محصولات

محصولات نمایندگی مجاز ریکو در مدل های گسترده ای تولیده شده اند. کمپانی ریکو با بهره مندی از طراحانی با تجربه توانسته است کاربردی ترین محصولات را تولید کند. برای آشنایی بیشتر با این کمپانی قصد داریم مروری بر تاریخچه ی آن و آشنایی بیشتر با محصولات تولید شده داشته باشیم .

کمپانی ریکو در سال ۱۹۳۶ تاسیس شد، دفتر مرکزی شرکت ریکو در توکیو  مستقر می باشد. محصولات نمایندگی مجاز ریکو  در وهله ی اول شامل تولید انواع دوربین ها و تجهیزات اداری شد و پس از آن گسترش پیدا کرد. محصولات ریکو در بخش تجهیزات اداری شامل پرینتر ها، دستگاه های فتوکپی و فکس می باشد. در ادامه ی این مطلب به معرفی محصولات نمایندگی مجاز ریکو و بررسی انواع آن ها می پردازیم.

محصولات نمایندگی مجاز ریکو

معرفی محصولات نمایندگی مجاز ریکو

در این بخش قصد داریم به معرفی محصولات نمایندگی مجاز ریکو بپردازیم. معرفی این محصولات شامل بررسی تخصصی تمام قابلیت ها و مشخصات فنی محصولات می باشد. در این بخش هر محصول به صورت تخصصی مورد بررسی قرار می گیرد.

بررسی تخصصی هر محصول به کاربر این امکان را می دهد تا محصولی متناسب با نوع کاربری خود انتخاب کند. محصولات تولید شده در کمپانی بزرگ ریکو شامل انواع دستگاه کپی در مدل های رومیزی و ایستاده ، انواع پرینتر های تک کاره و چندکاره ، دستگاه های فکس، انوع دوربین های فیلمبرداری و عکاسی می باشد. تمامی این محصولات به صورت اورجینال در این نمایندگی به فروش می رسند.

نمایندگی ریکو و واحدهای تعمیرات ریکو

نمایندگی ریکو و واحد های تعمیرات ریکو در بخش های متفاوتی به کاربران خدمات ارائه می کنند. نمایندگی ریکو انواع محصولات این کمپانی را به صورت اورجینال ارائه می کند. جدیدترین محصولات ریکو در این واحد به فروش می رسد. بهره مندی این نمایندگی از مشاوران مجرب زمینه ی انتخابی بهتر را برای کاربران فراهم کرده است.

انواع محصولات ریکو در این نمایندگی به فروش می رسند. واحد های تعمیرات ریکو نیز در بخش های متعددی راه اندازی شده اند. هر واحد مسئولیت تعمیرات یکی از محصولات این کمپانی را بر عهده دارد. خدمات تعمیرات محصولات ریکو در مدت زمانی کوتاه و با کیفیتی عالی ارائه می شوند.

کاربران می توانند با مراجعه به این واحد انواع آسیب دیدگی های دستگاه های ریکو را برطرف کنند. تعویض تمامی قطعات فرسوده ی دستگاه های ریکو در این واحد امکان پذیر است. دسترسی این واحد به تمام ابزارآلات مدرن سبب شده تا فرآیند تعمیرات با بالاترین سطح کیفی اعمال شود.

انواع محصولات نمایندگی مجاز ریکو

در این بخش به بررسی انواع محصولات نمایندگی مجاز ریکو می پردازیم. دستگاه کپی های تولید شده توسط شرکت ریکو در مدل های ایستاده و رومیزی عرضه شده اند. نوع دیگری از تقسیم بندی برای این دستگاه ها وجود دارد که دستگاه ها را به مدل های دستگاه کپی رنگی و دستگاه کپی سیاه و سفید تقسیم بندی می کند.

پرینتر های تولید شده توسط این کمپانی در مدل های لیزری و جوهر افشان عرضه شده اند. پرینتر های ریکو در انواع تک کاره و چند کاره ارائه شده اند، همان طور که از نام این دستگاه ها مشخص است تک کاره ها تنها قابلیت پرینت دارند.

چند کاره ها علاوه بر پرینت از قابلیت های کپی و اسکن نیز برخوردار هستند. انواع دستگاه های فکس نیز توسط شرکت ریکو تولید شده است. انواع دوربین در پیکسل های مختلف نیز توسط شرکت ریکو تولید شده است. انواع لنز های دوربین نیز از دیگر تولیدات این کمپانی به شمار می رود.