اشتراک گذاری

قاب لپ تاپ فوجیتسو

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

بسیاری از کاربران عادی نسبت به استفاده ی درست از قاب لپ تاپ های فوجیتسو و یا سایر برندهای موجود بازار بی توجه هستند. متاسفانه این موضوع به راحتی می تواند باعث خرابی قطعات درونی سیستم شود. البته بدنه ی لپ تاپ های فوجیتسو مقاومت بالایی دارند و به ندرت دچار اختلال می شود. اما به هر حال پلاستیک یا آلومینیوم موجود در بدنه مطمئنا کارایی اصلی خود را در برابر بی احتیاطی کاربر و ضربات سنگین از دست خواهد داد. در این مقاله کلیه ی مباحث مرتبط با تعمیر و یا تعویض قاب لپ تاپ fujitsu را مورد بررسی قرار می دهیم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”middle”][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

هشدار: تعمیر قاب لپ تاپ فوجیتسو را به تاخیر نیندازید.

تعمیر قاب لپ تاپ فوجیتسو موضوع مهمی است که باید بدون فوت وقت انجام شود. به ظاهر بدنه ی ترک خورده ی لپ تاپ جلودار فعالیت اصلی سیستم نیست. اما باید بدانید زمانی که قاب لپ تاپ کارایی اصلی خود را از دست می دهد و یا دفرمه می شود، احتمال خرابی ال سی دی مانیتور دستگاه بالاست. حتی پیدایش مشکلات دردسرسازی مثل افزایش دمای لپ تاپ و فشار مضاعف بر روی CPU نیز ممکن است.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”1539″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row color_scheme=”alternate”][vc_column][vc_column_text]

دلیل اصلی خرابی قاب لپ تاپ fujitsu

همان طور که اشاره شد، دلیل اصلی خرابی قاب لپ تاپ فوجیتسو بی احتیاطی کاربر است. ضربه های سنگین دشمن اصلی لپ تاپ های فوجیتسو و یا سایر برندهای موجود در بازار هستند. اگر شکستگی های قاب در حدی است که به راحتی لمس شده و قابل رویت است، کارایی قاب لپ تاپ نیازمند ترمیم و بازیابی می باشد. خراش های سطحی تنها زیبایی لپ تاپ شما را از بین می برند. در هر صورت بهتر است در نگهداری از لپ تاپ کوشا باشید و هنگام رفت و آمد آن را در کیف مخصوص حمل کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

اختلالات رایج قاب لپ تاپ fujitsu

خرابی های قاب لپ تاپ فوجیتسو به سه دسته ی کلی تقسیم می شود:

  • یک ترک عمیق و واحد در سطح قاب لپ تاپ
  • شکستگی کامل قابل لپ تاپ با ترک های ریز و درشت بسیار و از کار افتادن لولا
  • لق شدن قاب لپ تاپ

تعمیر هر یک از این خرابی های ذکر شده باید متناسب با شدتی که دارد، صورت پذیرد. اغلب اوقات ترک های جزیی قاب لپ تاپ را با استفاده از تکنیک چسب کاری برطرف می سازند. این تکنیک باید با مهارت و ظرافت کاری بالایی انجام شود. در هر حال ترک های جزیی را هم تعمیر کنید تا شدت پیدا نکنند. نمایندگی رسمی فوجیتسو امکانی را فراهم ساخته است تا با استفاده از دانش به روز کارشناسان مجرب کلیه ی ایرادات ریز و درشت قاب لپ تاپ های فوجیتسو تعمیر شود. کافی است به یکی از شعب این مجموعه مراجعه کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row color_scheme=”alternate”][vc_column][vc_column_text]

چه زمانی تعویض قاب لپ تاپ fujitsu ضرورت می یابد؟

تعویض قاب لپ تاپ فوجیتسو زمانی ضرورت می یابد که نتوان از تکنیک چسب کاری برای رفع شکستگی های موجود در بدنه استفاده کرد. اگر ترک قاب عمق زیادی داشته باشد، چسب کاری باعث خرابی ال سی دی لپ تاپ و مدارهای درونی خواهد شد. متاسفانه بسیاری از مراکز تعمیراتی نامعتبر شکستگی های کامل را هم با استفاده از چسب کاری تعمیر می کنند. بهتر است ریسک مراجعه به مراکز ناشناس را از یاد ببرید. خاطرنشان می نماییم که نمایندگی رسمی فوجیتسو پروسه ی تعویض قاب fujitsu را با استفاده از نمونه ی اورجینال سازگار با سیستم به اتمام می رساند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩