اشتراک گذاری

قطع شدن صدای لپ تاپ

قطع شدن صدای لپ تاپ یکی از آزاردهنده ترین اختلالاتی است که در لپ تاپ رخ میدهد. گوش کردن به موزیک یا دیدن فیلم در لپ تاپ امور رایجی هستند که با قطع شدن صدا مختل میشوند. این مشکل میتواند ریشه ای سخت افزاری و نرم افزاری داشته باشد که برای برطرف کردن آن لازم است لپ تاپ در هر دو بعد مورد آنالیز و بررسی قرار گیرد.

سوکت های هدفون، میکروفون و آی سی صدا در مادربرد، قطعاتی هستند که اختلال در عملکرد آنها منجر به قطعی صدا میشود. عدم نصب درایور لپ تاپ، نصب درایور نا مناسب و خراب شدن درایور نرم افزاری نیز از جمله اختلالاتی هستند که در شاخه نرم افزاری منجر به بروز این مشکل میشوند. برای بررسی مفصل علل به وجود آمدن این نقص و برطرف کردن آن، با این مقاله همراه شوید.

 

علت قطع شدن صدای لپ تاپ فوجیتسو

علت قطع شدن صدای لپ تاپ فوجیتسو به عوامل متعددی بستگی دارد. برای ریشه یابی این علل لازم است ابتدا قطعات مرتبط با صدا را مورد بررسی قرار دهیم و از سلامت هر یک مطمئن شویم. معیوب بودن هر یک از قطعات مرتبط با صدا میتواند منجر به بروز این مشکل شود. برخی از دلایل بروز این اختلال بسیار سطحی بوده و با بررسی برخی آیکون ها به سادگی حل میشوند. برای مثال قطع بودن آیکون صدای ویندوز در برخی مواقع کاربران لپ تاپ را نگران میکند و با این تصور که مشکلی جدی برای لپ تاپ رخ داده است به بررسی نقاط مختلف لپ تاپ میپردازند. پس از چک کردن این تنظیمات، میتوانید لپ تاپ را برای ریشه یابی این مشکل به نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو برده و از خدمات ارائه شده در این مرکز بهره مند شوید.

رفع مشکل صدا نداشتن لپ تاپ فوجیتسو

آسیب دیدگی اتصالات یکی از دلایل رایج قطع شدن صدا در لپ تاپ است؛ توصیه میکینم قبل از هر کاری در راستای رفع این مشکل، ابتدا اتصالات مربوط به صدا را بررسی کنید. از دیگر راه های رفع قطع شدن صدای لپ تاپ فوجیتسو، به روز رسانی سیستم عامل است. خوشبختانه مایکروسافت برای ویندوز 10 آپدیت های منظمی ارائه میدهد که استفاده از آنها اغلب مشکلات رایج لپ تاپ در رابطه با صدا را برطرف میکند. اگر این اختلال با به روز رسانی سیستم عامل رفع نشد، میتوانید با نصب مجدد درایور های صدا این اختلال را برطرف کنید.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو

نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو با آنالیز دقیق ساختار داخلی و بدنه لپ تاپ فوجیتسو، قادر به رفع هر گونه نقص در عملکرد این دستگاه است. این مجموعه با در اختیار گرفتن تکنسین هایی مجرب و متخصص و به کار گیری تجهیزات مدرن و پیشرفته هیچ گونه مرزی را در حوزه تعمیرات باقی نگذاشته است. برای بهره مندی از خدمات نمایندگی رسمی فوجیتسو میتوانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت اقدام نمایید و از سرویس های خدماتی ارائه شده در این مجموعه بهره ببرید. فرایند تعمیر در نمایندگی لپ تاپ فوجیتسو با عیب یابی در لپ تاپ آغاز شده، با تعمیر یا تعویض قطعه معیوب ادامه پیدا میکند و با تست دستگاه و اطمینان از سلامت آن به پایان میرسد.

5/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩