اشتراک گذاری

آموزش تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

آموزش تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا یکی از تخصصی هایی است که می تواند در آینده منبع درآمد خوبی برای شما به حساب بیاید. از آنجا که امروزه استفاده از دستگاه های کپی در هر اداره و سازمان و نهادی رایج است، نیاز به دریافت سرویس های تعمیراتی و جنرال سرویس های دوره ای دارد. دستگاه های کپی کونیکا مینولتا نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در نمایندگی رسمی konica-minolta در کنار اینکه خدمات فروش و تعمیرات را به کاربران ارائه می دهیم، واحد آموزش تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا را راه اندازی کرده ایم تا کاربران مشتاق به آموزش را دعوت کنیم در این کلاس ها شرکت کنند و خود را برای تبدیل به یک تعمیرکار حرفه ای شدن ورزیده سازند. این واحد های آموزشی در دو سطح مقدماتی و پیشرفته و در دو بخش نرم افزار و سخت افزار برگزار می شود.

آموزش تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

سطح مقدماتی آموزش تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

در این سطح بیشتر مطالب تئوری و نظری است. برای همه کاربران لازم است که قبل از ورود به دوره پیشرفته و عملی، درباره اجزای تشکیل دهنده دستگاه کپی konica-minolta و وظایفی که در بخش بر عهده دارد، اطلاعات جامعی به دست آورد. تنها در این صورت است که می توانند تشخیص درستی بدهند و مسیر تعمیر و ترمیم را به درستی انتخاب کنند. در سطح مقدماتی از آموزش تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا همه این مسائل به کاربر توضیح داده می شود. در نتیجه کاربر آمادگی لازم را پیدا می کند تا وارد تعمیرگاه شود و در مقابل یک دستگاه کپی معیوب قرار بگیرد و با دانشی که کسب کرده، ایراد و اختلال آن را بررسی و ارزیابی کند. در این بخش تمام وظایف نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه کپی کونیکا مینولتا نیز به کاربر توضیح داده می شود.

سطح پیشرفته آموزش تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا

وقتی داوطلب و کاربر اجزای داخلی دستگاه کپی کونیکا مینولتا  را به خوبی شناخت و با کارکرد و عملکرد آن آشنا شد، نوبت به آن می رسد که در تعمیرگاه مجهز دستگاه کپی کونیکا مینولتا در پشت میز تعمیر بنشیند و دست به کار شود. در تعمیرگاه کاربر به کمک اساتید و کارشناسان آموزش یک دستگاه کپی معیوب را عیب یابی می کند و پس از تشخیص ایراد موجود، مسیر درست تعمیر را با کمک و با نظارت استاد مربوطه انتخاب و اجرا می کند. این تمرین های عملی نه تنها به کاربر کمک می کنند تا اضطراب و ترس او از اجرای تعمیر کم شود، بلکه به او اجازه تجربه آموزی و مهارت ورزی هم می دهد. این جلسات عملی و تجربه آموزی های مثبت و کارآمد تا جایی ادامه پیدا می کند که کابر کاملا ورزیده شود و آماده ورود به بازار کار شود. در نهایت با پشت سر گذاشتن آزمون نهایی، گواهینامه معتبر دریافت خواهد کرد و وارد بازار کار خواهد شد.

دوره مهارت ورزی

این دوره از آموزش تعمیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا اجباری نیست. اما اساتید و کارشناسان برتر این حوزه همواره به همه شاگردان خود توصیه می کنند که اگر به دنبال تبدیل شدن به یک تعمیرکار حرفه ای و مجرب هستند، حتما از این دوره نیز بهره های لازم را ببرند. در این دوره تعمیرکار تازه کار می تواند با سرویس های تعمیراتی متعدد و بی شماری که انجام می دهد، پس از گذشت یک زمان اندک به یک تعمیرکار حرفه ای و یک استادکار ماهر تبدیل شود.

نمایندگی دستگاه کپی کونیکا مینولتا

نمایندگی دستگاه کپی کونیکا مینولتا در خدمات همه کاربران است تا خدمات مفید و کاربردی را در حوزه های مختلف ارائه دهد. این نمایندگی معتبر به کمک مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است. در زمینه فروش، پس از فروش، تعمیرات و آموزش، خدمات متعددی را به کاربران ارائه می دهد. امکانات و تسهیلات این نمایندگی هر سطحی از تقاضا را پوشش می دهد. تمام سرویس ها و خدمات تعمیراتی همراه با ارائه ضمانت نامه های کتبی و رسمی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و جزئیات بیشتر را از کارشناسان مربوطه جویا شوید.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 3 =