تعمیرات دستگاه کپی

تعمیرات دستگاه کپی یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده توسط کارشناسان و مهندسان مرکز سخت افزار ایران می باشد که با استفاده از برترین ترفندهای عیب یابی و تعمیر و با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد.

برخورداری این مرکز از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های عیب یابی و تعمیر دستگاه کپی سبب گشته تا تشخیص علل خرابی دستگاه در کمترین زمان و به دقیق ترین شکل انجام پذیرد و عملیات مورد نیاز جهت رفع و حل اشکالات پیش آمده در دستگاه -بر اساس عیب یابی انجام شده،- انتخاب و اِعمال گردند. تمامی این خدمات به دست کارشناسانی ارائه می گردد که از دانش نظری و فنی این حوزه برخوردار بوده و به دلیل تسلط بر ساختار این محصول قادر به رفع و حل تمامی اشکالات و عیوب ایجاد شده در این دستگاه می باشند.

تعمیرات دستگاه کپی

خدمات نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی

گفتنی است مرکز تعمیرات دستگاه کپی یکی از مجهزترین و تخصصی ترین مراکز تعمیرات دستگاه کپی با سال ها سابقه، خدمات خود را در زمینه تعمیرات تخصصی کلیه ی دستگاه های کپی لیزری ، جوهرافشان چندکاره ، در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین هزینه ارائه می دهد. در ادامه به برخی از رایج ترین خدمات ارائه شده از سوی این مجموعه خواهیم پرداخت.

تعمیر تخصصی مین برد دستگاه کپی

از دیگر خدمات تخصصی ارائه شده از سوی نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ، عیب یابی و تعمیر مین برد انواع دستگاه کپی است که با در نظر گرفتن استانداردهای این حوزه به انجام میرسد. مین برد وظیفه ی مدیریت و نظم بخشی به وظایف کلیه ی قطعات و بخش های قرار گرفته در دستگاه کپی را ایفا میکند. در واقع در ماشین های کپی، عملیات پردازش به نحوی ست که اطلاعات داده شده به دستگاه، در اختیار مین برد یا برد اصلی فتوکپی، قرار میگیرد و این مین برد است که باید در مورد چگونگی انجام مراحل کپی تصمیم بگیرد و عملیات کپی را دنبال کند.

هر گونه خرابی در این برد حساس میتواند کارایی بخش های دیگر سخت افزاری را با اخلال روبرو کند. از این رو نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ، توجه ویژه ای را به تعمیر این برد حساس معطوف ساخته است. تعمیر هر مدل مین برد دستگاه کپی ، در این مجموعه با بالاترین دقت و کیفیت ممکن به انجام میرسد.

تعمیر هیتر دستگاه کپی

از دیگر قطعات مهم که در فرایند کپی نقش قابل توجهی ایفا میکند، میتوان هیتر را نام برد. نام دیگر هیتر، فیوزینگ است. در خصوص عملکرد این قطعه، میتوان به صورت کوتاه اشاره نمود که هیتر، عملیات تثبیت متن و تصویر را بر روی کاغذ به عهده دارد. خرابی هیتر میتواند کیفیت چاپ و کپی را در هر دستگاهی، مستقیما با اشکال روبرو کند.

نمایندگی تعمیرات کپی ، با نظر به اهمیت کارایی این قطعه، بخشی از خدمات و سرویس های پشتیبانی خود را به تعمیر هیتر دستگاه کپی، اختصاص داده است. این امکان برای شما عزیزان هم فراهم شده است که در صورت مشاهده ی هر گونه اختلال در هیتر دستگاه فتوکپی خود به نمایندگی تعمیر کپی مراجعه کنید و از بالاترین خدمات پشتیبانی این مجموعه بهره مند گردید.

تعمیر برد پاور دستگاه کپی

برد پاور یکی از مهم ترین قطعات سخت افزاری تعبیه شده در دستگاه های کپی است که هر گونه ضعف در عملکرد آن، دستگاه را با مشکلات فراوانی روبرو میسازد. اصلی ترین وظیفه ی برد پاور دستگاه کپی ، تامین انرژی کلیه ی قطعات دستگاه کپی از قبیل لیزر، فن، مین برد و سایر اجزای داخلی این تجهیزات است. کارشناسات واحد تعمیر دستگاه کپی با اشراف کامل نسبت به ساختار انواع ماشین های اداری و برد های پاور قرار گرفته در آن ها قادر است هر گونه اختلال در این قطعات را در زمانی کوتاه، شناسایی و مرتفع نماید. تعمیر برد پاور در واحد تعمیر دستگاه کپی ، به صورت ضمانت یافته و تخصصی به انجام میرسد.

نکاتی مفید در مورد نگهداری از دستگاه های فتوکپی

بسیاری از مردم انتظار دارند که یک دستگاه کپی جدید را به برق بزنند و هرگز نگران آن نباشند. متاسفانه  این کار به این سادگی ها هم  نیست. دستگاه کپی دستگاهی گران و پیچیده است که نیاز به نگهداری منظم و اقدامات پیشگیرانه دارند. خبر خوب این است که تعمیر و نگهداری آن سریع و ساده است. هنگامی که عادت به مراقبت از دستگاه کپی داشته باشید با مشکلات کمتری مواجه می شوید. با این حال، به ناچار هنوز مشکلات خاصی وجود دارد. با رایج ترین مشکلات آشنا شوید تا بدانید که در هنگام بروز چگونه باید با آنها برخورد کنید.

لینک های مفید

نمایندگی تعمیر کپی  ، برادر