اشتراک گذاری

تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا

تعمیرات کپی کونیکا مینولتا یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر دستگاه کپی است که با رعایت تمامی پارامترهای ضروری و بایستۀ این حوزه انجام می پذیرد. حضور «کارشناسان متخصص» و «تجهیزات پیشرفته» در این مرکز سبب گشته تا سرویس های مرتبط با این دستگاه در بالاترین سطح کیفی انجام پذیرد. مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا با همکاری تیمی از مهندسان و کارشناسان این حوزه و با بهره‌ مندی از پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیر، فضایی خلق نموده که در آن می‌توان غالب اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری ایجاد شده در دستگاه های کپی این برند را رفع و برطرف نمود.

این مرکز با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه‌ خدمات تخصصی مرتبط با دستگاه های کپی کونیکا مینولتا مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلفِ فناوری اطلاعات عرضه می‌دارد. هدف نهایی در مرکز تعمیرات کپی کونیکا مینولتا جلب رضایت مشتریان و اطمینان از برآورده شدن انتظارات مشتری از سرویسهای ارائه شده است. خدمات ارائه شده در این مرکز محدود به سرویس خاصی نیست و در آنها کلیه عملیات مرتبط با این دستگاه نظیر تعمیر، تعویض، گردگیری و شارژ مواد مصرفی ارائه می گردد.

آموزش تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا

سرویس در محل کونیکا مینولتا

چنانچه دارای دستگاه کپی یا پرینتر کونیکا مینولتا می باشید که با مشکل یا آسیبی مواجه شده است، می‌توانید خدمات مرتبط با تعمیر و ترمیم این دو دستگاه را به صورت سرویس در محل اخذ نمایید. برای دریافت خدمات بدین گونه، کافی است تا از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات کونیکا مینولتا تماس حاصل کرده و درخواست خود مبنی بر نیاز به سرویس تعمیر در محل کونیکا مینولتا را ثبت نمایید.

بلافاصله پس از تماس شما، هماهنگی‌های لازم انجام شده و کارشناسان ما جهت ارائه خدمات به شما اعزام می‌گردند. سرویس در محل کونیکا مینولتا به محصول خاصی محدود نبوده و کلیه خدمات مرتبط با پرینترها و دستگاه‌های کپی کونیکا مینولتا را شامل می‌شود.

تعمیر قطعات فتوکپی کونیکا مینولتا

مهم ترین فاز عملیاتی تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا ، مربوط به بررسی و ترمیم قطعات این محصول می باشد. همانطور که می دانید، دستگاه کپی مجموعه ای گسترده از قطعات ریز و درشت است که خرابی هریک از آنها، مشکلات اساسی در عملکرد دستگاه ایجاد می کند. موارد زیر، جزء مهم ترین قطعاتی هستند که در فرایند تعمیر کپی کونیکا مینولتا در نمایندگی کپی، مورد بررسی و ترمیم تخصصی قرار می گیرند:

تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

ویژگی های مرکز تخصصی تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

مرکز تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا دارای دو ویژگی منحصر به فرد می‌باشد که آن را از دیگر تعمیرگاه‌های هم رده متمایز ساخته است . ویژگی نخست بهره‌مندی این مرکز از کارشناسان و مهندسان دوره دیده و مجرب است که به دلیل سال‌ ها تجربه در امر تعمیر دستگاه‌های کپی قادر به رفع و حل تمامی مشکلات دستگاه‌های کونیکا مینولتا می‌باشند.ویژگی دوم برخورداری این مرکز از آرشیوی مجهز است که تمامی قطعات جانبی دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا را در خود جای داده است.

این آرشیو، سبب سرعت‌ بخشی به روند تعمیر در مرکز تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا می‌گردد و از اتلاف وقت مشتریان گرامی که -ممکن است برای خرید قطعات جانبی دستگاه کپی کونیکا مینولتا صرف گردد-  جلوگیری می‌کند.نکتۀ قابل ذکر دیگر، استفاده از مواد درجه یک و عالی مانند کاغذ مناسب، کارتریج مناسب و …. در نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا می‌باشد. استفاده از این مواد نیاز به تعمیرات دستگاه کپی و استهلاک قطعات دستگاه را کمتر می‌سازد . همچنین از خرابی زود هنگام و مجدد آن پیشگیری می‌کند.

خدمات تعمیر کپی کونیکا مینولتا در محل

به عنوان اصلی ترین خدمات ارائه شده در تعمیر کپی کونیکا مینولتا در محل، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 
 • تعمیرات بردهای دستگاه کپی کونیکا مینولتا در محل
 • تعویض قطعات معیوب کپی کونیکا مینولتا در محل و با قطعات اورجینال
 • شارژ کارتریج کپی کونیکا مینولتا در محل
 • استفاده از مواد مرغوب در شارژ کارتریج کپی کونیکا مینولتا در محل
 • ارائه ی ضمانت نامه ی معتبر برای تعمیر کپی کونیکا مینولتا در محل
 • بررسی و عیب یابی تخصصی انواع دستگاه کپی کونیکا مینولتا در محل
 • تعمیرات تخصصی دستگاه کپی کونیکا مینولتا در محل
 • بررسی و تعمیر یونیت کاغذکش کپی کونیکا مینولتا در محل
 • تعمیر یونیت فیوزینگ کپی کونیکا مینولتا در محل
 • ترمیم مشکلات یونیت تغذیه کپی کونیکا مینولتا در محل
 • رفع نواقص عملکردی یونیت درام کپی کونیکا مینولتا در محل

تعمیر و تعویض داکتر بلید کپی

دیگر اقدام مهم و اساسی در تعمیرات دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا ، بررسی، ترمیم و تعویض داکتربلید این محصول است. داکتر بلید، قطعه ای از جنس پلاستیک است که با همکاری بلید، تونری که در مگنت رولر پخش شده را تمیز می کند. اصطحکاک ناشی از حرکت این قطعه، موجب تجدید شارژ تونر می گردد. افت کیفیت چاپ پس از شارژ کارتریج، اصلی ترین ایراد ناشی از خرابی این قطعه می باشد. 

از آنجا که عمده مشکلات و ایرادهای داکتر بلید قابل ترمیم نیستند، کاربردی ترین روش برای رفع مشکلات این قطعه، تعویض آن است. نکته ی مهمی که برای تعویض داکتر بلید باید به آن توجه داشت این است که این قطعه، بسیار ظریف بوده و جایگزین کردن آن باید با دقت بالایی انجام شود. همچنین وجود داکتر بلید غیر اورجینال و بی کیفیت در فتوکپی، می تواند موجب بروز آسیب ها و مشکلات جدی تری در این دستگاه شود. 

به همین جهت تکنسین های نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی در مرکز سخت افزار ایران، برای تعمیر و تعویض داکتربلید فتوکپی کونیکا مینولتا، از قطعه اورجینال استفاده می کنند.

تعمیر فیوزینگ کپی

فیوزینگ جزء قطعات مهم و اصلی دستگاه کپی است که تونر را حرارت داده و آن را برای چسبیدن روی کاغذ آماده می کند. این قطعه به دلایل مختلفی از جمله: نوسانات جریان برق، نشت مایعات به داخل دستگاه، تجمع گرد و غبار و هر نوع آلودگی دیگر و مواردی از این دست، عملکرد عادی خود را از دست داده و خراب می شود.

 به دنبال از کار افتادن فیوزینگ یا عملکرد ناقص آن،  کیفیت چاپ کاهش پیدا کرده و خطوطی در برگه خارج شده از دستگاه نمایان می گردد. برای حل این مشکلات، باید فیوزینگ تعویض گردد؛ قطعه مورد بحث در اغلب موارد قابل تعمیر نبوده و باید با یک قطعه جدید جایگزین گردد.

 همکاران ما برای تعویض این قطعه در طول فرایند تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا ، از نمونه اصلی استفاده می کنند تا به این ترتیب، از عملکرد بی نقص و کامل دستگاه در آینده اطمینان حاصل کنند.

تعمیرات تخصصی فتوکپی کونیکا مینولتا

تعمیر یونیت های دستگاه فتوکپی

یونیت های دستگاه کپی نقش مهمی در عملکردهای مختلف این دستگاه دارند. قطعات مختلف این دستگاه، در این یونیت ها قرار گرفته اند و می توان گفت که در صورت خرابی یونیت، قطعه ی داخل آن نیز با مشکلات عملکردی جدی مواجه خواهد شد. یونیت لیزر، یونیت فیوزینگ، یونیت دولوپر، یونیت شارژ، یونیت درام و … جزء مهم ترین یونیت های این محصول هستند و تعمیرات آنها نیاز به مهارت بالایی در حوزه ی تعمیر کپی دارد. 

همکاران ما در فرایند تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا، دانش فنی و مهارت کافی برای این کار را دارند و می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. گفتنی است در صورت نیاز به تعویض هریک از این یونیت ها، پرسنل مرکز تعمیرات کپی از با کیفیت ترین نمونه ها برای این منظور استفاده می کنند.

تعمیر و تعویض کاغذ کش دستگاه کپی

ویژگی مثبت کاغذ کش این است که در اغلب موارد قابلیت تعمیر دارد و می توان آن را ترمیم نمود. برای تعمیر این قطعه کافی است بخش های آسیب دیده، ترمیم یا تعویض شوند. با این وجود گاهی ممکن است این قطعه فرسوده شده و یا میزان آسیب دیدی آن به اندازه ای باشد که امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد. 

تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا در این شرایط، منوط به تعویض قطعه مورد بحث با یک نمونه جدید است. به این ترتیب، شرایط برای رفع مشکلات کاغذ کش فراهم شده و این بخش مجددا عملکرد عادی خود را باز خواهد یافت. همچنین باید از قطعه اورجینال در این محصول استفاده کرد تا کیفیت لازم را برای کار در دستگاه فراهم نماید. 

تعویض کاغذ کش دستگاه کپی کونیکا مینولتا در نمایندگی کپی، به صورت تخصصی و با استفاده از قطعات اصل انجام می شود. به این ترتیب شما کاربران گرامی می توانید شاهد رفع کامل مشکل دستگاه خود و عملکرد با کیفیت آن باشید.

تعمیرات کپی کونیکا مینولتا

رفع مشکل روشن نشدن دستگاه کپی کونیکا مینولتا

از مشکلات شایع دستگاه های کپی کونیکا مینولتا که در نمایندگی تعمیرات کپی کونیکا مینولتا مورد بررسی قرار میگیرد، مشکل روشن نشدن دستگاه است. این مشکل میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. از اختلالات ساده‌ای نظیر اتصال نادرست سیم برق یا معیوب شدن کابل های اتصال، تا سوختن تجهیزات داخلی و قطعات ریز و حساس برد تغذیه. روشن نشدن دستگاه کپی می‌تواند وقفه‌ای جدی را در روند کار شرکت یا سازمان های مختلف ایجاد کند. 

با نظر به افزایش قیمت کالاهای الکترونیکی، توصیه میکنیم در مواقع بروز چنین مشکلی هرگز به مراکز تعمیر نامعتبر مراجعه نکنید چرا که ممکن است متحمل هزینه های بیشتری شوید. رفع مشکل روشن نشدن دستگاه کپی کونیکا مینولتا، در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا، با نهایت دقت و ظرافت به انجام میرسد.

تعمیر یونیت درام دستگاه کپی کونیکا مینولتا

یکی دیگر از قطعات تشکیل دهنده‌ی دستگاه های کپی کونیکا مینولتا، درام است. درام یک میله ی استوانه ای شکل است که وظیفه ی انتقال تصویر و متن را بر روی برگه به عهده دارد. لازم است بدانید که هر درام پس از سه بار شارژ کارتریج نیاز به تعویض دارد.

 یکی از علائمی که خبر از خرابی درام میدهد، کم رنگ یا پر رنگ شدن برخی از نقاط برگه است. این اختلال معمولا زمانی رخ میدهد که سطح درام دچار گرد و غبار شده باشد. این مشکل سبب میشود تا انتقال نهایی تصویر بر روی برگه به درستی انجام نگیرد. نمایندگی تعمیرات کپی کونیکا مینولتا ، با شناخت بالا نسبت به ساختار تشکیل دهنده ی درام، قادر است هر گونه مشکل در این رابطه را برطرف کند.

تعمیر و تعویض هیتر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

هیتر یکی از قطعات مهم در انواع دستگاه فتوکپی به شمار میرود. هیتر یا فیوزینگ عملیات تثبیت متن و تصویر را بر روی کاغذ به عهده دارد. این قطعه کاغذ را گرم میکند. پس از اعمال فرآیند چاپ کاغذ کپی گرفته شده از زیر این قطعه عبور کرده و سپس از دستگاه خارج می شود. 

هیتر ممکن است به دلایل مختلف با مشکل مواجه شود. به عنوان مثال، اگر  پس از فرآیند چاپ بر روی برگه ی مورد نظر خود خطوط اضافه دیدید، به سالم بودن هیتر دستگاه کپی خود شک کنید. در صورت آسیب دیدگی این قطعه فرآیند تثبیت تونر نیز به درستی صورت نمی گیرد.

هیتر دستگاه کپی کونیکا مینولتا ، جز ظریف‌ترین قطعات قرار گرفته در آن است  و همین امر بر حساسیت تعمیر آن می افزاید. خرابی هیتر میتواند کیفیت تصویر و متن چاپ شده را با اختلال روبرو کند. نمایندگی تعمیرات کپی کونیکا مینولتا ، توجه ویژه ای به تعمیر این قطعه اختصاص داده است. شما عزیزان میتوانید در صورت مشاهده ی هر گونه اختلال در هیتر دستگاه فتوکپی خود، به نمایندگی تعمیرات کپی کونیکا مینولتا مراجعه کنید.

تعمیر یونیت های دستگاه فتوکپی

یونیت های دستگاه کپی نقش مهمی در عملکردهای مختلف این دستگاه دارند. قطعات مختلف این دستگاه، در این یونیت ها قرار گرفته اند و می توان گفت که در صورت خرابی یونیت، قطعه ی داخل آن نیز با مشکلات عملکردی جدی مواجه خواهد شد. یونیت لیزر، یونیت فیوزینگ، یونیت دولوپر، یونیت شارژ، یونیت درام و … جزء مهم ترین یونیت های این محصول هستند و تعمیرات آنها نیاز به مهارت بالایی در حوزه ی تعمیر کپی دارد. همکاران ما در فرایند تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا، دانش فنی و مهارت کافی برای این کار را دارند و می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. گفتنی است در صورت نیاز به تعویض هریک از این یونیت ها، پرسنل مرکز تعمیرات کپی از با کیفیت ترین نمونه ها برای این منظور استفاده می کنند.

نکات مهم در تعمیر دستگاه فتوکپی کونیکا مینولتا

ممکن است برای بسیاری از کاربران فتوکپی کونیکا مینولتا این گمان ایجاد شود که گردگیری و ترمیم قطعات این دستگاه کار چندان پیچیده‌ای نباشد و به تبع این پندار، بی‌هیچ دانشی، اقدام به بازیابی و تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا نمایند؛ لیکن کارشناسان و مهندسان عرصه تعمیر توصیه می‌کنند که در صورت عدم تبحر در تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا از هرگونه اقدام در این رابطه –اگرچه بسیار کوچک- خودداری نمایید.

چنین اقداماتی -که بی‌هیچ دانش اولیه از سوی کاربر بر روی دستگاه اِعمال می‌گردد،- نه تنها خطاهای موجود در دستگاه را مرتفع نخواهد ساخت، بلکه ممکن است سبب آسیب‌رسانی به دیگر بخش‌های دستگاه و شدیدتر شدن خرابی آن گردد.
 

توجه و پافشاری بر تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا ‌‌در «مراکزِ مجاز و استاندارد» را می‌توان اقدامِ هوشمندانه‌ای از جانبِ کاربرانِ گرامی در راستای بازیابی کیفیت دستگاه‌هایشان به شمار آورد؛ به‌عبارتی دیگر تحویل دستگاه معیوب به یک مرکز مجاز، این فرصت را برای کاربر فراهم می‌سازد تا پس از تعمیر دستگاه، لذت کار با یک دستگاه سالم و بی‌نقص را مجدداً تجربه نمایند.

 واحد تعمیرات کپی کونیکا مینولتا

واحد تعمیرات کپی کونیکا مینولتا، ارائه دهنده ی کلیه ی خدماتی است که به تعمیر و رفع مشکلات عملکردی این دستگاه می انجامد. این واحد، از تجهیزات و دستگاه های بسیار پیشرفته ای برخوردار است و از این رو، فرایند تعمیر در آن، با در نظر گرفتن استانداردهای روز دنیا انجام می گردد.

همچنین به دلیل حضور کادر فنی مجرب، واحد تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا، توانسته خدمات را در سطح قابل توجهی از تخصص ارائه نماید. با هدف حذف هزینه ها و زحمات حمل و نقل دستگاه به تعمیرگاه، خدمات تعمیر کپی کونیکا مینولتا در محل نیز در این واحد به کاربران ارائه می گردد.

آموزش تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا

همونطور که میدونین، دستگاه کپی یه محصول فوق العاده پر کاربرده که بسته به جایی که ازش استفاده میشه، ممکنه ساعتها کار کنه. خب این مساله در کنار پیچیدگی ساختاری دستگاه باعث شده که دستگاه کپی معمولا مشکلات متعددی در عملکردش داشته باشه.

 بعضی از این مشکلات، خیلی سطحی هستن و خودتون به راحتی میتونین برطرفشون کنین. اما گاهی ایرادهای کپی خیلی جدی هستن و برای تعمیر دستگاه، باید نکاتی رو یاد بگیرین. نمایندگی کونیکا مینولتا مرکز سخت افزار ایران، دوره آموزش تعمیر دستگاه کپی رو در دو سطح مبتدی و حرفه ای برگزار میکنه و به این ترتیب، نکات و روش های تعمیر دستگاه کپی رو به متقاضیان آموزش میده. 

در کنار این دوره، ما هم فیلم آموزش فتوکپی کونیکا مینولتا رو در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد تا در صورت نیاز، بتونین مشکلات دستگاه رو تشخیص بدین و برطرفش کنین. این فیلم بهتون کمک میکنه که نکات کاربردی رو در مورد تعمیرات فتوکپی یاد بگیرین و در صورت نیاز، ازشون استفاده کنین.

تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا

تعمیرات کونیکا مینولتا در تهران

نمایندگی تعمیرات کونیکا مینولتا در تهران ، تعدادی از کارشناسان و تعمیرکارای مجرب رو به خدمت گرفته و به این ترتیب، خدمات بسیار با کیفیتی رو در زمینه ی تعمیر محصولات این کمپانی به کاربرا ارائه میده. لازمه بدونین که در این نمایندگی، انواع محصولات کونیکا شامل دستگاه کپی، پرینتر و … به صورت تخصصی و حرفه ای ترمیم میشه.

 همچنین اون دسته از افرادی که نیاز به راهنمایی هایی در خصوص مشکلات و ایرادهای محصول مورد نظرشون دارن، میتونن با مراجعه به واحد تعمیرات کونیکا مینولتا در تهران، اطلاعات لازم رو از مشاورین ما دریافت کنن. این بخش از نمایندگی کونیکا مرکز سخت افزار ایران، ضمن رعایت اصول مشتری مداری، مفتخره که به عنوان مرکز مورد اطمینان کاربران در این استان شناخته شده و همواره انتخاب اول اونها بوده.

نمایندگی تعمیرات کپی

نمایندگی تعمیرات کپی ، متشکل از مجموعه واحدهایی است که خدمات مربوط به این دستگاه را به متقاضیان ارائه می دهند. هریک از این واحدها، عهده دار تعمیر یکی از انواع مدل ها و برندهای دستگاه کپی بوده و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا، سرویس های مربوطه را ارئه می دهند.

 جالب است بدانید که در این مرکز، تعصبی بر روی برند به خصوصی وجود نداشته و انواع دستگاه کپی کانن، کونیکا مینولتا، سامسونگ، ریکو، توشیبا، شارپ، اچ پی و … قابل تعمیر هستند. نمایندگی کپی به شما این اطمینان را می دهد که تمامی خدمات و فعالیت هایش تحت پوشش قانون بوده و با ضمانت نامه رسمی، به ارائه خدمات مورد نیاز شما اقدام می نماید. 

هریک از مدل های دستگاه کپی که در عملکرد خود دچار مشکل شود، در این مجموعه بررسی شده و در اسرع وقت ترمیم می گردد. حضور کارشناسان دوره دیده و مجرب تعمیرات کپی در این مرکز، ارتقاء چشمگیر سطح کیفی خدمات را در پی داشته است. همچنین به دلیل استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته و فناوری های نوین، دست تعمیرکاران کاملا باز بوده و شاهد تعمیرات حرفه ای در نمایندگی تعمیر کپی مرکز سخت افزار ایران هستیم.

3/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩