اشتراک گذاری

بلید دستگاه کپی کیوسرا

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

یکی از قطعات مهم قرار گرفته در دستگاه کپی کیوسرا بلید نام دارد. عملکرد این قطعه شامل تمامی دستگاه های کپی میشود. بلید در واقع یک لاستیک الکتریکی خنثی میباشد که در اکثر دستگاه های پرینتر لیزری ودستگاه کپی کیوسرا جزئی ضروری است که پس از اتمام عملیات کپی در دستگاه تونر مازاد بر روی گیرنده نوری یا همان درام را که وظیفه انتقال تونر بر روی کاغذ را دارد پاک کرده تا در پرینت بعدی این تونر ها بر روی کاغذ ریخته نشوند، به مخزن مخصوصی که جهت این کار در کارتریج دستگاه فتوکپی کیوسرا است منتقل میکند.

این قطعه ی مهم، ممکن است به دلایل مختلفی با اشکال در عملکرد روبرو شود. در چنین مرحله ای کارشناسان تعمیرات بلید دستگاه کپی کیوسرا در نمایندگی دستگاه کپی بر اساس میزان آسیب وارد شده به بلید، گزینه ی تعمیر و یا تعویض آن را روی میز قرار میدهند. در ادامه به بررسی دقیق تر این مسئله خواهیم پرداخت.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”892″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” bg_color_value=”#f4f4f4″][vc_column][vc_column_text]

پیشگیری از خرابی بلید دستگاه کپی کیوسرا

تمیزسازی و گردگیری بلید : کارشناسان واحد تعمیرات بلید دستگاه کپی کیوسرا ، توصیه میکنند پاکسازی و تمیز کردن بلید دستگاه فتوکپی بدون استفاده از هر گونه محلولی انجام شود. برای تمیز کردن بلید بهتر است از دستمال نخی بدون پرز استفاده کنید.

نگهداری از بلید دستگاه کپی : نخستین و البته مهم‌ترین نکته‌ای که درباره بلید دستگاه کپی کیوسرا قابل ذکر است آن است که مخزن‌های آن هر چند وقت یکبار تخلیه شود.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

خرابی بلید دستگاه کپی کیوسرا

همان طور که گفته شد، بلید ، قطعه‌ای از پلاستیک الکتریکی خنثی است که پس از انجام عملیات چاپ ، تونر مازاد باقی مانده بر روی گیرنده نوری یا درام را پاک میکند. این یعنی بلید دستگاه کپی کمک می‌کند تا تونرها، به جای حرکت به سمت کاغذ ، به درون مخزن مخصوصی منتقل شوند که برای همین کار در کارتریج تعبیه شده‌اند. پس میتوان انتطار داشت این قطعه به دلیل فشار بسیار بالای کاری، در معرض استهلاک قرار بگیرد.

لبه بلید ، از پلاستیک بسیار حساسی تشکیل شده است که خراش و یا دفرمه شدن آن، افت کیفیت چاپ را در پی خواهد داشت. معمولاً آنچه که باعث خرابی و اختلال در عملکرد بلید دستگاه فتوکپی می‌گردد استهلاک آن است. کار کردن بیش از حد این قطعه و عدم تعویض آن ، حتی ممکن است به شکستگی این قطعه نیز بی انجامد. در چنین مواقعی کارشناسان تعمیر بلید دستگاه کپی کیوسرا ، با بررسی دقیق قطعه میزان آسیب را به اطلاع کاربر میرسانند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

تعمیرات بلید دستگاه کپی کیوسرا

تعمیرات بلید دستگاه کپی کیوسرا یکی از تخصصی ‌ترین سرویس‌های ارائه شده توسط کارشناسان واحد تعمیرات نمایندگی کپی کیوسراست؛ این خدمات که منطبق بر سطح استاندارد جهانی انجام میگیرد، موجب رضایت بسیاری از کاربران گردیده است. چرا که این سرویس توسط خبره‌ ترین کارشناسان تعمیر و پس از طی مراحل دقیق عیب‌ یابی دستگاه انجام می‌پذیرد. همانطور که گفته شد، کارشناسان پس از انجام مراحل عیب یابی و بررسی دقیق خرابی از طریق خارج ساختن سیم شارژر و درام و در نهایت بلید،  تشخیص میدهند بلید قابل تعمیر است یا خیر؟ تعوض بلید دستگاه کپی کیوسرا، به عنوان گزینه ی آخر در نظر گرفته میشود. در صورت تعویض بلید دستگاه فتوکپی کیوسرا ، این قطعه حتما به تونر آغشته می‌گردد تا از گیر کردن‌های احتمالی آن جلوگیری شود. لازم به ذکر است، گیر کردن بلید ضمن اختلال در فرآیند چاپ، سبب خط افتادن بر روی درام نیز می‌گردد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” bg_color_value=”#f4f4f4″][vc_column][vc_column_text]

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کیوسرا

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی کیوسرا، به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان تعمیر خود، تمامی عملیات اجرا شده به دست کادر فنی خویش را گارانتی نموده. این خدمات از بالاترین کیفیت ممکن برخوردارند و در زمانی کوتاه، در اختیار کاربران عزیز قرار خواهند گرفت. کارشناسان و متخصصان تعمیرات کپی کیوسرا، ضمن تسلط و اشراف بر نوین‌ترین متدها این امکان را فراهم آورده تا اختلالات سخت‌ افزاری و نرم ‌افزاری دستگاه‌های کپی کیوسرا به بهترین شیوه رفع و برطرف گردند. نمایندگی کیوسرا با تجهیز کادر فنی خویش به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا، فضایی فراهم آورده که در آن امکان ارائه تمامی خدمات مورد نیاز کاربران، منطبق بر بالاترین سطح از استاندارد های جهانی، است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_carousel columns=”4″ items_quantity=”8″ items_layout=”blog_side_image” carousel_dots=”1″ taxonomy_category=”%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%da%a9%db%8c%d9%88%d8%b3%d8%b1%d8%a7,%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84-%da%a9%db%8c%d9%88%d8%b3%d8%b1%d8%a7,%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa”][/vc_column][/vc_row]

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩