اشتراک گذاری

آموزش تمیز کردن درام پرینتر فوجیتسو

پرینتر دستگاهیه که نیاز به نگهداری و مراقبت داره تا بتونه فرایند چاپ رو به درستی انجام بده. بعضی از بخش های این دستگاه، مرتبا آلوده میشه و اگه به موقع تمیز نشه، کیفیت چاپ رو به شدت دچار مشکل میکنه. درام یکی از این بخش ها هست که آلودگی ش مشکلات زیادی رو در عملکرد چاپگر ایجاد میکنه. البته درام بعضی از مدل های پرینتر جوری طراحی شده که قابل تمیز شدن نیستن و باید تعویض بشن. ولی بعضی از مدل ها هم اینطورین که میشه به راحتی درام کارتریج اونها رو تمیز کرد. فیلم آموزش تمیز کردن درام پرینتر فوجیتسو ، به شما کمک میکنه که این فرایند رو انجام بدین و کیفیت چاپ دستگاه رو به حالت عادی برگردونین. همکارای ما در واحد تعمیرات پرینتر نمایندگی فوجیتسو هم بهتون کمک میکنن که این فرایند رو به شکل صحیح و کاربردی تر انجام بدین. برای آشنایی بیشتر با مراحل و نحوه ی انجام این فرایند، ما رو همراهی کنین.

تمیز کردن درام پرینتر

درام چیست؟

قبل از شروع آموزش تمیز کردن درام پرینتر فوجیتسو ، بد نیست کمی با ماهیت این قطعه و عملکرد اون در دستگاه آشنا بشین. جالبه بدونین که درام به عنوان همکار کارتریج شناخته میشه و بار الکتریکی لازم برای چاپ رو به تونر منتقل میکنه. خیلیا تصور می کنن که درام و کارتریج یکی هستن و تفاوتی با هم ندارن؛ در حالی که درام در مقایسه با کارتریج، از عمر بیشتری برخورداره و حدودا در هر ۴ یا ۵ بار شارژ تونر، نیاز به تعویض داره. این قطعه، تونرهای مرتب شده برای چاپ رو به کاغذ منتقل میکنه و به این ترتیب، باعث میشه که تونر با فشار و حرارت روی کاغذ ذوب بشه.  همکارای ما در نمایندگی تعمیرات فوجیتسو، به کاربرا توصیه میکنن که این قطعه رو در فواصل زمانی مشخص تمیز کنن و با این کار، به کیفیت هرچه بهتر چاپ کمک کنن.

آموزش مراحل تمیز کردن درام پرینتر

برای تمیز کردن درام پرینتر fujitsu ، باید مراحل زیر رو طی کنین:

  • پرینتر رو خاموش کنین.
  • دستگاه رو از برق بکشین.
  • درب پرینتر رو باز کنین.
  • با استفاده از دفترچه ی راهنما، محل قرارگیری درام رو پیدا کنین.
  • کارتریج رو از تونر تخلیه کنین.
  • نوار میلار داخل دستگاه رو که در فیلم آموزش تمیز کردن درام پرینتر فوجیتسو به شکل یک تیغه ی پلاستیکی هست، پیدا کنین.
  • با استفاده از نوار میلار، سطح درام پرینتر رو تمیز کنین تا تونر از درام برداشته بشه.
  • کارتریج تمیز شده رو داخل دستگاه بذارین.
  • درب پرینتر رو ببندین.
  • پرینتر رو روشن و اون رو تست کنین.

نمایندگی رسمی فوجیتسو

نمایندگی رسمی فوجیتسو، یکی از معتبر ترین مراکز ارائه دهنده ی خدمات مربوط به فروش و تعمیر محصولات این شرکت هست. تو هر کدوم از واحدهای این مجموعه، کارشناس هایی فعالیت می کنن که سالها در حوزه ی کاری خودشون تجربه دارن و می تونن خدمات تخصصی رو به شما عزیزان ارائه بدن. مشتری مداری، به عنوان اصلی ترین اولویت نمایندگی فوجیتسو مرکز سخت افزار ایران در نظر گرفته شده و همه ی کارمندهای این مجموعه، در جهت تحقق این اصل تلاش می کنن. ارائه ی مشاوره های تخصصی فروش و تعمیرات، ارائه ی گارانتی معتبر خدمات، ارائه ی خدمات پس از فروش و مواردی از این دست، از جمله مصادیق مشتری مداری در این مرکز به شمار میرن. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایندگی رسمی فوجیتسو و بخش های مختلف اون، می تونین به وب سایت رسمی این مرکز مراجعه کنین.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩