تعمیرات پروژکتور ریکو

تعمیرات پروژکتور ریکو و رفع اختلالات ایجاد شده در پروژکتورهای این برند اگرچه ادعای بسیاری از مراکز فعال در سطح شهر می‌باشد لیکن با توجه به پیشروی ساختار پروژکتورهای ریکو، تعمیرات انجام شده در این راستا نیز می‌بایست به دست کارشناسانی انجام پذیرد که دانش فنی مورد نیاز را همگام با تکنولوژی‌های روز دنیا کسب کرده باشند.

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات پروژکتور به دلیل بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات و حضور زبده ترین کارشناسان تعمیر، محدود به نوع خاصی از این دستگاه نیست و پشتیبان تمامی پروژکتورهای جیبی، چندرسانه ای، خانگی و پروژکتورهای بزرگ (مورد استفاده در سمینارها و همایش ها) می باشد.

نمایندگی پروژکتور ریکو

نمایندگی پروژکتور ریکو مرکز معتبری است که در حوزه فروش و تعمیرات پروژکتور ریکو خدماتی ارزنده و کاربردی به همه کاربران ارائه می دهد. این نمایندگی با همکاری مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است و تمام نیاز های کاربران پروژکتور ریکو را در سطوح مختلف برطرف می سازد.

این نمایندگی همواره تلاش کرده است تا با رعایت اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مسلم کاربر بهترین و باکیفیت ترین خدمات را ارائه دهد. نمایندگی پروژکتور ریکو تمام خدمات و سرویس های خود را ضمانت شده و همراه با کارت گارانتی ارائه می دهد.

خرابی تصویر پروژکتور ریکو

رفع این اختلال از راه های مختلفی امکان پذیر است که در واحد تعمیرات پروژکتور ریکو همه آنها امتحان می شود. وقتی تصویر پروژکتور خراب باشد، کارایی کل دستگاه زیر سوال می رود. همه پروژکتور ها از جمله پروژکتور ریکو ، باید عمود بر سطح نمایش قرار بگیرند تا تصویر آنها بهترین کیفیت را داشته باشد.

در غیر این صورت با مشکل Keystoning یا پیچیدگی تصویر و نهایتا خرابی تصویر پروژکتور روبه رو می شوند. در مشکل Keystoning معمولا یک طرف تصویر کمی بزرگتر از طرف دیگر آن است. ممکن است تنظیمات درست Keystone این مشکل را برطرف کند، اما این مکانیزم یک روش دیجیتالی است که تفکیک پذیری قابل دسترسی را دستکاری کرده و در نتیجه کیفیت تصویر را کم می کند.

از جمله راه های رفع مشکل خرابی تصویر پروژکتور ریکو تمیز کردن و کالیبره مجدد ماژول رنگ یا تعویض صفحات پلاریزه، تعویض تراشه DLP، تمیز کردن گرد و غبار در بخش‌های نوری یا اپتیکال و تعویض لامپ است.

تعویض لامپ پروژکتور ریکو

تعویض لامپ پروژکتور ریکو یکی از خدمات واحد تعمیرات پروژکتور ریکو است. لامپ قطعه مهمی در این دستگاه است که بیشتر نقص های فنی دستگاه مربوط به آن است. زمان تعویض لامپ پروژکتور ریکو بسیار مهم است. گاهی با سوختن لامپ پروژکتور ریکو متوجه می شوید که کارایی لامپ به طور کلی از بین رفته است و باید یک لامپ جدید را جایگزین کنید.

لامپ پروژکتور ریکو قطعه بسیار حساسی است که فاکتورهای محیطی زیادی می تواند عمر آن را کاهش دهد. کشیدن برق پروژکتور بلافاصله بعد از خاموش کردن آن، تمیز نکردن دوره ای فیلتر های پروژکتور ریکو و قرار دادن دستگاه در مکان خیلی گرم و خیلی سرد  نیز در ایجاد اختلال و خرابی این دستگاه بسیار مهم است.

در بیشتر مدل های پروژکتورها از جمله پروژکتور ریکو پیغامی مبنی بر پایان عمر لامپ پروژکتور داده می شود.( Lamp Life Exceeded) در این حالت باید بلافاصله لامپ را تعویض کنید.

تعمیر پرینتر ریکو

تعمیر لنز پروژکتور ریکو

واحد تعمیرات پروژکتور ریکو تعمیر لنز پروژکتور ریکو را نیز انجام می دهد. لنز پروژکتور یکی از بخش های مهم و حساس این دستگاه است که ممکن است به هر دلیلی درگیر ایراد و اختلال شود. خرابی هایی که در پروژکتور ها ایجاد می شود، در اکثر قریب به اتفاق موارد به خرابی تصویر منتهی می شود.

کاربری صحیح از دستگاه منجر می شود که پروژکتور بهتر و بیشتر کار کند و طول عمر طولانی تری داشته باشد. لنز این دستگاه باید ماهانه یک بار تمیز شود تا تصاویر ارسالی با کیفیتی از پروژکتور ارسال شود. تعمیر لنز پروژکتور ریکو یک سرویس تعمیراتی مهم و حساس است که ظرافت های بسیاری دارد.

تعمیر فن ویدئو پروژکتور ریکو

فن ویدئو پروژکتور ریکو یکی دیگر از بخش های مهم این دستگاه است که در سلامت آن تاثیر بسزایی دارد. این بخش از دستگاه نیز به کمک واحد تعمیرات پروژکتور ریکو تعمیر و تعویض می شود. از آنجا که گرمای تولید شده توسط قطعات پروژکتور، -به ویژه لامپ پروژکتور- بالاست؛ لذا باید توسط فن این گرما از بین برود.

فن پروژکتور ریکو نقش مهمی در افزایش و تداوم عمر مفید این دستگاه دارد. این قطعه با تهویه هوای درون دستگاه و تعویض هوای گرم با سرد، دمای قطعات را به حد مطلوبی رسانده و امکان استهلاک و خرابی آنها را به حداقل میزان ممکن می‌رساند. بی توجهی به سلامت این قطعه می تواند به سایر بخش های دستگاه آسیب های جدی وارد کند.

نمایندگی تعمیر پروژکتور ریکو

تعمیر لنز و رفع مشکلات تصویر از جمله مهم ترین اقداماتی است که برای تعمیرات پروژکتور ریکو در نمایندگی این شرکت انجام می شود. وقتی دستگاه توسط متخصصین کارکشته مرکز سخت افزار ایران ترمیم شد، اقدامات تعمیری لازم روی این محصول انجام می شود و شما می توانید پروژکتور خود را به صورت کاملا سالم و بی نقص از همکاران ما تحویل بگیرید.

سطح کیفی بالای خدمات ارائه شده در این مرکز، نشان دهنده استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و ابزار آلات تعمیراتی می باشد. متخصصین زبده و ماهر تعمیرات پروژکتور در نمایندگی ریکو، با تجربه و درایت خود از بروز هرگونه خطا و مشکل در فرایند تعمیرات جلوگیری کرده و خیال کاربران را از تعمیرات تخصصی پروژکتور ریکو راحت می کنند.

تعمیرات پروژکتور ریکو و دیگر واحدهای تعمیرات ریکو

تعمیرات پروژکتور کانن یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز می باشد که در راستای برآورده سازی نیازهای کاربران این دستگاه به خدمات تعمیر، سرویس، نگهداری و ترمیم پروژکتور انجام می پذیرد. مرکز تعمیرات پروژکتور کانن سال هاست که با شعار «کیفیت، تعهد، مشتری مداری» فعالیت خویش را در راستای ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به هموطنان گرامی آغاز کرده است.

این مرکز به دلیل همکاری با تیمی از برجسته ترین کارشناسان این حوزه و بهره‌ مندی از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر، قادر به تعمیر و بازیابی پروژکتورهای کاننی است که به هر دلیل دچار افت در عملکرد یا خرابی شده‌اند. دیگر واحدهای تعمیرات ریکو در بخش زیر معرفی می گردند.

 • تعمیر و تعویض لامپ ویدیو پروژکتو ریکو
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به تراشه DMD
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به چرخه رنگ
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به فن ویدیو پروژکتور ریکو
 • تعمیرات پروژکتور دل و رفع رفع عیوب مربوط به Main Board پروژکتور ریکو
 • رفع اختلالات مربوط به ریموت کنترل پروژکتور ریکو
 • تعمیرات پروژکتور دل و رفع عیوب مربوط به پاور پروژکتور ریکو
 • رفع عیوب مربوط به پاور لامبلاست ریکو
 • رفع عیوب مربوط به منشور رنگ LCD پروژکتور ریکو
 • رفع عیوب مربوط به چرخ رنگ CARELWEEL پروژکتور ریکو
 • رفع عیوب مربوط به تراشه DMD ریکو
 • تعمیرات پروژکتور دل و رفع عیوب مربوط به لنز و اپتیک پروژکتور ریکو

انواع پروژکتور ریکو و دیگر محصولات ریکو

کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات پروژکتور ریکو با معرفی و عرضه هر دستگاه جدید از سوی این کمپانی پیشرو و محبوب به بازارهای جهانی، به بررسی و واکاوی آن پرداخته و به استخراج ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن می پردازند.

این کار منجر به تدوین جدیدترین متدهای تعمیر و سرویس دستگاه پروژکتور شده و سبب گشته تا دستگاه های معیوب به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت در نمایندگی تعمیرات پروژکتور ریکو بازیابی گردند. انواع پروژکتور ریکو و دیگر محصولات پروژکتور از طریق فضای زیر معرفی خواهند گشت.

اخبار پروژکتور ریکو و دیگر خبرها

برآورد هزینه در مرکز نصب و تعمیرات پروژکتور ریکو بر اساس پارامترهای زیر صورت گرفته و به مشتریان گرامی پیش از اقدام به تعمیر اعلام می‌گردد:

 • مدت زمان مورد نیاز جهت تعمیر و بازیابی پروژکتور ریکو
 • نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات معیوب در حین عملیات تعمیرات پروژکتور ریکو
 • میزان پیچیدگی عملیات تعمیر ویدئو پروژکتور ریکو
 • عمومی یا تخصصی بودن عملیات تعمیر ویدئو پروژکتور ریکو
 • نیاز یا عدم نیاز به افزودن برخی از قطعات به پروژکتور ریکو
 • هزینه نصب دیتا پروژکتور به سقف و پرده نمایش با توجه به محیطی که نصب در آن صورت می گیرد، متغیر است. عواملی چون ارتفاع سقف، تزئینات و زیباسازی از پیشتعیین شده سالن‌ها، سقف‌های کاذب و … در زمان و قیمت نصب تاثیرگذار هستند.

شما کاربران گرامی می توانید از طریق فضای زیر اخبار پرورکتور ریکو و دیگر خبرهای مرتبط این حوزه را پیگیری نمایید.

مقالات تعمیرات پروژکتور ریکو

مقالات پروژکتور ریکو و دیگر مقالات

کارشناسان واحد تعمیرات پروژکتور ریکو توصیه می‌کنند که دفترچۀ راهنمای موجود در جعبه‌های ویدیو پروژکتور ریکو با دقت مطالعه ‌شوند. در جعبه‌ی هر ویدیو پروژکتور دفترچه راهنمایی وجود دارد که می‌بایست به دقت خوانده شود. در این دفترچه اطلاعاتی درباره‌ی ویژگی‌های دستگاه، طریقه‌ی استفاده و نگهداری، شیوه‌ی نصب دستگاه و نکات ایمنی آن ذکر گردیده که خاص همان دستگاه است و در مورد دیگر مدل‌های ویدیو پروژکتور کاربردی ندارد.

خواندن این دفترچه به شما کمک می‌کند تا در صورت بروز نقص و اختلال‌های کوچک در عملکرد ویدیو پروژکتور نسبت به رفع و حل آن‌ها اقدام کنید. (مثلاً در مورد شیوه‌ی جداسازی پوشش فیلتر ویدیو پروژکتور). شما کاربران گرامی می توانید بخشی از اطلاعات فنی مورد نیاز را با مطالعه مقالات پروژکتور ریکو و دیگر مقالات مرتبط که در بخش زیر ارائه می گردند کسب نمایید.

سوالات متداول تعمیرات پروژکتور ریکو

کاربران پروژکتور، پرسش های متعددی در زمینه ی چگونگی کار با پروژکتورها، قطعات پروژکتور و استفاده ی بهینه از آن دارند. در این قسمت به ذکر رایج ترین پرسش ها و سوالات متداول تعمیرات پروژکتور ریکو می پردازیم.

پاسخگویی به این پرسش ها توسط متخصصین تعمیرات پروژکتور ریکو و پس از بررسی و تحلیل پرسش ها صورت گرفته است. در صورتی که شما نیز یکی از کاربران پروژکتور هستید، مطالعه ی این پرسش و پاسخ ها برایتان بسیار مفید خواهد بود. جهت مطالعه ی پرسش های این بخش با ما همراه باشید.

سوالات تعمیرات ویدئو پروژکتور ریکو

نمایندگی ریکو

نمایندگی ریکو در ایران با تجهیز فضایِ خویش به پیشرفته‌ترین امکانات تعمیر و همکاری با زبده ترین کارشناسان این حوزه ارائه دهنده تمامی خدمات مورد نیاز به کاربران دستگاه های ریکو در ایران است. نمایندگی ریکو در ایران به یُمن حضور نیروی انسانی متخصص و ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات توانسته است اطمینان و رضایت کاربران ریکو را بیش از پیش جلب نموده و از جمله مراکز پیشرو و مطرح در ارائه خدمات گردد.

نمایندگی ریکو در ایران امکانات خویش را همگام با موفقیت‌های اخیر این کمپانی محبوب و خوش‌ نام توسعه بخشیده و در تلاش است تا با حرکت رو به جلو، پیشگام در ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات باشد. نمایندگی ریکو در ایران اصولی چون سرعت، کیفیت و  اخذ دستمزد منصفانه را سرلوحه واحد خدمات خود قرارداده و ارزیابی مستمر سطح کیفی خدمات را جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان وظیفه خود می‌داند.