اشتراک گذاری

علت تغییر رنگ صفحه مانیتور لپ تاپ

تغییر رنگ صفحه مانیتور لپ تاپ از آن دسته مشکلاتی ست که ممکن است تعدادی از کاربران با آن مواجه شده باشند. این مشکل معمولا خود را بعد از روشن شدن و بالا آمدن ویندوز نشان میدهد و میتواند ناراحتی و نگرانی های بسیاری را در پی داشته باشد. تغییر رنگ صفحه نمایش لپ تاپ میتواند دلایل مختلفی داشته باشد. پیچیدگی ساختار این مانیتورها، سبب شده، عیب یابی و تعمیر آن ها با حساسیت های بسیاری همراه باشد.

مهم ترین مرحله در تعمیر و رفع این مشکل، تشخیص علت، نوع و میزان آسیبی ست که تصویر مانیتور را با اختلال روبرو ساخته است. نمایندگی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو در این خصوص خدمات تخصصی ارائه مینماید. در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با علت تغییر رنگ صفحه نمایش لپ تاپ و راه های جلوگیری از آن، آشنا کنیم. پیشنهاد میشود، تا پایان این بخش با ما همراه بمانید.

مهم ترین راه حل تغییر رنگ صفحه مانیتور لپ تاپ

از مهم ترین و قابل توجه ترین راه های رفع مشکل تغییر رنگ صفحه نمایش لپ تاپ ، میتوان کالیبره کردن رنگ مانیتور را بر شمرد. کالیبره کردن رنگ مانیتور یعنی تنظیم نور، رنگ و وضوح تصویری که نمایش میدهد. برای کالیبره کردن رنگ مانیتور لپ تاپ می‌بایست به کنترل پنل رفته و پس از جستجوی کلمه calibrate، بر روی دکمه Calibrate display color کلیک کرد. با طی این مراحل، پنجره‌ای با ابزار نمایش کالیبراسیونِ رنگ باز خواهد شد. پس از باز شدن این پنجره، می‌بایست مراحل تنظیمات اولیه تصویر طی گردد.

مراحل تنظیم تصویر در این بخش عبارتند از: گاما، روشنایی، کنتراست و تعادل رنگی. در هر یک از بخش هایی که به آن اشاره شد، یک سطحی به نام سطح ایده ال تعریف شده است که شما عزیزان میتوانید آن را به میزان دلخواه خود، تنظیم نمایید. با تغییر تنظیمات رنگ، اگر چه بسیاری از اختلالات نمایش داده شده، حذف میشود، اما اگر مشکل تغییر رنگ صفحه مانیتور لپ تاپ ، دلیل اصلی تر و پیچیده تری داشته باشد، لازم است حتما توسط کارشناس تعمیر مانیتور لپ تاپ مورد عیب یابی دقیق قرار بگیرد.

دلایل تغییر رنگ صفحه مانیتور لپ تاپ

برخی مواقع ، دلایل تغییر رنگ صفحه مانیتور لپ تاپ ، تنها در بهم ریختگی تنظیمات خلاصه میشود که به راحتی قابل جبران خواهد بود. اما در سایر مواقع، ممکن است تغییر رنگ صفحه نمایش لپ تاپ دلیلی گسترده تر و پیچیده تر از یک اختلال ساده در تنظیمات دستگاه ، داشته باشد.

در چنین مواردی ، ممکن است ، خرابی چیپ گرافیکی ، توسط کارشناسان و متخصصان تعمیر در نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو ، مورد بررسی قرار بگیرد. در صورت خرابی چیپ گرافیکی لازم است این قطعه مورد تعویض قرار بگیرد. تعمیرکاران لپ تاپ در نمایندگی فوجیتسو این آمادگی را دارد تا هر گونه اختلال رخ داده در این خصوص را شناسایی و تعمیر نماید.

رفع مشکل تغییر رنگ صفحه مانیتور لپ تاپ

رفع مشکل تغییر رنگ صفحه نمایش لپ تاپ، لازم است حتما توسط افرادی کاربلد و با تجربه انجام بگیرد. چنانچه این اختلال به طور صحیح و دقیق ، عیب یابی شود، شانس بهبود و رفع آن ، بسیار بالا میرود.

کارشناسان تعمیرلپ تاپ در این مجموعه، قادرند هر گونه ناکارآمدی در چیپ گرافیکی لپ تاپ را شناسایی و تعمیر کنند. نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو، ضمن به انجام رساندن این سرویس در اسرع وقت، گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر نیز ، برای کاربران در نظر گرفته شده است.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو

لپ تاپ های فوجیتسو به محض ورود به کشورمان، توانستند به میزان قابل توجهی از استقبال هم وطنان مان دست یابند. افزایش تعداد کاربران ایرانی این لپ تاپ ها، نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو را بر آن ساخت تا سرویس های پشتیبانی خود را گسترده تر و جدی تر از قبل ارائه دهد. این محصولات با توجه به ساختار و فناوری ها و تکنولوژی های به کار رفته درآن ها، از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند.

اما به هر حال طبیعی است که به مرور زمان دچار اختلالات و آسیب های نرم افزاری و سخت افزاری شوند. شما عزیزان میتوانید، برای اجرای هر گونه تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو از واحد اختصاصی آن کمک بگیرید. در این واحد تعمیرکاران و تکنسین ها در حوزه کاری خود کاملا تخصص دارند و از عهده ی رفع هرگونه اختلال و مشکل بر می آیند.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩