تعمیرات کپی کانن با راهکارهای نوین علمی در نمایندگی مجاز کانن انجام میگردد. نام دیگر دستگاه فتوکپی دستگاه کپی یا چاپ است. دستگاه مذکور ماشینی است که کاغذ عمل رونوشت یا نسخه برداری را از اسناد یا عکسها بطور سریع و ارزان بوسیله آن انجام میدهد. بیشتر فتوکپی ها از فناوری استفاده میکنند که زیراکس نامیده شده است.

فرآیند خشک در آن با استفاده از گرما انجام میگردد. کپی ها میتوانند از فناوریهایی نظیر کارتریج جوهرافشان استفاده کنند. لازم به ذکر است ، زیراکس برای کپی اداری استاندارد است. کاربران میتوانند تعمیرات کپی کانن را از طریق دو آپشن سرویس در مرکز و سرویس در محل دریافت نمایند.

چنانچه مایل به تعمیر دستگاه در مرکز باشید باید به واحد مرتبط مراجعه کنید. اما پیشنهاد ما به شما استفاده از آپشن سرویس در محل میباشد. مرکز تعمیرات کپی کانن نسبت به اعزام کارشناسی حرفه ای به محل شما اقدام مینماید. بدیهی است از این طریق میتوانید بر نحوه عملکرد تعمیرکار نظارت داشته باشید و سوالات خود را با ایشان درمیان بگذارید. همچنین در وقت و هزینه تان صرفه جویی محسوسی میگردد.

تعمیر دستگاه کپی کانن

نکات مهم در تعمیر دستگاه کپی کانن

دستگاه‌های کپی کانن نیز علی‌رغم کیفیت بالای ساخت، به مرور زمان نیازمند سرویس، گردزدایی و یا تعمیر می‌گردند. نکته‌ی حائز اهمیت در این میان توجه به تعمیر دستگاه کپی کانن به دست افرادی است که در این زمینه تخصص و تجربه کافی را داشته باشند.

بنابراین اگر شما نیز در حال حاضر جزو آن‌دسته از افرادی هستید که دستگاه آن‌ها دچار نقص شده و برای تعمیر دستگاه کپی کانن خود به دنبال مکانی قابل اطمینان هستید، به شما توصیه می‌شود تعمیرات دستگاه کپی کانن خود را به افرادِ متخصص و نمایندگی‌های مجاز بسپارید.

به یاد داشته باشید تعمیر دستگاه کپی توسط افراد غیرمجاز، ممکن است علاوه بر وارد کردن صدمات جدی به دستگاه کپی، امکان اصلاح و بازیابی آن را برای همیشه از بین ببرد. ساختار فیزیکی دستگاه کپی چندان پیچیده نیست اما به دلیل ظرافت‌های دستگاه، تعمیر دستگاه کپی کانن نیازمند تجهیزات ویژه و خاص خود است.

نکته‌ی قابل ذکر دیگر، توجه به چگونگی و کیفیت تعویض قطعات در حین تعمیر دستگاه کپی کانن است. در صورت نیاز به تعمیر یا تعویض برخی از قطعات دستگاه کپی، از اورجینال بودن قطعات اطمینان حاصل کنید. توجه داشته باشید تا قطعات به کار گرفته شده و جایگزین در دستگاه کپی، حتی‌الامکان اورجینال و یا از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

تعمیر دستگاه کپی کانن در محل

سرویسِ «تعمیر دستگاه کپی کانن در محل» به درخواست مکرر کاربرانی راه اندازی گشته است که به دلیل وزن و ابعاد بالای این دستگاه یعنی دستگاه کپی و نیز به دلیل ضیق وقت و مشغله کاری ترجیح می دهند عملیات مورد نیاز جهت تعمیر و سرویس این دستگاه، در محل انجام پذیرد.

کارشناسان بخش « تعمیر دستگاه کپی کانن در محل» بلافاصله پس از تماس دارنده دستگاه به محل اعزام شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را آغاز می‌کنند. در این روش تمامی عملیات عیب‌یابی، تعمیر و سرویس دستگاه های کپی، در محل انجام شده و نیازی به خارج کردن دستگاه و جابجایی آن نیست.

بعلاوه کارشناسان اعزامی ما آرشیوی از قطعات جانبی را با خود به همراه دارند تا در صورت خرابی هر یک از قطعات، بی‌هیچ فوت وقتی، نسبت به تعویض آن‌ها اقدام نمایند.

 مرکز فوق تخصصی تعمیرات فتوکپی کانن، فعالیت خود را همزمان با ورود دستگاه‌های کپی کانن به بازارهای داخلی کشور آغاز کرده و همگام با پیشرفت تکنولوژی‌های به‌کار رفته در این صنعت، تجهیزات و ابزار خود را توسعه بخشیده و به‌روز رسانی ساخته است. استفاده از سریس تعمیر دستگاه کپی کانن به ویژه زمانی ضروری است که امکان جداسازی قطعه معیوب از دستگاه کپی و تحویل آن به تعمیرگاه وجود ندارد.

روند تعمیر در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کانن

در نخستین گام، نواقص دستگاه، با طی مراحل عیب‌یابی و انجام بررسی‌های اولیه، مشخص می گردد. در مرحله بعد، دستگاه، پس از اعلام رضایت مشتری به بخش تعمیرات تحویل داده می‌شود. پیش از اقدام به تعمیر، روند تعمیر و ترفندهای مورد استفاده به صاحب دستگاه اعلام گردیده و در صورت رضایت و تأیید از جانب وی، عملیات تعمیر آغاز می‌گردد.

در نهایت، پس از اتمام تعمیرات، دستگاه به بخش «تأیید نهایی تعمیرات» واگذار می‌گردد. (تمامی تعمیرات انجام شده در مرکز تعمیر دستگاه کپی کانن می‌بایست پس از اتمام کار، به تأیید کارشناسان فنی این مرکز برسد.)

کارشناسان ارشد مرکز تعمیر دستگاه کپی کانن، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند. در غیر اینصورت، یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه،- کالا مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد.

تمامی این خدمات در صورتی است که امکان جداسازی قطعه معیوب از دستگاه کپی و تحویل ان به تعمیرگاه وجود داشته باشد در غیر اینصورت کارشناس تعمیر کپی کانن خود در محل حضور یافته و سرویس های مورد نیاز جهت تعمیرات فتوکپی کانن را بر روی آن پیاده می سازد.

نمایندگی فتوکپی

کانن یکی از معتبرترین کمپانی های تولید لوازم اداری در سراسر جهان به شمار میرود. یکی از پرکاربرد ترین این محصولات دستگاه فتوکپی کانن است. این تجهیزات در مدل ها و نسخه های مختلف طراحی شده اند. نمایندگی فتوکپی کانن، با ارائه ی سرویس های پشتیبانی متنوع، قادراست هر گونه مشکل را در چنین تجهیزاتی برطرف سازد.

چرا که با گسترش روز افزون خریداران ایرانی این محصولات، نیاز به مراکز امداد رسانی بیش از گذشته احساس میشد. خرابی های دستگاه های کپی کانن به صورت های مختلفی رخ میدهد و انواع بی شماری دارد. از آن جا که این مشکلات معمولا در مواقعی که کاربر انتظار ندارد، به وقوع میپوندند، اتخاذ تصمیم صحیح در ارتباط با چگونگی تعمیر، به سختی انجام میشود.

مهم ترین نکات در تعمیرات کپی کانن، عیب یابی صحیح  به شکل اصولی می باشد.  تکنسین های مرکز تعمیر کپی کانن بر نوین‌ترین متدها اشراف داشته و این امکان را فراهم آورده تا غالب اختلالات سخت‌ افزاری و نرم ‌افزاری دستگاه های کپی به بهترین شیوه رفع   گردند. استفاده از مواد اولیۀ با کیفیت و عالی، جایگزینی قطعات معیوب با قطعات اصلی و شرکتی، استفاده از پیشرفته‌ترین ابزار آلات لحیم کاری و ترمیم و … از جمله عوامل موفقیت کادر مرکز تعمیر کپی کانن در تعمیر تخصصی کپی کانن است.

نمایندگی تعمیرات کپی کانن، تلاش بسیاری جهت آگاهی بخش کاربران تجهیزات کپی کانن به عمل می آورد. همچنین این نمایندگی فعالیت گسترده ای در زمینه ی تعمیر و ترمیم تمامی مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری محصولات کانن دارد و خوشبختانه تا کنون موفق به کسب رضایت تعداد کثیری از کاربران شده است. در ادامه به مرور برخی از رایج ترین مشکلات دستگاه کپی کانن میپردازیم.

حل مشکل ویروسی شدن فتوکپی کانن

از آن جا که بسیاری از تجهیزات فتوکپی کانن به شبکه متصل میشوند، امکان آلوده شدنشان به انواع ویروس ها وجود دارد. این احتمال در فتوکپی هایی که دارای فضای ذخیره سازی هستند در نظر گرفته میشود. ویروس از سیستم آلوده به دستگاه حمله خواهد کرد.

با ویروسی شدن دستگاه ، کارایی آن به طور چشمگیری با مشکل روبرو میشود. متخصصان نمایندگی تعمیرات کپی کانن ، همواره کاربران را به استفاده از آنتی ویروس های معتبر تشویق میکنند. لازم به ذکر است که نصب و استفاده از بد افزار ها میتواند به بروز چنین مشکلاتی دامن بزند.

حل مشکل گیر کردن کاغذ در فتوکپی کانن

گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی، از مشکلات رایجی ست که در بسیاری از دستگاه های کپی کانن رخ میدهد. این مشکل ناراحتی بسیاری را برای کاربران رقم میزند. چرا که عملیات کپی به طور کلی با وقفه روبرو میشود.

به عقیده ی کارشناسان واحد تعمیرات کپی کانن، مهم ترین دلایل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی استفاده از کاغذ های نامرغوب، اشتباه و قدیمی است. تجمع گرد و خاک در کاغذ نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار بر این مسئله است. در چنین مواقعی لازم است سینی کاغذ با دقت برداشته شود و کاغذ ها مجددا درون آن قرار بگیرد.

رفع مشکل تغییر رنگ کپی دستگاه های فتوکپی کنون

یکی از خدمات نمایندگی تعمیرات کپی کنون رفع مشکلات مربوط به تغییر رنگ کپی است. این مشکل از اختلالات متداول به شمار می آید. بروز چنین مشکلی میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. از به پایان رسیدن عمر درام، تا استفاده از تونر نامرغوب.

برخی از تونرها به کدهای تولید کننده همخوانی ندارد و می توانند منجر به مشکلات مربوط به روشنی یا تیرگی صفحات کپی شوند. بنابراین باید تونر جایگزین خریداری و نصب شود.

همچنین برخی مواقع مشکلات مربوط به روشنی و تاریکی صفحات کپی ، ناشی از عدم تعادل در کنترل چگالی دستگاه کپی کنون است. در چنین صورتی لازم است متخصص دستگاه را مورد بررسی دقیق قرار دهد تا مشکل پیش آمده به طور جدی حل شود.

حل مشکل سیاه کپی شدن برگه ی دستگاه فتوکپی کنون

سیاه کپی شدن برگه ها یکی دیگر از مشکلات متداولی ست که بسیاری از مراجعین نمایندگی تعمیرات کپی کنون ، از آن شکایت دارند. دلایل متعددی بر سیاه کپی شدن برگه ها تاثیر دارند.

درست کار نکردن پاک کن درام، استفاده از تونر کارتریج نامرغوب، پر شدن کارتریج تونر زائد میتوانند سیاه شدن برگه ی کپی را به دنبال داشته باشند.

در چنین مواقعی لازم است دستگاه باز شده و مورد بررسی قرار بگیرد. اگر تونر کارتریج پس داده باشد لازم است که با دقت تمیز شود. توصیه میشود در صورت بروز این مشکل، با واحد تعمیرات کپی کنون تماس حاصل کنید.

مشخصات مرکز تعمیرات کپی کانن

مرکز تعمیرات کپی کانن با بهره گیری از اساتید مجرب و بکارگیری تجهیزات مدرن در کارگاه های مجهز تمامی خدمات تعمیر را به کاربران ارائه می دهد . کارشناسان فنی نمایندگی کانن پس از موفقیت در آزمون های متعدد علمی برای فعالیت در این مرکز انتخاب شده اند . این افراد طی سال ملزم به گذراندن دوره های آموزشی معتبر می باشند . از این رو تکنسین های نمایندگی رسمی این کمپانی دارای مدارکی معتبر و دانشی به روز می باشند . تمامی خدمات ترمیم و بازیابی در این مرکز با بکارگیری تجهیزات مدرن و ابزارآلات پیشرفته انجام می شود .

از این رو کاربر با یک بار مراجعه به نمایندگی کانن می تواند دستگاه خود را سالم و بی عیب و نقص تحویل بگیرد . خاطرنشان می سازیم پس از پایان پروسه ی تعمیر ، کادرفنی این مرکز به ارائه ی گارانتی نیز مبادرت می ورزند . درنهایت باید به این نکته اشاره نماییم که ، تعمیرات کپی کانن براساس استانداردهای جهانی توسط کادرفنی زبده انجام می شود . با کلیک روی لینک مشخصات مرکز تعمیرات کپی کانن ، میتوانید اطلاعات مفیدی در این زمینه به دست آورید .

 خدمات واحد تعمیرات کپی کانن عبارتند از :

 • تمیز کردن آیینه های دستگاه کپی.
 • تعمیر و تعویض ایمیجینک یونیت در مرکز تعمیرات کپی کانن .
 • حل مشکل قطعات قسمت موتور اصلی .
 • رفع ایراد انواع آی سی.
 • تعمیرات انواع چیپ دستگاه کپی.
 • ریکاوری ترانزیستور در مرکز تعمیرات کپی کانن .
 • تعمیر و بازیابی خازن.
 • رفع ایراد ماس فت.
 • حل مشکل فت در مرکز تعمیرات کپی کانن .
 • ترمیم و بازسازی انواع سلف دستگاه کپی.
 • تعمیرات دیود .
 • تعمیر و بازیابی قطعات فیوزینگ.
 • رفع ایراد قطعات تونر هاپر در مرکز تعمیرات کپی کانن .
 • ترمیم قطعات قسمت درایو دستگاه و موتور اصلی.
 • تنظیمات دستگاه و تعمیر بردهای الکترونیکی.
 • تعمیرات قطعات اسکنر دستگاه.
 • تعمیر کپی سیاه سفید در مرکز تعمیرات کپی کانن.
 • تعمیرات کپی رنگی.
 • ریکاوری بخشهای مختلف دستگاه کپی.
 • رفع ایراد قطعات کاست و بای پس در مرکز تعمیرات کپی کانن.
 • تمیزکاری و سرویس دستگاه کپی.

اخبار مقالات و سوالات متداول کپی کانن

کارشناسان خلاق مرکز تعمیرات کپی کانن ، اخبار کپی کانن همچنین دیگر اخبار ماشین های اداری را تهیه و در این بخش ارائه کرده اند . شما عزیزان می توانید با مطالعه این بخش دانشی به روز داشته باشید . لازم به ذکر است ، این خبرها از منابعی که به تایید مراکز معتبر علمی رسیده است گردآوری شده اند . امیدواریم از این طریق بتوانیم گامی در جهت کسب رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان برداریم . با بیشتر شدن مصرف کنندگان ماشین های اداری ، نیاز افراد برای تعمیر نیز امری بدیهی و غیرقابل چشم پوشی است .

در این راستا این مرکز با بهره گیری از اساتید مجرب و بکارگیری تجهیزات مدرن در کارگاه هایی مجهز تمامی خدمات تعمیر را به کاربران ارائه میدهد . تعمیرات کپی کانن در این مرکز به دو شیوه انجام می شود : تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری . این تعمیرات به صورت تخصی زیرنظر اساتید باتجربه و خبره این حوزه انجام می شود . با کلیک روی لینک اخبار کپی کانن و دیگر اخبار ماشین های اداری ، می توانید وارد بخش مذکور گردید .

پرسنل مجرب مرکز تعمیرات کپی کانن به ارائه مقالاتی در سایت پرداخته اند . در این بخش سعی داریم با گرداوری مقاله هایی به بررسی برخی از اشکالات رایج در دستگاه کپی بپردازیم . امیدواریم بتوانیم از این طریق راهگشای شما عزیزان باشیم . ضمنا کارشناسان مجرب ما در حیطه ی تعمیرات کپی کانن نیز به تهیه ی مقاله هایی همت گماشته اند .نخستین دستگاه کپی برای ادارات توسط جیمز وات در سال ۱۷۷۹ اختراع شد .

دستگاه مذکور برانتقال فیزیکی میزانی جوهر به صورت فرمول بندی شده متکی بود. سیستم وی موفقیت تجاری داشت و برای بیش از یک قرن مورد استفاده قرار گرفت. در این دستگاه از نور بهره برده میشود . به همین دلیل است که به آن دستگاه فتوکپی هم گفته می شود. با کلیک روی لینک مقالات دستگاه کپی کانن و دیگر مقالات ماشین های اداری مقاله مدّنظرتان را مطالعه نمایید.

پرسنل مشتری مدار مرکز تعمیرات کپی کانن سوالات متداول کپی را از قبل پاسخ داده اند . کاربران محترم می توانند با مطالعه ی این مطلب به پاسخ بسیاری از پرسش های خود دست پیدا نمایند. مدیریت این مرکز به روزترین ابزارآلات تعمیر و بازیابی را در کارگاه های فنی مجزا تدارک دیده است . کارشناسان و تکنسین های ما با تکیه بر دانش خود و استفاده از این تجهیزات تخصصی ترین خدمات ریکاوری را ارائه می نمایند .

مرکز تعمیرات کپی کانن در راستای تحقق هدف کسب رضایت مشتری شرایطی را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند انتقادات ، پیشنهادات و دیگر سوالات خود را با کادرفنی مجموعه درمیان بگذارند . کارشناسان ما در کمترین زمان پاسخگوی شما خواهند بود . با کلیک روی لینک سوالات متداول تعمیرات کپی وارد بخش مذکور گردید.

انواع دستگاه کپی کانن و دیگر محصولات

تعمیرکاران مرکز تعمیرات کپی کانن به معرفی دیگر برندهای تولیدکننده دستگاه کپی نیز پرداخته اند . این برندها عبارتند از : شارپ ، کونیکامینولتا ، سامسونگ ، زیراکس ، کیوسرا ، پاناسونیک ، ریکو ، توشیبا ، اچ پی و دل  . تعمیرات دستگاه کپی نیاز به حضور متخصصان آشنا به علم الکترونیک و کامپیوتر دارد . مرکز تعمیرات کپی کانن برای جذب کارشناسان توانمند تمامی تلاش خود را انجام داده است . قطعات دستگاه کپی عبارتند از :

سینی خروجی کاغذ (paper tray)، ضامن آزادکننده کاست (grip) ، راهنمای تغذیه دستی ، سینی تغذیه دستی ، پانل اپراتوری ، در پوش جلو ، میز اسناد (orginal table) ، سینی کاغذ (paper tray).اکثر دستگاههای فتوکپی قابلیت پرینت و اسکن را دارا هستند . قبل از خرید دستگاه فتوکپی بهتر است به این موضوع توجه کنید که به یک دستگاه فتوکپی حرفه ای نیاز دارید یا یک دستگاه پرینتر چند کاره  . با کلیک روی لینک انواع دستگاه کپی کانن و دیگر محصولات اطلاعات بیشتری بدست اورید .

مرکز تعمیر دستگاه کپی

مرکز تعمیر دستگاه کپی با در دست داشتن مدرن ترین تجهیزات و استفاده از ابزارآلات درجه یک، زیر نظر مجرب ترین کارشناسان و مهندسین به فعالیت می پردازد. مدیریت این نمایندگی همواره بر دو اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مشتریان تاکید کرده اند . به همین دلیل پرسنل این مجموعه با سرلوحه قرار دادن اهداف مشتری محور به فعالیت می پردازند . نمایندگی کپی  مرکز فوق تخصصی تعمیرات با ارائه گارانتی میباشد .

در حقیقت رسالت مهمی که این نمایندگی دنبال می نماید این است که  کاربران بتوانند با صرف هزینه ای که مینمایند بیشترین خدمات را دریافت نمایند . مرکز تعمیرات کپی کانن به واسطه داشتن کادری مجرب و گام برداشتن در جهت کسب رضایت مشتریان، توانسته به موقعیت و جایگاه چشمگیری دست پیدا نماید. موفقیتهای پی در پی نمایندگی کپی ، موجب شده کمتر شرکتی یارای رقابت با این نمایندگی مجاز و رسمی را داشته باشد. در حقیقت تعیین هدف کسب رضایت مشتریان موجب رسیدن نمایندگی کپی به موفقیتهای پی در پی گشته است .

واحدهای تعمیرات کپی

مهندسین مرکز تعمیرات کپی کانن در دیگر واحدهای تعمیرات کپی به رفع ایراد دستگاههای کپی تولید شده توسط دیگر کمپانیها مبادرت می ورزند . کارگاه های فنی این مرکز به صورت مجزا راه اندازی شده است . به همین دلیل کاربران برای رفع ایراد دستگاه خود باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند . تکنسین های مرکز تعمیرات کپی کانن ابتدا به آنالیز جزئی دستگاه می پردازند . همین امر موجب می گردد بهترین راه برای تعمیر انتخاب شود . البته احتمال بروز خطا حین تعمیر نیز به صفر می رسد .

دستگاههای اداری کپی برای کپی برداری توسط زیراکس در سال ۱۹۵۹ معرفی شدند. فتوکپی بطور وسیعی در کسب و کار، آموزش و امور اداری کارایی دارد. بسیاری از پیش بینی ها حاکی از آن است که دستگاههای کپی به تدریج منسوخ شده اند . دلیل این امر آن است که اسناد دیجیتالی درحال افزایشند . چنانچه مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه واحدهای تعمیرات کپی هستید ، میتوانید به لینک مربوط مراجعه و وارد صفحه مرتبط با محصول موردنظر گردید .