اشتراک گذاری

شارژ تونر دستگاه کپی

[vc_row content_placement=”middle”][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

شارژ تونر دستگاه کپی یکی از رایج ترین خدماتی ست که نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی ، به کاربران خود ارائه میدهد. شاید بد نباشد پیش از پرداختن به نحوه ی شارژ تونر دستگاه کپی ، کمی با ساختار این ماده ی حیاتی در ماشین های اداری آشنا شویم. تونر در واقع یک ماده ی مصرفی در پرینتر و ماشین های کپی لیزری است. تونر، از طریق ذوب بر روی کاغذ چاپ می‌نشیند. باید توجه داشت که هر یک از دستگاه‌های کپی و پرینتر، تونر مخصوص با کد مشخص دارند؛ به همین دلیل توصیه میشود، به هنگام تهیه ی تونر، از سازگاری آن با کارتریج دستگاه اطمینان حاصل کنید.

لازم است بدانید، در صورت استفاده از تونر ناسازگار با کارتریج، احتمال ورود آسیب به اجزای داخلی کارتریج و دستگاه کپی وجود دارد. وقتی گفته میشود، تونر کارتریج به اتمام رسیده، در واقع پودر تونر آن تمام شده است. تونرها به طور کلی در چهار رنگ آبی، قرمز، زرد و مشکی، تولید میشوند که تونرهای مشکی بیشترین استفاده را در میان سایر تونرها دارند. رعایت استاندارد های لازم در شارژ تونر دستگاه کپی و استفاده از مواد مرغوب، میتواند تضمین بخش کیفیت چاپ دستگاه باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”7487″ size=”full” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” bg_color_value=”#f4f4f4″][vc_column][vc_column_text]

شارژ یا تعویض کارتریج کدام بهتر است ؟

شارژ یا تعویض کارتریج دستگاه کپی ؟ این سوالی ست که بسیاری از کاربران به محض تمام شدن تونر کاتریج دستگاه کپی خود، با آن مواجه میشوند. برای تکمیل اطلاعات کاربران ذکر این نکته ضرورت دارد که شارژ کارتریج دستگاه کپی ، به طور کلی به صرفه تر از تعویض آن با یک کارتریج جدید است. این در حالی ست که کاربر، برای تعویض کامل کارتریج، نیازمند پرداخت هزینه هایی به مراتب بیشتر است. جالب است بدانید که با هر بار شارژ تونر کارتریج ، میتوان تنها به هفتاد تا هشتاد درصد کارکرد یک کارتریج اورجینال دست پیدا کرد. این یعنی فرق چندانی بین کارتریج شارژ شده با کارتریج نو وجود نخواهد داشت.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

شارژ تونر دستگاه کپی

همانطور که گفتیم، شارژ تونر دستگاه کپی ، نسبت به تعویض کارتریج هزینه ی کمتری دارد و انتخاب اول بسیاری از کاربران است. در بازگرداندن کیفیت چاپ دستگاه کپی به هنگام شارژ تونر دستگاه کپی، نکات مهم زیادی می بایست مورد توجه قرار گیرد. یکی از مهم ترین این نکات تهیه ی تونر متناسب با نوع دستگاه کپی است. تونر استفاده شده باید از نوع مرغوب و با کیفیت باشد. کارشناسان نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی، به محض مراجعه ی کاربران، اقدامات لازم را برای شارژ تونر دستگاه کپی ، به جا خواهند آورد. چرا که تاخیر در این امر میتواند دستگاه را دچار اختلال کند. اگر شما نیز به تازگی متوجه تمام شدن تونر مصرفی دستگاه کپی خود، شده اید، میتوانید با تماس یا مراجعه به شعب این نمایندگی ، از راهنمایی های مشاوران این مراکز، بهره مند گردید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

شارژ تونر دستگاه کپی در محل

یکی دیگر از خدمات نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی ، ارائه سرویس هایی نظیر شارژ تونر دستگاه کپی در محل است. کاربرانی که به هر جهت تمایل به مراجعه ی حضوری به محل نمایندگی تعمیرات کپی را نداشته باشند، میتوانند این سرویس را در محل کار یا سکونت خود دریافت نمایند. کارشناسان زبده ی این امر، به محض تماس کاربر با نمایندگی، به محل اعزام میشوند و اقدام به شارژ تونر دستگاه مورد نظر خواهند نمود. بهره مندی از این سرویس ها، موجب صرفه جویی در زمان و هزینه ی بسیاری از کاربران گردیده است. قابل ذکر است که هم اکنون این سرویس ها در تهران و کرج ، قابل دریافت خواهند بود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” bg_color_value=”#f4f4f4″][vc_column][vc_column_text]

نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی

نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی از سال ها قبل، با هدف پشتیبانی از کاربران و مشتریان گرامی خود، در ایران شروع به کار کرده است. این مجموعه فعالیت بسیار ویژه ای در خصوص تعمیر انواع ماشین های اداری، دارد. نمایندگی تعمیر دستگاه کپی، با بهره گیری از دانش و تخصص بالای تیم پشتیبانی خود، میتواند هر گونه مشکل در عملکرد دستگاه های کپی مختلف و سایر محصولات این کمپانی را شناسایی و برطرف کند. این نمایندگی به لطف دراختیار داشتن تجهیزات و امکانات ویژه ، پروسه ی تعمیر دستگاه کپی و چاپ را کوتاه و با دقت به انجام میرساند. کاربران عزیز میتوانند به صورت تضمینی، تمامی خدمات پشتیبانی را برای انواع تجهیزات کپی خود، از این نمایندگی دریافت نمایند

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_carousel columns=”4″ items_quantity=”8″ items_layout=”portfolio_2″ carousel_dots=”1″ taxonomy_category=”%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1,%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84,%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa” overriding_link=”post”][/vc_column][/vc_row]

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩