تعمیرات کپی دل

تعمیرات کپی دل یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی کپی در ایران است که با رعایت تمامی پارامترهای ضروری و بایستۀ این حوزه انجام می پذیرد. حضور «کارشناسان متخصص» و «تجهیزات پیشرفته» در این مرکز سبب گشته تا سرویس های مرتبط با این دستگاه در بالاترین سطح کیفی انجام پذیرد.

مرکز تعمیرات کپی دل با همکاری تیمی از مهندسان و کارشناسان این حوزه و با بهره‌ مندی از پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیر، فضایی خلق نموده که در آن می‌توان غالب اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری ایجاد شده در دستگاه های کپی این برند را رفع و برطرف نمود. دیگر واحدهای تعمیرات در نمایندگی کپی در ایران در بخش زیر معرفی می گردند.

تعمیرات کپی دل

مشخصات مرکز تعمیرات کپی دل

تعمیرات کپی دل در این مرکز غالباً بصورت سرویس در محل دل انجام می پذیرد. این امر، به دلیل ابعاد و وزن بالای دستگاه های ریکو انجام می پذیرد. در صورت نیاز به این سرویس می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود را مبنی بر نیاز تعمیرات کپی دل در محل ثبت نمایید. بعلاوه شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به نمایندگی دل و حضور در پارت مرتبط با دستگاه خویش، تمامی خدمات تخصصی مورد نیاز و مرتبط با دستگاه کپی مورد نظرتان را دریافت دارید.

نمایندگی فتوکپی

نمایندگی تعمیرات کپی دل در زمینه ی ارائه ی تمامی خدمات پس از فروش ماشین های اداری برند دل، سال ها قبل تاسیس شد . خوشبختانه در تمام این سال ها موفق به جلب رضایت مشتریان خود بوده و هست. یکی از مهم ترین خدمات نمایندگی دل تعمیر و ترمیم مشکلات دستگاه های کپی دل است.

این مشکلات ممکن است به دلایل مختلفی گریبان هر دستگاهی را بگیرند و معمولا در بدترین زمان ممکن رخ داده و باعث نگرانی کاربران میشوند. هر چند که دستگاه های کپی دل همیشه در بالا ترین سطوح کیفی طراحی و تولید شده اند اما از قاعده ی چنین مشکلاتی مستثنی نمیباشند.

متاسفانه خیلی از کاربران تجهیزات کپی دل در ایران در مواقع بروز مشکلات به هدف پرداخت هزینه های کم تر به مراکز غیر مجاز و فاقد استاندارد های لازم مراجعه میکنند و این امر موجب بازگشت مشکلات و خرابی های اولیه میشود و کاربر را متحمل پرداخت هزینه های متعاقب دیگری خواهد کرد.

لذا بر آن شدیم در این مقاله با هدف جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، کمی به بررسی مشکلات متداول دستگاه های کپی دل و راه های مطمئن تعمیر آن بپردازیم.

تعمیر مین برد فتوکپی دل

مین برد را میتوان مهم ترین قطعه ی دستگاه های فتوکپی دل به شمار آورد. مین برد نقش مهمی را در عملکرد این دستگاه ها بر عهده دارد. پردازش اطلاعات کلی دستگاه کپی بر عهده ی این برد و قطعات تعبیه شده بر روی آن است. چنانچه هر گونه اختلالی در هر یک از این قطعات رخ دهد، وقفه ای جدی در عملکرد دستگاه فتوکپی دل ایجاد میشود.

این وقفه میتواند آسیب های مختلفی به دستگاه وارد کند. از این رو تعمیر این قطعه نیازمند تخصص و مهارت ویژه ی کارشناسان واحد تعمیرات کپی دل دارد. لذا توصیه میشود در مواقع بروز مشکل هرچه سریع با مشاوران این مجموعه تماس حاصل کنید.

تعمیر هیتر فتوکپی دل

هیتر یا فیوزینگ هم یکی دیگر از مهم ترین قطعات قرار گرفته در دستگاه های فتوکپی دل به شمار می آید. این دستگاه همانطور که از نامش پیداست وظیفه ی تولید گرما را به عهده دارد. چرا که تنها با گرم کردن کاغذ است که تونر و مواد بر روی کاغذ مینشیند.

چنانچه هیتر با خرابی مواجه شود، بر روی برگه ی کپی شده خطوط و علائم اضافی مشاهده خواهد شد. در صورت آسیب دیدگی این قطعه فرآیند تثبیت تونر نیز به درستی صورت نمی گیرد. این قطعه داری حساسیت های بسیاری بوده و هرگونه تعمیرات نا آگاهانه برای آن اختلالات بسیاری را ایجاد می کند. تعمیر هیتر یا فیوزینگ یکی از تخصصی ترین خدمات تعمیرات کپی دل به شمار می رود.

تعمیریونیت دستگاه فتوکپی دل

یونیت دستگاه کپی یکی از مهم ترین اجزای سخت افزار دستگاه است. این یونیت ها وظایف مختلفی از قبیل عمل ترنسفر و انتقال تونر بر روی کاغذ، تغذیه ی کاغذ، ظهور تصویر به عهده دارند.

یونیت ها خود از بخش های دیگری تشکیل شده اند که کار هر کدام تکمیل کننده ی دیگری ست. پس دور از انتظار نیست که خرابی در هر کدام از این بخش ها میتواند به صورت مستقیم، ارائه ی خروجی را با اخلال روبرو کند. عیب یابی صحیح میتواند تاثیر بسزایی بر تعمیر دستگاه کپی داشته باشد.

کارشناسان حاضر در نمایندگی تعمیرات کپی دل ، ضمن گذراندن دوره های تخصصی و کسب تجربه های بسیار، قادرند تمامی مراحل تعمیر و بازیابی را مطابق با بالا ترین استاندارد های جهانی، به انجام برسانند.

واحدهای تعمیرات کپی

مرکز تعمیرات کپی دل با تیمی از مجرب‌ترین و متعهدترین کارشناسان، قادر به تعمیر و سرویس تمامی قطعات سخت‌افزاری و اختلالات نرم‌افزاری دستگاه های این شرکت می‌باشد. مدیریت این مجموعه به شما این اطمینان را می‌دهد که در صورت نیاز به تعمیر و تعویض یک دستگاه تمامی قطعات معیوب با قطعات اورجینال جایگزین خواهد شد.

امتیازات دیگر مرکز تعمیرات کپی Dell صرفه‌جویی در زمان و هزینه، سرعت بالای انجام تعمیرات، انجام مشاوره پیش از تعمیر و اعلام نتیجه‌ی نهایی پس از تعمیر و سرویس دستگاه‌هایی است که سایر همکاران قادر به تعمیر آنها نبوده‌اند. در نمایندگی تعمیرات کپی کلیه تعمیرات با تضمین بهترین قیمت به شما مشتریان گرامی ارائه خواهد شد. جهت آشنایی با واحدهای تخصصی تعمیرات کپی می توانید به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات واحد تعمیرات کپی دل

 • اصلاح مشکل گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی دل
 • تشخیص عیوب و اختلالات قطعات الکترونیکی دستگاه کپی و اصلاح آن‌ها
 • تعمیر دستگاه کپی دل مبتنی بر اصول Service کارخانه‌ای دستگاه کپی
 • به‌کارگیری برنامه‌های فوق تخصصی دستگاه کپی
 • انجام هرگونه سرویس و تعمیر دستگاه‌ کپی قدیمی
 • شارژ و تعویض کارتریج دستگاه دیجیتال کپی
 • تعمیر دستگاه کپی دل و ریست آن (Reset Factory)
 • عیب‌یابی و تعمیر LSU Unit در مرکز تعمیرات کپی دل
 • تعویض ADF دستگاه کپی
 • تعویض SPF دستگاه کپی
 • تعویض Developer Unit دستگاه کپی
 • تعویض Finisher دستگاه کپی
 • تعویض Sorter دستگاه کپی
 • عیب‌یابی هیتر، ترمیستور و ترموستات دستگاه کپی
 • عیب‌یابی و اصلاح یونیت لیزر
 • تعویض پیکاپ دستگاه کپی
 • و هرگونه خدمات مرتبط با تعمیرات کپی دل
 • ارائه هر گونه مشاوره در زمینه شیوه‌ کار و نگهداری دستگاه کپی
 • عیب‌یابی خطاهای مربوط به دستگاه کپی دل
 • خطایابی بخش اسکن دستگاه کپی و اصلاح آن‌ها
 • اصلاح مشکلات مربوط به مسیر حرکت کاغذ
 • شارژ پودرهای سبک و سنگین دستگاه
 • عیب‌یابی و تشخیص قطعات معیوب دستگاه
 • اصلاح و تعمیر اختلالات مربوط به مسیر خروج کاغذ
 • عیب‌یابی و تعمیر سیستم هیتر دستگاه
 • تعویض Discharge
 • تعمیر AC Power در مرکز تعمیرات کپی دل
 • تعمیر قسمت High Voltage دستگاه کپی دل
 • تعمیرات کپی دل و مشکلات مربوط به Main Board
 • تعویض و جایگزینی قطعات دستگاه کپی مربوط به بخش Blank Lamp
 • رفع خطاهای مربوط به بخش درام
 • تعمیر برد فرمتر دستگاه کپی دل
 • تست و تنظیم دستگاه با استفاده از نقشه و کدهای مربوط به هر مدل از دستگاه کپی
 • تعمیر دستگاه کپی در بخش فیوزینگ و تعویض آن در صورت نیاز
 • پر کردن Toner

لینک‌های مفید

اخبار کپی دل و دیگر اخبار ماشین های اداری

شما کاربران گرامی با مراجعه به بخش زیر می توانید جدیدترین اخبار و رویدادهای مرتبط با دستگاه های کپی دل و سایر ماشین های اداری را دنبال نمایید. تیمی از کارشناسان ما در مرکز تعمیرات کپی دل جدیدترین اخبار و رویدادهای مرتبط با این حوزه را پیگیری کرده و از طریق فضای زیر با شما به اشتراک می گذارند.

پیگیری این اخبار شما را با جدیدترین محصولات و نوین ترین تکنولوژی های بکار رفته در آنها آشنا می سازد. اخبار درج شده در بخش زیر دریافت شده از معتبرترین سایت های داخلی و خارجی است و برترین رویدادها را شامل می گردد.

مقالات دستگاه کپی دل و دیگر مقالات ماشین های اداری

با مراجعه به بخش زیر می توان مقالات دستگاه کپی دل و دیگر مقالات ماشین های اداری را دریافت کرد. در این مقالات، مطالبی مرتبط با شیوه تعمیرات کپی دل، شیوه سرویس و بهسازی قطعات کپی دل و سایر دستگاههای کپی، مطالبی در ارتباط با معرفی اجزا و قطعات دستگاه های کپی و مواردی از این دست وجود دارد. مطالعه این مقالات، دانش عمومی و گاه تخصصی شما را در ارتباط با ساختار دستگاه کپی، اشکالات پیش آمده در دستگاه کپی و شیوه تعمیر آنها افزایش می دهد.

انواع دستگاه کپی دل و دیگر محصولات

آشنایی با انواع کپی دل و دیگر محصولات دل سبب می گردد تا اشخاصی که قصد خرید یکی از این تولیدات را دارند بهترین انتخاب را داشته باشند. بعلاوه آشنایی با اجزا و کیفیت ساخت این محصولات سبب می گردد تا کاربران گرامی بهترین روش جهت کار با این دستگاهها را برگزینند و از استهلاک آنها پیشگیری نمایند.

از این رو کارشناسان ما در مرکز تعمیرات کپی دل با واکاوی و آنالیز تعداد بیشماری از دستگاه های دل ، ویژگی های فنی و نرم افزاری این محصولات را استخراج کرده و از طریق فضای زیر به اشتراک می گذارند. انواع دستگاه کپی دل و دیگر محصولات در بخش زیر معرفی می گردند.

سوالات متداول تعمیرات کپی

پرسش های بیشماری از سوی کاربران دستگاه های کپی با مهندسان نمایندگی کپی در ایران در میان گذاشته می شود که غالب آنها سوالاتی درباره شیوه تعمیرات دستگاه های کپی و رفع اختلالات پیش آمده در آنهاست. مهندسان حاضر در مرکز تعمیرات کپی دل جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان خویش، پرسش های مرتبط با این محصولات را پس از بررسی های کارشناسانه پاسخ داده و در اختیار کاربران گرامی قرار داده اند. شما کاربران گرامی می توانید جهت مشاهده سوالات متداول تعمیرات کپی به بخش زیر مراجعه نمایید.

تعمیر دستگاه کپی

تعمیر دستگاه کپی یکی از برجسته ترین مراجع تخصصی تعمیر و فروش انواع برندهای دستگاههای کپی در ایران است. در این مرکز فروش و تعمیر پرطرفدارترین و پرفروش ترین دستگاه های کپی نظیر دستگاه کپی کونیکا مینولتا، توشیبا، شارپ، اچ پی، زیراکس، کانن، ریکو و… به صورت حرفه ای انجام می پذیرد. نمایندگی کپی در ایران در راستای ارائه‌ بالاترین سطح کیفی خدمات به همکاران و کاربران دستگاههای کپی، اساس کار خویش را بر استفاده از به‌روزترین و پیشرفته ‌ترین تجهیزات تعمیر نهاده است و خبره ترین مهندسان تعمیر را به همکاری فراخوانده است.

شما کاربران گرامی دارنده هر یک از مدلها و برندهای دستگاه کپی که هستید می توانید با مراجعه به نمایندگی کپی در ایران تخصصی ترین خدمات مورد نیاز خویش را در زمینه فروش و تعمیر آنها دریافت نمایید.