز فوجیتسو را از این موضوع آگاه گردانید . در غیر این صورت این مرکز مسئولیتی در قبال عواقب احتمالی نمی پذیرد .
  • پس از تعمیر دستگاه ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز فوجیتسو آن را تست کرده و در سلامت کامل به مشتری تحویل می دهند . لذا از مشتریان گران قدر خواهشمندیم در هنگام تحویل دستگاه دقت لازم را به عمل آورند ؛ تست دستگاه تا ۱۰ روز امکان پذیر می باشد .
  • یکی دیگر از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز فوجیتسو عبارت است از این که ، دستگاه های آب خورده و ضربه خورده ممکن است در حین تعمیر عیوب خود را نشان دهند ، بنابراین بروز مشکل در هنگام تعمیر طبیعی بوده و نمایندگی فوجیتسو تعهدی در قبال آن ندارد .
  • مهلت تست قطعات تعویض شده در تعمیرگاه مجاز فوجیتسو ۴۸ ساعت می باشد .
  • بدیهی است قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز فوجیتسو در جهت ارائه ی خدمات بهتر به هم وطنان برنامه ریزی شده است.

نمایندگی فوجیتسو

سطح بالای کیفیت خدمات ارائه شده در نمایندگی فوجیتسو، به دلیل حضور کادر فنی مجرب و متخصص در این مرکز به دست آمده است. بخش های مختلف این نمایندگی، به فروش و یا تعمیرات تخصصی انواع محصولات الکترونیک تولید شده در کمپانی فوجیتسو اشتغال دارند.

همکاران ما ضمن عرضه آخرین محصولات این کمپانی، مشاوره های تخصصی فروش را نیز به مشتریان ارائه می دهند. کاربران با بهره مندی از مشاوره های تخصصی نمایندگی فوجیتسو، می توانند اطلاعات جامعی را در مورد محصول مورد نظرشان کسب نموده و با آگاهی بیشتری اقدام به خرید آن محصول نمایند.

تعمیرات فوجیتسو

برای تعمیر هریک از انواع محصولات فوجیتسو، می توانید به واحدهای تعمیرات ایجاد شده در نمایندگی این شرکت مراجعه نمایید. این واحدها، به آخرین ابزار و تجهیزات روز دنیا مجهز شده و همکاران ما با استفاده از این تجهیزات، می توانند خدمات بسیار با کیفیتی را به کاربران ارائه نمایند.

همچنین لازم است ذکر کنیم که تعمیرکاران واحدهای تعمیرات فوجیتسو، از دانش فنی و تجربه ی بسیار بالایی در زمینه ترمیم محصولات الکترونیک برخوردار بوده و خدمات تعمیر را در تخصصی ترین سطح به کاربران ارائه می دهند.