اشتراک گذاری

نمایندگی Xerox

نمایندگی Xerox در «بخش فروش»، بر فروش و عرضه تمامی محصولات کمپانی Xerox و در بخش تعمیر بر ارائه تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیرات زیراکس تمرکز دارد. نمایندگی زیراکس در ایران کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به همکاری فراخوانده تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در موبایل‌های خود را – اعم از نواقص سخت‌افزاری و نرم‌افزاری- تعمیر و رفع کنید و از مراجعه به مراکز دیگر بی‌نیاز باشید.

نمایندگی Xerox

ویژگی‌های نمایندگی مجاز 

یکی از ویژگی‌های منحصربفرد نمایندگی Xerox آن است که تمامی خدمات ارائه شده در آن بر اساس اصول و استانداردهای بین‌المللی، به ویژه استانداردهای وضع شده از سویِ کمپانیِ دل انجام می‌پذیرد. تمامی کارشناسان این مرکز بدلیل تأکید مدیریت بر رعایت اصل مشتری مداری و حفظ حقوق مشتریان محترم ملزم به رعایت قوانین وضع شده در زمینه احترام به ارباب رجوع، تکریم ارباب رجوع، ارائه راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم و ارائه برترین کیفیت هستند.

خدمات ارائه شده در نمایندگی Xerox در پارتهای تخصصی مجزایی انجام می‌پذیرند که شما کاربران گرامی می‌توانید با مراجعه به بخش واحدهای تعمیرات Xerox با هر یک از آنها آشنا شوید و اطلاعات موردنیاز خویش را کسب نمایید.

نمایندگی Xerox و واحدهای تعمیرات

 کارشناسان حاضر در نمایندگی Xerox به دلیل بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر قادر به رفع و حل تمامی عیوب و اختلالاتی می‌باشند که ممکن است به هر دلیل در محصولات Xerox پدید آمده باشند. مهندسان حاضر در مرکز تعمیرات نمایندگی Xerox ، عیوب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دستگاه‌های زیراکس را به گونه‌ای رفع می‌سازند که احتمال بازگشت عیب پس از تعمیر به حداقل میزان ممکن برسد. این امر، هم بدلیل بهره‌مندی مهندسان این مجموعه از به‌روزترین دانش و مهارت‌های تعمیر و هم بدلیل در اختیار داشتن ابزارآلاتی است که بالاترین سطح سازگاری و تناسب را با محصولات زیراکس دارند.

برخورداری نمایندگی تعمیرات زیراکس از پیشرفته‌ترین تجهیزات عیب‌یابی و تعمیر نیز سبب گشته تا مهم‌ترین گام در تعمیرات، یعنی همان تشخیص صحیح اشکال پیش آمده در دستگاه و منشاء آن- به درستی صورت گرفته و تعمیراتی کامل و بی عیب و نقص بر روی دستگاه‌ها پیاده گردد.

بگونه‌ای که غالب دستگاه‌های تعمیر شده در نمایندگی Xerox ، کیفیت اولیه خویش را بازیافته و بدل به دستگاهی نو و کارآمد می‌گردند. جهت آشنایی هر چه بیشتر شما کاربران گرامی، واحدهای تعمیرات Xerox در بخش زیر معرفی می‌گردند.

گارانتی خدمات در نمایندگی Xerox

گارانتی خدمات در نمایندگی Xerox اگرچه بسته به نوع سرویس دریافت شده متفاوت است لیکن تمامی خدمات ارائه شده در این مجموعه را شامل می‌گردد. گارانتی خدمات ارائه شده دراین مرکز از آن روست که تیمی متخصص از تعمیرکاران و کارشناسان فروش با نمایندگی زیراکس همکاری می‌کنند و میزان خطا در سرویس‌های ارائه شده بسیار اندک است.

مهندسان و کارشناسان نمایندگی Xerox با در اختیار داشتن تجهیزات الکترونیکی-فنی پیشرفته و برخورداری از بالاترین سطح مهارت، قادر به رفع تمامی مشکلات و نواقص موجود در دستگاه‌های زیراکس هستند. تعمیرات Xerox در این مرکز محدود و منحصر به دستگاهی خاص نیست و تمامی محصولات Xerox را شامل می‌گردد.

بد نیست بدانید که در نمایندگی زیراکس و در روند تعمیرات دستگاه‌های معیوب این برند صرفاً از قطعات اورجینال استفاده می‌شود و در صورت نبود قطعه در بازار داخلی، قطعه موردنیاز پس از هماهنگی‌های انجام شده با مشتری از خارج کشور وارد خواهد شد. در شرایط ویژه و خاص نیز، یک دستگاه جدید خریداری شده و جهت دستیابی به قطعات موردنیاز، اجزاء آن اوراق می‌گردد.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول در سایر بخش‌های وب سایت معرفی می‌گردد.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩