اشتراک گذاری

قیمت دستگاه کپی

در انتخاب و خرید یک دستگاه کپی فاکتورهای متعددی دخیل است که در این میان قیمت دستگاه کپی در کنار نوع این دستگاه و کارایی آن یکی از مهم‌ترین‌هاست. درباره قیمت دستگاه کپی سوالی که معمولا برای کاربران پیش می آید این است که با وجود امکانات و سرعت برابر دستگاههای چندکاره لیزری و فتوکپی چرا دستگاههای فتوکپی قیمت بیشتری دارند؟

پاسخ این سوال آن است که اگرچه دستگاههای چندکاره در مقایسه با دستگاههای فتوکپی سرعت بیشتری دارند اما توان ماهانه آنها در قیاس با دستگاههای فتوکپی بسیار کمتر است. بنابراین اگر چه شما در چند دقیقه می‌توانید تعداد بیشتری پرینت یا کپی با یک دستگاه چندکاره لیزری بگیرید ولی دستگاه فتوکپی ساعات متوالی طولانی تری در روز کار می کند به علاوه این که تونر های با حجم بسیار بالا و با قیمت مناسب تر مصرف میکنند و هزینه چاپ بسیار پایین تری دارند. از همین روست که قیمت دستگاه کپی بالاتر است.

قیمت دستگاه کپی

قیمت دستگاه کپی ؛ ارزانترین‌ها و گرانترین‌ها

در این بخش برآنیم تا برخی دستگاه های کپی را بر اساس بازه قیمتی که دارند به شما معرفی نماییم. در این بخش از درج قیمت دقیق هر دستگاه خودداری شده است زیرا قیمت دستگاه کپی به توجه به نوسانات بازار یکسان و ثابت نیست و مرتباً در حال تغییر است.

بنابراین در ارتباط با قیمت دستگاه‌های کپی به ذکر این نکته بسنده می کنیم که در دستگاه های معرفی شده به عنوان ارزان‌ترین‌ها، قیمت زیر پنج میلیون تومان درنظر گرفته شده است و در گرانترین‌ها، قیمت دستگاه کپی بین شش میلیون تا بیست میلیون بوده است. قیمت های ذکر شده مربوط به خردادماه هزار و سیصد و نود و هفت می باشد.

قیمت دستگاه کپی ؛ گرانترین‌ها

 • دستگاه کپی شارپ مدل AR-M460NX
 • دستگاه کپی شارپ مدل AR-M452X
 • دستگاه کپی توشیبا مدل e-STUDIO 4508A
 • دستگاه کپی شارپ مدل AR-X311N
 • دستگاه کپی توشیبا مدل e-STUDIO 3008A
 • دستگاه کپی لیزری رنگی کانن مدل imageRUNNER C3025i
 • دستگاه کپی توشیبا مدل se307
 • دستگاه کپی شارپ مدل AR-6023N
 • دستگاه کپی چاپ دورو توشیبا مدل Es-2007
 • دستگاه کپی شارپ مدل AR-6020D

قیمت دستگاه کپی ؛ ارزانترین‌ها

 • دستگاه کپی توشیبا مدل e-STUDIO 2303A
 • دستگاه کپی توشیبا مدل Es-2077
 • دستگاه کپی توشیبا مدل e-STUDIO 2303AM
 • دستگاه کپی شارپ مدل AR-X201
 • دستگاه کپی A3 شارپ مدل AR-6020
 • دستگاه کپی کانن مدل imageRUNNER 2204
 • دستگاه کپی کانن مدل imageRUNNER 2520
 • دستگاه کپی توشیبا مدل e-STUDIO 2309A

مشاوره برای خرید و قیمت دستگاه کپی

یک خریدار آگاه پیش از تهیۀ هر کالایی من‌جمله دستگاه کپی، تمامی جوانب را سنجیده و با بررسی‌های کارشناسانه نسبت به خرید اقدام می‌نماید. پیش از اقدام به خرید، آگاهی از ویژگی‌هایِ یک محصول به ویژه محصولات الکترونیکی، اهمیت دوچندان می‌یابد. زیرا خریدار ممکن است هزینۀ بسیاری صرف خرید آن‌ها کند و در صورتی که کالای بی‌کیفیتی را انتخاب نماید، در کوتاه مدت این کالا دچار ایراد گردیده و هزینه‌هایی را بابت تعمیر به خریدار خود تحمیل می‌کند.

از همین رو پیشنهاد کارشناسانِ مرکز کپی آن است که پیش از هر اقدامی، از راهنمایی‌ها و مشاوره‌‌های کارشناسان حاضر در این مرکز درباره قیمت دستگاه کپی، امکانات و کارایی آن و … بهره‌مند گردید. کارشناسان حاضر در این مجموعه تمامی اطلاعات تخصصی و فنی مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهند داد و یاری‌گر شما جهت یک خرید هوشمندانه خواهند بود.

معرفی کامل دستگاه به مراجعان، شرح ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری محصول، مقایسه دستگاه مورد نظر با سایر دستگاه های هم رده از نظر قیمت دستگاه کپی و سایر ویژگی‌ها، شرح مزایا و معایب دستگاه، ارائه پیشنهاداتی بر اساس بودجه و نیاز خریدار و مواردی از این دست برخی از خدمات ارائه شده در  نمایندگی دستگاه کپی می باشد.

واحدهای تعمیرات دستگاه کپی

تعمیرات کپی در این مرکز به دست کارشناسان زبدۀ این حوزه و با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر انجام می‌پذیرد. متدهای به کار رفته در این مرکز پس از آنالیز دستگاه‌های کپی بی‌شماری جمع‌آوری و تدوین گشته ‌اند از این‌رو مجموعه‌ای از بهترین شیوه‌های تعمیر هستند. تسلط کارشناسان مرکز تعمیرات کپی بر نوین‌ترین متدها این امکان را فراهم آورده تا غالب اختلالات سخت‌ افزاری و نرم ‌افزاری دستگاه های کپی به بهترین شیوه رفع و برطرف گردند.

استفاده از مواد اولیۀ با کیفیت و عالی، جایگزینی قطعات معیوب با قطعات اصلی و شرکتی، استفاده از پیشرفته‌ترین ابزار آلات لحیم کاری و ترمیم و … از جمله عوامل موفقیت کارشناسان مرکز تعمیرات کپی در تعمیر و ترمیم دستگاه‌های معیوب کپی هستند. واحدهای تعمیرات کپی در بخش زیر معرفی شده است.

مرکز تخصصی دستگاه کپی

نمایندگی دستگاه کپی با استفاده از متخصصانی مجرب و کارشناسانی زبده تمام تعمیرات دستگاه کپی را به عهده می گیرد. تعمیرات دستگاه کپی کاری نیازمند مهارت می باشد که تمام این متخصصان دارای دانش و مهارت مربوطه می باشند. تعمیر دستگاه کپی با استفاده  از تجهیزات پیشرفته و به روز در این مرکز انجام می شود.

شما تنها با مراجعه به این مرکز می توانید از تعمیر دستگاه خود اطمینان داشته باشید. تمام قطعات تعویض شده برای دستگاهتان دارای ضمانت اصالت کالا می باشند.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩