اشتراک گذاری

روشن نشدن لپ تاپ

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بنا به دلایلی نامشخص، لپ تاپ تان روشن نشود. روشن نشدن لپ تاپ میتواند اتفاقی مشکل ساز و نگران کننده تلقی شود. این مشکل ممکن است هر لپ تاپی را به خود درگیر کند. لپ تاپ های فوجیتسو هم از این قاعده مستثنی نخواهند بود.  وقتی لپ تاپ روشن نمیشود اولین چیزی که همیشه به ذهنمان می رسد این است که نکند، مشکلات داخلی و سخت افزاری جدی برای سیستم پیش آمده باشد که علاوه بر هزینه بالا، زمان تعمیر سیستم را طولانی تر کند.

اما خوشبختانه همیشه مشکل روشن نشدن لپ تاپ و یا حتی خاموش شدن مکرر سیستم مربوط به مشکلات سخت افزاری جدی نیست. در این بخش قصد داریم شما عزیزان را با مهم ترین دلایل بروز این مشکل، آشنا کنیم. همچنین این اطمینان را به شما عزیزان میدهیم که کارشناسان و متخصصان ما در این مجموعه، قادرند سرویس های تخصصی بسیاری را برای مرتفع ساختن این اختلال در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 

دلایل روشن نشدن لپ تاپ

گاهی هنگامی که لپ تاپ روشن نمی شود ممکن است بر اثر اختلالات پیش پا افتاده ای رخ دهد که در این بخش به رایج ترین آن ها اشاره خواهیم نمود.

  • برق رفتگی
  • مشکلات کابل برق لپ تاپ
  • مشکلات باتری لپ تاپ
  • مشکلات پاور
  • مشکلات دکمه پاور
  • فیوز خراب
  • آداپتور سوخته
  • روشن نکردن رابط برق رسانی

 

هنگام روشن نشدن لپ تاپ چه کاری از ما ساخته است ؟

وفتی لپ تاپ روشن نمی شود پیشنهاد میشود، به چک کردن علائم روشن بودن لپ تاپ بپردازید. چرا که در بسیاری از مواقع ممکن است مانیتور لپ تاپ روشن نشده باشد. برای پی بردن به این مشکل لازم است علائم روشن بودن لپ تاپ را با دقت بررسی کنید. برای مثال شنیدن صدای فن لپ تاپ یکی از نشانه هایی است که از روشن بودن لپ تاپ خبر می دهد. به همین دلیل اگر شما به هنگام روشن کردن لپ تاپ چنین صدایی شنیدید مشکل از نمایشگر لپ تاپ بوده و دستگاه روشن شده اما تصویر ندارد. برای رفع این مشکل می توانید از متخصصان واحد تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو کمک بگیرید. پس از چک کردن این مسئله، لازم است قطعات لپ تاپ مورد بررسی قرار بگیرد. یکی از رایج ترین دلایلی که منجر به بروز اختلال روشن نشدن لپ تاپ می شود عدم اتصال درست برخی از قطعات دستگاه می باشد. البته توصیه میشود، انجام این مرحله را به کارشناسان و یا افراد ماهر بسپارید تا لپ تاپ تان دچار مشکلات جدی تر نشود.

 

بررسی دلایل روشن نشدن مانیتور لپ تاپ

همانطور که گفته شد، گاهی ممکن است کاربران در خصوص تشخیص روشن نشدن لپ تاپ خود اشتباه کرده باشند. گاهی ممکن است تنها مانیتور لپ تاپ خاموش مانده باشد. روشن نشدن مانیتور لپ تاپ دلایل مختلفی دارد. از قدیمی بودن بایوس گرفته تا مشکلات جدی تر سخت افزاری، میتوانند به روشن نشدن مانیتور لپ تاپ منجر شوند. در این مواقع ممکن است مشکل با فلش کردن نرم افزاری بایوس برطرف شود. توصیه میشود در صورت تداوم این اختلال، حتما از کارشناسان و متخصصان نمایندگی فوجیتسو کمک بگیرید. فراموش نکنید هر گونه دست کاری و اقدام ناشیانه در خصوص تعمیر این خرابی، میتواند به بروز مشکلاتی جدی تر دامن بزند و شما را متحمل هزینه های بیشتری کند.

 

تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو

لپ تاپ های فوجیتسو که در حال حاضر از محبوبیت فراوانی در میان کاربران ایرانی برخوردارند، در انواع مدل و نسخه های پیشرفته و ساده در اختیار کاربران و متقاضیان گرامی قرار گرفته اند. این محصولات با توجه به ساختار و فناوری ها و تکنولوژی های به کار رفته در آن ها ، از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. علی رغم کیفیت بالای این محصولات، همچنان ممکن است، به مرور زمان دچار اختلالات و آسیب های نرم افزاری و سخت افزاری شوند. شما عزیزان میتوانید، برای دریافت سرویس های تعمیر لپ تاپ از واحد اختصاصی آن کمک بگیرید. در این واحد تعمیرکاران و تکنسین ها در حوزه کاری خود کاملا تخصص دارند و از عهده ی رفع هرگونه اختلال و مشکل بر می آیند.

5/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩