نمایندگی برادر طی سال‌ها تجربه در سرویس دهی و ارائه خدمات فروش و پس از فروش همه محصولات برادر، مرجع امن و قابل اطمینانی است که به راحتی می توانید به آن اعتماد کنید و خدمات دریافت کنید. این نمایندگی مجاز و رسمی به‌ خوبی به این نتیجه رسیده است که امروزه سازمان ها و ادارات بسیاری به صورت روزمره با انواع و اقسام تولیدات کمپانی برادر سروکار دارند.

تولیداتی که نقشی بسیار حیاتی در کارکرد درست یک سازمان دارند، به طوری که اگر یکی از این دستگاه ها خراب شود، قسمتی از کار آن سازمان مختل خواهد شد. بنابراین نگهداری درست دستگاه ها  یا تعمیر سریع محصولات برادر از اهمیت خاصی برخوردار است.

نمایندگی-برادر

خدمات نمایندگی برادر

 • فروش و رفع معایب عملکردی چرخ خیاطی برادر
 • فروش و تعمیرات انواع دستگاه فکس برادر
 • فروش و تعمیر تخصصی ابزار و ماشین آلات brother
 • تعویض و شارژ کارتریج در نمایندگی برادر
 • ارائه ضمانت نامه معتبر برای تعمیرات برادر و …
 • فروش و تعمیرات انواع محصولات برادر
 • فروش و تعمیر انواع مدل های چاپگر و پرینتر برادر
 • فروش و تعمیرات گسترده ماشین دوخت brother
 • فروش وتعمیرات پرینتر برادر
 • فروش و ترمیم نقایص مهرساز برادر

ویژگی های نمایندگی تعمیرات برادر

نمایندگی برادر با استفاده از ابزارآلات تعمیر مدرن و سازگار با فناوری های جدید و به کمک متخصصان و فنی کاران زبده و ماهر، بهترین و برترین خدمات تعمیراتی را به کاربران این برند ژاپنی ارائه می دهد. این مرکز استاندارد و مجهز با وسواس ویژه ای که در زمینه ارائه خدمات خود دارد، موفق شده است همه کاربران و مشتریان خود را راضی نگه دارد.

متخصصان نمایندگی برادر با سپری کردن دوره های بین المللی به صورت منظم و پی در پی، دانش و اطلاعات لازم درباره تعمیرات همه دستگاه های این کمپانی را دارند.

همه سرویس‌های ارائه شده در این مرکز مبتنی است بر اصول و استانداردهایی که از سوی شرکت برادر مطرح شده است. همه خدمات نمایندگی برادر دارای ضمانت و گارانتی تضمین است، زیرا مرکز به کارایی و مهارت تیم کاری خود اطمینان کامل دارد و به کاربر اطمینان می دهد که با تکیه به خدمات تخصصی این مرکز هرگز پشیمان نخواهند شد.

تعمیر لوازم خانگی برادر

از ویژگی های خوب برند برادر این است که توانسته علاوه بر محصولات صنعتی، به فکر کاربران خانگی هم باشد. این شرکت، کاربران معمولی را فراموش نکرده و تنوع محصولات خود را بالا برده است تا همه سلایق و نیاز ها را پوشش دهد. اما تنها این موضوع کافی نیست، زیرا کار یک شرکت سازنده، پس از فروش محصول تازه شروع خواهد شد.

از مهمترین بخش های فروش، کیفیت مناسب خدمات پس از فروش است تا خریدار از خرید خود احساس رضایت کند و همیشه از برند مذکور به خوبی یاد کند. نمایندگی برادر قصد دارد که فقط با بهترین ها به استقبال  مشتریان عزیز برود. همچنین با وجود سال ها تجربه و استفاده از نیروهای کارآزموده، تمام تلاش خود را در زمینه ارائه خدمات پس از فروش درخور مشتریان گرامی می کند.

در صورت نیاز به هر گونه مشاوره قبل از خرید یا خدمات پس از فروش، می توانید با نمایندگی برادر  تماس بگیرید.

تعمیر محصولات برادر

دستگاه فتوکپی و پرینتر برادر یکی از دستگاه های پرکاربرد در ادارات است که بیشتر کارکنان شرکت به نحوی با آن سرو کار دراند و خرابی دستگاه مشکلات زیادی برای آن اداره ایجاد خواهد کرد، لذا کاربران دستگاه فتوکپی برادر می توانند از طریق تماس با نمایندگی مجاز برادر  به راحتی مشکل خود را در زمینه های مختلف حل کنند.

 بهتر است مجددا یادآوری کنیم که کاربر در پایداری سلامت یک ماشین مکانیکی بسیار نقش حیاتی دارد. نگهداری و استفاده صحیح از تمامی محصولات برادر و همچنین انجام سرویس های دوره ای آن توسط نمایندگی برادر، احتمال خراب شدن دستگاه را کاهش می دهد. با این وجود، باز ممکن است به دلایلی هر یک از این دستگاه ها دچار اختلال شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند.

واحد های تعمیرات برادر

نمایندگی برادر با داشتن نیروهای مجرب و متخصص، خدمات شایان توجهی برای کاربران خود دارد. این مرکز در یک اقدام کاملا حرفه ای و هوشمندانه تمامی واحد های تعمیراتی را در نمایندگی برادر از هم جدا و منفک کرده است تا هر واحد به طور اختصاصی تنها خدمات تعمیراتی حوزه خود را ارائه دهد.

مثلا برای تعمیرات پرینتر برادر، تعمیرات فکس، تعمیرات اسکنر و تعمیرات فتوکپی برادر و سایر محصولات برادر در واحد های جداگانه خود خدمات دهی می کند. هر یک از این واحد ها توسط تعمیرکارن و متخصصان هاص آن اداره می شوند به همین دلیل است که خدمات نمایندگی برادر از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

نمایندگی برادر این امکانات را دارد که با درخواست مشتری، اقدام به اعزام نیروی متخصص در محل برای اجرای تعمیرات کند. کاربران می توانند با استفاده از این سرویس ویژه، در مدتی کوتاه و با کیفیتی عالی و بدون هیچ زحمتی از خدمات واحد تعمیرات نمایندگی برادر بهره مند شوند

ویژگی های خدمات اراده شده در واحد تعمیرات نمایندگی برادر

 • توجیه مشتریان در سرویس و نگه داری دستگاه ها برای افزایش طول عمر دستگاه
 • گارانتی دستگاه تعمیری
 • ارائه گزارشی از سوی متخصصان برای مشخص شدن وضعیت دستگاه