اشتراک گذاری

کاهش درآمد زیراکس

کاهش درآمد زیراکس در گزارش‌های مالی ارائه شده این شرکت در سه ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۷ مشهود است. کمپانی زیراکس، از بزرگترین تولیدکنندگان وسایل الکترونیک، خصوصا ماشین‌های اداری، در جهان بشمار میرود. این کمپانی، هر سه ماه یکبار اقدام به محاسبه و ارائه گزارش‌های مالی خود می‌کند. آخرین گزارش مالی زیراکس، حکایت از کاهش درآمد زیراکس دارد که در ادامه به بررسی جزئیات این گزارش خواهیم پرداخت.

کاهش درآمد زیراکس

علل کاهش درآمد زیراکس در گزارش‌های مالی

شرکت زیراکس در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ ، درآمد مبتنی بر اصول پذیرفته شده حسابداری را برای هر سهم (EPS) به مقدار ۶۷ سنت افزایش داده که این رقم، افزایش ۱٫۵ درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می دهد. لازم به ذکر است که ۲۲ سنت از این مقدار افزایش، استهلاک غیرقانونی، بازسازی و هزینه‌های مربوطه و نیز هزینه‌های مربوط به بازنشستگی خاص را شامل می‌شود.

در مجموع، درآمد ۲٫۵ میلیارد دلاری، نشان دهنده این نکته است که درآمد سالیانه شرکت زیراکس، ۵٫۰ تا ۵٫۹ درصد نسبت به سالهای منتهی به امسال کاهش یافته است. این در حال است که حاشیه عملیاتی تنظیم شده ۱۲٫۲ درصد نیز در مقایسه با سال گذشته، به میزان ۰٫۴ درصد کاهش را تجربه نموده است.

بهبود شرایط درآمدزایی شرکت زیراکس

گزارش های مالی شرکت زیراکس در سه ماهه اخیر، نشان داده که هدایت جریان نقدی عملیاتی برای نشان دادن تأثیرات خالص، به یک بروزرسانی کلی نیاز دارد. جف جاکوبسون، مدیر اجرایی کمپانی Xerox عنوان کرده است که ” کاهش درآمد زیراکس بطور متوالی بهبود یافته است و ما انتظار داریم تا در ادامه سال نیز به این روند بهبودی ادامه دهیم.”

جاکوبسون همچنین افزود: “تمام ۲۹ مورد از محصولات OfficeKeys جدید ما در حال حاضر در دسترس هستند و به مشتریان بزرگ و کوچک در سراسر جهان عرضه می‌شوند. چشم انداز ما، ادامه سوددهی در سه ماهه چهارم سال است.“

در مجموع می‌توان گفت که با توجه به بحران مالی موجود در جهان، شرکت زیراکس نیز از تزلزلات مالی در امان نبوده است. اما با هوشمندی توانسته آثار این بحران را در درآمد خود کمرنگ تر کرده و علی رغم کاهش درآمد در چند ماهه اخیر، مسیر رو به افزایش را در پیش گرفته است.

نمایندگی زیراکس و واحدهای تعمیرات زیراکس

نمایندگی زیراکس در ایران با تیمی از مجرب‌ترین و متعهدترین کارشناسان، قادر به تعمیر و سرویس تمامی قطعات سخت‌افزاری و اختلالات نرم‌افزاری دستگاه‌های این شرکت می‌باشد. مدیریت این مجموعه به شما این اطمینان را می‌دهد که در صورت نیاز به تعمیر و تعویض یک دستگاه تمامی قطعات معیوب با قطعات اورجینال جایگزین خواهد شد.

امتیازات دیگر مرکز تعمیرات زیراکس صرفه‌جویی در زمان و هزینه، سرعت بالای انجام تعمیرات، انجام مشاوره پیش از تعمیر و اعلام نتیجه‌ نهایی پس از تعمیر و سرویس دستگاه‌هایی است که سایر همکاران قادر به تعمیر آنها نبوده‌اند. در نمایندگی زیراکس کلیه تعمیرات با تضمین بهترین قیمت به شما مشتریان گرامی ارائه خواهد شد. جهت آشنایی با دیگر واحدهای تعمیرات زیراکس می‌توانید به بخش زیر مراجعه نمایید.

 

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩