اشتراک گذاری

تعمیر درام دستگاه کپی

درام یکی از اجزای دستگاه کپی است که نقشی حیاتی در کارکرد صحیح این دستگاه دارد. این قطعه ظاهری میله ای و استوانه ای شکل دارد. مسئول، انتقال تصویر بر روی کاغذ است. درام دستگاه کپی ، غلتک استوانه ای شکل است که سطحی براق دارد و رسانای نور بوده و می توان در آن الکتریسیته ساکن ایجاد کرد.

عملکرد و ساختار درام در پرینتر و دستگاه کپی تفاوت چندانی ندارد و این قطعه در هر دو دستگاه وظیفه انتقال تصویر بر روی کاغذ را بر عهده دارد. لیکن تمایزی که می توان بین کارکرد درام در دستگاه فتوکپی و چاپگر یافت شیوه انتقال تصویر تابانده و ذخیره شده بر روی درام بر روی سطح کاغذ است. خدمات تخصصی تعمیر درام دستگاه کپی و پرینتر ریکو در واحد تعمیر دستگاه کپی ریکو  با بالاترین سطح کیفی و گارانتی معتبر خدمات ارائه می گردد.

درام دستگاه کپی

نکات مهم تعویض و تعمیر درام دستگاه کپی

به علت ساختار ساده و قیمت نسبتا پایین، زمانی که درام دچار نقص فنی می شود، تعویض آن به صرفه تر، ساده تر و کار راه انداز تر خواهد بود. توجه داشته باشید که هر گونه تغییر شکل در این قطعه مانع از عملکرد درست آن خواهد شد. درام را از ضربه و فشار حفظ کنید.

آن را مدت زمان طولانی در زیر نور خورشید نگه ندارید. عمده ترین مشکل دارم که مانع از عملکرد صحیح آن می شود، کثیفی و آلودگی درام است. اگر درام دستگاه کپی دچار آسیب شد و قصد تعویض یا تعمیر آن را داشتید، دقت کنید که در هنگام خارج کردن آن به تونر کارتریج آسیب وارد نکنید.

چرا باید درام دستگاه کپی را تعمیر کنیم؟

وقتی با مشکلاتی نظیر خطوط و نقاط غیر عادی مواجه می شوید، درام هم در کنار سایر قطعات دستگاه کپی می تواند مظنون واقع شود. با اثبات عملکرد غلط و نادرست دستگاه کپی به دلیل خرابی درام، باید برای تعمیر درام دستگاه کپی ریکو سریعا وارد عمل شویم. بد نیست بدانید پس از هر ۳ بار شارژ کاتریج باید درام دستگاه کپی را تعویض کنید.

در بعضی از مدل های دستگاه کپی، درام و تونر را می توان از هم جدا کرد؛ از این رو معمولا هم جداگانه تعویض می شوند. گاهی نیز بعضی از تونر کارتریج ها به همراه درام دستگاه کپی هستند که باید همزمان تعویض شوند. به طور کلی برای پایدار ماندن عملکرد دستگاه کپی باید به قطعه درام توجهی ویژه داشته باشید.

زمان تعویض درام دستگاه کپی ریکو

  • هنگام بالا بودن حجم کار
  • وقتی درام آسیب دیده است
  • بار اول که کارتریج را شارژ می کنیم

تعمیر دستگاه کپی ریکو

تعمیر دستگاه کپی یکی از خدماتی است که بسیاری از کاربران به آن نیاز دارند. این دستگاه در طول زمانی که کار می کند، به طور ناخودآگاه استهلاک بسیاری را متحمل می شود. به دنبال این استهلاک اجباری همه قطعات این دستگاه تحت تاثیر قرار می گیرد و مشکلات ریز و درشتی پیدا می شوند.

برای تعمیر دستگاه کپی ابزار و دستگاه های مدرن و پیشرفته در اختیار داریم. می توانیم هر گونه مشکل را به طور اساسی ریشه یابی و برطرف کنیم.

تعمیرات ریکو

کمپانی ریکو تولید کننده انواع دوربین ها و تجهیزات اداری؛ از قبیل پرینترها، دستگاه‌های فتوکپی و دورنگارها است. هر یک از این محصولات در فضایی جداگانه و به صورت کاملا تخصصی بررسی و ارزیابی می شود. هر یک از واحد های تعمیرات ریکو به ابزار و دستگاه های پیشرفته و مدرن مجهز هستند.

تعمیرکاران و تکنسین ها در هر یک از این واحد ها تنها در حوزه کاری خود فعالیت می کنند و در آن زمینه خاص تجربه ای طولانی و طلایی دارند. هر یک از این واحد های تعمیراتی تخصصی به آرشیوی قوی از قطعات جانبی دسترسی دارند.

به همین دلیل است که به راحتی می توانند خدمات تعویض را هم با کیفیت برتر و امنیت بیشتر انجام دهند. اطمینان می دهیم که با انتخاب این مرکز تعمیراتی لذت دلنشین یک تعمیر بی عیب و نقص و اساسی را خواهید چشید و خواهید توانست دستگاه سالم خود را دوباره ملاقات کنید.

نمایندگی ریکو

در نمایندگی ریکو می توانید حس خوب خرید و برخورداری از خدمات پس از فروش متمایز را دریافت کنید. در این نمایندگی تلاش کرده ایم در حوزه فروش و خدمات پس از فروش هر یک از محصولات ریکو به عنوان مرجع و منبعی معتبر شناخته شویم که کاربر را در هر شرایطی حمایت و پشتیبانی می کند.

در نمایندگی ریکو می توانید با استفاده از خدمات و تسهیلات متمایز انتخابی بهینه و به صرفه داشته باشید. در این نمایندگی می توانید با استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان و تخصصی در مورد محصول مورد نظر اطلاعاتی جامع و مفید به دست آورید؛ این سرویس به شما این امکان را می دهد تا  با در نظر گرفتن مشخصات محصول مورد نظر و شرایط اختصاصی خودتان انتخابی بهینه داشته باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و جزئیات بیشتر را از زبان کارشناسان ما جویا شوید.

اخبار، اطلاعات، مقالات مرتبط و سوالات متداول کاربران درباره کمپانی ریکو را در سایر قسمت های سایت دنبال کنید

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩