کونیکا مینولتا را میتوان یکی از کمپانی های برتر در زمینه ی طراحی و تولید انواع ماشین های اداری از قبیل دستگاه های کپی و چاپگرهای پرقدرت دانست. با نظر به افزایش استقبال به عمل آمده از این تجهیزات، مدیران نمایندگی کونیکا مینولتا ، گسترش حوزه های فعالیت خود را در راستای کار قرار دادند. این مجموعه هم اکنون در شعب متعددی در تهران و کرج به فعالیت میپردازد و زمینه ی بهره مندی از کلیه ی سرویس های فروش و تعمیر را برای سایر شهرستان های کشورمان، فراهم ساخته است.

نمایندگی کونیکا مینولتا با تجهیز کارگاه ها و پارت های تعمیر خود، توانسته است، بالاترین سطح از خدمات و سرویس های پشتیبانی و تعمیر را در حوزه های مختلف ارائه کند. این مجموعه، به لطف تخصص کارشناسان و تکنسین زبده ی خود، قادر است کلیه ی اختلالا در کارایی انواع این ماشین های اداری را در کوتاه ترین زمان ممکن شناسایی و بازیابی نماید. نمایندگی کونیکا مینولتا ، برای کلیه ی خدمات و سرویس های خود، گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر کتبی نیز در نظر گرفته است.نمایندگی کونیکا مینولتا در ایران پیشروترین مرکز در زمینه ارائه خدمات مرتبط با فروش و تعمیرات کونیکا مینولتا است.

تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی کونیکا مینولتا در ایران با بهره مندی از حضور زبده ترین کارشناسان این حوزه و پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. خدمات ارائه شده در این مرکز محدود به دستگاهی خاص نیست و تمامی تولیدات کونیکا مینولتا را شامل می گردد.اگرچه شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به نمایندگی کونیکا مینولتا در ایران تمامی خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایید لیکن به دلیل آنکه دستگاه کپی کونیکا مینولتا پرفروش ترین محصول این شرکت در طول سالهای اخیر بوده است فعالیت ها و خدمات ارائه شده در نمایندگی کونیکا مینولتا در ایران بر روی همین محصول متمرکز گشته است.

نمایندگی کونیکا مینولتا

نمایندگی مجاز کونیکا مینولتا

نمایندگی مجاز کونیکا مینولتا، مرکزی است که به صورت قانونی و رسمی خدمات مربوط به محصولات این کمپانی را به کاربران ارائه می دهد. واحدهای فروش و تعمیرات این نمایندگی، توسط افرادی اداره می شوند که از سالها تجربه کاری برخوردار بوده و زیر و بم حوزه های مذکور را به خوبی می شناسند.

به همین سبب است که کیفیت خدمات و سرویس های این مرکز در بین کاربران مشهور شده و به انتخاب اول آنها تبدیل شده است. علاوه بر کادر فنی حرفه ای و استفاده از ابزار پیشرفته، این مجاز بودن فعالیت های نمایندگی مورد بحث است که مقدمات رضایت کاربران را فراهم نموده است.

نمایندگی مجاز کونیکا مینولتا، در راستای فعالیت قانونی، تمام مجوزهای لازم را از سازمان ها و موسسات ذی ربط دریافت کرده و به این ترتیب، اعتماد کاربران خود را جلب نموده است. به دلیل وجود این مجوزها، چنانچه مراجعین شکایتی از نحوه خدمات رسانی این نمایندگی داشته باشند، می توانند به صورت قانونی مساله را پیگیری نمایند.

این گواهی است بر رعایت اصل تعهد و صداقت که مدیریت نمایندگی مجاز کونیکا مینولتا تاکید ویژه ای بر آنها دارد.

مجهزترین نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران

نمایندگی کونیکا مینولتا در تهران، جهت ارائه‌ی هر چه تخصصی‌تر خدمات به کاربران ساکن تهران، پیشرفته‌ترین تجهیزات و امکانات روز دنیا را در اختیار کادر فنی و کارشناسان حاضر در این مراکز قرار داده است و در تلاش است تا با رفع نواقص و اشکالات مطرح شده از سوی کاربران و مشتریان گرامی بالاترین سطح کیفی خدمات را به آنان ارائه نماید. نمایندگی  فروش کونیکا مینولتا در تهران،  ارائه کننده‌ی تمامی خدمات مرتبط با عرضه و فروش تولیدات کونیکا مینولتا و در بخش تعمیرات ارائه کننده‌ی تمامی خدمات مرتبط با عیب‌یابی، تعمیر، بازیابی، بازسازی و ترمیم دستگاه‌های کونیکا مینولتا است. کاربران این ماشین های اداری، در صورت نیاز به دریافت هر یک از این خدمات، می توانند به نمایندگی کونیکا مینولتای نزدیک به محل سکونت خود، مراجعه کرده و خدمات مورد نیاز خویش را دریافت کنند.

نمایندگی کونیکا مینولتا در کرج

نمایندگی کونیکا مینولتا، با توجه به استقبال مشتریان و کاربران ساکن کرج، از مدت ها قبل، اقدام به احداث نمایندگی بزرگ و فعالی در سطح این شهر کرده است. فعالیت نمایندگی کونیکا مینولتا، بر ارائه‌ی خدمات مرتبط  با فروش و تعمیر انواع این محصولات متمرکز گشته است و کاربران این تجهیزات می توانند با مراجعه به نمایندگی کونیکا مینولتا در کرج، تخصصی‌ترین خدمات مورد نیاز را دریافت و یا محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند. نمایندگی کونیکا مینولتا، با اصل قرار دادن مشتری‌مداری، کلیه‌ی خدمات تعمیر را با نهایت کیفیت و دقت ارائه می‌کند. این سرویس‌ها شامل کلیه‌ی تولیدات این کمپانی مطرح شده و در واحدهای مجزا دنبال می‌گردد. گارانتی و ضمانت نامه‌ی معتبر نیز، از دیگر امتیازاتی است که نمایندگی کونیکا مینولتا در کرج، برای کاربران گرامی خود در نظر گرفته است.

به نمایندگی کونیکا مینولتا اعتماد کنید

نمایندگی کونیکا مینولتا را می‌توان یکی از تخصصی‌ترین مراکز ارائه دهنده‌ی خدمات فروش و تعمیر انواع محصولات کونیکا مینولتا در سراسر کشور دانست. مراجعه کنندگان به این نمایندگی، بسته به نوع سرویس خود، قادر خواهند بود، از بالاترین سطح کیفی خدمات بهره‌مند گردند. نمایندگی کونیکا مینولتا، با گردآوردن پارامترهای مهمی نظیر تخصص، مهارت، تجربه و امکانات قوی، محیطی مناسب و کارآمد جهت ارائه‌ی کلیه‌ی سرویس‌های مرتبط با دستگاه‌های کونیکا مینولتا را فراهم آورده است. ماشین های اداری کونیکا مینولتا در صورت مواجهه با خرابی، در پارت‌های مجزای این نمایندگی، مورد بررسی قرار میگیرند و پس از عیب یابی دقیق، مراحل تعمیر و بازیابی بر روی آن‌ها، اجرا خواهد شد. لازم به ذکر است که کلیه‌ی سرویس های پیاده شده بر روی این تجهیزات، دارای گارانتی و ضمانت نامه معتبر است. در ادامه به بررسی برخی از مهم‌ترین خدمات نمایندگی کونیکا مینولتا خواهیم پرداخت.

ارائه سرویس در محل نمایندگی کونیکا مینولتا

از آنجا که دستگاه های کپی و پرینتر به دلیل وزن زیاد و حجم آن جابه جایی جهت تعمیر و سرویس دستگاه را مشکل می سازد، اکثر کاربران خواهان تعمیر در محل این محصولات هستند. از این رو خدمات ویژه ای تحت عنوان سرویس در محل در نمایندگی کونیکا مینولتا در نظر گرفته شده است. در صورتی که دستگاه شما دچار اشکال شده است می توانید از سیستم سرویس در محل کونیکا مینولتا استفاده نمایید. در این روش، کارشناس تعمیرات نمایندگی کونیکا مینولتا، خود به محل مورد نظر کاربر مراجعه کرده و تعمیرات دستگاه معیوب را به سرانجام می رساند. در این روش، کاربر این امکان را می یابد تا بر عملکرد کارشناس تعمیر نظارت داشته باشد و از راهنمایی ها و مشاوره های ارائه شده توسط کارشناسان استفاده نماید.

خدمات نمایندگی کونیکا مینولتا

نمایندگی کونیکا مینولتا با هدف آسایش بیشتر کاربران سرویس های تعمیراتی انواع دستگاه های کونیکا مینولتا را ارائه می کند. محصولات کونیکا با توجه به کیفیت بسیار بالایی که دارند اما در مواردی ممکن است با خرابی هایی رو به رو شوند. این آسیب دیدگی ها نگرانی ها و مشکلات بسیاری برای کاربران به وجود آورده و در نتیجه لازم است در اولین فرصت توسط نیرو های متخصص نمایندگی مجاز کونیکا مینولتا بررسی و تعمیر شوند. حساسیت و پیچیدگی این ماشین های اداری بسیار زیاد بوده و به همین دلیل لازم است توسط متخصصان حرفه ای و مجرب مورد عیب یابی و تعمیرات قرار بگیرند.

تعمیرات کپی کونیکا مینولتا

یکی از پر مصرف ترین ماشین های اداری دستگاه های کپی هستند که به دلیل حجم کاری بسیار زیاد و بی احتیاطی های کاربران با آسیب دیدگی های بسیاری رو به رو می شوند. رایج ترین آسیب دیدگی های دستگاه کپی عبارت است از گیر کردن کاغذ در دستگاه ، کم رنگ بودن چاپ ، ایجاد خطوط عمودی بر روی برگه ی کپی گرفته شده و … تعمیر و رفع انواع مشکلات ذکر شده در واحد تعمیرات کپی کونیکا مینولتا انجام می شود. در صورتی که دستگاه کپی به تعویض قطعه نیاز داشته باشد قطعه ی فرسوده با یک نمونه ی اصلی جایگزین خواهد شد. مهندسان نمایندگی کونیکا مینولتا به دلیل بهره مندی از تجربه ی بالا می توانند کلیه ی عیوب مربوط به دستگاه کپی را برطرف نمایند.

تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا

پرینتر ها نیز یکی دیگر از ماشین های اداری پرکاربرد هستند که در مدل های جوهر افشان و لیزری تولید می شوند. این دستگاه دارای قطعات حساسی از قبیل درام ، کاغذکش، داکتر بلید و … می باشد. رایج ترین اختلالات این دستگاه همانند دستگاه کپی بوده و تعمیرات آن به نیروی مجرب و حرفه ای نیاز دارد. مهندسان واحد تعمیرات پرینتر کونیکا مینولتا با دسترسی به انواع تجهیزات مدرن فرآیند تعمیرات این دستگاه را انجام می دهند. تعویض قطعات پرینتر و جایگزینی آن ها با نمونه های اورجینال یکی دیگر از خدمات تخصصی می باشد که در نمایندگی رسمی کونیکا مینولتا انجام می شود.

شارژ کارتریج کونیکا مینولتا

شارژ کارتریج یکی از خدمات تخصصی است که در واحد تعمیرات کونیکا مینولتا ارائه می شود. کارتریج از طریق پودر سیاه رنگی به اسم تونر شارژ شده و رنگ موجود بر روی برگه را تامین می کند. در صورتی که با نشانه هایی مثل کم رنگ بودن چاپ و همچنین پر رنگ و کم رنگ شدن بخش هایی از برگه رو به رو شدید لازم است برای شارژ کارتریج دستگاه خود اقدام نمایید. به یاد داشته باشید تنها استفاده از تونر مرغوب کیفیت چاپ را تضمین می کند. شارژ  کارتریج یکی دیگر از خدماتی است که در نمایندگی konica-minolta توسط تکنسین های مجرب انجام می شود. استفاده از تونر مرغوب و اصل در واحد شارژ کارتریج برای کاربران تضمین می شود.

نمایندگی کونیکا مینولتا و واحدهای تعمیرات کونیکا مینولتا

نمایندگی کونیکا مینولتا در ایران با هدف خدمات رسانی به مشتریان گرامی تأسیس شده و در این راستا از برترین متخصصان کشور جهت تعمیر دستگاه های کونیکا مینولتا بهره گرفته است. تعمیرات کونیکا مینولتا در این مرکز با سرعت، دقت و با هزینه ای  بر اساس نرخنامه مصوب انجام می پذیرد. بخش فروش این مرکز نیز با هدف فروش کالای اصل و اورجینال سازمان دهی شده و در تلاش است تا بهترین خدمات را به مشتریان گرامی عرضه نماید.

کاربران گرامی می توانند پیش از خرید هر یک از محصولات کونیکا مینولتا تمامی اطلاعات مورد نیاز خویش را از کارشناسان این بخش دریافت دارند. پرطرفدار بودن تولیدات کونیکا مینولتا مدیریت این مرکز را برآن داشت تا با توسعه بخشی این مرکز خدمات تخصصی هر یک از محصولات کونیکا مینولتا را در پارتهای جداگانه به کاربران ارائه دهد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با پارت های موجود در نمایندگی کونیکا مینولتا و خدمات تخصصی ارائه شده در هر کدام از آنها به بخش زیر مراجعه نمایید.

اخبار شرکت کونیکا مینولتا

نمایندگی کونیکا مینولتا با تیمی از زبده ترین و با تجربه ترین مهندسان، ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با تعمیر و رفع اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری محصولات کونیکا مینولتا است. کاربران گرامی، با تعمیر دستگاه های معیوب کونیکا مینولتا در این مرکز می توانند از سطح کیفی خدمات ارائه شده، تخصص در تعمیرات و نیز منصفانه بودن دستمزد دریافت شده آسوده‌خاطر باشند. برتری نمایندگی کوینکا مینولتا صرفه‌جویی در زمان و هزینه، استفاده از قطعات اورجینال، سرعت بالای انجام تعمیرات، انجام مشاوره پیش از تعمیر و اعلام نتیجه‌ی نهایی پس از تعمیر، و در نهایت تعمیر دستگاه‌هایی است که سایر همکاران قادر به تعمیر آنها نبوده‌اند.

شایان ذکر است تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی کونیکا مینولتا بر اساس نرخنامه مصوب و شرکتی به شما مشتریان گرامی ارائه خواهد شد. شما کاربران گرامی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات ارائه شده در این نمایندگی کونیکا مینولتا و آخرین رویدادهای این مرکز به بخش اخبار مراجعه نمایید. در این بخش کارشناسان ما در پارت نمایندگی کونیکا مینولتا تازه ترین اخبار مرکز تخصصی کونیکا مینولتا ، رویدادها و تحولات آن را به اطلاع کاربران گرامی می رسانند.

مقالات نمایندگی مجاز کونیکا مینولتا

تعمیرات کونیکا مینولتا به دلیل ساختار فیزیکی ظریف و پیچیده این محصولات و نیز با توجه به تکنولوژی های پیشرفته به کار رفته در آنها، یک کار تخصصی است و نیازمند حضور کارشناسان مجرب و خبره می‌باشد. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم از اجرای تعمیرات کونیکا مینولتا به صورت خودسرانه و یا در مراکز غیراستانداردی که تعمیرکاران آن‌ها تخصص این کار را ندارند به شدت خودداری نمایید. پذیرش تعمیرات کونیکا مینولتا در مراکز غیرمجاز و به دست افراد مبتدی، نه تنها مشکل دستگاه را برطرف نخواهد کرد بلکه زمینه ای را ایجاد می کند تا به دیگر بخش های دستگاه آسیب های جدی وارد گردد.

وارد شدن چنین آسیب هایی به دستگاه در برخی موارد با از کار انداختن کلی آن امکان بازیابی و اصلاح آن را برای همیشه از بین می‌برد. کاربران گرامی دستگاه های کونیکا مینولتا به یاد داشته باشند که در صورت بروز هرگونه ایراد در دستگاه های خویش می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات کونیکا مینولتا از بالاترین سطح کیفی خدمات برخوردار گردند. بالا بودن سطح کیفی خدمات در نمایندگی کونیکا مینولتا به دلیل تأکید مدیریت این مرکز بر حفظ و پیاده سازی اصول مشتری مدارانه و تلاش در جهت کسب رضایت مشتریان و مشترکان خویش است.

مطالعه مطالب بخش مقالات تعمیرگاه تخصصی کونیکا مینولتا میتواند در افزایش اطلاعات شما از تمامی دستگاه های این برند و چگونگی تعمیر آنها کمک بسیاری کند.

انواع محصولات کونیکا مینولتا

محصولات کونیکا مینولتا توسط تیمی از کارشناسان نمایندگی کونیکا مینولتا در ایران مورد بررسی و واکاوی قرار گرفته و اطلاعات آنها از طریق بخش زیر در اختیار کاربران و علاقمندان قرار می گیرند. پیش از مراجعه به بخش زیر مروری کوتاه بر تاریخچه کونیکا مینولتا خواهیم داشت. شرکت کونیکا مینولتا از سال ۱۸۷۳ فعالیت خود را با تولید چاپگر های لیزری، دوربین و فیلم عکاسی آغاز کرد.

این شرکت اکنون در تولید محصولات مختلفی از جمله تولید تجهیزات اداری مثل دستگاهای چاپگر، چاپگر نساجی و کپی، ابزار هنر های تجسمی، تولید تجهیزات پزشکی، ابزارهای اندازه گیری و…. فعالیت دارد. در بخش جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز کونیکا مینولتا شما کاربران گرامی می‌توانید ضمن آشنایی با محصولات متنوع ارائه شده توسط کمپانی کونیکا مینولتا با خدمات ارائه شده در راستای تعمیر هریک از محصولات این شرکت نیز آشنا شوید.

انواع محصولات در نمایندگی کونیکا مینولتا
نمایندگی دستگاه های کونیکا مینولتا

سوالات متداول تعمیرات کونیکا مینولتا

کارشناسان مرکز تعمیرات کونیکا مینولتا در راستای اقدامات مشتری محورانه خود، درصدد برآمده اند تا پاسخگوی تمامی پرسش های مشترکان خویش باشند. از این پس شما مخاطبان گرامی می توانید با مراجعه به بخش سوالات متداول تعمیرات تخصصی کونیکا مینولتا ، پرسش های خویش را با کارشناسان ما در میان بگذارید و تخصصی ترین پاسخ های ممکن را دریافت نمایید. مرکز تعمیرات کونیکا مینولتا با بهره مندی از حضور کارشناسان نخبه و با استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری‌ها ، توانسته است بالاترین سطح کیفی خدمات را به هموطنان گرامی ارائه دارد.

کارشناسان و مهندسان مرکز تعمیرات کونیکا مینولتا از ابزارآلاتی در تعمیر دستگاه ها استفاده می کنند که سازگاری آن‌ها با دستگاه‌های کونیکا مینولتا پس از آزمون و خطاهای بسیار به تأیید رسیده است. از همین‌روست که تعمیرات صورت ‌گرفته در مرکز تعیمرات کونیکا مینولتا بالاترین بازدهی و نتیجه ممکن را دارا هستند.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران، مرجعی مورد اعتماد است که کلیه کاربران محصولاتی همچون: موبایل، تبلت، ماشین های اداری، لپ تاپ، کامپیوتر، لوازم خانگی، تجهیزات جانبی، دوربین، محصولات گیمینگ و … می توانند خدمات مورد نیاز خود را با مراجعه به آن دریافت نمایند.

این مرکز، با استخدام جمعی از نیروهای متخصص و توانمند در عرصه تعمیر محصولات الکترونیک و استفاده از تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی های روز دنیا، سطح کیفی خدمات خود را به شکل قابل توجهی ارتقاء بخشیده است. محصولات تولید شده در هریک از برندهای کونیکا مینولتا، شارپ، توشیبا، سامسونگ، ال جی، فوجیتسو، اپل، ریکو، سونی و …، مشمول سرویس های ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران می باشند.

گفتنی است این مرکز در راستای تحقق شعار مشتری مداری و با هدف ایجاد شرایطی راحت برای کاربرانش، خدمات سرویس در محل را نیز برای تعمیر بسیاری از محصولات ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات مرکز سخت افزار ایران، می توانید با همکاران ما در این مجموعه تماس برقرار نمایید.