اشتراک گذاری

تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا

تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا یکی از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر کپی در مرکز سخت افزار ایران است که تحت نظارت تیمی از مجرب ترین کارشناسان این حوزه به کاربران ارائه می گردد. همکاران ما با بهره گیری از دانش فنی و تجربه بالای خود، انواع مشکلات دستگاه فتوکپی از جمله چروک شدن برگه، کار نکردن دستگاه، توقف ناگهانی کار دستگاه، تمام شدن شارژ کارتریج و مواردی از این دست را در اسرع وقت برطرف می نمایند. لازم است بدانید که در این فرایند، از ابزار و تجهیزاتی استفاده می شود که همگی از پیشرفته ترین نمونه های روز دنیا هستند. به همین دلیل، می توان ادعا کرد که خدمات تعمیراتی مرکز مورد ذکر، در بالاترین سطح فنی و تخصصی قرار دارد. در واقع کاربران عزیز می توانند اطمینان داشته باشند که محصول مورد نظرشان در این مجموعه، به بهترین شکل ترمیم شده و کلیه ی ایرادهای آن برطرف می گردد. گفتنی است تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا شامل خدمات دیگری نیز می شود که با مراجعه به ادامه ی مطلب، در جریان آنها قرار خواهید گرفت.

تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا

تعمیر قطعات فتوکپی کونیکا مینولتا

مهم ترین فاز عملیاتی تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا ، مربوط به بررسی و ترمیم قطعات این محصول می باشد. همانطور که می دانید، دستگاه کپی مجموعه ای گسترده از قطعات ریز و درشت است که خرابی هریک از آنها، مشکلات اساسی در عملکرد دستگاه ایجاد می کند. موارد زیر، جزء مهم ترین قطعاتی هستند که در فرایند تعمیر کپی کونیکا مینولتا در نمایندگی کپی، مورد بررسی و ترمیم تخصصی قرار می گیرند:

تعمیر فیوزینگ کپی

فیوزینگ جزء قطعات مهم و اصلی دستگاه کپی است که تونر را حرارت داده و آن را برای چسبیدن روی کاغذ آماده می کند. این قطعه به دلایل مختلفی از جمله: نوسانات جریان برق، نشت مایعات به داخل دستگاه، تجمع گرد و غبار و هر نوع آلودگی دیگر و مواردی از این دست، عملکرد عادی خود را از دست داده و خراب می شود. به دنبال از کار افتادن فیوزینگ یا عملکرد ناقص آن،  کیفیت چاپ کاهش پیدا کرده و خطوطی در برگه خارج شده از دستگاه نمایان می گردد. برای حل این مشکلات، باید فیوزینگ تعویض گردد؛ قطعه مورد بحث در اغلب موارد قابل تعمیر نبوده و باید با یک قطعه جدید جایگزین گردد. همکاران ما برای تعویض این قطعه در طول فرایند تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا ، از نمونه اصلی استفاده می کنند تا به این ترتیب، از عملکرد بی نقص و کامل دستگاه در آینده اطمینان حاصل کنند.

تعمیر و تعویض داکتربلید کپی

دیگر اقدام مهم و اساسی در تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا ، بررسی، ترمیم و تعویض داکتربلید این محصول است. داکتر بلید، قطعه ای از جنس پلاستیک است که با همکاری بلید، تونری که در مگنت رولر پخش شده را تمیز می کند. اصطحکاک ناشی از حرکت این قطعه، موجب تجدید شارژ تونر می گردد. افت کیفیت چاپ پس از شارژ کارتریج، اصلی ترین ایراد ناشی از خرابی این قطعه می باشد. از آنجا که عمده مشکلات و ایرادهای داکتر بلید قابل ترمیم نیستند، کاربردی ترین روش برای رفع مشکلات این قطعه، تعویض آن است. نکته ی مهمی که برای تعویض داکتر بلید باید به آن توجه داشت این است که این قطعه، بسیار ظریف بوده و جایگزین کردن آن باید با دقت بالایی انجام شود. همچنین وجود داکتر بلید غیر اورجینال و بی کیفیت در فتوکپی، می تواند موجب بروز آسیب ها و مشکلات جدی تری در این دستگاه شود. به همین جهت تکنسین های نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی در مرکز سخت افزار ایران، برای تعمیر و تعویض داکتربلید فتوکپی کونیکا مینولتا، از قطعه اورجینال استفاده می کنند.

تعمیر و تعویض کاغذ کش دستگاه کپی

ویژگی مثبت کاغذ کش این است که در اغلب موارد قابلیت تعمیر دارد و می توان آن را ترمیم نمود. برای تعمیر این قطعه کافی است بخش های آسیب دیده، ترمیم یا تعویض شوند. با این وجود گاهی ممکن است این قطعه فرسوده شده و یا میزان آسیب دیدی آن به اندازه ای باشد که امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد. تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا در این شرایط، منوط به تعویض قطعه مورد بحث با یک نمونه جدید است. به این ترتیب، شرایط برای رفع مشکلات کاغذ کش فراهم شده و این بخش مجددا عملکرد عادی خود را باز خواهد یافت. همچنین باید از قطعه اورجینال در این محصول استفاده کرد تا کیفیت لازم را برای کار در دستگاه فراهم نماید. تعویض کاغذ کش دستگاه کپی کونیکا مینولتا در نمایندگی کپی، به صورت تخصصی و با استفاده از قطعات اصل انجام می شود. به این ترتیب شما کاربران گرامی می توانید شاهد رفع کامل مشکل دستگاه خود و عملکرد با کیفیت آن باشید.

تعمیر یونیت های دستگاه فتوکپی

یونیت های دستگاه کپی نقش مهمی در عملکردهای مختلف این دستگاه دارند. قطعات مختلف این دستگاه، در این یونیت ها قرار گرفته اند و می توان گفت که در صورت خرابی یونیت، قطعه ی داخل آن نیز با مشکلات عملکردی جدی مواجه خواهد شد. یونیت لیزر، یونیت فیوزینگ، یونیت دولوپر، یونیت شارژ، یونیت درام و … جزء مهم ترین یونیت های این محصول هستند و تعمیرات آنها نیاز به مهارت بالایی در حوزه ی تعمیر کپی دارد. همکاران ما در فرایند تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا، دانش فنی و مهارت کافی برای این کار را دارند و می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. گفتنی است در صورت نیاز به تعویض هریک از این یونیت ها، پرسنل مرکز تعمیرات کپی از با کیفیت ترین نمونه ها برای این منظور استفاده می کنند.

نمایندگی تعمیرات کپی

نمایندگی تعمیرات کپی ، متشکل از مجموعه واحدهایی است که خدمات مربوط به این دستگاه را به متقاضیان ارائه می دهند. هریک از این واحدها، عهده دار تعمیر یکی از انواع مدل ها و برندهای دستگاه کپی بوده و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا، سرویس های مربوطه را ارئه می دهند. جالب است بدانید که در این مرکز، تعصبی بر روی برند به خصوصی وجود نداشته و انواع دستگاه کپی کانن، کونیکا مینولتا، سامسونگ، ریکو، توشیبا، شارپ، اچ پی و … قابل تعمیر هستند. نمایندگی کپی به شما این اطمینان را می دهد که تمامی خدمات و فعالیت هایش تحت پوشش قانون بوده و با ضمانت نامه رسمی، به ارائه خدمات مورد نیاز شما اقدام می نماید. هریک از مدل های دستگاه کپی که در عملکرد خود دچار مشکل شود، در این مجموعه بررسی شده و در اسرع وقت ترمیم می گردد. حضور کارشناسان دوره دیده و مجرب تعمیرات کپی در این مرکز، ارتقاء چشمگیر سطح کیفی خدمات را در پی داشته است. همچنین به دلیل استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته و فناوری های نوین، دست تعمیرکاران کاملا باز بوده و شاهد تعمیرات حرفه ای در نمایندگی تعمیر کپی مرکز سخت افزار ایران هستیم.

Rate this post