تعمیرات کپی در این مرکز به دست کارشناسان زبدۀ این حوزه و با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر انجام می‌پذیرد. متدهای به کار رفته در این مرکز پس از آنالیز دستگاه‌های کپی بی‌شماری جمع‌آوری و تدوین گشته ‌اند از این‌رو مجموعه‌ای از بهترین شیوه‌های تعمیر هستند.

تسلط کارشناسان مرکز تعمیرات کپی بر نوین‌ترین متدها این امکان را فراهم آورده تا غالب اختلالات سخت‌ افزاری و نرم ‌افزاری دستگاه های کپی به بهترین شیوه رفع و برطرف گردند. استفاده از مواد اولیۀ با کیفیت و عالی، جایگزینی قطعات معیوب با قطعات اصلی و شرکتی، استفاده از پیشرفته‌ترین ابزار آلات لحیم کاری و ترمیم و … از جمله عوامل موفقیت کارشناسان مرکز تعمیرات کپی در تعمیر و ترمیم دستگاه‌های معیوب کپی هستند.

نمایندگی کپی در ایران و واحدهای تخصصی تعمیرات کپی

محصولات نمایندگی مجاز کیوسرا

برخی از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی کپی در ایران عبارتند از:

 • ارائه‌ هرگونه مشاوره در زمینۀ خرید دستگاه کپی
 • اطلاع‌رسانی به مشتریان گرامی در زمینه نقاط ضعف و قوت هر کدام از دستگاه های کپی
 • مقایسۀ قیمت‌ هر محصول با برندهای هم‌تراز و هم‌ردۀ آن در صورت درخواست مشتری
 • در اختیار گذاشتن بروشورهای هر دستگاه که حاوی مشخصات فنی و شیوه‌ی عملکرد آن هستند
 • ارائه اطلاعات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری هر یک از دستگاه های کپی در نمایندگی کپی در ایران
 • ارائه تمامی خدمات مرتبط با تعمیر و بازیابی دستگاه های کپی
 • ضمانت و گارانتی تمامی سرویس‌های فروش و تعمیر کپی
 • ارائه خدمات بر اساس قیمت‌های مصوب
 • تأمین و فروش کلیه مواد مصرفی دستگاه‌های کپی و قطعات یدکی اصلی
 • عقد قراردادهای سرویس و نگهداری دستگاه های کپی با شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف
 • ارایه خدمات نصب، راه‌اندازی و گارانتی تمامی دستگاه های کپی توسط کارشناسان نمایندگی کپی

شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به نمایندگی کپی در ایران و حضور در پارت مرتبط با دستگاه خویش، تمامی خدمات تخصصی مورد نیاز و مرتبط با دستگاه کپی مورد نظرتان را دریافت دارید.

واحدهای تخصصی تعمیرات کپی در بخش زیر معرفی گشته اند.

نمایندگی دستگاه کپی / تعمیر یونیت اسکن دستگاه کپی / تعویض یونیت اسکن دستگاه کپی/ تعمیر یونیت لیزر دستگاه کپی/ تعمیرات یونیت لیزر دستگاه کپی / تعویض یونیت لیزر دستگاه کپی / تعمیر یونیت درام دستگاه کپی / تعمیرات یونیت درام دستگاه کپی / تعویض یونیت درام دستگاه کپی / تعمیر یونیت تانک دولوپر دستگاه کپی/ تعمیرات یونیت تانک دولوپر دستگاه کپی / تعویض یونیت تانک دولوپر دستگاه کپی / تعمیر یونیت فیوزینگ دستگاه کپی / تعمیرات یونیت فیوزینگ دستگاه کپی / تعویض یونیت فیوزینگ دستگاه کپی دل / تعمیر یونیت کاغذکش دستگاه کپی / تعمیرات یونیت کاغذکش دستگاه کپی / تعویض یونیت کاغذکش دستگاه کپی / تعمیر برد پاور دستگاه کپی / تعمیرات برد پاور دستگاه کپی / تعویض برد پاور دستگاه کپی

اگر شما نیز قصد خرید یکی از دستگاه های کپی موجود در بازار را دارید اما به دلیل عدم آشنایی با ساختار و کیفیت هر یک ازآنها دچار سردرگمی شده اید می توانید با حضور در نمایندگی کپی در ایران مشاوره ها و راهنمایی های مورد نیاز خویش را دریافت نمایید.

کارشناسان حاضر در نمایندگی کپی در ایران با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش ها و ابهامات شما خواهند بود و شما را در داشتن یک انتخاب آگاهانه یاری خواهند کرد. جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز کپی نیز در بخش زیر معرفی خواهند گشت.

نمایندگی تعمیرات کپی جدیدترین محصولات نمایندگی کپی

نمایندگی خدمات پس از فروش مرکز تعمیرات کپی / نمایندگی خدمات پس از فروش تعمیرات دستگاه کپی/ نمایندگی رسمی فروش مرکز تعمیرات کپی / تعمیرگاه دستگاه کپی / تعمیرگاه فتوکپی / تعمیرگاه دستگاه فتوکپی / مرکز تعمیر کپی / تعمیرات دستگاه کپی / تعمیرات کپی کونیکا مینولتا / تعمیرات کپی اچ پی / تعمیرات کپی دل / تعمیرات کپی توشیبا / تعمیرات کپی کانن / تعمیرات کپی ریکو / تعمیرات کپی پاناسونیک / تعمیرات کپی سامسونگ / تعمیرات کپی زیراکس / تعمیرات کپی شارپ / تعمیرات کپی کیوسرا

نمایندگی تعمیرات کپی

تعمیرات کپی و اخبار مرکز تخصصی کپی

در صورتی که شما نیز از دارندگان دستگاه کپی هستید و در حال حاضر برخی از اجزاء این دستگاه دچار نقص و اختلال در عملکرد گشته، بهتر است جهت ترمیم و تعمیر این دستگاه به یکی از مراکز مجاز و معتبر نظیر نمایندگی کپی در ایران مراجعه نمایید. زیرا عدم مراجعه به یک مرکز مجاز ممکن است تبعات جبران‌ناپذیری داشته باشید و امکان ترمیم و تعمیر دستگاه را -به دلیل دستکاری‌های ناشیانه و ناآزموده،- برای همیشه از میان ببرد.

مدیریت مرکز تعمیرات کپی به شما اطمینان می‌دهد که حتی‌الامکان از تعویض و جایگزینی قطعات دستگاه خودداری شود تا دستگاه کپی با قطعات اصلی خود که سازگاری بیشتری با آن دارند به کار چاپ ادامه دهد. در غیر اینصورت، -یعنی در وضعیتی که کادر فنیِ تعمیرات کپی ناچار به تعویض هریک از قطعات دستگاه گردند. این امکان در نمایندگی کپی در ایران فراهم گشته است تا تعمیرکاران این مرکز قطعه‌ی مورد نیاز خود را از آرشیو بزرگی که در مرکز این نمایندگی وجود دارد تهیه کنند.

این امر سبب گشته تا مشتریان گرامی تنها با یک بار حضور در این مرکز، موفق به تعمیر و ترمیم دستگاه‌های خود گردند و از مراجعه به مراکز دیگر بی‌نیاز باشند. شما کاربران گرامی می توانید سایر مطالب و اخبار مرکز تخصصی کپی را با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایید.

اخبار نمایندگی مرکز تعمیرات کپی / اخبار نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی / اخبار مرکز تعمیرات کپی / خبرهای مرکز تعمیرات کپی / آخرین رویدادهای مرکز تعمیرات کپی / اخبار تعمیرات دستگاه کپی شارپ / اخبار تعمیرات دستگاه کپی زیراکس / اخبار تعمیرات دستگاه کپی مونیکا مینولتا / اخبار تعمیرات دستگاه کپی توشیبا / اخبار تعمیرات دستگاه کپی اچ پی / اخبار تعمیرات دستگاه کپی کانن / اخبار تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ / اخبار تعمیرات دستگاه کپی کیوسرا / اخبار تعمیرات دستگاه کپی پاناسونیک / اخبار تعمیرات دستگاه کپی ریکو / اخبار تعمیرات کپی اچ پی / اخبار تعمیرات کپی دل

نمایندگی کپی در ایران و مقالات تعمیرگاه تخصصی کپی

نمایندگی تعمیرات کپی

نمایندگی کپی در ایران تمام تلاش و توان خویش را به کار بسته تا ارائه دهنده بالاترین سطح کیفی خدمات به مشترکان باشد. این مرکز در «بخش فروش» عرضه کننده دستگاه های کپی و در«بخشِ خدماتِ پس از فروش» ارائه دهنده خدمات مرتبط با تعمیر، اصلاح و ترمیم این محصولات است. تعهد و اخلاق مداری، حرکت در جهت  برآورده سازی خواست های مشتریان و احترام به آن ها،  بهره گیری از فناوری و دانش روز، سه رکن اساسی نمایندگی کپی در ایران از بدو تأسیس تاکنون بوده اند که بالاترین نقش را در ارتقاء و پیشرفت این مرکز ایفاء نموده اند.

کارشناسان ما در نمایندگی کپی در ایران اقدام به تدوین و ارائه مقالاتی در باب دستگاه های کپی نموده اند که شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش مقالات تعمیرگاه تخصصی کپی آنها را دریافت دارید.

مقالات نمایندگی مرکز تعمیرات کپی / مقالات مرکز تعمیر کپی / آخرین مقالات مرکز تعمیرات کپی / به روز ترین مقالات نمایندگی تعمیرات کپی / مقالات تعمیرات دستگاه کپی شارپ / مقالات تعمیرات دستگاه کپی زیراکس / مقالات تعمیرات دستگاه کپی مونیکا مینولتا / مقالات تعمیرات دستگاه کپی توشیبا / مقالات تعمیرات دستگاه کپی اچ پی / مقالات تعمیرات دستگاه کپی کانن / مقالات تعمیرات دستگاه کپی سامسونگ / مقالات تعمیرات دستگاه کپی کیوسرا / مقالات تعمیرات دستگاه کپی پاناسونیک / مقالات تعمیرات دستگاه کپی ریکو / مقالات تعمیرات کپی اچ پی / مقالات تعمیرات کپی دل

تعمیرات کپی و سوالات متداول تعمیرات تخصصی کپی

سوالات متداول تعمیرات تخصصی کپی

پرسش های بیشماری از سوی کاربران دستگاه های کپی با مهندسان نمایندگی کپی در ایران در میان گذاشته می شود که غالب آنها سوالاتی درباره شیوه تعمیرات کپی و رفع اختلالات پیش آمده در آن است. مهندسان حاضر در مرکز تعمیرات کپی جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان،  این پرسش ها را پس از بررسی های کارشناسانه پاسخ داده و در اختیار کاربران گرامی قرار داده اند.

شما کاربران گرامی می توانید جهت مشاهده پرسش ها و پاسخ های مرتبط با تعمیرات کپی به بخش زیر مراجعه نمایید. مطالعه این پرسش و پاسخ ها، به کاربران کمک خواهد کرد تا در حین بروز اشکال در دستگاه، عکس العمل درست و مناسب نشان داده و از اقدامات خود سرانه یا سپردن دستگاه به تعمیرگاه های غیرمجاز بپرهیزند. سوالات متداول تعمیرات تخصصی کپی در بخش زیر پاسخ داده خواهند شد.

سوالات متداول تعمیرات کپی / پرسش و پاسخ تعمیرات کپی / سوالات متداول تعمیرات تخصصی کپی / سوالات متداول تعمیر کپی شارپ / سوالات متداول تعمیر کپی کونیکا مینولتا / سوالات متداول تعمیر کپی سامسونگ / سوالات متداول تعمیر کپی زیراکس / سوالات متداول تعمیر کپی کیوسرا / سوالات متداول تعمیر کپی پاناسونیک / سوالات متداول تعمیر کپی ریکو / سوالات متداول تعمیر کپی کانن / سوالات متداول تعمیر کپی توشیبا / سوالات متداول تعمیر کپی اچ پی / سوالات متداول تعمیر دستگاه کپی دل

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران با همت جمعی از متخصصان و کارشناسان زبده تأسیس شده و از آن زمان تاکنون در عرصه های مختلف تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری و بازیابی دارای حضوری پررنگ بوده است. بعلاوه این مرکز توانایی طراحی و پیاده‌سازی گستره متنوعی از سیستم‌ها و ساختارهای فناوری اطلاعات را داراست. بهره مندی مرکز سخت افزار ایران از کارشناسان نخبه و مهندسین خلاق و مجرب و پشتوانه مناسب سخت افزاری و نرم افزاری قابلیت های منحصر به فردی به آن بخشیده است.

این توانمندی ها زمینه ساز علاقه گستره وسیعی از کارفرمایان برای همکاری با شرکت شده است. در حال حاضر مرکز سخت افزار ایران به پشتوانه تجارب گرانبها و نیروی انسانی کارآمد در تلاش است تا فعالیت های خویش را به عرصه های فرامنطقه ای گشترش بخشد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با کادر فنی این مجموعه و نیز خدمات ارائه توسط این مرکز به وب سایت مرکز سخت افزار ایران به آدرس http://hardwarecenter.ir/ مراجعه نمایید و یا از طریق راه های ارتباطی درج شده در این وب سایت با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.