اشتراک گذاری

تعمیر چاپگر ریکو

تعمیر چاپگر ریکو ادعای بسیاری از مراکز فعال در این حوزه است که دلیل عمده این مطلب آمار بالای فروش چاپگر ریکو میباشد. به همین جهت کاربران بسیاری به این مراکز مراجعه نموده و درخواست تعمیر دستگاه خویش را دارند. اما آنچه که در عمل اتفاق می افتد خرابی دوچندان دستگاه و عدم رفع اختلالات پیشین است. دلیل این امر نیز غیراستاندارد و غیرمجاز بودن غالب مراکزی است که به ارائه خدمات مرتبط با تعمیر چاپگر ریکو می پردازند.

غالب تعمیرکاران این مراکز تخصصی در این حوزه نداشته و بی هیچ دانش فنی و آکادمیک و صرفاً با تکیه بر تجربه منتج از تعمیرات دیگر دستگاه ها اقدام به تعمیرات پرینتر ریکو می نمایند از این رو بدیهی است که تعمیرات انجام شده نتیجه مطلوبی در پی نداشته باشد و گاهاً به خرابی دوچندان دستگاه بیانجامد. جهت پیشگیری از بروز چنین رویدادهای ناخوشایندی بهتر است به نمایندگی ریکو و واحد تعمیر چاپگر ریکو مراجعه کنید و تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایید.

نمایندگی چاپگر ریکو

اگر از دارندگان هر یک از مدل های چاپگر ریکو هستید، لازم است بدانید دستگاه شما علی رغم کیفیت مناسب و کارایی بالای سخت افزارش، ممکن است با برخی از مشکلات و اختلالات در زمینه های مختلف روبرو شود. برخی از این اختلالات ممکن است به کیفیت چاپ و برخی به اجزای داخلی دستگاه مربوط شوند. آن چه در مواقع بروز مشکل در چاپگر ریکو ، حائز اهمیت است، عیب یابی و بررسی دقیق دستگاه توسط واحد تخصصی تعمیر چاپگر ریکو است.

این واحد تخصصی علاوه بر برخورداری از تجهیزات و امکانات ویژه، نیازمند کارشناسانی باتجربه و دوره دیده در این امر است. تعمیر تخصصی این مشکلات ، به صورت گارانتی شده و همراه با ضمانت نامه ی کتبی معتبر در اختیار کاربران گرامی قرار میگیرد. لازم به ذکر است که انجام سرویس های دوره ای و نظافت بخش های رار گیرنده در معرض گردو غبار، میتواند تا حدود زیادی از بروز مشکلات متعدد، بکاهد. با ما همراه باشید تا برخی از رایج ترین خدمات پشتیبانی از چاپگر های ریکو را بررسی کنیم.

تعمیر تخصصی مین برد چاپگر ریکو

تعمیر مین برد چاپگر ریکو، را میتوان از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در واحد تعمیر چاپگر ریکو دانست. مین برد یکی از مهمترین و محوری ترین اجزای پرینتر است که وظایف بسیار مهمی در عملکرد دستگاه، به عهده دارد. مین برد پرینتر در حقیقت مدیریت عملکرد کلی دستگاه را به عهده دارد. یک بخش مکانیکی است که تصمیم می گیرد خروجی اطلاعات وارد شده به پرینتر چگونه باشد. خرابی مین برد میتواند آسیب های بسیاری را برای دستگاه به همراه داشته باشد. عیب یابی و تعمیر مین برد نیازمند تخصص و مهارت بسیار بالایی ست که تمامی واحد ها و کارگاه های تعمیرات این نمایندگی ، به خوبی از آن بهره مند هستند.

حل تمام مشکلات درام چاپگر ریکو

از مهم ترین سرویس های نمایندگی تعمیر چاپگر ریکو ، میتوان به بازیابی و تعمیر درام در این تجهیزات اشاره کرد. حتما میدانید که درام وظیفه ی انتقال تصویر روی کاغذ را دارد و برای ایجاد تصاویر شفاف و با کیفیت مورد استفاده قرار میگیرد. تعمیر و بازیابی مشکلات درام نیازمند تخصص و مهارت ویژه ایست. چرا که ساختار این قطعه در عین سادگی، از پیچیدگی های فراوانی برخوردار است. خرابی درام میتواند کیفیت انجام چاپ را به صورت مستقیم نشانه بگیرد. از این رو یکی از اصلی ترین واحدهای تعمیر چاپگر ریکو ، برای رسیدگی و تعمیر مشکلات درام اختصاص یافته است.

تعمیرات کاغذکش چاپگر ریکو در کوتاه ترین زمان

از دیگر خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی تعمیر چاپگر ریکو را میتوان به بررسی و تعمیر عیوب مربوط به کاغذکش چاپگر اختصاص داد. کاغذکش به دلیل حجم کار و زمان کاری زیاد، در معرض استهلاک و خرابی های بسیاری قرار دارد. لازم است بدانید خرابی کاغذکش چاپگر ریکو، به طور کلی امکان اجرای دستور پرینت را منتفی می سازد. اگر کاغذ کش یا قطعات داخلی آن خراب باشد، ورود و خروج کاغذ با مشکل مواجه خواهد شد. خرابی این قطعه منجر به عدم عملکرد دستگاه می شود و به طور کلی دستگاه از کارایی خارج می شود. واحد تعمیر چاپگر ریکو ، قادر است در اسرع زمان، تعمیر و تعویض کاغذکش را به انجام رساند.

حل تخصصی مشکلات چاپگر ریکو را تنها از ما بخواهید

فیوزینگ از مهم ترین و اصلی ترین قطعات به کار رفته در انواع ماشین های اداری ریکو از جمله چاپگرهای پرطرفدار این برند به شمار میرود. این قطعه ممکن است بر اثر فشار بالای کاری و یا استفاده ی غیر اصولی، با مشکلات متعددی روبرو شود. بروز اختلال دراین قطعه میتواند مستقیما کیفیت چاپ را با مشکل روبرو کند. شناسایی و تعمیر مشکلات فیوزینگ در نمایندگی تعمیر چاپگر ریکو ، به صورت تخصصی و کارآمد به انجام میرسد. کارشناسان و متخصصان فعال در این بخش ، ضمن بهره مندی از تجربه ی بالای خود در امر تعمیر و تعویض فیوزینگ چاپگر ریکو، با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته ای که در اختیارشان قرار گرفته است، این سرویس را در حداقل زمان به انجام خواهند رساند.

تعمیر چاپگر ریکو و دیگر واحدهای تعمیرات ریکو

عمده فعالیت نمایندگی ریکو در دو حوزه‌ی تعمیر و فروش است اما تمرکز غالب این مرکز بر انجام خدمات پس از فروش و تعمیرات ریکو است. کادر مجرب و باسابقه‌ نمایندگی ریکو در بخش تعمیر، با بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، قادر به رفع و حل تمامی مشکلاتی می‌باشد که به هر دلیل ممکن است در محصولات ریکو ایجاد شده باشند.

عرضه خدمات و سرویس‌های ارائه شده در این مرکز با تأکید و تلاش در جهت حفظ حقوق مراجعان و کسب رضایت مشتریان گرامی انجام می پذیرد. جهت ارائه هر چه تخصصی تر خدمات و کسب رضایت مشتریان گرامی، خدمات این مرکز در واحدهای گوناگونی انجام می پذیرد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با واحدهای تعمیرات ریکو  به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات واحد تعمیر چاپگر ریکو

 • انجام آزمایشات جامع جهت تست کلیه قطعات و کارکرد آنها در پرینتر
 • حذف و نصب مجدد نرم افزار درایور چاپگر جهت برطرف نمودن اختلالات موجود و سازگاری بیشتر با سیستم عامل
 • اعزام کارشناس به محل مشتریان جهت بازدید، رفع اشکال و تعمیرات پرینتر در موارد فوریتی و اضطراری
 • تنظیم ، کنترل و کالیبراسیون تجهیزات چاپگر ریکو با توجه به مشخصات آنها
 • تفکیک کلیه اجزاء مکانیکی چاپگر جهت تشخیص قطعات معیوب و تعمیر آنها با استفاده از ابزار دستی و برقی
 • شارژ مواد مصرفی چاپگر ریکو توسط تونر ، جوهر و یا تانک های افزایش حجم جوهر
 • آنالیز کارآیی تجهیزات جهت بررسی عملکرد قطعات چاپگر
 • ترمیم کابل ها و سایر اتصالات در صورت خرابی و قطع شدن
 • تعمیرات کلیه قطعات مکانیکی و الکترونیکی پرینتر های جوهرافشان ، لیزری ، سوزنی و حرارتی
 • سرویس تخصصی کلیه قطعات پرینتر جهت بهینه سازی عملکرد دستگاه و کاهش استهلاک قطعات
 • تعمیر و تعویض قطعات مصرفی پرینتر ها جهت کاهش هزینه مصرفی
 • بروز رسانی قطعات و کیت های پرینتر در صورت ارائه از سوی کمپانی های سازنده جهت رفع اختلالات احتمالی و بهره گیری از کلیه امکانات دستگاه چاپگر
 • نصب و تنظیمات تجهیزات جانبی جدید از جمله نرم افزار درایور و ماژول های جانبی پرینتر
 • مشاوره و راهنمایی مصرف کنندگان در خصوص عملکرد دستگاه های چاپگر ، نگهداری آنها و سرویس های زمانبندی شده دوره ای
 • ارائه گزارش در خصوص صحت عملکرد و کارکرد تجهیزات و جزئیات مربوط به پرینتر
 • گرد زدایی ، روغن کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه سازی عملکرد پرینتر و نگهداری آن و همچنین پیشگیری از ازکارافتادگی آن

اخبار چاپگر ریکو و دیگر خبرها

اخبار نمایندگی ریکو در این بخش به اطلاع شما کاربران گرامی خواهد رسید. اخبار این بخش شامل جدیدترین رویدادها در کمپانی ریکو است که هرروز بررسی شده و در اختیار شما کاربران گرامی قرار می گیرد. به خاطر داشته باشید که در صورت بروز نقص در هرکدام از انواع محصولات ریکو، جهت تعمیرات فقط با نمایندگی ریکو تماس بگیرید.

نمایندگی ریکو علاوه بر تعمیر محصولات این شرکت، خدمات دیگری چون شرح اخبار را به کاربران گرامی ارائه می دهد. کاربرانی که در جستجوی جدیدترین اخبار کمپانی ریکو هستند. ازین پس مشکلی در خصوص یافتن اخبار مورد نظر خود نخواهند داشت. جهت مطالعه ی اخبار ما را همراهی کنید.

مقالات چاپگر ریکو و دیگر مقالات

نمایندگی ریکو با راه اندازی بخش مقالات تعمیرگاه تخصصی ریکو سعی در ارتقای سطح علمی کاربران دارد . در این بخش تلاش کرده ایم علاوه بر مقاله های تخصصی ، مقالات عمومی نیز ارائه دهیم . درواقع از این طریق سعی داریم رضایت تمامی کاربران نمایندگی را کسب نماییم .

لازم به ذکر است ، کارشناسان متبحر مرکز با تکیه بر مهارت خود به فراهم کردن این مقالات کوشیده اند . منابع این مقالات به تایید مراکز معتبر علمی رسیده است . ضمنا در حیطه تعمیر چاپگر ریکو نیز ، مقالاتی در این بخش گنجانده ایم .

انواع چاپگر ریکو و دیگر محصولات

 شرکت ریکو در تولید محصولات مختلف از جمله ، چاپگر، دستگاه فتوکپی ، فکس و پروژکتور فعالیت دارد. در صورت انتخاب درست دستگاه و استفاده ی بهینه از آن می توانیم عمر مفید دستگاه ریکو را افزایش دهیم. آشنایی با قطعات مختلف چاپگر ریکو و کاربرد آن ها ضمن یاری ما در یک انتخاب مناسب آگاهی ما را جهت استفاده ی بهتر و بهینه تر از دستگاه افزایش می دهد.

واحد تعمیر چاپگر ریکو ، ضمن معرفی مشخصات مختلف چاپگرهای ریکو ، تعمیرات مدل های مختلف چاپگر ریکو را به عهده دارد. تعمیر چاپگرهای لیزری سیاه و سفید و رنگی، تعمیر چاپگر لیزری رنگی. ( Laser color Printer ) تعمیر چاپگر چند کاره. ( Multifunction ) ، تعمیر چاپگر قابل حمل. ( Portable Printer) ، تعمیر چاپگر جوهرافشان Inkjet و…

سوالات متداول تعمیر چاپگر ریکو

پاسخگویی به سوالات کاربران ریکو از دیگر خدمات واحد تعمیر چاپگر ریکو می باشد. در این قسمت، جهت رفع نیاز کاربران محصولات کمپانی ریکو گام برمی داریم. در صورتی که هر گونه پرسش در خصوص تعمیر چاپگر ریکو ، قطعات و نحوه ی استفاده از آن ها دارید. می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود درسایت اقدام کرده و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

کارشناسان تعمیر چاپگر ریکو در راستای برطرف کردن نیاز کاربران گرامی سوالات متداول و کاربردی را مورد بررسی قرار داده و پس از پاسخگویی به آن ها، در سایت بارگذاری خواهند نمود. علاوه براین، امکان ارائه ی خدمات مشاوره در محل برای کاربران ریکو فراهم گشته است.

4.5/5(4 امتیاز)