محصولات نمایندگی مجاز کپی عبارتند از تمامی محصولاتی که به حوزه ی ماشین های اداری مربوط می شود. تاریخچه ی دستگاه کپی به سال ۱۷۷۹برمی گردد. این دستگاه توسط توسط جیمز وات تولید شد. سیستم این دستگاه کپی با انتقال جوهر به صورت فیزیکی صورت می گرفت. پس از آن در سال ۱۹۳۷ یک فیزیکدان بلغاری به نام جورجی ناد جاکوف پی برد که هنگام قرارگیری در میدان الکتریکی و در صورتی که در معرض نور قرار گرفته باشید، بعضی از دی الکتریک ها قطبیت الکتریکی دائم پیدا خواهند نمود .

به تدریج کمپانی های مختلف به تولید دستگاه کپی روی آورند . امروز شرکت هایی مانند اچ پی ، کانن ، کونیکا مینولتا ، شارپ ، توشیبا ، ریکو ، زیراکس ، کیوسرا، سامسونگ ،  پاناسونیک و… در تولید دستگاه های کپی و سایر ماشین های اداری اعم از : اسکنر ، فکس ، پرینترو….فعالیت دارند.

هدف نمایندگی مجاز کپی، تعمیرو فروش تمامی این محصولات و فراهم نمودن محیطی مطمئن و امن جهت تعمیرو فروش ماشین های اداری  است. مدیریت نمایندگی کپی، جهت نیل به این مقصود کادر فنی و کادرفروش خود را از بین برترین متخصصین این حوزه انتخاب نموده است. لازم به ذکر است، یافتن نمایندگی معتبر در هنگام نیاز به خرید یا تعمیر دستگاه کپی اهمیت بسیاری دارد. کادرفنی نمایندگی دستگاه کپی به ارائه ی تمامی خدمات مربوط به تعمیر و سرویس همه ی دستگاه های تولید شده توسط کمپانی های تولید کننده ی ماشین های اداری  مبادرت می ورزند .

محصولات نمایندگی مجاز کپی

انواع محصولات نمایندگی مجاز کپی

مشخصات فنی انواع  ماشین های اداری همزمان با رونمایی و عرضه به بازار در این قسمت مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. ماشین های اداری  شامل ، دستگاه کپی ، پرینتر ، فکس ، چندکاره ها ، طرفداران بسیاری در کشورمان دارند. ازین رو در این صفحه به معرفی انواع ماشین های اداری در برندهای مختلف می پردازیم.

کارشناسان این مرکز ملزم به گذراندن دوره های آموزشی معتبر می باشند . از این رو این افراد همواره از دانشی به روز برخوردارند . کیفیت خدمات تعمیر در نمایندگی مجاز کپی به نحوی است که ، موجب افزایش کارکرد دستگاه پس از تحویل می گردد . نمایندگی کپی  محصولات این کمپانی را  صورت اورجینال ارائه می نماید.

  • معرفی انواع مدل های ماشین های اداری کیوسرا
  • معرفی انواع مدل های ماشین های اداری سامسونگ
  • معرفی انواع مدل های ماشین های اداری پاناسونیک
  • معرفی انواع مدل های ماشین های اداری توشیبا
  • معرفی انواع مدل های ماشین های اداری زیراکس
  • معرفی انواع مدل های ماشین های اداری کونیکا مینولتا
  • معرفی انواع مدل های ماشین های اداری کانن
  • معرفی انواع مدل های ماشین های اداری شارپ
  • معرفی انواع مدل های ماشین های اداری ریکو
  • معرفی انواع مدل های ماشین های اداری اچ پی

معرفی محصولات نمایندگی اصلی کپی ، توسط  کارشناسان  فروشگاه مرکزی کپی انجام می گردد. شرح مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری انواع ماشین های اداری در نمایندگی کپی ، پیش از خرید محصول در جهت کمک به مشتری برای انتخابی هوشمندانه انجام می گردد.

 کارشناسان نمایندگی رسمی کپی از طریق ارائه ی مشخصات فنی دستگاه به بررسی محصول مورد نظر مبادرت می ورزند . پس از این مرحله به توضیح مفصل وکاملی در ارتباط با مشخصات نرم افزار و سخت افزار دستگاه ارائه خواهد شد. لازم به ذکر است ، پس از این مرحله تکنسین ها و کادر فنی نمایندگی رسمی کپی به اعلام نقاط قوت و ضعف هر محصول می پردازند . تعداد برگ های کپی شده در هر ماه ، امکان کپی گرفتن دو رو ، قابلیت بزرگ نمایی و کوچک نمایی تصویر و اسناد ، زمان لازم برای شروع به کار دستگاه و گرفتن نخستین برگ کپی ، امنیت دستگاه  ، چندکاره بودن دستگاه  ، توجه به میزان حجم کار، توجه به سایز برگ استفاده شده توسط دستگاه ، توجه به قابلیت های دستگاه کپی ، توجه به تعداد و حجم کاست ، سرعت دستگاه کپی و…

از مواردی است که در هنگام خرید ماشین های اداری باید به آن توجه کنید . متخصصین ما در نمایندگی مجاز کپی تمامی موارد فوق در را در معرفی دستگاه شرح خواهند داد. جهت مطالعه ی مشخصات محصولات ما را همراهی نمایید.