اشتراک گذاری

تعمیر کپی

دستگاه های کپی که امروزه تحت عناوین مختلف، کاربری های متفاوت و تنوع بسیار، در بازار موجود هستند، از نظر کارایی و ساختار داخلی، جزو تجهیزات پیچیده به شمار میروند. این پیچیدگی از زمانی که ساخت این تجهیزات رو به چندکاره بودن و ارائه ی سرعت بالاتری میل کرد، بیشتر هم شد. با در نظر داشتن این حجم از تنوع و پیشرفت، میتوان تعمیر این تجهیزات را جزو امور تخصصی و فوق تخصصی در عرصه ی تعمیر محصولات الکترونیکی و ماشین های اداری به شمار آورد.

متاسفانه تا قبل از احداث نمایندگی تعمیرات کپی در کشورمان، همواره، نبودن مجموعه ی بزرگ و جامع، برای رسیدگی به مشکلات و خرابی های این تجهیزات، امری آزاردهنده برای کاربران تلقی میشد. چه بسا کاربرانی که مجبور بودند برای تعمیر دستگاه کپی خود از شهری به شهر دیگر مراجعه کنند. با راه اندازی نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی در کشورمان، اوضاع تا حد قابل قبولی رو به بهبودی رفت.

این مجموعه بزرگ با در اختیار داشتن کارشناسان و متخصصان زبده در امر عیب یابی و تعمیر انواع تجهیزات کپی، بالاترین سطح از خدمات پشتیبانی را در اختیار کاربران محتلف در سراسر کشور قرار داده است. در ادامه ی این مقاله شما را با برخی از مشکلات متداول دستگاه های کپی و اقدامات تخصصی نمایندگی تعمیر کپی در این خصوص، آشنا خواهیم ساخت.

تعمیر کپی

نمایندگی تعمیر کپی

اصلی ترین و تنها ترین هدف از احداث نمایندگی تعمیرات کپی در ایران پشتیبانی از انواع این محصولات بوده است. پشتیبانی از این تجهیزات، مراحل مختلفی از عیب یابی، تعمیر و ترمیم و تعویض قطعات را شامل میشود. این نمایندگی در واحد های مختلف و کارگاه های مجهزی که به این منظور اختصاص داده است، آمادگی تعمیر انواع مشکلات سخت افزاری این محصولات را دارد. این عملیات به دلایل مختلفی از جمله تخصص و تجربه ی بالای کادر تعمیر، مجهز بودن کارگاه ها و بهره مندی از بالاترین سطح از امکانات، با حداقل خطا به انجام میرسد. چنانچه شما عزیزان هم در هر یک از محصولات کپی خود، مشکلی را مشاهده کردید، میتوانید با اطمینان از بازیابی صد درصدی آن، به شعب مختلف نمایندگی تعمیر کپی در سراسر کشور مراجعه کنید.

برخی از خدمات تعمیر دستگاه کپی

رسیدگی به مشکلات یونیت لیزر دستگاه کپی

یونیت لیزر کپی یکی از مهم ترین اجزای دستگاه های فتوکپی لیزری است. این یونیت خود از قطعات مختلف دیگری تشکیل شده که هر کدام وظیفه ای مهم را به عهده دارند. در ارتباط با عملکرد کلی یونیت لیزر میتوان گفت که این قطعه، اطلاعات صفحه را دریافت می کند. نقطه های کوچکی که متن و تصاویر را می سازد. هنگامی که اشعه در طول غلطک حرکت می کند. لیزر یک پالس نور را برای هر نقطه ای که باید چاپ شود، می تاباند و برای فضاهای خالی هیچ پالس نوری را نمی تاباند.

بدیهی است که هرگونه خرابی در این یونیت میتواند کیفیت کپی را با مشکل جدی روبرو کند. واحد تعمیرات لیزر در نمایندگی تعمیر کپی برای جلوگیری از چنین مشکلاتی، تعمیر و بازیابی انواع یونیت های لیزر دستگاه کپی را بر عهده دارد. این خدمات شامل تمامی ماشین های اداری و کپی موجود میشود و به برند خاصی اختصاص ندارد.

بررسی مشکلات برد پاور دستگاه کپی

برد پاور کپی یکی از مهمترین بخش تمامی این دستگاه ها است. این برد در تمامی دستگاه های کپی عملکرد مهم و حساسی را ایفا میکند. چرا که این بخش نقش تامین و تغذیه ی لامپ، فن و قطعات داخلی را دارد. در صورتی که برد پاور دستگاه کپی ضعیف باشد عمر دستگاه کم خواهد شد و به سرعت فن یا لامپ دستگاه می سوزد. با سوختن این قطعات، دستگاه، عملا کارایی خود را از دست میدهد و کاربر متحمل پرداخت هزینه ی دو چندان میشود.

برای پیشگیری از چنین مشکلاتی، پیشنهاد میشود، اقدامات لازم جهت تعمیر برد پاور فتوکپی را از طریق نمایندگی تعمیرات کپی به عمل آورید. لازم به ذکر است که تعمیر این قطعه باید در اسرع وقت در نمایندگی تعمیر کپی انجام بگیرد چرا که میتواند آسیب های مضاعفی را به دستگاه وارد آورد.

تعمیر هیتر کپی خود را تنها به ما بسپارید

اگر از کاربران هر یک از دستگاه های کپی هستید، لازم است بدانید این دستگاه از قطعات مهم و حساسی تشکیل شده است که هیتر یکی از مهم ترین آن هاست. این قطعه در برخی مراکز فیوزینگ هم نامیده میشود، در ارتباط با عملکرد این قطعه میتوان به طور خلاصه گفت، عملیات تثبیت متن و تصویر را بر روی کاغذ به عهده دارد. خرابی هیتر میتواند کیفیت چاپ را مستقیما با اشکال روبرو کند. نمایندگی تعمیرات کپی یکی از واحد های خود را به بررسی و تعمیر انواع مشکلات هیتر انواع دستگاه های فتوکپی اختصاص داده است. شما عزیزان میتوانید در صورت مشاهده ی هر گونه اختلال در هیتر دستگاه فتوکپی خود به نمایندگی تعمیر کپی مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیرات کپی

نمایندگی دستگاه کپی عنوان مجموعه ایه که به صورت تخصصی و حرفه ای، در زمینه ی فروش و ترمیم انواع مدل های فتوکپی فعالیت میکنه. در این مرکز تکنسین هایی فعالیت میکنن که جزء برترین متخصصین حوزه نمایندگی تعمیرات ماشین های اداری هستن و توانایی رفع انواع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری این محصول رو دارن. این افراد با استفاده از تجهیزات و ابزار پیشرفته، خدمات تعمیری رو مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا به کاربران ارائه میدن. انواع برندهای مطرح از جمله کانن، کونیکا مینولتا، ریکو، اچ پی، زیراکس، کیوسرا و … در نمایندگی دستگاه کپی مورد بررسی و ترمیم تخصصی قرار میگیره. به این ترتیب، شما عزیزان میتونین از ترمیم فتوکپی خودتون به صورت حرفه ای اطمینان داشته باشین و اونو مثل روز اول از همکارای ما تحویل بگیرین.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩