اشتراک گذاری

تعمیر تاچ پنل دستگاه کپی برادر

تعمیر تاچ پنل دستگاه کپی، یکی دیگر از خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات کپی برادر است. تاچ پنل یا همان صفحه نمایش، در دستگاه های کپی جدید برای سهولت استفاده کاربر از دستگاه طراحی شده است. در دستگاه های کپی قدیمی از دکمه های فیزیکی برای وارد کردن دستورات، استفاده می شد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش کارایی های دستگاه کپی دکمه های فیزیکی جای خود را به تاچ پنل لمسی دادند. تاچ پنل با طراحی زیبایی که دارد وارد کردن تنظیمات و دستورات را برای کاربر آسان کرده است.

وظیفه ی تاچ پنل دستگاه کپی برادر و هر برند دیگری، دریافت دستورات از کاربر، انتقال آن به برد دستگاه کپی و در نهایت عملیاتی کردن دستورات است. بدیهی است که بروز مشکل در صفحه نمایش فتوکپی کار را برای استفاده از دستگاه بسیار دشوار کرده و عملا کپی غیر قابل استفاده می شود. در ادامه شما را با نشانه ها و دلایلی که باعث بروز مشکلاتی در تاچ پنل دستگاه کپی برادر می شود و تعمیر آن را مهم و ضروری می کند، آشنا می کنیم.

تعمیر تاچ پنل دستگاه کپی برادر

در چه صورت تعمیر تاچ پنل دستگاه کپی برادر را باید پیگیری کنیم؟

از آنجا که تاچ پنل در دستگاه کپی به صورت مرتب مورد استفاده قرار می گیرد، خرابی و بروز مشکل در آن امری غیر قابل اجتناب است. خرابی این قطعه معمولاً با کندی عملکرد و عدم اجرای دستورات همراه است. به عبارت دیگر از نشانه های بارز خرابی صفحه لمسی دستگاه کپی، کاهش سطح کیفی عملکرد تاچ است. در این شرایط فرمان های لمسی به درستی انجام نمی شود و در موارد حادتر صفحه نمایش به طور کلی از کار می افتد.

گاهی تاچ برخورد انگشت با صفحه نمایش را دیر تشخیص داده و در نتیجه، عملکرد مورد نظر با تأخیر زیادی انجام می شود. گاهی نیز تاچ پنل به طور کلی فرمان را اجرا نکرده و در نتیجه نمی توانید از دستگاه استفاده کنید. اینها از جمله مشکلاتی است که باید برای رفعشان دست به کار شده و تعمیر تاچ پنل دستگاه کپی را در اولویت قرار دهید.

میخوای بدونی علت صدا دادن دستگاه کپی چه میباشد؟ پس کلیک کن

چه عواملی باعث بروز مشکل در تاچ پنل دستگاه کپی می شوند؟

عوامل مختلفی باعث خرابی تاچ پنل دستگاه کپی می شود. یکی از اصلی ترین دلایل خرابی تاچ پنل نفوذ آب و رطوبت به دستگاه است. به طور کلی اگر آب و رطوبت به هر قطعه الکترونیکی نفوذ کند، باعث خرابی و یا حداقل از کار افتادن موقت آن می شود. در این میان اگر کاربر، بلافاصله پس از نفوذ آب به دستگاه متوجه این موضوع گردد، بهتر است دستگاه را در معرض گرمای غیرمستقیم قرار دهد تا رطوبت آن تبخیر شود. درصورتی که پس از خشک شدن صفحه و روشن کردن دستگاه، تاچ پنل کار نکند به معنی خرابی قطعه است و تعمیر تاچ پنل دستگاه کپی را ضروری می کند.

وارد شدن ضربه، نوسانات برق و خرابی برد از عوامل دیگر خرابی تاچ پنل می باشد که سریعا باید نسبت به تعمیر تاچ پنل دستگاه کپی اقدام کرد. توجه داشته باشید که تعمیرات صفحه نمایش دستگاه کپی برادر را به هرکسی نسپارید چرا که احتمال خرابی های بیشتر دستگاه را در پی دارد.

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی برادر

مرکز تعمیرات دستگاه کپی برادر با برخورداری از سالها تجربه در حوزه تعمیر ماشین های اداری، خدمات و سرویس های متنوعی را به کاربران ارائه می دهد. این مرکز با به کارگیری جمعی از مجرب ترین تکنسین های تعمیر دستگاه کپی تحولی اساسی در ارائه خدمات تعمیری ایجاد کرده است. این تکنسین ها با جدید ترین روش های تعمیراتی روز دنیا آشنا هستند و دستگاه های کپی را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا تعمیر می کنند.

از جمله خدمات ارائه شده در این مرکز معتبر، می توان به مواردی مانند: تعمیر تخصصی انواع دستگاه کپی ، تعویض قطعات فرسوده کپی با نمونه اورجینال، رفع مشکلات عملکردی دستگاه فتوکپی، تعمیر دستگاه کپی لیزری، تعمیرات دستگاه کپی در محل، شارژ کارتریج کپی، تعمیر تاچ پنل دستگاه کپی و … اشاره نمود. لازم به یادآوری است که تمام سرویس ها و خدمات نمایندگی برادر همراه با ضمانت نامه های معتبر ارائه می شود.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩